CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Što mislite o....

Go down 
+2
Deth
Ishan
6 posters
Autor/icaPoruka
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 17:12

eto... opet me ulovio gušt igrat turnire i sjetio sam se nezaboravnih Udina gdje smo mi riječani često znali ići i odlično se zabaviti.

Bacio sam malo oko na turnire koje imaju i primjetio:
Domenica 14 Ottobre 2007 Ludoteca (Cividale) Dati definitivi
Costo iscrizione 10 € Torneo: T1,5 Legacy Inizio iscrizioni ore 10:00
Premi:
Sanzionato DCI, Campionato cittadino Udine

con 25 partecipanti:

1°: 4x Force of Will + 4x Elvish Spirit Guide
2°: 4x Lion's Eye Diamond
3°: Dark Confidant foil Francese + 4x Tormod's Crypt
4°: Wrath of God foil textless
5°: Cunning Wish
6°: Cunning Wish
7°: Decreto della Giustizia
8°: 2x Blood Moon

Con almeno 35 partecipanti up dei premi:

1°: + 4 Squee, Goblin Nabob jap
2°: + Mystic Snake foil + 4x reb BN
3°: + Lotus Bloom foil
4°: + Darkblast foil
5°: + Rushing River foil
6°: + 4x Fede Rinnovata jap
7°: + Momentary Blink foil
8°: + 2x Deep Analisys jap


U prijevodu:
upad 10 eura. Nagrade kakve jesu, ako se pojavi više od 35 igrača nagrade se dodatno debljaju.

Što vam se čini o takvom načinu nagrađivanja? Bolje ili lošije od klasične boosterane???
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 17:30

Pitanje je kompleksno. Iz moje perspektive taj način nagrađivanja je super. Mogu si priuštiti upad od 10 Eura, a mogućnost osvajanja boljih nagrada mi je poticajna. Lokalne turnire na koje idem shvaćam kao casual zabavu pa su mi boosteri koje tu i tamo osvojim samo dodatni bonus. Turnir ovakvog tipa, s ozbiljnijim nagradama i žešćom konkurencijom, me zanima.

S druge strane, naši casual igrači koji dolaze na turnire s kućnim deckovima ne bi rado davali 70 kn. Čemu davati toliko ako će nagrade osvajati oni koji imaju kompetitivne deckove? Spikeovi i inače dižu turnire (uostalom, njima su takve nagrade i zanimljivije), a kada se radi o sitnom upadu od 10 kn to nije bed.

Povremeno bi trebalo održati ovakav turnir zbog gušta i izazova mada nisam siguran koliko bi to mogli pretvoriti u redoviti događaj.

Pustimo sad ovo sve. Ajmo u Udine!
[Vrh] Go down
Areo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Areo


Broj postova : 101
Age : 52
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 17:53

Blago vama na sjeveru Jadrana!
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 19:21

Ja bi definitivno dosao na nes takvo. al za hr bi recimo upad od 50 kn ( a i okruglo je) bio bolji.

Ali filipe, ako ti se koji puta ide za udine il nesto, a imas 1 mjesto free, javi dođem do rijeke iz zg-a lagano:)
[Vrh] Go down
mixer
ex rebel
mixer


Broj postova : 127
Age : 39
Location : novi marof
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 20:27

Ako bi bio kakav ozbiljniji event s takvim nagradama koje se odrazavaju na upadu od 50-100kn ja sam zainteresiran, ali naravno problem je sto moram odvojiti jos novac i vrijeme na putovanje do Rijeke tako da mi se nacelno ne isplati bez vlastitog prijevoza (osim iznimno). U osnovi je slicno nekom PTQ-u kojih je za moje zelje premalo.

edit: Kornelije je spominjao neki event u ZG, a i sam znas koliko potencijalnih nagrada imas u binderima...
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 20:33

mixer je napisao/la:
edit: Kornelije je spominjao neki event u ZG, a i sam znas koliko potencijalnih nagrada imas u binderima...

pogotovo od nedavno:)
[Vrh] Go down
etherus4
Apprentice Mage
Apprentice Mage
etherus4


Broj postova : 39
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 20:36

Deth je napisao/la:

Povremeno bi trebalo održati ovakav turnir zbog gušta i izazova mada nisam siguran koliko bi to mogli pretvoriti u redoviti događaj.

Ja sam totalno za, čak možemo(čitaj mogu) supply-at neke svoje DCI karte,a siguran sam da ni Čeč ni Slaven ne bi odbili.(mislim bolje da dam karte za turnir,nego da mi ih Čeč ukrade...tongue )

No,kako Slaven kaže,turnir ne bi trebao bit čestovit(novi pridjev by Čendak pravopis, 2007,Rijeka, 450 str.)
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 20:38

Neznam zasto se nebi mogli napravit takozvani kvartalni turniri.

Božićni kod nas, neki u bjelovaru, kak je vec bilo (mogli bi recimo t2 tamo stavit) pa legacy champsi il nest i onda 4 se stavi jos 1 legacy il t1..

ili neka druga ideja..
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptysri 10 lis 2007 - 21:21

pa možemo malo popričati u petak i vidjeti što se da napraviti... i glede udina i glede organiziranja takvog turnira.
Ne čini mi se da je to bed organizirat...
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptyčet 11 lis 2007 - 11:11

Areo je napisao/la:
Blago vama na sjeveru Jadrana!

Pa valjda bi i tebe mogli namamiti na turnir. Nisi na kraju svijeta. Smile

Slažem se s prijedlogom cijenjenog lingvista, svi mi imamo karata koje su dobre/rijetke pa bi se složio dobar pool nagrada. Svratit ću u petak do kluba pa ćemo popričati.
[Vrh] Go down
Areo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Areo


Broj postova : 101
Age : 52
Registration date : 28.05.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptyčet 11 lis 2007 - 13:41

Ove jeseni , a i zime nažalost MTG nije na obiteljskoj listi prioriteta , barem što se tiče turnira.
U svakom slučaju drago mi je čuti da Filipov natjecateljski duh nije izgubio na potenciji.
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Emptyčet 11 lis 2007 - 13:51

U našim godinama nije natjecateljski duh ono što gubi na potenciji. Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o.... Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o....   Što mislite o.... Empty

[Vrh] Go down
 
Što mislite o....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: