CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Novi banner - prijedlozi

Go down 
+21
RaveX
mulder
crasher
morpheus
Jerman_i
bluebird
KontraMagija
Fuddha
tambourinko
Galanodel
Powerslave
frula
Mraz
Promo Hrvoje
Guardian
Niksodus
Spirit Soldier
Ishan
Olegowsky
Pippin
Aredhel
25 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Ovaj banner je:
Dobar!
Novi banner - prijedlozi Vote_lcap39%Novi banner - prijedlozi Vote_rcap
 39% [ 13 ]
Dobar ali premali - ja bih veci?
Novi banner - prijedlozi Vote_lcap12%Novi banner - prijedlozi Vote_rcap
 12% [ 4 ]
OK ali prekicast - moze bez loga?
Novi banner - prijedlozi Vote_lcap6%Novi banner - prijedlozi Vote_rcap
 6% [ 2 ]
OK ideja, ali svejedno lose izveden..
Novi banner - prijedlozi Vote_lcap24%Novi banner - prijedlozi Vote_rcap
 24% [ 8 ]
Koga briga, i ovaj koji imamo je OK.
Novi banner - prijedlozi Vote_lcap18%Novi banner - prijedlozi Vote_rcap
 18% [ 6 ]
Ukupno glasova : 33
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:09

Budući da se u postovima vezanim za izgled foruma pojavila i ideja za većim bannerom za forum, otvorena je ova anketa koja će trajati tjedan dana s prijedlogom novog bannera koji bi zamijenio izoliranu Serra Angel. Smile

Moj prijedlog tj. Ovaj banner u anketi:

Novi banner - prijedlozi Banner_poll_small

Postavke pri izradi su bile da:
- svaka Magic boja treba imati bar 1 lika koji ju predstavlja;
- Serra Angel ostaje kao glavni motiv;
- Magic: the Gathering logo dolazi s desne strane, a da bi "the Gathering" bilo čitljivo a ne flekasto, morao je biti ovako velik Sad
- opis foruma dolazi ispod imena kao protuteža MtG logu koji također "curi" iz okvira.

Za one koji su izabrali 2 ili 3 i zanimaju ih alternative:


Zadnja promjena: ; pon 4 lip 2007 - 19:36; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:23

zadnji link ne radi + sta predstavlja crvenu?

i kak to da dralnu predstavlja crnu?

kriteriji su malo nesredjeni ako se islo da monocoloured karta koja ima upecatljivog lika bude multicolor dralnu za crnu Surprised
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:29

Pippin je napisao/la:
zadnji link ne radi + sta predstavlja crvenu?

i kak to da dralnu predstavlja crnu?

kriteriji su malo nesredjeni ako se islo da monocoloured karta koja ima upecatljivog lika bude multicolor dralnu za crnu Surprised

Zadnji link mi radi u Operi, ali možda ne iz prve.

EDIT: u Firefoxu ne radi. Maknut ću ga da ne bude veće konfuzije: trebao je raditi, a ako je maknut, ispričavam se Powerslaveu i vama.

Likovi u banneru: Bogardan Hellkite, Ernham Djinn, Serra Angel, Dralnu, Teferi.

Dralnu predstavlja crnu jer je UB i bio je ikoničan (barem imenom) za ovu T2 sezonu, a i bio mi je dostupan kao PNG file. Resursi su bili limitirani kako god okrenem. Do kvalitetnih se slika teško dolazi. Usto, u prvoj je verziji mjesto Djinna bio Spectral Force pa je ova T2 ideja bila očitija; ali svi s kojima sam pričala su bespogovorno htjeli Djinna kad su saznali da ga možemo imati. Smile


Zadnja promjena: ; pon 4 lip 2007 - 19:35; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:31

link još uvijek ne radi... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:39

Ma to kad je zabranjen pristup preko tog linka onima koji valjda nisu registrirani na forum, tak da izbrisi ono zadnje (do /forum).


Sta se tice kreatura, necu previse prigovarat (doduse postavljeno je pitanje o banneru), ali smatram da je hellkite losh izbor jer je neupecatljiv, a dralnu nikako nema osobine crne, vec UB kombinacije sta mu ukazuje i mana cost. Jest da je kul i super izgleda slika, ali flashback instanta i sorcery-a nije nikako crni ability (jedino sta ga ustvari stavlja u crnu je njegov vampire supertype). Bolje bi bilo da si stavila sengir vampirea ili tako nesto Wink (kad je vec ernham mogao uci). ž
Za crvenu bi oke recimo bio Shivan Hellkite (koji sad dolazi u 10., pa da bude moderno donekle) ili shivan dragon kao ikona prava.

Eto, moji komentari uopce nisu vazni, pa ih slobodno zanemaris, ma koliko god oni pokusavali biti konstruktivni.
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:47

Pippin je napisao/la:
Ma to kad je zabranjen pristup preko tog linka onima koji valjda nisu registrirani na forum, tak da izbrisi ono zadnje (do /forum).


Sta se tice kreatura, necu previse prigovarat (doduse postavljeno je pitanje o banneru), ali smatram da je hellkite losh izbor jer je neupecatljiv, a dralnu nikako nema osobine crne, vec UB kombinacije sta mu ukazuje i mana cost. Jest da je kul i super izgleda slika, ali flashback instanta i sorcery-a nije nikako crni ability (jedino sta ga ustvari stavlja u crnu je njegov vampire supertype). Bolje bi bilo da si stavila sengir vampirea ili tako nesto Wink (kad je vec ernham mogao uci). ž
Za crvenu bi oke recimo bio Shivan Hellkite (koji sad dolazi u 10., pa da bude moderno donekle) ili shivan dragon kao ikona prava.

Eto, moji komentari uopce nisu vazni, pa ih slobodno zanemaris, ma koliko god oni pokusavali biti konstruktivni.

Poll ne mogu promijeniti; vidjet ćemo za tjedan dana. Primljeni su na znanje, i nisu samo"pokušavali biti konstruktivni"...

Vidjet ću kako stojim s fajlovima koje si spomenuo, dobri su prijedlozi, vrlo! Smile Hvala! Wink
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:48

slažem se s pipom.

super ti je benner i lijepo si ga sredila ali, kad već pitaš onda:
- volio bih da je veći (duži) no, neznam kako tu stvari stoje s rezolucijom.

Što se tiče odabira kreatura:
teferi za plavu - dobro
serra angel za bijelu - dobro
erhnam djinn za zelenu - super!!!!!! ali, može li stara slika - ova je bez veze.
crvena - hellkite je banana - ja bih volio vidjeti orcish librariana ili shivan dragona ili nešto moćno shivan hellikite?
crna - drlanu je banana. Naravno najbolji je Ishan Shade no u pomanjkanju istog imaš i baron sengira, hippia i druge crne gazde. Dranlu je bezveze...

eto... kad pitraš ;)

edit: malo je slika pregusta... da probaš alojasnije odijeliti kreature pa da se svako "jasno i odijelio" vidi?
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 19:51

e da, vidim da sam nest zaboravio:

Banner je inace super sam po sebi, preglednost i boje su odlicne (ako se zanemari taj kriterij koji ste si sami zadali Smile ), tak da ce predobro ispast kako god se odluci.
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 20:10

Ishan je napisao/la:
crvena - hellkite je banana - ja bih volio vidjeti orcish librariana ili shivan dragona ili nešto moćno shivan hellikite?
crna - drlanu je banana. Naravno najbolji je Ishan Shade no u pomanjkanju istog imaš i baron sengira, hippia i druge crne gazde. Dranlu je bezveze...

eto... kad pitraš Wink

edit: malo je slika pregusta... da probaš alojasnije odijeliti kreature pa da se svako "jasno i odijelio" vidi?

Klikni na veću verziju - ona jako pomaže razaznavanju svega. Wink Crne likovi - provjerit ću dostupnost fajlova, hvala ti! Smile

Update: mislio si Ihsan's Shade, nadam se. Djeluje dovoljno "moćno". Very Happy


Zadnja promjena: ; pon 4 lip 2007 - 20:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 20:17

Ishan je napisao/la:
erhnam djinn za zelenu - super!!!!!! ali, može li stara slika - ova je bez veze.

ne stara slika... ta je katastrofa.. a ni ishan's shade nije baš zgodan tip..
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 20:47

daj nemoj da ti dve tri ćepe udijelim Laughing
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 21:43

Neki prijedlozi za crnu:
Crna - Avatar of Woe, Nantuko Shade, Magus of The Abyss, Korlash.
Inače je ovaj već banner super. Gj.
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 21:46

Kamahl, Pit Fighter za crvenu! cheers

Erhnam je odličan,Serra i Teferi ok,a slažem se da je DRalnu bez veze!
Kad smo već kod prijedloga meni se recimo sviđa Visara za crnu...
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 22:03

a da sama izabereš par slika koje ti se čine ok i da ih ponudiš ljudima u obliku polla?

Ono - jedan topic za crnu i jedan za crvenu... ono nešto kao demokracija (s time da ti namećeš pravila). ;)

Inače kao što je Niko već rekao: GJ!
[Vrh] Go down
Promo Hrvoje
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Promo Hrvoje


Broj postova : 193
Age : 37
Location : Zagreb naravno
Registration date : 30.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 22:37

Guardian je napisao/la:
Kamahl, Pit Fighter za crvenu! cheers


Baš sam ja htio to napisati.

Khamal je najlegendarnija legenda cheers cheers
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 23:51

Novi poll? Dobra ideja, ali prije njega (dok je ovaj aktivan) slijedi zbrajanje glasova i kopanje dostupnog materijala. Imam posla s knjigama ovaj tjedan, ali računajte da mislim na to i da ću odgooglati najbolje kaj mogu. Hvala vam svima na prijedlozima - volim argumente, a ovdje ih je bilo, što me fakat veseli. Smile

Što se prijedloga tiče, ako itko ima art Shivan Hellkitea u dobrom izdanju (600x400 i više piksela), molim vas da mi ga pošalje na PM. Kamahl, the Pit Fighter može na novu verziju bannera odmah - sama sam ga cuttala, ali mi je ostao van T2 teme. Dobro podsjećanje, Hrvoje & Guardian, thx obojici! Smile

Glede crne, Ihsan's Shade je okej, no reprezentativni bi bili i demoni, a osobno naginjem Avataru of Woe kojeg na rk postovom sajtu imam u odličnoj veličini.

Nastavite s raspravom, a ako su vam ovi prijedlozi OK, budem se primila i pixelcuttanja. Nije problem, samo da znam da je većina za, jer radimo ovo za cijeli forum. So keep on posting, pomažete više no kaj vam se čini! Novi banner - prijedlozi 87329 Novi banner - prijedlozi 87329 Novi banner - prijedlozi 87329
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Mraz
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mraz


Broj postova : 145
Age : 39
Location : Bjelovar
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 23:54

svidja mi se banner i bolje da pise na desnoj strani Magic: The Gathering jer bez toga je nekak prazno.

za crnu boju nije los Korlash, Heir to Blackblade ali ova slika sa prerelease karte, a za crvenu mozda Grim Lavamancer ili neki zmaj
[Vrh] Go down
frula
Experienced Mage
Experienced Mage
frula


Broj postova : 91
Age : 37
Location : heart of the sun
Registration date : 29.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptypon 4 lip 2007 - 23:58

plavo - ok
bijelo - ok
crno - sengir vampire
zeleno - thorn elemental, Embarassed, il llanowarci
crveno - kamahl, (možda goblin king il pila)

to su neki moji predlozi, makar mi se banner i sad sviđa
[Vrh] Go down
Powerslave
Brljavi Saffi
Brljavi Saffi
Powerslave


Broj postova : 144
Age : 34
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:08

Crno - Necropotence

?

Btw. svida mi se banner, mozda malo zbijeno jedno na drugo, ali overall ok je. Slozim ja koji kroz tjedan dana kad rijesim sve sa skolom pa postam tu negdje Wink
[Vrh] Go down
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:08

Uskoro nam u T2 dolazi i Arcanis, pa malo razmislite o njemu. Teferi mi jednostavno ne izgleda kao moćni mag koji bi trebao predstavljati plavu boju. Čak mi i Venser izgleda bolje.
[Vrh] Go down
Mraz
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mraz


Broj postova : 145
Age : 39
Location : Bjelovar
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:16

slazem se za Teferija, izgleda kao neki poljoprivrednik....makar je karta dobra. Venser izgleda lijepse, a nije mi los ni Aeon Chronicler ili Maelstrom Djinn.
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:34

Molim vas da se, ipak, u raspravi držite ne samo ideje koliko je karta bila jaka u svoje doba (to je definitivno bitno), nego i kakav je art, ima li ga online i drugih tričavih faktora koji na kraju balade jako utječu na izradu jednog ovakvog manipa.

Plus, ispravite me ako griješim, ali čačkamo po opcijama za crnog i crvenog lika. Serra Angel, Djinn i Teferi su poprilično "in dok ne odlučite suprotno. Dakle, molim vas da argumentirate - ukusi su tako i onako osobna stvar, i svakome je neki art ljepši ili bolji, ali u konačnici onaj tko radi ima "final say". Uz najbolju volju nećemo doći ni do kakvog zaključka pretvori li se ovo u "teh best Wotc art thread".. Dakle, pogledajet koji su razlozi protiv trenutnog izbora, jer razloga "za" neki drugi ima mali milijun, mislim da bi moglo biti korisnije ako mu za uvod osporite ideju nego samo dodate novu.

Npr., Bogardan Hellkite (trenutno na banneru) je OK izbor, ali dečki su mi dokazali da zbilja ima i boljih, pogotovo ako ne pratimo samo T2 - a očito ne pratimo, što je dobar pomak. Pa sam kemijamo reprezentativnu crvenu legendu koja je prepoznatljiva i popularna i nešto je dobrih prijedloga palo. Ista stvar s crnom, s još boljim argumentima! Usto, ne mislim da je Teferi toliko ružan, možda je tehnika kojom je slikan malo manje oštra, ali definitivno mi se čini kao fantastično moćan creture s jako dobrim izgledima da bude reprezentativan za plavu boju. Možda sam n00b (teško će itko poreći da nisam) - ali koji su protuargumenti?

S veseljem ih čekam, i to ne zbog nabijanja postcounta, da se ne bi krivo razumjeli. Smile


Zadnja promjena: ; uto 5 lip 2007 - 0:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:40

Pa naveli smo ti argument. Doduše jedan, ali po meni najbitniji. Koliko god on bio dominantan u plavim deckovima T2 formata, Teferi izgleda kao čuvar ovaca, dok ovi ostali izgledaju kao magovi.
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:44

Fair enough, Galanodel, ajmo dati pollu da se još malo popuni, pamtim i zahvaljujem. Novi banner - prijedlozi 87329
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Mraz
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mraz


Broj postova : 145
Age : 39
Location : Bjelovar
Registration date : 28.05.2007

Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Emptyuto 5 lip 2007 - 0:46

moj jedini protuargument za Teferija je taj da mi na ovoj slici u banneru izgleda nekak obicno, slika mi nije dovoljno fantasy, ne znam kako bi to bolje opisao. Zato sam naveo neke druge creature. Mozda kada bi se na slici vidio u cjelini kao na karti bi izgledalo bolje. Ja samo dajem neke prijedloge, napravite vi kako zelite i kako vam je najjednostavnije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi banner - prijedlozi Empty
PostajNaslov: Re: Novi banner - prijedlozi   Novi banner - prijedlozi Empty

[Vrh] Go down
 
Novi banner - prijedlozi
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Novi infraction
» novi text rewards
» Ladies and Gentlemen- novi wog :O

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Tehnikalije :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: