CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???

Go down 
+2
Anomen
Traumatize
6 posters
Autor/icaPoruka
Traumatize
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Traumatize


Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 07.08.2009

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptypet 7 kol 2009 - 23:53

Pozdrav!

Molio bih vas da mi pomognete pri dvojbi. Kupio bih Unnatural Schemes deck iz Alara Reborn edicije,pošto me zanima millanje.
Zanima me da li se isplati kupiti taj deck i kako funkcionira sa samo 16 mana (+ 2 Terramorphic Expans-a). Kolika je vjerojatnost da izvučem mane i koliko bi otprilike mana izvukao po potezu.
Creature su izrazito skupe što se tiče mana,pa se bojim da bih možda imao problema s prizivanjem istih.

Ako je netko imao iskustva s tim deckom molim nek napiše kako mu je bilo kartati s tim deckom.

Zahvaljujem
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 0:34

Citat :
da li se isplati kupiti taj deck

loše sročeno pitanje; odgovor je NE
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 0:35

kupi neki precon s hrpom tipova i uzivaj u MTGu

osim ako nisi manijak koji voli milat,Rolling Eyes, sigurno taj deck ima jos akceleracije

WOTC ne bi stavil proizvod na trziste koji je potpun promasaj, ne isplati im se
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 1:14

Kao prvo, dobrodošao na forum, Traumatize! Smile

Moj odgovor na tvoje pitanje - ne isplati se jer:
1) karte u tom decku ne vrijede mnogo (foilani Lich Lord vrijedi možda 15 kn, Nemesis of Reason 10 i Countersquall 5, ostatak praktički ništa :/ )
2) millanje kao strategija pobjeđivanja u posljednjih nekoliko godina nije dovoljno dobra, što zbog toga što nema dovoljno dobrih mill karata, što zbog toga što su creaturei postali vrlo vrlo dobri...a za pobjediti protivnika dobrim creatureom ti treba 4-5 poteza, a za izmillati ga mnogo više (također imaj na umu da ti za turnir na koji dolaziš sa svojim deckom treba deck od barem 60 karata (a u Intro Packovima ih je 40); isto naravno vrijedi i za tvoje protivnike, što ti ne ide u korist...)

Ako se ipak odlučiš za neki mill deck, probaj nabaviti još kojeg Nemesis of Reasona, Mind Funerale, Twincastove, Jace Beleren i eventualno koji Haunting Echoes. Neki vole i tvog imenjaka, Traumatize. Smile
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 2:09

ako nađeš načina da ti upali stari odiseja kombo traumatize+haunting echoes
(mislim da to ni vacu nikad nije uspjelo) javi nam! svi oćemo igrat taj dek! Cool
[Vrh] Go down
Traumatize
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Traumatize


Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 07.08.2009

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 11:54

Ako se ipak odlučiš za neki mill deck, probaj nabaviti još kojeg Nemesis of Reasona, Mind Funerale, Twincastove, Jace Beleren i eventualno koji Haunting Echoes. Neki vole i tvog imenjaka, Traumatize. Smile

kao prvo,hvala svima na savjetima,a pogotovo tebi:D
što se tiče tog decka od početka sam bio skeptičan prema njemu zbog broja landova (samo 16 komada),a čini mi se da su male šanse da uopće i jedan izvučem...a i creature su relativno skupe,pa mi se čini da deck ne bi baš funkcionirao onako kako sam zamislio:?:

što se tiče mill karata koje si naveo imam ih par komada: (1xJace,1xTraumatize,3x Millstone,3x Memory Sluice,4x Szadek,1x Glimps) i imao sam "mill" deck,ali je bio užasno loš pa sam ga rastavio.

što se tiče Twincasta karta nije loša,ali je dosta skupa,a u svim dobrim mill deckovima je ima po 3-4 komada što bi me izašlo dosta skupo...

mislio sam čak i kombinaciju Traumatize+Mortal Combat,ali mislim da ne bi baš najbolje prošlo...

na tcg playeru sam vidio jedan dobar deck:Millhouse (plavo-bijela kombinacija) pa možda ako dođem do kakvog novca možda sastavim.

Još jednom puno hvala!Very Happy
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptysub 8 kol 2009 - 12:45

lepanovic je napisao/la:
ako nađeš načina da ti upali stari odiseja kombo traumatize+haunting echoes
(mislim da to ni vacu nikad nije uspjelo)

Nije! No, nisam ni pokušavao. Smile

Jednom sam s Firesima igrao protiv decka s tom kombinacijom. Match je ovako izgledao:
1. partija: par stvari mi je counterao/ubio, bacio Echoese, ali mi je ostalo poprilično karata u decku i nakon par poteza je smotao
2. partija: par stvari mi je counterao/ubio, bacio Traumatize, pa sam ga "nagradio" s flashbackanim Call of the Herdima i Beast Attackovima, Echoese nije imao, ali ne bi mu pomogli

Cool
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Emptyned 9 kol 2009 - 11:06

Iako uvijek imaš iznimki koje potvrđuju pravilo...








4 Plumeveil
3 Broken Ambitions
4 Cryptic Command
4 Dream Fracture
4 Sanity Grinding
4 Sleep
4 Time Warp
4 Twincast
4 Jace Beleren
21 Island
4 Shelldock Isle

Sideboard:
SB: 4 Flashfreeze
SB: 3 Oona, Queen of the Fae
SB: 1 Traumatize
SB: 3 Vendilion Clique
SB: 4 Wall of Frost
[Vrh] Go down
Sponsored content





Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty
PostajNaslov: Re: Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???   Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne??? Empty

[Vrh] Go down
 
Alara Reborn Intro Pack-Unnatural Schemes,uzeti ili ne???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Alara Reborn
» STRATEGIJA VELIKA kako draftati J.benu Alaru reborn
» Sell Eventide + Alara Reborn + Shards
» HAVE want (NEED Alara Plains foil 232:-)
» BUY Foil Alara Plains PLUS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: