CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 dva pitanja discard i lifelink

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Emptysub 22 ruj 2007 - 13:57

1. ako ja bacim Consult the Necrosages da protivnik discarda 2 karte a u ruci ima 2 karte i on u responsu baci neki instant kao Unsummon tada ima jednu kartu da li ja onda mogu targetirat njega ili ja moram discardat 2 karte.scratch

slicna situacija isto bacim Consult the Necrosages i on ima 2 karte on odigra obe 2 jer su instant (Unsummon) i sta cu onda napravit. da li ja moram:scratch: discardat dvije.

2. sto je to lifelink.scratch

molim vas neka mi jugde-ovi odgovore.
UNAPRIJED HVALA:D
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: Re: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Emptysub 22 ruj 2007 - 14:22

hmm dosta je jednostavno
consult kaze target player discards 2 cards
ako targetas njega to je na stacku
on risponda sa unsummonom i ostane mu 1 karta
mora diskardati tu jednu

starije karte recimo hymn to tourach su ti rekle to
kao discard 2 cards at random bla bla if u have only 1 card in your hand
ur entire hand is discarded


lifelink kaze da kad god taj creature koji ima lifelink deala dmg toliko dobis lifea

502.68. Lifelink

502.68a Lifelink is a triggered ability. "Lifelink" means "Whenever this permanent deals damage, you gain that much life."

502.68b If a permanent has multiple instances of lifelink, each triggers separately.
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: Re: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Emptysub 22 ruj 2007 - 14:23

1. Ne. Kad igras bilo koji spell koji ima targete, targeti se biraju odmah, a ne tek kad se resolva, tako kad si ti odabrao da protivnik i ako odigra nesto, kad se ovo tvoje resolva, mora diskardat tu jednu kartu sta mu je ostala.

2. Lifelink je ability koji kaze da dobijas life kada permanent koji ga ima dijeli damage. Evo citat iz pravila:
Citat :
502.68 - Lifelink
502.68a - Lifelink is a triggered ability. "Lifelink" means "Whenever this permanent deals damage, you gain that much life." [CompRules 2007/05/01]
502.68b - If a permanent has multiple instances of lifelink, each triggers separately. [CompRules 2007/05/01]
502.68.Ruling.1 - If the permanent deals 3 damage to a 1/1 creature, it still deals 3 damage even though it only has a toughnes of 1, and you gain 3 life. [D'Angelo 2007/05/15]
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: Re: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Emptysub 22 ruj 2007 - 14:35

bravo stanko
uspio si rec isto sta i ja
cak si i quotao istu recenicu

koja je poanta tvog posta
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: Re: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Emptysub 22 ruj 2007 - 15:15

poanta je da smo pisali istovremeno Razz
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Sponsored content





dva  pitanja discard i lifelink Empty
PostajNaslov: Re: dva pitanja discard i lifelink   dva  pitanja discard i lifelink Empty

[Vrh] Go down
 
dva pitanja discard i lifelink
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Par pitanja
» par pitanja
» Pitanja
» sta????
» par pitanja iz novih pravila

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Pravila-
Forum(o)Bir: