CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja

Go down 
+10
Black Dragon
ezav
KontraMagija
jozo_mafijozo
Random
Ishan
al_Alamm
Orion
Jerman_i
Olegowsky
14 posters
Go to page : 1, 2  Next

Kakav Abyss želite?
Abyss kao mjesto gdje ce se kvalitetno i ne-spammerski raspravljati o non-MtG temama
Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_lcap44%Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_rcap
 44% [ 17 ]
Abyss kao nekontrolirano, free-minded spammalište
Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_lcap31%Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_rcap
 31% [ 12 ]
2 Abyssa - jedan "ozbiljni i civilizirani, drugi kao jama i leglo nekulturne spammarije
Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_lcap25%Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Vote_rcap
 25% [ 10 ]
Ukupno glasova : 39
 

Autor/icaPoruka
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 13:27

glasujte demokracijo


Zadnja promjena: ; sri 30 svi 2007 - 13:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 13:28

Balans izmedju 1. i 2.
[Vrh] Go down
Orion
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Orion


Broj postova : 173
Age : 35
Location : ...Donji...Miholjac...
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 13:28

Nadasve neizvjesno...
[Vrh] Go down
http://www.kmdm.hr
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 13:29

Citat :
Moj prijedlog za Abyss je da ne bude potpuna kopija SW-a.
Barem u pogledu toleriranja spammera/flejmera/trollova i ostalih pseudozabavnih kvaziintelektualaca.
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 14:25

Mislim da je Beholder lijepo rekao ono što bi the Abyss trebao biti. Nešto između: rasprave o non-m:tg temama i raznorazne budalaštine koje nemaju previše veze s zdravim mozgom. Ili mozgom kao takvim.
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 14:28

Ishan je napisao/la:
Mislim da je Beholder lijepo rekao ono što bi the Abyss trebao biti. Nešto između: rasprave o non-m:tg temama i raznorazne budalaštine koje nemaju previše veze s zdravim mozgom. Ili mozgom kao takvim.

ali mislim da onda tom definicijom zapravo postaje 2. - free minded, nekontrolirano spammalište.... jer je takvu zamišljenu dvojnost teško ostvariti, jer ne možeš s jedne strane puštat sve na volju, a s druge se žaliti na spammanje i gluposti... tako da je ili opcija 2 odvojena abyssa ili prepustiti sve u anarhiju pa ko se izbori za ozbiljnu, clean temu - odlično, tko hoće spammat - nek izvoli... bounce
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 14:32

pomalo... forum nema 48h daj vremena da se stvari iskristaliziraju.
Što se tiče moje definicije... pa to i nije neka definicija. U stvari to uopće nije definicija... više je poput nekog mišljenja... :)

Inače sjećam se vremena TDZK-a jedne online igre koju sam igrao. House Harkonnen alijansa kojoj sam pripadao imala je forum koji je istovremeno bio vrlo jasan i pregledan a s druge strane imali smo forum s najviše spama ikada. Ljudi su se zgražavali. S pravom. :D

Mislim da je spoj tih dviju opcija moguć dokle god su ljudi relativno razumni.
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 14:34

Ishan je napisao/la:

Što se tiče moje definicije... pa to i nije neka definicija. U stvari to uopće nije definicija... više je poput nekog mišljenja... Smile

profesore, ne razmećite se... Sleep 8)
[Vrh] Go down
Random
Experienced Mage
Experienced Mage
Random


Broj postova : 98
Location : Godless Shrine
Registration date : 30.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 14:37

Glasah za ono cetvrto.
[Vrh] Go down
jozo_mafijozo
Apprentice Mage
Apprentice Mage
jozo_mafijozo


Broj postova : 22
Age : 32
Location : Umag
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 15:18

2. all teh way. Twisted Evil

lol!

ne...mix 1. i 2. bi bio najbolji...

[quote Ishan]
Mislim da je spoj tih dviju opcija moguć dokle god su ljudi relativno razumni.[/quote]

Hmm...neznam koliko ce ljudi biti relativno razumni ali ok...
scratch
[Vrh] Go down
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 16:40

Ako dopustimo da Abyss bude kopija SW-a, sto i tko ce sprijeciti debilizaciju koju na istom provode matija, swoopa i ekipa ?

Nitko.

Tako da i svaka iole razumna rasprava vodi iskljucivo u flejm war i 15+ stranica nepotrebnih rasprava.
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
Random
Experienced Mage
Experienced Mage
Random


Broj postova : 98
Location : Godless Shrine
Registration date : 30.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 16:44

al_Alamm je napisao/la:
Ako dopustimo da Abyss bude kopija SW-a, sto i tko ce sprijeciti debilizaciju koju na istom provode matija, swoopa i ekipa ?

Nitko.

Tako da i svaka iole razumna rasprava vodi iskljucivo u flejm war i 15+ stranica nepotrebnih rasprava.

A da se pitas ko ce sprijeciti tebe?
[Vrh] Go down
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 16:46

What's the point ?
Ja sam nezaustavljiv.

EDIT (dodano): kao sto ti napisa; thugovi ne odustaju Wink
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 17:06

abyss je najaci

nemojte ga maknut sunny
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
ezav
Bigfoot
ezav


Broj postova : 61
Age : 41
Location : Vrapce - ljucibasta soba
Registration date : 28.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 17:07

Tako je !!!!!!!

Dalje od abyss-a !!!!! Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja 272104
[Vrh] Go down
http://craftworldtael.blog.hr/
Black Dragon
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Black Dragon


Broj postova : 27
Age : 36
Location : Tu
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 17:55

KontraMagija je napisao/la:
abyss je najaci

nemojte ga maknut sunny

Pa nitko ni ne kani bounce bounce
[Vrh] Go down
http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare.swf
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptysri 30 svi 2007 - 18:37

1. The Abyss ce postojati. On je jednostavno vjecan i neophodan.

2. Moja zamisao je voditi ga slicno kao i bivsi abyss.
Dakle, ako pocne blesast topic gdje se ljudi trolaju i pustaju mozak na pasu, so be it. Prije ili kasnije ce umrijeti i biti obrisan. Nece se tolerirati glupo vrijedjanje ili prostacenje, ali zasto ne dati ljudima mjesto gdje se mogu isprazniti.
Ako pocne normalna rasprava (kakvih je bilo nekoliko na onom abyssu u zadnje vrijeme, a koincidiralo je sa swoopovim benanjem), topic ce biti malo zesce moderiran. Thompson, vegetarijanci, hnl, admini... o svemu se moze razgovarati. Populacija ovdje ce vjerojatno biti malo starija i zrelija, nadam se da ce biti i razumnija. Takvi topici nece biti brisani.

So, glasam za 1.5. (vidi se da pool nije radio julijo). Wink
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 20:06

Ja sam za 3. prijedlog,nešto kao na čmaru što ima,jedna spammara da ljudi mogu zadovoljavat svoje potrebe za meljavom,te jedan 'ozbiljniji' Abyss gdje bi se pričalo o non-mtg temama na normalan način.
[Vrh] Go down
Orion
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Orion


Broj postova : 173
Age : 35
Location : ...Donji...Miholjac...
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 20:08

Premo glasovima mozemo zakljuciti da je vecina trenutno za ono prvo...
[Vrh] Go down
http://www.kmdm.hr
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 20:11

Orion je napisao/la:
Premo glasovima mozemo zakljuciti da je vecina trenutno za ono prvo...

Dobro,treba još malo vremena ostavit poll.Al ja nemam ništa protiv da bude 1. prijedlog,al i u tom slučaju će ljudi zaspemmat pola topica pa ćemo opet imat hrpu usranih topica koliko god neki htjeli normalno raspravljat i pričat.
[Vrh] Go down
Orion
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Orion


Broj postova : 173
Age : 35
Location : ...Donji...Miholjac...
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 20:24

Pa valjda ce moderatori i admini obavljati svoj posao i drzati red na tim topicima...
[Vrh] Go down
http://www.kmdm.hr
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 20:31

Pa trebali bi,inače ode svaki topic u bananu...
[Vrh] Go down
Orion
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Orion


Broj postova : 173
Age : 35
Location : ...Donji...Miholjac...
Registration date : 29.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 21:29

Dakle... sve je u rukama nasih moderatora i administratora...
[Vrh] Go down
http://www.kmdm.hr
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 21:40

Guardian je napisao/la:
Ja sam za 3. prijedlog,nešto kao na čmaru što ima,jedna spammara da ljudi mogu zadovoljavat svoje potrebe za meljavom,te jedan 'ozbiljniji' Abyss gdje bi se pričalo o non-mtg temama na normalan način.
Zasto to ne bi moglo biti u jednom Abyssu?

Ged je napisao/la:
2. Moja zamisao je voditi ga slicno kao i bivsi abyss.
Dakle, ako pocne blesast topic gdje se ljudi trolaju i pustaju mozak na pasu, so be it. Prije ili kasnije ce umrijeti i biti obrisan. Nece se tolerirati glupo vrijedjanje ili prostacenje, ali zasto ne dati ljudima mjesto gdje se mogu isprazniti.
Ako pocne normalna rasprava (kakvih je bilo nekoliko na onom abyssu u zadnje vrijeme, a koincidiralo je sa swoopovim benanjem), topic ce biti malo zesce moderiran. Thompson, vegetarijanci, hnl, admini... o svemu se moze razgovarati. Populacija ovdje ce vjerojatno biti malo starija i zrelija, nadam se da ce biti i razumnija. Takvi topici nece biti brisani.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Staracmrki
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 1
Age : 49
Registration date : 31.05.2007

Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Emptyčet 31 svi 2007 - 21:45

Imam puuuno povjerenje u admine na ovom forumu, a posebno u onog admina Geda Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty
PostajNaslov: Re: Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja   Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja Empty

[Vrh] Go down
 
Spam Abyss ili mjesto kulturnog raspravljanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Tehnikalije :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: