CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pomozite mi odabrati i složiti deck

Go down 
+3
nantuko
defra9
Ayrox
7 posters
Autor/icaPoruka
Ayrox
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 24
Age : 31
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.08.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:10

Evo otvorit ću novi topic..... Molio bih sve iskusnije da mi pomognu složiti dobar deck koji bi mogao igrati i na turnirima a i da je jak. Htio bih imati 1 do 2 boje?? Koje vi boje preporučujete i koja je najbolja a koje su 2 najjače i ostalo?? Jel bolje samo 1 boja ili više?? Imam volje i želje da naučim pa vas molim da mi pomognete!!! Evo iskreno vas molim da me posavjetujete pošto sam početnik. Nije bitno koliko je novaca samo da je deck jak! Unapred Hvala!
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:15

faerie su ti jako jaki,ali sada ce ti izaci iz t2-a,pa ti se ne isplati to raditi,
ok deck je elf ,bolje receno super jer imaju nekog novog (kinga)pa eto ,pozz
[Vrh] Go down
nantuko
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 85
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 18.05.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:18

Pošto si početnik, bolje kreni polako, uzmi onaj deck od 100 kuna koji si mislio kupiti i polako se uči igrajući. Nema smisla da kupuješ deckove od 1000-1500kn kad nisi savladao osnovna pravila magica. To je isto kao da kupiš Ferari a nemaš vozačku dozvolu.

Nema najjače i najslabije boje. Postoje samo igrači koji više preferiraju jednu ili drugu. Svaka boja / deck ima svoje slabosti i prednosti. Tako da složi/kupi neki jeftiniji deck za početak i kreni igrati, sva ostala pitanja koja sad postavljaš će ti se činiti blesava nakon što odigraš par partija.

Možda za tebe kao početnika ne bi bilo loše složiti neki mono (jednobojni) crveni, ili zeleni deck.
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:19

ili bijeli:D
[Vrh] Go down
Ayrox
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 24
Age : 31
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.08.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:22

Možete li mi dati link već složenih deckova koji su dobri???
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 12:54

[Vrh] Go down
Ayrox
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 24
Age : 31
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.08.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 13:03

Huh ne snalazim se baš na toj stranici..... možete li mi dati link na složeni deck a ne na stranicu ( da je deck dobar - nije bitno koliko košta)
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 13:23

zadnjih par postova citam: da je deck jak...da je dobar... jako jak...
samo da je jak...nije bitan novac...uzasno jak...vrlo dobar.

koliko god deck bio dobar uvijek ce imati los matchup sto znaci da ce ga neki drugi deck pregazit koji od svih ostalih gubi.

dobro ti je nantuko rekao uzmi neki pocetnicki deck kao onaj od 100 kn
jer ce ti se dogodit da ces dat 1000 kn na deck s kojim ces taman
naucit igrat pa izaci ce iz standarda.
[Vrh] Go down
Grga
Hypnox in Disguise
Grga


Broj postova : 209
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 13:49

Slozi dek kakav mislis da je dobar i idi s njimm na gateway, pa ga mijenjaj nakon svakog gatewaya kako mislis da treba i tako ces najbolje naucit. Ako uzmes deck s neta onda nikad neces naucit radi deckove i uvijek es biti los.

Jedino nemoj u deck nikako stavljati manje od 24 landa, i nemoj igrati vise od 60 karata - uvijek tocno 60
[Vrh] Go down
Ayrox
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 24
Age : 31
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.08.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 13:56

Ma ja cu svakako uzeti onaj plavo-bijeli deck... to je 100% ali je problem sto nitko iz mojeg grada ne igra Magic pa cu ja morati dolaziti do Zagreba... heh ma pokusavat cu i ja nesto složiti pa cu se valjda i sam naučiti slagati deckove!!! Uzet ću ovaj a kasnije ću, kad malo naučim, izabrati s kojom ću bojom igrati ( ili bojama ako izaberem 2)!
[Vrh] Go down
Ayrox
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 24
Age : 31
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.08.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 16:56

Kada imaju turniri za početnike (druženja)???
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptyuto 4 kol 2009 - 17:06

srijedom i nedjeljom-imas jos -pogledaj jos pod turniri-tu na forumu,pozz
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptysri 5 kol 2009 - 0:04

[quote="Grga"i nemoj igrati vise od 60 karata - uvijek tocno 60[/quote]
petobojna 61 :p
[Vrh] Go down
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptysri 5 kol 2009 - 0:18

a podrazumijeva se i ne igraj svih 5 boja bez obzira je li sa 60 ili 61 kartom...
[Vrh] Go down
Grga
Hypnox in Disguise
Grga


Broj postova : 209
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Emptysri 5 kol 2009 - 1:18

cromiky je napisao/la:
Grga je napisao/la:
i nemoj igrati vise od 60 karata - uvijek tocno 60
petobojna 61 :p
To je samo za proove
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty
PostajNaslov: Re: Pomozite mi odabrati i složiti deck   Pomozite mi odabrati i složiti deck Empty

[Vrh] Go down
 
Pomozite mi odabrati i složiti deck
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pomozite prijatelju :)
» MOJ DECK
» deck
» deck
» Deck

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: