CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Da i ja krstim forum...

Go down 
+12
thorus
RJ
RaveX
smrt
Ishan
Member
Luke Planeswalker
Niksodus
Random
Leviathan
slaver
DH
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 10:55

thorus je napisao/la:
Dobar report ali nekako mi se čini da je ove godine konkurencija u Puli blago slabija nego proteklih godina.
Fali Zgb garnitura MTG Pu studenata ali i neki od boljih igrača poput Robina, Lazića itd.

robin sada igra you gay oooh
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Sephiroth_
Experienced Mage
Experienced Mage
Sephiroth_


Broj postova : 84
Location : Pula
Registration date : 11.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 11:30

Nice report Hrelja,
pohvaljujem sve nove nade koje su se kvalificirale za natse,
pohvaljujem i jednog yu-gey-oh-oovca poznatim pod imenon Saša Č koji je zaigrao svoj 1. turnir iako se ne žalost nije uspio kvalificirati.

A slops ide kako je thorus rekao "svim boljim Very Happy igračima" koji se nisu pojavili Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 12:13

Dobar report, trebao si igrati combo Smile
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 14:33

Jerman_i je napisao/la:
Dobar report, trebao si igrati combo Smile
Na žalost pošte nisu radile četvrtak i petak, a ja sam mu u srijedu trebao poslati karte za Dragonstorm koje su mu falile.
Kako su mi rekli u pošti da karte nisu mogle stići do nedjelje. Dobro da nisam slao!
Vidimo se za dva tjedna u PU na draftu, nadam se!
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 14:42

Dobri Franjo pomaže međikašima u nevolji cheers
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 14:46

franjo je dobri duh zagreba Arrow
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 15:36

Hvala na pohvalama,

nadam se da ću uspjeti doći do ZGa na PTQ Valencia, nakon čega će, očito, uslijediti još jedan report.


Yours truly Wink
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyuto 12 lip 2007 - 15:57

KontraMagija je napisao/la:
franjo je dobri duh zagreba Arrow
ono
ne
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Member
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 27
Registration date : 03.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysri 13 lip 2007 - 22:50

thorus je napisao/la:
Dobar report ali nekako mi se čini da je ove godine konkurencija u Puli blago slabija nego proteklih godina.
Fali Zgb garnitura MTG Pu studenata ali i neki od boljih igrača poput Robina, Lazića itd.

affraid affraid Shocked Rolling Eyes
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyčet 14 lip 2007 - 12:10

Čuj možeš ih "nevoliti", pogotovo malog Lazića Rolling Eyes ali nemožeš negirati da nisu dobri igrači. Pogotovo Robin, i fakat mi je žao što je odustao, jer je bio i ok klinac! Ipak mi je drago da je "ostao" mali Živolić i nadam se da će u Puli biti još boljih "mladih nada" cheers
[Vrh] Go down
Member
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 27
Registration date : 03.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyčet 14 lip 2007 - 14:32

thorus je napisao/la:
Čuj možeš ih "nevoliti", pogotovo malog Lazića Rolling Eyes ali nemožeš negirati da nisu dobri igrači. Pogotovo Robin, i fakat mi je žao što je odustao, jer je bio i ok klinac! Ipak mi je drago da je "ostao" mali Živolić i nadam se da će u Puli biti još boljih "mladih nada" cheers

Shocked Smile
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptyčet 14 lip 2007 - 14:34

Cuki, biš već vanca da greš u školu nego da tu pišeš štupidece... i to još z slikon a ne z besidon. Wink
[Vrh] Go down
Dramax
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Dramax


Broj postova : 28
Age : 34
Registration date : 04.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptypet 15 lip 2007 - 11:06

thorus je napisao/la:
Čuj možeš ih "nevoliti", pogotovo malog Lazića Rolling Eyes ali nemožeš negirati da nisu dobri igrači. Pogotovo Robin, i fakat mi je žao što je odustao, jer je bio i ok klinac! Ipak mi je drago da je "ostao" mali Živolić i nadam se da će u Puli biti još boljih "mladih nada" cheers

Robin nije odustao, samo što nažalost nema vremena dolaziti na mtg t2 i ext. osim na rilisove i veće eventove.

Možda dođem i na Natse, rekli su mi neki ljudi da sam kvalan po rejtingu, pa ću još provjeriti...
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptypet 15 lip 2007 - 11:38

you're wellcomed Very Happy
U svakom slučaju bih te volio vidjeti i na turnirima, ide ljeto, a i ja s njim u Pulu, a ti se definitivno igrač s kojim imam negativni score tj. više izgubljenih partija. A i turniri su interesantniji kad ne igraš protiv T2 enchantressice!
Hoćeš doći na ovaj Hreljin draft sljedeći "produljeni vikend"?
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysub 16 lip 2007 - 9:38

thorus je napisao/la:
you're wellcomed Very Happy
U svakom slučaju bih te volio vidjeti i na turnirima, ide ljeto, a i ja s njim u Pulu, a ti se definitivno igrač s kojim imam negativni score tj. više izgubljenih partija. A i turniri su interesantniji kad ne igraš protiv T2 enchantressice!
Hoćeš doći na ovaj Hreljin draft sljedeći "produljeni vikend"?
Rekao je da dolazi, pa se nadam da će održati riječ.
Boosteri su na putu, koliko sam shvatio od odgovornog...
[Vrh] Go down
Dramax
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Dramax


Broj postova : 28
Age : 34
Registration date : 04.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysub 16 lip 2007 - 18:09

thorus je napisao/la:
you're wellcomed Very Happy
U svakom slučaju bih te volio vidjeti i na turnirima, ide ljeto, a i ja s njim u Pulu, a ti se definitivno igrač s kojim imam negativni score tj. više izgubljenih partija. A i turniri su interesantniji kad ne igraš protiv T2 enchantressice!
Hoćeš doći na ovaj Hreljin draft sljedeći "produljeni vikend"?

Da, naravno.
Dao mi je ponudu koju nisam mogao odbiti.
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysub 16 lip 2007 - 18:47

Dramax je napisao/la:

Dao mi je ponudu koju nisam mogao odbiti.
Ima da se svejedno potrudiš, i digneš si rating da budeš zasigurno kvalificiran na Natse. Ne očekujem ništa manje od prvog mjesta. Wink
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysub 16 lip 2007 - 19:09

Hm, morate odigrat turnir, prijavit ga i da bude procesuiran do 27.
[Vrh] Go down
Member
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 27
Registration date : 03.06.2007

Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Emptysub 16 lip 2007 - 20:39

DH je napisao/la:
Dramax je napisao/la:

Dao mi je ponudu koju nisam mogao odbiti.
Ima da se svejedno potrudiš, i digneš si rating da budeš zasigurno kvalificiran na Natse. Ne očekujem ništa manje od prvog mjesta. Wink
.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da i ja krstim forum...   Da i ja krstim forum... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Da i ja krstim forum...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Old forum
» forum
» Spor Forum
» Forum i zasto je napravljen
» Hocemo ovaj forum!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: