CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 elf deck kojem fali 10 karata

Go down 
+7
elvish presley
orhe
noname3
Verantius
king penga
dibo
cromiky
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 15:56

elvish presley je napisao/la:
sorry,nisam uspio naći-kopao sam danas,ali ima toga previše.....
ne vjerujem -.-'
[Vrh] Go down
elvish presley
Apprentice Mage
Apprentice Mage
elvish presley


Broj postova : 10
Age : 46
Location : Osijek
Registration date : 03.09.2009

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:45

 opet kopam po ostalim kartama koje nisam pregledao,siguran sam da sam ga imao,a sad ga ne mogu naći,grrrr...ali srećom,nemam još puno prekopati,cca. nekih 2000+ karata.....      
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:49

elvish presley je napisao/la:
opet kopam po ostalim kartama koje nisam pregledao,siguran sam da sam ga imao,a sad ga ne mogu naći,grrrr...ali srećom,nemam još puno prekopati,cca. nekih 2000+ karata.....
pozz
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 23:22

elvish presley je napisao/la:
opet kopam po ostalim kartama koje nisam pregledao,siguran sam da sam ga imao,a sad ga ne mogu naći,grrrr...ali srećom,nemam još puno prekopati,cca. nekih 2000+ karata.....

covjece, ono je bio sarkazam... na thread star 2 godine si replyao da ces mu probati pronaci kojeg symbiota. nekako si kontam da ih je do sada vec pronasao ili izgubio interes za njih.
potencijalno, oboje.
[Vrh] Go down
netko
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 13.09.2009

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 23:27

RaveX je napisao/la:
elvish presley je napisao/la:
opet kopam po ostalim kartama koje nisam pregledao,siguran sam da sam ga imao,a sad ga ne mogu naći,grrrr...ali srećom,nemam još puno prekopati,cca. nekih 2000+ karata.....

covjece, ono je bio sarkazam... na thread star 2 godine si replyao da ces mu probati pronaci kojeg symbiota. nekako si kontam da ih je do sada vec pronasao ili izgubio interes za njih.
potencijalno, oboje.

ajd nemoj čovjeka zezati.
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Emptyčet 17 ruj 2009 - 23:41

RaveX je napisao/la:
covjece, ono je bio sarkazam... na thread star 2 godine si replyao da ces mu probati pronaci kojeg symbiota. nekako si kontam da ih je do sada vec pronasao ili izgubio interes za njih.
potencijalno, oboje.

ajd u klinac ... umjesto da se fino ponudiš da pomogneš... recimo da se ponudiš da pogledaš možda ti imaš kod sebe tog symbiota, ali ne! Ti spominješ nebitne stvari kao recimo da je topic star 2 godine ....

/quote - Mi Nismo Anđeli

TI UOPŠTE NE ZNAŠ DA SE ZABAVLJAŠ

/end of quote
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Sponsored content





elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elf deck kojem fali 10 karata   elf deck kojem fali 10 karata - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
elf deck kojem fali 10 karata
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Par karata
» Want -garant imate ovog na kile doma..
» Pun klinac karata za prodat (jako stare karte, extended..)
» Cijene Magic karata 4!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: