CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nagrade na natsima

Go down 
+17
Ishan
Areo
Niksodus
FANAttIC
placebo
ma1to
carnophage
Spirit Soldier
[spike_6]-[QLC]
Jerman_i
Havoc
tambourinko
QWERTAS
svup91
ShuPac
RaveX
Ged
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Nagrade bi trebale biti:
RaveX 1 option - 1-3=250bon, 4=2000, 5-8=500bon, Korni-16=250bon
Nagrade na natsima - Page 2 Vote_lcap31%Nagrade na natsima - Page 2 Vote_rcap
 31% [ 10 ]
RaveX 2 option - 2000, 1000, 2x500, 4x250, 10x200
Nagrade na natsima - Page 2 Vote_lcap38%Nagrade na natsima - Page 2 Vote_rcap
 38% [ 12 ]
RaveX 3 option - 7k Jermanu
Nagrade na natsima - Page 2 Vote_lcap13%Nagrade na natsima - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 4 ]
QWERTAS option - 3000, 2000, 2x 1000
Nagrade na natsima - Page 2 Vote_lcap18%Nagrade na natsima - Page 2 Vote_rcap
 18% [ 6 ]
Ukupno glasova : 32
 

Autor/icaPoruka
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 15:45

Areo je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
RaveX je napisao/la:
obzirom na lokaciju worldsa, vise smisla ima nesta kao

1.-3. nacionalni tim = mucho dinero u rimu. svakome po 250 u bonovima da si kupe protektore.
4. 2k (sve u parama od toga, da si plati put)
5.-8. 500 u bonovima.
9.-16. 250 u bonovima
Mislim da ovo ima najviše smisla.

what they said.
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 15:58

Ishan je napisao/la:
Areo je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
RaveX je napisao/la:
obzirom na lokaciju worldsa, vise smisla ima nesta kao

1.-3. nacionalni tim = mucho dinero u rimu. svakome po 250 u bonovima da si kupe protektore.
4. 2k (sve u parama od toga, da si plati put)
5.-8. 500 u bonovima.
9.-16. 250 u bonovima
Mislim da ovo ima najviše smisla.

what they said.
ditto
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 15:59

I meni zvuči vrlo razumno!
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 17:49

National team ce dobit bonove da si kupi ninđa kornjače? Pa to je apsurd! Da pobjediš na turniru i onda dobiješ kitu, a četvrti dobije novce! PA LOL! To što si dio national teama i dobit ces novce jer si igrao na turniru ne znači da imaš novce za otići do tamo! Npr netko osvoji natse i nema za put do rima jer je dobio bonove za žvake, ali da je slučajno otišao, onda bi dobio novaca od wizardsa! Sramota!

Na takve nationalse se definitivno ne isplati ići.
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 18:13

mission accomplished, everyone...
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 22:16

Samo jedan mali dodatak, lova se nece isplacivati u kesu (bar mi je tako receno) nego kao neka vrsta subvencije (put i slicno).

Stavljen je i pool, nije kao Julijov, ali dao sam sve od sebe. Mozda bi samo trebalo malo drugacije napraviti opciju br. 1 (cini mi se da je previse u bonovima).
Bilo bi zgodno da ne glasaju oni koji nemaju namjere ili nece moci doci na natse.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
ma1to
Wizard Mentor
Wizard Mentor
ma1to


Broj postova : 255
Age : 37
Location : Zabreg
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 23:09

kad smo već kod toga, koliki će biti upad na natse?
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 1:49

Spirit Soldier je napisao/la:
National team ce dobit bonove da si kupi ninđa kornjače? Pa to je apsurd! Da pobjediš na turniru i onda dobiješ kitu, a četvrti dobije novce! PA LOL! To što si dio national teama i dobit ces novce jer si igrao na turniru ne znači da imaš novce za otići do tamo! Npr netko osvoji natse i nema za put do rima jer je dobio bonove za žvake, ali da je slučajno otišao, onda bi dobio novaca od wizardsa! Sramota!

Na takve nationalse se definitivno ne isplati ići.

mrak ti je pool Ged
3. i 4. mjesto 500 kn? to nie dost ni za vlak(da ne nabrajam ostale troškove..)
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 2:02

Ma kakve to gluposti pričate?

Svjetsko je u Rimu. Ako se autom ide do Rima trošak prijevoza je oko 150eu.
Smještaj 25 eu po noći u hostelu.

Koliko se para dobiva national team (prva 3) od wotca bez obzira na plasman? 1000$.

Dakle....
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 2:12

dobro koi k. vama nie jasan?
pare ti dođu pol godine poslije turnira,a ovo sve moraš platiti prie
uostalom,jedino i najvažnije pitanje:zašto bi nagrade za national team od wizardsa utjecale na nagrade od samog turnira?!
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 2:22

noobu.

pare od wotc dodju ranije od 6 mjeseci. ja s time nikada nisam imao puno problema.
a što se tiče drugog pitanja "kako nagrade od wotca utječu na natse" opet ti moram reći da si noob - valjda na svim natsima su se unutar top8 djelile nagrade jer oni koji spuše u četvrtfinalu ne dobe ništa - a oni koji ulete u top4 dobe bar 1000$ + šansu da dignu puno više. zbog toga se uvijek nešto splittalo.

kad biš malo više pažnje posvetio onome što se događa na turnirima a malo manje svome džepu - skužio biš da postoji razlika između onoga kako je i onoga kako ti misliš da je. Very Happy
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 9:33

Ishan je napisao/la:
noobu.

pare od wotc dodju ranije od 6 mjeseci. ja s time nikada nisam imao puno problema.
a što se tiče drugog pitanja "kako nagrade od wotca utječu na natse" opet ti moram reći da si noob - valjda na svim natsima su se unutar top8 djelile nagrade jer oni koji spuše u četvrtfinalu ne dobe ništa - a oni koji ulete u top4 dobe bar 1000$ + šansu da dignu puno više. zbog toga se uvijek nešto splittalo.

Dobro, dođu nakon 3 mjeseca, ali svejedno ti trebaš imati tih 200€ da bi otišao, a mnogo tko neće imati. Nagrade se ne mogu djeliti tako da netko tko lošije prođe dobije bolju nagradu! To nema smisla i nije u redu! Ako nisi uspio pobijediti i ući u top 3 tko ti kriv! Više sreće iduće godine! A uostalom, što to znači da četvrti ne dobije novaca od WOTC-a? Cividini je dobio više novaca nego svi mi ostali zajedno i još puta 2 a bio je četvrti. Nagrade na natsima moraju biti potpuno neovisne o eventualnim nagradama na worldsima.
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 11:25

gle obadvoje ste u pravu

top 4 se uvijek može naknadno dogovorit da se sve splita na 4 djela i onda svi imaju za put Smile

Ged ak već radiš pool,onda ga bar napravi kak se spada,znači nekakve normalne opcije,osvojit nationalse i dobit bon od 250 kn je fakat nakaradno
il napravi novi-il ovaj zbriši,ovo nie mjerilo ničeg rendeer
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 12:52

iskreno ne znam kako se djele nagrade na N

no vidim da smo zapeli u petlji prepucavanja

Kako se dijeli u drugim državama Evrope, kojoj tako silno težimo

(Slovenija je nogometno igralište, stog nevažno kako se djeli)
[Vrh] Go down
Dace
kapetan
kapetan
Dace


Broj postova : 122
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 14:12

prestanite se pikat treba sve nagrade dat za top4, to je jedini turnir rel 32 i treba nagradit dobar play a ne donkanje

- bivsi
[Vrh] Go down
svup91
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 39
Location : Srbija
Registration date : 05.05.2009

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 15:04

Okac o cem ti pricas pobogu? I ti sučiću? Imate velika iskustva, obojica ste odjednom proovi, jedan je najveci sisački scrub koji je dobio egoboost, a drugi se vraca u pošten magic nakon protjerivanja sa scene od godine i pol.

Uozbiljite se, neće imat 200eura? pa neće onda ić, prepustit će svoje mjesto drugome. Sorry ako nemas, ili nemozes si posudit 200eura za Rim, nemas zasto ni ić tamo.
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 15:14

sry svup al ti fakat nemaš kaj pričat o tome,mislim da te nisam u životu vidio da KARTAŠ na turniru
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 15:59

svup91 je napisao/la:
Okac o cem ti pricas pobogu? I ti sučiću? Imate velika iskustva, obojica ste odjednom proovi, jedan je najveci sisački scrub koji je dobio egoboost, a drugi se vraca u pošten magic nakon protjerivanja sa scene od godine i pol.

Uozbiljite se, neće imat 200eura? pa neće onda ić, prepustit će svoje mjesto drugome. Sorry ako nemas, ili nemozes si posudit 200eura za Rim, nemas zasto ni ić tamo.

Naravno stari, kako god ti kazes... Ja vjerojatno necu ni igrati na natsima jer mi fali 30 ratinga za top 50 u Europi, a nakon updatea mislim da mi nece faliti ni toliko.

Tvoje misljenje ionako nije bitno jer ti sigurno neces igrati, a i kad bi igrao mislim da te top 8 ne bi vidio.

Ono za sto se mi zalazemo je to da se nagrade najbolji a ne 'oni koji nece dobit novce od wizardsa', tko god da oni bili. Ja sam prilicno siguran da ja necu imati toliko srece i ove godine da upadnem u national team, pa nije da ja zastupam sebe ovdje, ja zastupam one ljude koji ce se pokazati najboljima ove godine. Nema se tu tko što žaliti, ako nisi upao u top 3, vjerojatno postoji dobar razlog zbog kojeg se to dogodilo, pa nema smisla da sad nagrađujemo četvrtoga sa više novaca nego prva tri. Može dobiti podjednaku svotu kao i prva 3, ali nikako ne veću.
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 18:43

bitno da ce upad na turnir ostat simbolicnih 200 kn, sto zbog poskupljenja bustera, sto zbog 'boljih' nagrada...
[Vrh] Go down
njemac
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 35
Registration date : 12.06.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 20:44

Dace je napisao/la:
prestanite se pikat treba sve nagrade dat za top4, to je jedini turnir rel 32 i treba nagradit dobar play a ne donkanje

- bivsi

+1
[Vrh] Go down
svup91
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 39
Location : Srbija
Registration date : 05.05.2009

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 20:57

Spirit Soldier je napisao/la:
svup91 je napisao/la:
Okac o cem ti pricas pobogu? I ti sučiću? Imate velika iskustva, obojica ste odjednom proovi, jedan je najveci sisački scrub koji je dobio egoboost, a drugi se vraca u pošten magic nakon protjerivanja sa scene od godine i pol.

Uozbiljite se, neće imat 200eura? pa neće onda ić, prepustit će svoje mjesto drugome. Sorry ako nemas, ili nemozes si posudit 200eura za Rim, nemas zasto ni ić tamo.

Naravno stari, kako god ti kazes... Ja vjerojatno necu ni igrati na natsima jer mi fali 30 ratinga za top 50 u Europi, a nakon updatea mislim da mi nece faliti ni toliko.

Tvoje misljenje ionako nije bitno jer ti sigurno neces igrati, a i kad bi igrao mislim da te top 8 ne bi vidio.

Ono za sto se mi zalazemo je to da se nagrade najbolji a ne 'oni koji nece dobit novce od wizardsa', tko god da oni bili. Ja sam prilicno siguran da ja necu imati toliko srece i ove godine da upadnem u national team, pa nije da ja zastupam sebe ovdje, ja zastupam one ljude koji ce se pokazati najboljima ove godine. Nema se tu tko što žaliti, ako nisi upao u top 3, vjerojatno postoji dobar razlog zbog kojeg se to dogodilo, pa nema smisla da sad nagrađujemo četvrtoga sa više novaca nego prva tri. Može dobiti podjednaku svotu kao i prva 3, ali nikako ne veću.

Jel moram kartat i igrat da bi bio član zajednice? Sorry sučiću, pro faco, te okče, najveći kralju ikad, što sam se javio, a zadnji turnir sam odigrao u beču, gdje sam slavno propao. Ali sam se barem zabavio, za razliku od vas kojima je bitna svaka kuna umjesto da ulažete u popularizaciju.

Kaj mislite zasto svake godine na natsima se pojavi sve manje igraca?
Prve godine kad sam bio, gledali smo tko ce jos doc da pređemo 100 ljudi, sljedeće da pređemo 80, ove, ako pređemo 50 bit ce dobro.

Ako neces igrati na natsima, niti sudjelovati na ikakav način, ćemu onda poticati neki iracionalan flame? Jesi ti don quijote te nabadaš virtualne homoseksualne vjetrenjače na svoj uspaljeni štap?
Boriš se za prava budućih top 3 playera? Pravo da odu na turnir, za 200eura žive ko bogovi tjedan dana u rimu te uzmu jos 500 eura tek tolko za đeparac mjesec dana kasnije kad im stigne lova.

Okac i da dobi natse i ode u Rim bi vjerovatno spavao na kolodvoru, hranio se otpacima iz McD. a putovao bi na stop, jer eto, je škrto ciganče, dok bi ti zawhineao pola boga sa križa dok jadan nebi uskrsnuo od muke!


Također, ako si upao u top3 postoji dobar razlog za to (osim ako se ne skrumpas ko bog isus kad je pretvorio vodu u vino), no ako si 9 ne postoji tako dobar razlog, te bi zato mogao i biti nagrađen za sudjelovanje, dizanje atmosfere i prijateljsko tapšanje po ramenu!

Neznam koliko bi igrača od vas to napravilo, no još se sjecam kad je na svojim zadnjim natsima MCS lijepo pustio butku ulaz u top 8 jer je mislio da ima vise sansi od njega i da ce ic ako ce bit kvalificiran. Ono, sumnjam da bi vas dvojica to napravila, vjerovatno bi mu još probali i ukrast sendvić jer je pitao.
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 21:28

svup91 je napisao/la:
Spirit Soldier je napisao/la:
svup91 je napisao/la:
Okac o cem ti pricas pobogu? I ti sučiću? Imate velika iskustva, obojica ste odjednom proovi, jedan je najveci sisački scrub koji je dobio egoboost, a drugi se vraca u pošten magic nakon protjerivanja sa scene od godine i pol.

Uozbiljite se, neće imat 200eura? pa neće onda ić, prepustit će svoje mjesto drugome. Sorry ako nemas, ili nemozes si posudit 200eura za Rim, nemas zasto ni ić tamo.

Naravno stari, kako god ti kazes... Ja vjerojatno necu ni igrati na natsima jer mi fali 30 ratinga za top 50 u Europi, a nakon updatea mislim da mi nece faliti ni toliko.

Tvoje misljenje ionako nije bitno jer ti sigurno neces igrati, a i kad bi igrao mislim da te top 8 ne bi vidio.

Ono za sto se mi zalazemo je to da se nagrade najbolji a ne 'oni koji nece dobit novce od wizardsa', tko god da oni bili. Ja sam prilicno siguran da ja necu imati toliko srece i ove godine da upadnem u national team, pa nije da ja zastupam sebe ovdje, ja zastupam one ljude koji ce se pokazati najboljima ove godine. Nema se tu tko što žaliti, ako nisi upao u top 3, vjerojatno postoji dobar razlog zbog kojeg se to dogodilo, pa nema smisla da sad nagrađujemo četvrtoga sa više novaca nego prva tri. Može dobiti podjednaku svotu kao i prva 3, ali nikako ne veću.

Jel moram kartat i igrat da bi bio član zajednice? Sorry sučiću, pro faco, te okče, najveći kralju ikad, što sam se javio, a zadnji turnir sam odigrao u beču, gdje sam slavno propao. Ali sam se barem zabavio, za razliku od vas kojima je bitna svaka kuna umjesto da ulažete u popularizaciju.

Kaj mislite zasto svake godine na natsima se pojavi sve manje igraca?
Prve godine kad sam bio, gledali smo tko ce jos doc da pređemo 100 ljudi, sljedeće da pređemo 80, ove, ako pređemo 50 bit ce dobro.

Ako neces igrati na natsima, niti sudjelovati na ikakav način, ćemu onda poticati neki iracionalan flame? Jesi ti don quijote te nabadaš virtualne homoseksualne vjetrenjače na svoj uspaljeni štap?
Boriš se za prava budućih top 3 playera? Pravo da odu na turnir, za 200eura žive ko bogovi tjedan dana u rimu te uzmu jos 500 eura tek tolko za đeparac mjesec dana kasnije kad im stigne lova.

Okac i da dobi natse i ode u Rim bi vjerovatno spavao na kolodvoru, hranio se otpacima iz McD. a putovao bi na stop, jer eto, je škrto ciganče, dok bi ti zawhineao pola boga sa križa dok jadan nebi uskrsnuo od muke!


Također, ako si upao u top3 postoji dobar razlog za to (osim ako se ne skrumpas ko bog isus kad je pretvorio vodu u vino), no ako si 9 ne postoji tako dobar razlog, te bi zato mogao i biti nagrađen za sudjelovanje, dizanje atmosfere i prijateljsko tapšanje po ramenu!

Neznam koliko bi igrača od vas to napravilo, no još se sjecam kad je na svojim zadnjim natsima MCS lijepo pustio butku ulaz u top 8 jer je mislio da ima vise sansi od njega i da ce ic ako ce bit kvalificiran. Ono, sumnjam da bi vas dvojica to napravila, vjerovatno bi mu još probali i ukrast sendvić jer je pitao.

svup prekini se blamirat...spavanje po kolodvorima, jedenje u meku i štopanje su jedna od najboljih čari dok si mlad i trazis svoje ja u zivotu, osim ako nisi gospodin covjek kao Dinko Sulicic koji je na zadnjim netsima konsidao partiju sucicu kako bi ovaj mogo uc u top 8.
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 23:11

svup91 je napisao/la:
Neznam koliko bi igrača od vas to napravilo, no još se sjecam kad je na svojim zadnjim natsima MCS lijepo pustio butku ulaz u top 8 jer je mislio da ima vise sansi od njega i da ce ic ako ce bit kvalificiran. Ono, sumnjam da bi vas dvojica to napravila, vjerovatno bi mu još probali i ukrast sendvić jer je pitao.

Ti svupice ne znas niki cvijet o meni, a pretpostavke ti bas i ne idu. Ja svaki tjedan igram nekakve smijesne highlander i all common turnire sa hrpom klinaca da ih naucim kartati i da se sam zabavim jer volim kartati magic i ne kartam ga zbog profita (jer ga u magicu i nema) niti zbog nagrada nego zato sto je magic nešto što me veseli u životu.

Što se concedeanja tiče, ja sam redovito concedeao svakome tko me tražio na svakom gpt-u i ptq-u na koji nisam mislio ići, i to je nešto što će uvijek napraviti jer je to najnormalnija stvar na svijetu.
[Vrh] Go down
svup91
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 39
Location : Srbija
Registration date : 05.05.2009

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptypet 22 svi 2009 - 23:18

Spirit Soldier je napisao/la:
Ja svaki tjedan igram nekakve smijesne highlander i all common turnire sa hrpom klinaca

Objašnjava rating
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Emptysub 23 svi 2009 - 0:15

Spirit Soldier je napisao/la:
Ti svupice ne znas niki cvijet o meni, a pretpostavke ti bas i ne idu. Ja svaki tjedan igram nekakve smijesne highlander i all common turnire sa hrpom klinaca da ih naucim kartati i da se sam zabavim jer volim kartati magic i ne kartam ga zbog profita (jer ga u magicu i nema) niti zbog nagrada nego zato sto je magic nešto što me veseli u životu.

a ja sam se danas kartao s civkačem u lomu,on kitkini ja dark bant(s drugim polovicama su igrali lepi i dejs:bball: )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nagrade na natsima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nagrade na natsima   Nagrade na natsima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Nagrade na natsima
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» suci na natsima?
» Old school extended - 10.10. Sisak - VELIKE NAGRADE - cash

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: