CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Garruk vs Rootwater Matriarch

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Seton
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Seton


Broj postova : 11
Location : ZG
Registration date : 08.08.2009

Garruk vs Rootwater Matriarch Empty
PostajNaslov: Garruk vs Rootwater Matriarch   Garruk vs Rootwater Matriarch Emptyned 9 kol 2009 - 2:48

znaci ovak...lik ima zlog debelog garruka i tri wooly thoctara s kojima me dobro ibubetao...ja s druge strane imam rootwater matriarch koja kad je zatepana daje mi kontrolu nad enchantanom kreaturom...na nju je pak enchantan freed from the real koji ju untapa za jednu manu. ja puknem steel of the goodhead na svakog thoctara (koje je u medjuvremenu garruk pumpao s zadnjim abilitjem a ja damage preventao) i sad si svakog od njih zemem s matriarchom... sad je pitanje dali oni jos imaju onaj bonus od garruka premda ih sad ja kontroliram

Fala unaprijed
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Garruk vs Rootwater Matriarch Empty
PostajNaslov: Re: Garruk vs Rootwater Matriarch   Garruk vs Rootwater Matriarch Emptyned 9 kol 2009 - 21:23

ako sam dobro skuzio uzeo si ih nakon sto ih je napumpao, nakon sto je napao, nakon sto si preventao dmg

thoctari su trenutno 9/8, s garukom i ench
[Vrh] Go down
 
Garruk vs Rootwater Matriarch
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» garruk-ajmo ljudiiii

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Pravila-
Forum(o)Bir: