CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 turnir u splitu

Go down 
+10
cromiky
orhe
Areo
Sty
Ben-Ben Akki Hermit
morpheus
Mtg je Emo
Mirari
BladeElf
king penga
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: turnir u splitu   turnir u splitu Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:54

poštovana gospodo izgleda da se održava turnir u splitu u nekom od kafića mali duje ili lalinea nastupa 4-5 mladica iz staroga i ekipa spličana ništa nije sigurno pa da vidim koliko ih dođe vjerovatno subota oko 4-5 ko bi doša igra se iz zabave
[Vrh] Go down
BladeElf
Apprentice Mage
Apprentice Mage
BladeElf


Broj postova : 39
Age : 35
Location : Makarska, or is it?
Registration date : 31.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:57

Dabog da to bio prvi u nizu turnira preporođene M:tG scene u Splitu. cheers
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptyuto 18 ruj 2007 - 20:02

hvala
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 15:52

Ima li zainteresiranih Splićana ?
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:05

jel ti kužiš da to nije turnir, nije sankcioniran, neće bit nikakvih nagrada ni išta osim ako vi nešto ne dogovorite,igrat će se casual bez obzira svak će doć sa nekim ajvar deckovima itd i to ću igrat nasred tamo grada u kafiću s dječicom nekom...no thnx...neće nitko doć od st-garde...
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:07

IMA NAGRADA, ulaz je 20 kuna od toga se kupe busteri u LOM-u.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:23

Mirari je napisao/la:
jel ti kužiš da to nije turnir, nije sankcioniran, neće bit nikakvih nagrada ni išta osim ako vi nešto ne dogovorite,igrat će se casual bez obzira svak će doć sa nekim ajvar deckovima itd i to ću igrat nasred tamo grada u kafiću s dječicom nekom...no thnx...neće nitko doć od st-garde...
javlja se covik koji ne igra magic vec pola godine, mi se trudimo za razliku od tebe, pa makar nemalo nagrada i slicno, mi  gustamo igrat magic, a ti vise ne seri po nama sta volimo igru, ako je tolko mrzis da nezelis igrat s nama ili bilo kim drugim dobro, i ako nemas nista pameto za rec onda suti.
nas ce doc kako stvari stoje 4-5, onda u 4 sata popodne, jelda?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:26

king penga je napisao/la:
IMA NAGRADA, ulaz je 20 kuna od toga se kupe busteri u LOM-u.
nema smisla, preskup ulaz s obzirom da nemamo prostor, i premalo bustera za nagrade
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:29

XxJackxX je napisao/la:
king penga je napisao/la:
IMA NAGRADA, ulaz je 20 kuna od toga se kupe busteri u LOM-u.
nema smisla, preskup ulaz s obzirom da nemamo prostor, i premalo bustera za nagrade

unofficial savijet: igrajte za lovu.
ako imate gdje igrati, igrajte. neka svako da 10 kn i dođe vas 8, to je 80kn (npr 60 prvom i 20 drugom ili kako god).
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:30

XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
jel ti kužiš da to nije turnir, nije sankcioniran, neće bit nikakvih nagrada ni išta osim ako vi nešto ne dogovorite,igrat će se casual bez obzira svak će doć sa nekim ajvar deckovima itd i to ću igrat nasred tamo grada u kafiću s dječicom nekom...no thnx...neće nitko doć od st-garde...
javlja se covik koji ne igra magic vec pola godine, mi se trudimo za razliku od tebe, pa makar nemalo nagrada i slicno, mi gustamo igrat magic, a ti vise ne seri po nama sta volimo igru, ako je tolko mrzis da nezelis igrat s nama ili bilo kim drugim dobro, i ako nemas nista pameto za rec onda suti.
nas ce doc kako stvari stoje 4-5, onda u 4 sata popodne, jelda?

točnije je da ne igram magic već godinu dana...serem zato jer ne možete reć na forumu koji je glavni za obavještavanje magic populacije širem hrvatske da se igra turnir, i to najavi klinac od 12 godina king penga...

1. turnir nije sankcioniran, a to se treba navest
2. nemate nikakav support ni išta
3. igra se u kafiću
4. jel to constructed, limited turnir, turnir s upadom ili bez? kakav je fond boostera itd...
5. za turnir je minimum 8 igrača, treba bit određen format itd itd...
6. jednostavno ste mogli napisat: u subotu bi se u DUje skupilo igrača šta igraju magic, malo bi se zaigralo casual i razgovaralo kako ćemo dalje napredovat i probat skupa nać prostor...
7. jučer je bila ova glavna ekipa na kavi i sređujemo upravo prostor tako da ćemo detalje znat sljedeći tjedan
8. nitko nije rekao da ne želim igrat s vama ili da ne volim magic lol, nego zamisli da klinac od 12 godina najavi neki turnir u zagrebačkom kafiću nekom, mislim da bi se pojavilo 180 ljudi...
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:32

morpheus je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
king penga je napisao/la:
IMA NAGRADA, ulaz je 20 kuna od toga se kupe busteri u LOM-u.
nema smisla, preskup ulaz s obzirom da nemamo prostor, i premalo bustera za nagrade
unofficial savijet: igrajte za lovu.ako imate gdje igrati, igrajte. neka svako da 10 kn i dođe vas 8, to je 80kn (npr 60 prvom i 20 drugom ili kako god).
ideja nije losa , ja san za
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:38

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
jel ti kužiš da to nije turnir, nije sankcioniran, neće bit nikakvih nagrada ni išta osim ako vi nešto ne dogovorite,igrat će se casual bez obzira svak će doć sa nekim ajvar deckovima itd i to ću igrat nasred tamo grada u kafiću s dječicom nekom...no thnx...neće nitko doć od st-garde...
javlja se covik koji ne igra magic vec pola godine, mi se trudimo za razliku od tebe, pa makar nemalo nagrada i slicno, mi gustamo igrat magic, a ti vise ne seri po nama sta volimo igru, ako je tolko mrzis da nezelis igrat s nama ili bilo kim drugim dobro, i ako nemas nista pameto za rec onda suti.
nas ce doc kako stvari stoje 4-5, onda u 4 sata popodne, jelda?
točnije je da ne igram magic već godinu dana...serem zato jer ne možete reć na forumu koji je glavni za obavještavanje magic populacije širem hrvatske da se igra turnir, i to najavi klinac od 12 godina king penga...1. turnir nije sankcioniran, a to se treba navest2. nemate nikakav support ni išta3. igra se u kafiću 4. jel to constructed, limited turnir, turnir s upadom ili bez? kakav je fond boostera itd...5. za turnir je minimum 8 igrača, treba bit određen format itd itd...6. jednostavno ste mogli napisat: u subotu bi se u DUje skupilo igrača šta igraju magic, malo bi se zaigralo casual i razgovaralo kako ćemo dalje napredovat i probat skupa nać prostor...7. jučer je bila ova glavna ekipa na kavi i sređujemo upravo prostor tako da ćemo detalje znat sljedeći tjedan8. nitko nije rekao da ne želim igrat s vama ili da ne volim magic lol, nego zamisli da klinac od 12 godina najavi neki turnir u zagrebačkom kafiću nekom, mislim da bi se pojavilo 180 ljudi...
je trebalo je sve napisat, al nazalost jos se skoro nista nezna osin ure i oprilike broja igraca,ma nije to turnir, vise pice s igranjem magic karata i trejdom, e ako ko oce doc neka bude u 4 sata popodne na stanicipazara s strane stare slobodne (kerum) , valjda ce nas se stagod skupit
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Ben-Ben Akki Hermit
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Ben-Ben Akki Hermit


Broj postova : 17
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.09.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:42

moga bi ja svratit ako ne buden ima šta pametnije za radit,da vidin šta je to Very Happy, ja ću samo popit kavu i gledat..


Zadnja promjena: ; sri 19 ruj 2007 - 16:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://mtgsplit.pureforum.net/
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:43

Čuj Mirari ne seri ja možda imam 12 godina ,možda da imam više šta bi bilo onda isto bi sra čuj počni cijenit ljude, mene je mater lipo odgojila dobro, šta ja imam 12 to je moj problem i to šta se mi i neki splićani nalazimo i trejdamo to je početak ,možda iman 12 ja mogu najaVIT TURNIR JER SMO MI BAR NEŠTO PODUZELI.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:44

Ben-Ben Akki Hermit je napisao/la:
moga bi ja svratit ako ne buden ima šta pametnije za radit,da vidin šta je to Very Happy, ja ću samo popit kavu i gledat..
nemas sta izbugit Very Happy
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:44

Ben-Ben Akki Hermit je napisao/la:
moga bi ja svratit ako ne buden ima šta pametnije za radit,da vidin šta je to Very Happy, ja ću samo popit kavu i gledat..

OĆEŠ aj dođi donesi dek baci partiju okupljanje je na stanci kraj pazara dovedi nekog i zaigraj iz gušta.
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:45

king penga je napisao/la:
Čuj Mirari ne seri ja možda imam 12 godina ,možda da imam više šta bi bilo onda isto bi sra čuj počni cijenit ljude, mene je mater lipo odgojila dobro, šta ja imam 12 to je moj problem i to šta se mi i neki splićani nalazimo i trejdamo to je početak ,možda iman 12 ja mogu najaVIT TURNIR JER SMO MI BAR NEŠTO PODUZELI.

:D
[Vrh] Go down
Ben-Ben Akki Hermit
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Ben-Ben Akki Hermit


Broj postova : 17
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.09.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:46

king penga je napisao/la:
Čuj Mirari ne seri ja možda imam 12 godina ,možda da imam više šta bi bilo onda isto bi sra čuj počni cijenit ljude, mene je mater lipo odgojila dobro, šta ja imam 12 to je moj problem i to šta se mi i neki splićani nalazimo i trejdamo to je početak ,možda iman 12 ja mogu najaVIT TURNIR JER SMO MI BAR NEŠTO PODUZELI.
to je sve u redu, al ne nemoš reć da ste vi bar nešto poduzeli.. Malo cijeni i nas starije igrače koji smo držali scenu prije stalno i nalazili igrače i prostor i sve... svaka čast vama šta se trudite...al i mi sre trudimo šta ti piše pod "obnovimo split" živia...
[Vrh] Go down
http://mtgsplit.pureforum.net/
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:49

ali obe 2 teme o splitu je otvorija king penga, Long Live The King!
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:49

Ljuti me šta ne cijeni moje mišljenje sry šta sam te možda uvridija na pm ti šaljem u koliko uri da dođeš??
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:52

XxJackxX je napisao/la:
ali obe 2 teme o splitu je otvorija king penga, Long Live The King!

Hehe THNX Gorane
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 16:56

Jos jedan spam post i ide lock na ovaj topic.

I inače, kako mos rec da mi nista ne poduzimamo, a ti kao jesi...mos mislit...ja bi prije moga rec da ti nisi prston mrdnia da se nadje novi prostor za igrat, al eto neka ti bude...
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptysri 19 ruj 2007 - 18:46

Nisan mislija tako.
[Vrh] Go down
Areo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Areo


Broj postova : 101
Age : 52
Registration date : 28.05.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptyčet 20 ruj 2007 - 15:40

Da li možete precizirati mjesto i vrijeme Magic druženja?
Možda dođe nas par rodjaka , malo smo ograničeni vremenom ,
odgovaralo bi nam da se nađemo oko 3 sata , 3 i 15 ,
i naravno extended deckovi ,
ipak nama nedostaje iskustva s moćnim vintage ili legacy deckovima.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Emptyčet 20 ruj 2007 - 16:06

sve informacije


TURNIR U SPLITU
mjesto okupljanja-centralna stanica tamo di je onaj dućan od zavjesa
ura -oko 4 dođite
format-svi mogući(nemamo jake dekove)
upad-20 kn
prize-koliko nas bude pa se podilimo ili igramo za bustere nije trud prošetat do lom-a 2 m
dođite igrajte gledajte
[Vrh] Go down
Sponsored content





turnir u splitu Empty
PostajNaslov: Re: turnir u splitu   turnir u splitu Empty

[Vrh] Go down
 
turnir u splitu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kupujem (samo ako imate tekuci ili ako ste u splitu)
» ovo je nastavak turniri u splitu jer je prosli lockan
» TIMEZONE predstavlja | BLOK turnir | Novi Sad | 29.avgust
» Tko dolazi u srijedu na Gateway turnir?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: