CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA

Go down 
+16
Ian_Forestal
bog frog
Ged
swoop
defra9
Traumatize
Ishan
Oragano
angelo
Niksodus
Trinket
RaveX
Spirit Soldier
netko
argus
Anomen
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 22 ruj 2009 - 12:31

išo sam se registrirat na novi forum i nekaj ne štima... nisam dobio mail za potvrdu, veli mi da je user neaktivan?!?
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 22 ruj 2009 - 12:42

sad mi kaze da sam uspio si napraviti acaunt-i da idem pogledati nes na gmail-dabro ja pogledam i videm poruku od geda i pise kako se zovem i lozinka za traj novi forum-ok ja odem oped na forum i napisem isto tako kako mi pisa i neda mi da uđem...
sta sada da radim?
[Vrh] Go down
v4nity
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 10
Location : Zagreb
Registration date : 13.09.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 22 ruj 2009 - 13:26

prvo moras kliknut activation link koji dobijes na mail, pa se onda mozes ulogirat
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 22 ruj 2009 - 13:27

Spirit Soldier je napisao/la:

Ja predlazem da prestanes bit protiv svega jer si urnebesno dosadan s tim.

Možeš ti bit faca i okolo postat svoje vrlo konstruktivne komentare ali činjenica je da se stvarno pretjeruje sa tim neprestanim seljenjem foruma.

Kad se nešto trebalo napravit nije se nikome dalo i bili smo preko 4 mjeseca bez ikakvog foruma a sada se netko opet sjetio da treba pomoći Magic zajednici i pružiti joj najbolji forum do sada.

Nemam ništa protiv moderatora ali argumenti da je komplicirano održavat forum su verlo neuvjerljivi, uzevši u obzir da se ne troši tolko vremena na to održavanje (npr. Ged nije refreshao BTA listu zadnje pola godine).

Nadam se da nije netko ovaj post shvatio osobno (Ged i Čeč), itak će bit kako oni odluče.
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 22 ruj 2009 - 14:11

hvala
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptysri 23 ruj 2009 - 12:10

Anomen je napisao/la:
Spirit Soldier je napisao/la:

Ja predlazem da prestanes bit protiv svega jer si urnebesno dosadan s tim.

Možeš ti bit faca i okolo postat svoje vrlo konstruktivne komentare ali činjenica je da se stvarno pretjeruje sa tim neprestanim seljenjem foruma.

Kad se nešto trebalo napravit nije se nikome dalo i bili smo preko 4 mjeseca bez ikakvog foruma a sada se netko opet sjetio da treba pomoći Magic zajednici i pružiti joj najbolji forum do sada.

Nemam ništa protiv moderatora ali argumenti da je komplicirano održavat forum su verlo neuvjerljivi, uzevši u obzir da se ne troši tolko vremena na to održavanje (npr. Ged nije refreshao BTA listu zadnje pola godine).

Nadam se da nije netko ovaj post shvatio osobno (Ged i Čeč), itak će bit kako oni odluče.

Inače... kada navodiš nečija imena onda osobno prozivaš.
I stvarno ne razumijem zašto nas toliko pljuvaš. Gedova Good/Bad trejder lista je nešto što se pokazalo jako korisnim ali čovjek jednostavno nema dovoljno vremena da ju redovito updejta. Ali ono što je bitno - on ju updejta i time itekao pomaže novim/starim korisnicima svih foruma.
Jedno hvala bi dobrodošlo - jer ako se ne varam i ti se njome koristiš.

Anyway, čisto da se zna - u vezi starog foruma - kada je riknuo više osoba je pokušalo osposobiti ga. Nije išlo. Pokušali su spasiti sve topike, sve PMOve, sve user accounte - nije išlo. jbg.
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptysri 23 ruj 2009 - 16:20

A gle, ima vas 3-4 moderatora tak da svejedno dal stavim imena ili ne.

Nisam ništa rekao protiv gedove liste, lista je super.

Citat :
I stvarno ne razumijem zašto nas toliko pljuvaš

Pljujem vas jer već peti put selite forum u zadnje 2 godine. Po mom mišljenju bez nekog dobrog razloga.


Zadnja promjena: Anomen; čet 24 ruj 2009 - 12:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptysri 23 ruj 2009 - 18:26

Odlično. Napravi bolje ako možeš.
[Vrh] Go down
harakiri
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 43
Location : split
Registration date : 04.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 0:57

ne kužim što ne valja s ovim forumom STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Icon_rolleyes

ja sam protiv konstantnog seljenja foruma jer se pri svakoj selidbi izgubi dosta usera. jebga ljudi su takvi i teško prihvaćaju promjene. tom novom forumu će trebat bar dva-tri mjeseca da sve dođe u normalu
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 2:03

Il Dottore,
ne znam sto bi ti tocno rekao. Ti i harakiri ocito mislite da seljenje nije dobra stvar, ima i onih kojima se svidja. Sto ljudi, sto cudi. Moje osobno misljenje je da je onaj forum bolji izbor... osim sto je za njega placena domena (moras priznati da cromtg.com ipak zvuci bolje nego ovo) i hosting, ima i prednosti u samom softwareu (od povecanja znakova u postovima (sto je nekim jako bitno), povecanoj brojci pm-ova, do opcija koje nudi i slicno). Da li smo mogli ostati ovdje? Mogli smo, no mogli smo ostati i na lomovom forumu, pa eto nismo iz meni vrlo logicnih razloga.
Osim toga, cini mi se da je preseljenje proslo i vise nego dobro, stalni useri su tamo (ukljucujuci i tebe), a vecina nadam se uziva. Cak i ta promjena, kojoj se protivite, mislim da je dobra. Bar se nesto dogadja u zajednici, a ne mozemo reci da je bujala u zadnje vrijeme.
Isto tako, nitko od nas 'moderatora' nema nikakve financijske koristi od onog foruma, cak naprotiv, neki su dali nesto love za domenu i hosting, koja se placa na godisnjoj bazi. Znaci, mod sam ovdje, mod sam tamo, nista ne dobivam preseljenjem (jedino 'gubim' time sto sam morao utrositi dio svog vremena na podizanje i konfiguraciju), osim sto mislim da ce nam biti bolje. Meni je to i vise nego dovoljno razloga za selidbu.

Sto se tice gb liste, jednostavno nemam dovoljno vremena i za to. Refove na lomovoj stranici nisam niti gledao, tamo odbijam zalaziti, sto zbog proslosti, sto zbog jezivo nepreglednog foruma. Ako se ti (ili netko drugi za kog mislim da je dovoljno ozbiljan da to odrzava) zeli primiti tog posla, bilo bi mi jako drago.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 12:25

Ne znam, lijepo si objasnio argumente (er argument nije - 'ti napravi bolje ako možeš') ali ja i dalje mislim da je ne samo nepotrebno, već i štetno, ponovo seliti forum.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 13:56

Anomen je napisao/la:
Ne znam, lijepo si objasnio argumente (er argument nije - 'ti napravi bolje ako možeš') ali ja i dalje mislim da je ne samo nepotrebno, već i štetno, ponovo seliti forum.

Znaš zašto 'ti napravi bolje ako možeš' je argument?
Zato što ti sa svojim silnim nekonstruktivnim whinanjem samo ubijaš volju u onima koji nešto pokušavaju napraviti za doborobit ove male zajednice. Trudimo se pomaknuti stvari s mjesta - napraviti ih boljima i onda kada se napravi jedan kvalitativan pomak poput seljenja foruma ti se žališ da to ne valja a pri tome nikako to nisi obrazložio nego naprvotiv samo ubijaš volju (bar u meni).

Što se tiče argumenata zašto za, Ged ti ih je rekao. A navedeni su i u topiku ispod kada smo se prvi puta selili. I namjerno ih nisam htio citirati jer su tu - točno ispod. Ali, eto... teško je kliknut i pogledat pa... ono...

Anyway, u krivu si ako misliš da je to štetno. Jer dugoročno gledano kvalitetan forum je ono što treba ovoj zajednici. Ako se pri selidbi nekoliko osoba izgubi - so be it. To na kraju krajeva znači da su nezainteresirani za m:tg. Ili bar premalo zainteresiran (jer ako je problem registrirati se na novi forum onda stvarno nemamo o čemu pričati).
S druge strane, oni aktivni i svi budući forumaši će imati kvalitetniji forum s puno više mogućnosti i ja jednostavno ne vidim razloga zašto ne napraviti upgrade.
To je kao da imaš polupokvarenog fiću i neko ti nudi novog ispravnog golfa, besplatno, a ti ga ne želiš jer ti je problem otići do murije prijaviti tablice.
Ako imaš i dalje namjeru gunđati - samo daj. Ali bilo bi zgodno da koji put predložiš i neko rješenje jer u protivnome si poput onih starih baba kojima smeta ako je tabletić na televizoru i ako tabletić nije na televizoru.
[Vrh] Go down
Tratinčica
Zonerica
Tratinčica


Broj postova : 22
Registration date : 02.09.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 17:06

Ged je napisao/la:

Sto se tice gb liste, jednostavno nemam dovoljno vremena i za to. Refove na lomovoj stranici nisam niti gledao, tamo odbijam zalaziti, sto zbog proslosti, sto zbog jezivo nepreglednog foruma. Ako se ti (ili netko drugi za kog mislim da je dovoljno ozbiljan da to odrzava) zeli primiti tog posla, bilo bi mi jako drago.

mislim da imam jednog kandidata, ali ako ga imenujem, postoji šansa da neću preživjeti ovu noć

šifra:zloSTOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Icon_porc
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyčet 24 ruj 2009 - 17:34

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 334407
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptypet 25 ruj 2009 - 9:36

Ishan je napisao/la:
Anomen je napisao/la:
Ne znam, lijepo si objasnio argumente (er argument nije - 'ti napravi bolje ako možeš') ali ja i dalje mislim da je ne samo nepotrebno, već i štetno, ponovo seliti forum.

Znaš zašto 'ti napravi bolje ako možeš' je argument?
Zato što ti sa svojim silnim nekonstruktivnim whinanjem samo ubijaš volju u onima koji nešto pokušavaju napraviti za doborobit ove male zajednice. Trudimo se pomaknuti stvari s mjesta - napraviti ih boljima i onda kada se napravi jedan kvalitativan pomak poput seljenja foruma ti se žališ da to ne valja a pri tome nikako to nisi obrazložio nego naprvotiv samo ubijaš volju (bar u meni).

Što se tiče argumenata zašto za, Ged ti ih je rekao. A navedeni su i u topiku ispod kada smo se prvi puta selili. I namjerno ih nisam htio citirati jer su tu - točno ispod. Ali, eto... teško je kliknut i pogledat pa... ono...

Anyway, u krivu si ako misliš da je to štetno. Jer dugoročno gledano kvalitetan forum je ono što treba ovoj zajednici. Ako se pri selidbi nekoliko osoba izgubi - so be it. To na kraju krajeva znači da su nezainteresirani za m:tg. Ili bar premalo zainteresiran (jer ako je problem registrirati se na novi forum onda stvarno nemamo o čemu pričati).
S druge strane, oni aktivni i svi budući forumaši će imati kvalitetniji forum s puno više mogućnosti i ja jednostavno ne vidim razloga zašto ne napraviti upgrade.
To je kao da imaš polupokvarenog fiću i neko ti nudi novog ispravnog golfa, besplatno, a ti ga ne želiš jer ti je problem otići do murije prijaviti tablice.
Ako imaš i dalje namjeru gunđati - samo daj. Ali bilo bi zgodno da koji put predložiš i neko rješenje jer u protivnome si poput onih starih baba kojima smeta ako je tabletić na televizoru i ako tabletić nije na televizoru.


smanji doživljaj. skraćuješ si život tako.

Da se ponovim:

ne radi se o jednoj selidbi foruma nego o njih 6. to ja poanta. već ste tolko puta imali takve identične greater-good ideja sa selidbama i onda sa novim i novim selidbama.
I iskreno, sve je ostalo priibližno isto.
Kažeš da je ovo dugoročno bolje ali iskreno, dugoročno ćemo još promijeniti 5 foruma u narednih par godina (statistički gledano, objektivno!).

Predložio sam rješenje - ostanak na ovom forumu .

Odustajem od daljnje diskusije.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptypet 25 ruj 2009 - 11:36

Odlično.

Rješeno.
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptypet 25 ruj 2009 - 20:25

ajd dojdi i ti na novi forum,ja isto nesam lako to prihvativo,ali nekada se mora popustiti

sbogom stari forume Sad Sad
ajd dojdi na novi
pozz
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptypet 25 ruj 2009 - 23:37

pozzz
[Vrh] Go down
harakiri
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 43
Location : split
Registration date : 04.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptypon 28 ruj 2009 - 0:34

pozzz
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 29 ruj 2009 - 1:00

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 [2013]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


by cromtg.com Very Happy
[Vrh] Go down
nantuko
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 85
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 18.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 29 ruj 2009 - 1:04

Spirit Soldier je napisao/la:
General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 [2013]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


by cromtg.com Very Happy

hihihihi
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 29 ruj 2009 - 1:38

http://www.appnitro.com/forums/topic/cant-connect-to-database-mysql-system-error-111

Nadajmo se da ce to brzo popraviti.
A ako ne, sto hocete, nije niti tako kratko trajao. STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Icon_biggrin
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
nantuko
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 85
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 18.05.2009

STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Emptyuto 29 ruj 2009 - 2:34

Ja mislim da je to hakirao netko tko je bidao minimalne cifre na sve aukcije i sad ceka da aukcije isteknu...


lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA   STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
STOTRIDESTIPETA SELIDBA FORUMA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pravila foruma
» Pravila foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Tehnikalije :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: