CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kupum paket karata

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
hrco27
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 4
Location : Samobor
Registration date : 11.03.2009

kupum paket karata Empty
PostajNaslov: kupum paket karata   kupum paket karata Emptypon 21 ruj 2009 - 22:05

ovako kupio bih karte za otprilike 100 kuna. Početnik sam, znaci neki set commona, uncommona i rareova.
Posebna želja mi je da u toj hrpi ima playset lightning helixa, counterspella, runesnaga i sličnih jebenih commona i uncommona
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

kupum paket karata Empty
PostajNaslov: Re: kupum paket karata   kupum paket karata Emptypon 21 ruj 2009 - 22:08

ja ti slozom paket bez toga za 8o kn-ukljucujuci tvoja postarina-znaci 70 kn paket -i 10 kn za postu Very Happy
unutra ce biti par rera t2 comona i t2 uncomona i ne t2 stvari...
javi se na pm ako si zainteresiran...pozz
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

kupum paket karata Empty
PostajNaslov: Re: kupum paket karata   kupum paket karata Emptyuto 22 ruj 2009 - 13:29

Lightning Helix je oko 25-30 kuna playset, slični jebeni unkomoni će bit najmanje po 15tak kuna tako da teško da dobiš tolko takvih kartata za 100 kuna:)
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

kupum paket karata Empty
PostajNaslov: Re: kupum paket karata   kupum paket karata Emptyuto 22 ruj 2009 - 16:45

Anomen je napisao/la:
Lightning Helix je oko 25-30 kuna playset, slični jebeni unkomoni će bit najmanje po 15tak kuna tako da teško da dobiš tolko takvih kartata za 100 kuna:)

drago mi je da nisam jedini kojem je ovo kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_sad kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_biggrin kupum paket karata Icon_rolleyes kupum paket karata Icon_rolleyes kupum paket karata Icon_rolleyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





kupum paket karata Empty
PostajNaslov: Re: kupum paket karata   kupum paket karata Empty

[Vrh] Go down
 
kupum paket karata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Paket, hrpa karata
» DCI paket - 25 karata + FOIL landovi
» tele prodaja-paket karata-gotovo-prodano
» PAKET
» Paket

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Buy/Sell Area-
Forum(o)Bir: