CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Red deck sometimes wins

Go down 
+5
Powerslave
sandukan
Guardian
mulder
smrt
9 posters
Autor/icaPoruka
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 12:24

Red deck sometimes wins



Završila je škola. Ima li ičega ljepšeg? Naravno da ima. Ako su regionalsi onaj vikend kad škola završava. Ujutro se dignem, i gledam neke blesave filmove i čekam da dođe 3 i po kad odlazim do kafića na NQ. Nakon pola sata vožnje biciklom tamo susrećem Juru Kvartuca a.k.a. SuperSaiyan4 koji je tamo iz istog razloga kao i ja. Uskoro nam se pridružuje još ljudi i ulazimo u kafić. Žicam jednobojne protektore:oops: Embarassed Embarassed (hvala Marko) i ubacujem deck u njih. Testam protiv Mustaća i prebijem ga 2:0 i protiv Jure. Skupilo nas se 10 i sa 2-2 se ulazi u T8. Dajem pare i uskoro dolaze parinzi.



Round no. 1: Josip Lešković vs. Đuro Nikolić aka. Lajiskin



Đuro igra Dragonstorm, moju noćnu moru. No, što je, tu je. Bacim kockicu, dobijem 17, Đuro 7. Nije zadovoljan sa handom, ali ipak igra. Počnem sa Magusom i Sealom, a Đuro sa Sleight of Handom. Uskoro se Magusu pridružuje i Boros Guildmage, a onda i Sulfur Elemental. Đuro kopa po decku sa T. Timeovima i Sleightovima tražeći rješenje. Nalazi ga u obliku Bogardan Hellkitea koji u dolasku spuca meni 5 demiđa u glavu. Rift Bolt kojeg sam suspendirao prošli krug izlazi iz kazne i dila zmajčeku 3 demiđa, a onda se tome pridružuje i Sudden Shock. Zmaj odlazi, a ja rutinski odrađujem prvu.

1-0

Sideam 4 Cyroclasma, Shatter i Ghost Quarter za 1 Magusa, Mountain, 2 Shocka i 2 Boros Guildmagea.

Đuro igra u prvom redu Sleight i suspenda Lotus Bloom. Ja spuštam Rusalku, a drugi krug stiže Boros Guildmage. Pyroclasm čisti stol, ali iduća 2 reda Đuro ostaje bez Islanda zbog 2 Cyroclasma. Uskoro ulazi i Sulfur i ubija ga.

2-0 3 punta:cheers:



Nakon igre Đuro psuje deck jer ni poslije ne može povući normalan hand. Gledam match Zoretić (Dragonstorm) vs Mustać (38-land.dec) i čudim se kako Dragonstormima ne ide danas. Dok čekamo da završi meč Jure vs Darko gledam okolo. Perinzi mi nisu naklonjeni pa opet dobivam Dragonstorm(od 2 na turniru u prve dvije runde dobijem 2. Kvragu.).Mad Mad



Round no. 2: Josip Lešković vs. Marin Zoretić aka. Guardian



On započinje sa mulliganom, a moja ruka je dobra i još k tome dobivam na kockici. Start mi je brutalan, Magus i 2 Rift Bolta. U game ulazi i Sulfur Elemental, Marin ne vuče ništa, pa smota.

1-0

Sideam isto kao i protiv Đure, jedino ne ulazi Duhovna Četvrt.

Moji redovi su bili potrošeni na suspenziju Rifta i na krvavog viteza, a kad su na stolu bila knighta, baca Pyroclasmu. Razvijam se opako, na stolu imam Sulfur Elementala i Magusa i Seal i kill(tj. kvalifikaciju) idući krug, ali on igra Dragonstorm za 4 i ubija me.

1-1

U trećoj sam krenuo sa turn 1 1/1 kričr, turn 2 2/2 kričr, ali njegovi Gigadrowseovi me usporavaju do novog Storma za 4.

1-2 3 punta(3-2)Crying or Very sad



Nije loše, mogo bi u T8, a kad sam vidio da igram protiv Mustaća mislio sam da je sigurno. Ako sam ga mogao dobiti prije, mogu i sad, zar ne?



Round no. 3: Josip Lešković vs. Damir Mustać aka. Luke Skywalker



Prije partije me je htio i podmititi za draw(Sacred Foudryem), ali sam odbio. Gubim na kockici. Razvijam se solidno, ali on mi ubacuje turn 3 Stormbind, pa onda i Peace of Mind, a Urza's Factory tokeni su me popapali do kraja. Imao sam plan ga spustiti do 8 i ubiti sa 4 Sudden Shocka, ali ga nažalost nisam uspio spustiti.

0-1

Boardam 2 Molten Disastera za 2 Shocka.

Nudio mi je draw i nakon što je bilo 1-0 za njega, ali sam opet odbio. Sve ili ništa! Ispalo je ništa jer on i ovaj put ulazi u kontrolu i zabija me.

0-2 3 punta(3-4)Crying or Very sad



Molim Boga da ne dobijem Darka jer ako nešto ne mogu dobit, onda je to njegov deck. Na sreću dobivam Luku Budana i Ignite the Warrense.



Round no. 4: Josip Lešković vs. Luka Budan aka. Master Yoda



Dobivam na kockici. U četvrtom krugu se Lotusi odsuspendaju i zavozi mi za 24 tokena i smotam jer ne igram Clasme u mainu.

0-1

Sideam 4 Pyroclasme za 2 Shocka i 2 Boros Guildmagea.

Uzimam dobru ruku sa Pyroclasmom. Ne spuštam puno kričra zbog Clasme, a kad zavozi za 16 tokena napadnem sa Rusalkom i Elementalom i sekam ih za demiđ. Zatim bacam Pyroclasmu i rutinski privedem posao kraju.

1-1

Uzimam rizični hand, na 4 landa, Magusa, Elementala i Rakdos Guildmagea. Stvori 6 tokena u 2. ili 3. redu. Njegovi tokeni su napali jednom, a onda su ostali doma. Nisam znao za što mu služi taj life pa sam ga ostavio bez njega.

2-1 6 punata:cheers: cheers cheers



Kvalificirao sam se na Nationalse kao šesti, dobio 2 boostera u kojima sam otvorio Rites of Flourishing i foilni Edge of Autumn koje sam prodao Mustaću za 30 kn i Groundbreakera. Kad smo bili na odlasku primijetio sam da Mustać ima različite patike!!!!!!!!lol! lol! lol! Odlazim doma sav u čudu.

props:

-Marku Špralji aka Skinneru jer mi je posudio protektore
-svima kvalificiranima i organizaciji

nema slopsa




Do sljedećeg puta pozdravlja vas Josip Lešković.


Zadnja promjena: ; ned 24 lip 2007 - 21:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 14:15

solidan raport...

sto je tocno igrao Mustac?
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 14:55

Eto,da se nadovežem na ovaj report malo.Malo ljudi,ali očekivano,jedino što su izostali najavljeni ljudi iz Makarske.
Turnir je tekao čudnim tijekom jer je na kraju 5 ljudi imalo 2-2 i svi su ušli u top8.
Ja sam zadovoljan jer sam solidno odvozio,iako me deck znao naživcirati pošteno jer sam u više navrata imao osjećaj kao kad igram Tooth and Nail - uvijek nešto fali,ili mana ili kill!

Da ne pišem poseban report,ukratko moje runde:

1. runda - Damir Mustać (land.dec) = 2:1

teže od očekivanog,prvu partiju nisam mogao povuć niti jednog zmaja niti dragonstorm usprkos 3 telling tima i 2 sleighta,tako da me na kraju ubio detritivorom u otprilike 38. redu!Smile
Druga partija je bila brza,prvi red 2 lotusa,4. red voziona.
Treća je bila slična prvoj samo što sam naposlijetku ipak povukao taj dragonstorm,na kraju reda tepao mu bijelu manu i gg!

2. runda - Josip Lešković (RDW) = 2:1

Nemam šta dodati na njegov report o partijama...

3. runda - Fabijan Pavlović (Project X) = 1:1

Prvu sam dosta spor,on se brzo razvija,ali ne može izvrtit kombo,pa ide na aggro,spušta me brzo,no ja uspijevam odigrati storm za 3,počistim stol i slijedeći red zmajevi odlete u pobjedu.
Kako nisam previše upućen u standard dekove,nemam pojma čime me zahejtao al ubrzo sam saznao da postoji karta koja spriječi sav crveni dmg u jednom redu i to na najgori mogući način.Taman kad sam konačno ubacio zmaja popio sam taj luminiscense ili kako već.Gledali su se moj zmaj i njegova vojska neko vrijeme,samo što je on bio na kojih 25 lifea ja na 10,pa me u konačnici pretremplao.
Treća se otegla do drawa,ja sam vukao same lendove,on ni k od komboa,nekako se branim pyroclasmom i gigadrowsom,kad sam ubacio zmaja opet popio luminsecense,on na kojih 35 lajfa,ja opet na 10ak.Kad je skupio kombo dobio je trickbind,ja opet dragonstorm i opet ista priča...

4. runda - Filip Romić (Angelfire) = 1:2

Prva me više od svih partija podsjetila na moje extended partije sa T&N-om!Protivnik ništa živo ne radi,mogao sam odvrtit dragonstorm kad god sam htio do negdje 10og reda - da sam ga potegao.uspio sam spustit čak 1 hellkite-a na valjda 9. potezu i instantno je popio 2 helixa.
Drugu ga prebijam na brzinu hardcastanim zmajem.
Treća opet kao i prva,s tim da je ovaj put on imao dosta bolji hend pa me izremandao do boli.

Poredak na kraju:

1. Fabijan Pavlović - Powerslave (Project X) = 10
2. Filip Romić - luis (Angelfire) = 9
3. Marin Zoretić - Guardian (Dragonstorm) = 7
4. Marko Špralja - Skinner (R/G nešto) = 6
5. Damir Mustać - Luke Skywalker (land deck nešto) = 6
6. Josip Lešković - smrt (RDW) = 6
7. Luka Budan - Master Yoda (Ignite the Warrens) = 6
8. Đuro Nikolić - Lajiskin (Dragonstorm) = 6
9. Darko Kordić - Olegowsky (Orzhov) = 1
10. Jure Kvatruč - SuperSayan4 (G/W Glare) = 1

Na kraju zahvale Kakši što mi je posudio dek!cheers
[Vrh] Go down
sandukan
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 54
Age : 34
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 20:10

octio mustać ima neke drukcije pojmove o tome kad se nema para tamo prica kako jedva skupio za ulaz a ovdje dijeli dualce i kupuje karte sta ce bit kad pocne pit ako nema za jack daniels nece ic u grad
[Vrh] Go down
Powerslave
Brljavi Saffi
Brljavi Saffi
Powerslave


Broj postova : 144
Age : 34
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 21:26

Ajde da se i ja nadovezem na ovaj report postanjem svog videnja Regionalsa ...

Project X igram vec duze vrijeme, negdje od prvog mjeseca. Mnogi taj deck (ovo sto ja igram, ne Project X) nazivaju ajvarom, random deckom itd. Neki pak s druge strane (Mustac) u decku vide samo netdeck. Ali mene nije briga, deck je prezabavan kad se zavrti sa svih pet boja i random stvarima tipa i jos glupljim win conditionima van comba. Anyway, verziju koju sam mislio igrati na NQ qualifieru sam malo testao okolo po MWS-u i pokazala se uspjesnom. Problem: IRL su mi falila 2 Stupora kako bih sproveo svoj master plan o 3 Castigatea, 3 Stupora i 2 Extirpatea kao ultimate disruption. Dolazim na "site" i zicam okolo Stupore, nitko nema. Nista, ubacjem u side umjesto njih 3 Shrieking Grotesquea. Random, ali su se pokazali jako fora (blokaju zmajeve, angele, discardaju itd.). Nista, pisem decklistu, testam sa Mustacem koji me owna sa suspendanim Detritivoreom i pobija mi sve landove, pocinje turnir.

1. Runda: Filip Romić aka "Njegova Visost Uzviseni Organizator" luis
lgra Angelfire. Otkad igra taj deck, u testanju s njim sam imao omjer 50-50.
Prvu partiju me vrlo lako prebija sa Angelima, bacam Castigate late game da si eventualno osiguram jos koji turn no on otvara Akromu, Demonfire, 2 Inteta i jos nesto. Smotam i sideam. Ubacio sam 2 Extirpatea i 3 Sudden Deatha te 3 Shrieking Grotesquea. Racunam da cu discardanjem nesto uspjeti i postici, a trebam i flyere koji ce mu zablokati Angele ako zagusti. Drugu partiju pocinjem sa handom od 2 landa, 3 Sudden Deatha, Extirpateom i jos necim random. Odlucujem zadrzati. Ubrzo slijece ptica, on se zalijece Angelom koji dobije Sudden Death i turn kasnije Extirpate. luis je bijesan, kopa po decku za novim win conditionom, izvlaci kriptu koju je sideao te radi ogroman misplay. Citiram: smeta mi ova kripta, ionako nemas nista za combo. Seka kriptu. Moj combo sljedeci turn ulijece (imao sam dovoljno mane za sve odigrati) i imam XXX lifea. Krecemo trecu, ja ne diram nista od sidea. Treca je nesto slicna prvoj samo sto je luis ovaj put ipak odlucio zadrzati svoje kripte na stolu za slucaj mog comboa. Nazalost, Angel je opet popio Sudden Death i Extirpate, i ja aggrom krecem u pobjedu. Just for the record, prebio ga je Crypt Champion Smile

2. Runda: Marko Špralja aka Skinner
Igra nekakav Gruul koji igra i na extended turnirima gdje me poprilicno gadno zna zatuci. Deck mu je brz, igra Brute Force, Fatal Frenzy, Giant Growth, 3/3 bloodthirstere i slicne stvari.
Prva partija krece lose za mene, zatuklo me nesto, ne sjecam se sto, ali znam da je bilo poprilicno gadno. Sideam mu 3 Sudden Deatha za svaki slucaj. Krecem prvi, imam perfect hand sa 3 landa, pticom, Saffi, Championom i Teysom. Idem po curveu, povlacim kasnije Essence Wardena, ali on spusta Kavu Predatora koji, ako ja zavozim combo ce biti X/X. Jako neugodno. Ja ipak odlucim odvoziti combo, dobijem nesto lifea, on vraca jos jednog Predatora iz graveyarda za Championa te nakon sto sam ja odvozio combo jednom, ubija mi Championa Sudden Shockom. Nasao sam se na putu 9/9 i 5/5 tramplerima. Srecom, imam jos jednog championa u handu te ako pozivim jos jedan turn vozim jos jednom combo. On napada, ja zablokam i ubijem sa Teysom, Saffijem i tokenom 5/5 predatora, a Wardenom 9/9 predatora. Nasao sam se na 15 lifea sa "samo" 9/9 likom koji mi sjedi ispred face. Topdeckam Putrefy te odlucujem pricekati jos jedan turn za combo. On napada, Putrefy mu rijesi predatora i ja vozim combo za XX Tokena. Trecu sam takoder odvozio infinite tokena te idem dalje sa glatkih 2-0. Jedan slops Marku jer je napravio misplay kad je drugi turn bacio Pyroclasm na Saffi i Pticu te si tako onemogucio sigurnu pobjedu nakon sto sam ja nabacio X tokena.

3. Runda: Marin Zoretić aka Guardian
Igra Dragonstorm koji je posudio od Kakse. Navodno je taj deck digao i Regionalse u Sisku. Deck zna biti jako neugodan za mene, pogotovo ako ne uspijem odvoziti combo rano ili nemam disruption u vidu Castigatea ili Putrefya za Lotus.
Nista, krecemo prvu, ja imam solidan hand te mu drugi turn ulijece Castigate po Dragonstormu. Nazalost, koji turn kasnije, bas kad je skupio mane, topdecka jos jedan Dragonstorm, vozi Dragonstorm za 3. Zmaj mi pocisti stol, druga dva idu u glavu. Imam pticu za zablokati jednog, ali sam ipak na 10 life tako da smotam. Ovu sam partiju isao jako sporo iako sam ga zatukao i spustio ga na vrlo malo lifea. Sideam 3 Luminescea i 3 Shrieking Grotesquea te 2 Extirpatea. Drugu partiju drzim Luminesce u handu za svaki slucaj te imam nesto creaturea na stolu. Lagano ga mlatim, on skuplja mane za flashati jednog zmaja, spusta ga i namjerava mi pocistiti stol. Sjeda mu Luminesce i njegov zmaj i 10 lifea su sad nasuprot mojih 3-4 creaturea. Povlacim Loxodon Hierarcha kojeg on turn kasnije mora blokati, ali ga zato ubijaju ostali creaturei. Treca partija se jako dugo otegla, ja sam imao 2 Luminescea u handu, za svaki slucaj. Branim se s njima od zmaja i piroklazme kad slijedi jedan flash flood od strane Darka koji je prolio casu vode po stolu. Nesreca! Zalio mi je foijlani Gemstone Mine te nakon akcije spasavanja karata i susenja stola nastavljamo. Ulazimo u time, ja pokusavam izvrtit combo, dobijem Trickbind. Na 30 i nesto sam lifea i ne moze me zatuci tako da drawamo.

4. Runda: Damir Mustać aka Luke Skywalker
Igra 38land.dec sa 2 techana Snow-Covered Plainsa u sideu. GG. Nabacio sam jednu partiju prije turnira protiv njega, deck zna biti neugodan ako mu dopustim da se razvije, a pogotovo ako mi spusti Detritivorea.
Krecemo prvu partiju gdje on spusta Stormbind vrlo rano, i ubija mi sve sto spustim na stol ili sa tim, ili sa Quicksandom ili sa Mouth of Ronomom. Turn-dva kasnije mu odvozim combo za XX Tokena i krecemo u drugu partiju. Ovdje je slicna situacija samo sto nakon sto mu idem zavozit combo, Mustac ima ideju da mi ga disrupta te to i pokusava, ali zbog svog neznanja nije uspio shvatiti kad te nesto mudruje da mi je disruptao combo nakon sto se saffijev abbility resolvao. Dolaze ljudi da vide sto on trabunja te napokon nekako dolazi do rjesenja i disrupta me. Sljedeci turn mu ponovo zavozim. GG

Prvi sam nakon 4 runde sa 3-0-1 te dobivam 4 boostera. Otvaram unutra Groundbreakera i Teferi's Moat od igrivih stvari. Kupujem cetvrtu fojlanu kriptu od Yode (props).

Igrao sam ovo:

// Creatures
3 Heartwood Storyteller
4 Birds of Paradise
2 Teysa, Orzhov Scion
2 Elves of Deep Shadow
4 Loxodon Hierarch
1 Loaming Shaman
4 Dark Confidant
3 Crypt Champion
4 Saffi Eriksdotter
1 Soul Warden
1 Essence Warden

// Spells
1 Psychotic Fury
1 Congregation at Dawn
3 Castigate
2 Putrefy
4 Chord of Calling
1 Zombify

// Lands
1 Swamp
3 Godless Shrine
3 Overgrown Tomb
1 Orzhov Basilica
3 Gemstone Mine
2 Forest
2 Plains
4 Temple Garden
1 Mountain

// Sideboard
SB: 3 Shrieking Grotesque
SB: 2 Extirpate
SB: 3 Luminesce
SB: 3 Sudden Death
SB: 4 Leyline of Lifeforce
[Vrh] Go down
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptyned 24 lip 2007 - 21:35

Dodao propove i slopove, decklistu ako baš želite.

@mulder: thx, a objašnjenje za Mustaća si već dobio.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 0:36

Powerslave je napisao/la:
Mustac ima ideju da mi ga disrupta te to i pokusava, ali zbog svog neznanja nije uspio shvatiti kad te nesto mudruje da mi je disruptao combo nakon sto se saffijev abbility resolvao.

imam removal,.. treba ga iskoristiti onaj trenutak kad je
safi zrtvovan za championa da prezivi od neplacene
crvene mane,znaci ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira.ispravi me ako mozes,judge-u.
tongue Smile Wink Cool
[Vrh] Go down
Powerslave
Brljavi Saffi
Brljavi Saffi
Powerslave


Broj postova : 144
Age : 34
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 0:46

Luke Skywalker je napisao/la:
Powerslave je napisao/la:
Mustac ima ideju da mi ga disrupta te to i pokusava, ali zbog svog neznanja nije uspio shvatiti kad te nesto mudruje da mi je disruptao combo nakon sto se saffijev abbility resolvao.

imam removal,.. treba ga iskoristiti onaj trenutak kad je
safi zrtvovan za championa da prezivi od neplacene
crvene mane,znaci ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira.ispravi me ako mozes,judge-u.
tongue Smile Wink Cool

Sve to stoji, ali nekoliko ce ti ljudi potvrditi da ti je trebalo cca 5 minuta da skuzis kako i kad opaliti removal da bi mi disruptao combo. Situacija je bila sljedeca:

Ja: Igram Crypt Championa, ne placam crvenu.
Ti: Ok
Ja: Stackam abilitye.
Ti: Ok.
Ja: Vratim Saffija i sacrificeam ga tako da se champion vrati kad rikne.
Ti: Ok, ubijem ti Championa Stormbindom.
Ja: Kad?
Ti: Kad se resolva Saffijev ability.
Ja: Ok, combo i dalje ide posto se Saffijev ability resolvao.
Ti: Luiiiiiiiiiis!!! Fabe nesto mulja.
Ja: Ne muljam nista, jednostavno ne znas kako disruptat combo.
(dolazi luis i pita Mustaca sto mudruje te se situacija vraca kako je bilo na pocetku da se utvrdi da nemas pojma. Ti tek onda shvacas da si zasrao i shvacas kad i kako mi treba sjebat combo - u response na aktivaciju saffijevog abilitya ubijes championa tako da kad se target provjerava pri rezoluciji se effect fizzlea)

S obzirom da si "Cro Pro", popustam ti jer vidim da si ocajan i hvatas se za slamku da cheatam i sto sve ne i odvozim ti combo sljedeci turn. A da ne spominjemo da si pokusao bribeati ljude na turniru ...
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 0:57

Powerslave je napisao/la:

S obzirom da si "Cro Pro", popustam ti jer vidim da si ocajan i hvatas se za slamku da cheatam i sto sve ne i odvozim ti combo sljedeci turn. A da ne spominjemo da si pokusao bribeati ljude na turniru ...

Pa zar je moguce da nije DQan.
Sto je to jos jedna od onih stvari koje svi znaju a nitko nije sposoban ili ne zeli reagirat:?:
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:01

placebo je napisao/la:
Powerslave je napisao/la:

S obzirom da si "Cro Pro", popustam ti jer vidim da si ocajan i hvatas se za slamku da cheatam i sto sve ne i odvozim ti combo sljedeci turn. A da ne spominjemo da si pokusao bribeati ljude na turniru ...

Pa zar je moguce da nije DQan.
Sto je to jos jedna od onih stvari koje svi znaju a nitko nije sposoban ili ne zeli reagirat:?:

Ne,nego se nitko uopće ne zamara time ili shvaća kao zajebanciju!
Ja doduše nisam čuo ni vidio to,ali i da mi dođe s tom ponudom ne bi to ozbiljno shvatio nego se nasmijao i bok...

Mislim,ja jednostavno ne mogu vjerovat da bi itko s ozbiljnom namjerom išao podmićivat ljude na bilo kakvom turniru...ako nije zajebancija onda je stvarno u kurcu....


Zadnja promjena: ; pon 25 lip 2007 - 1:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:04

ne,ne,ne,..
prvo nisam Cro Pro,
drugo, odma ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira,ali ti
kasnije vracas karte na stol i kazes kako saffijev ability
vrijedi za cijeli krug.ja ono wtf?!
kakvi se to likovi vrte po zadarskoj mtg sceni..!


edit:kakvo podmicivanje!!ja niti nemam sacred foundry!
skini se s droge pa onda postaj..


Zadnja promjena: ; pon 25 lip 2007 - 2:30; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Powerslave
Brljavi Saffi
Brljavi Saffi
Powerslave


Broj postova : 144
Age : 34
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:15

Luke Skywalker je napisao/la:
ne,ne,ne,..
prvo nisam Cro Pro,
drugo, odma ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira,ali ti
kasnije vracas karte na stol i kazes kako saffijev ability
vrijedi za cijeli krug.ja ono wtf?!
kakvi se to likovi vrte po zadarskoj mtg sceni..!


edit:kakvo podmicivanje!!ja niti nemam sacred foundry!
skinite se s droge pa onda postaj..

Uosci sarkazam djecace ... Rolling Eyes

Za Championa si rekao da ga ubijas. Ja sam pitao kad. Ti si rekao da kad se resolva Saffijev ability. Znaci, ti ga ubijes nakon toga i on se vrati. A Saffijev ability vrijedi do kraja turna znaci da ako ja sekam Saffi za recimo slona u draw fazi i ti ga ubijes EOT, on se svejedno vraca.

A ono za podmicivanje je bilo protiv druga smrti, nacuo sam nesto sa strane, a i on je sam rekao da si mu nudio nesto za draw.
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:18

Aj šta se kačite sada bezveze oko pizdarija...obojica ste kavalificirani i to je bitno!cheers
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:32

Powerslave je napisao/la:
Luke Skywalker je napisao/la:
ne,ne,ne,..
prvo nisam Cro Pro,
drugo, odma ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira,ali ti
kasnije vracas karte na stol i kazes kako saffijev ability
vrijedi za cijeli krug.ja ono wtf?!
kakvi se to likovi vrte po zadarskoj mtg sceni..!


edit:kakvo podmicivanje!!ja niti nemam sacred foundry!
skinite se s droge pa onda postaj..

Uosci sarkazam djecace ... Rolling Eyes

Za Championa si rekao da ga ubijas. Ja sam pitao kad. Ti si rekao da kad se resolva Saffijev ability. Znaci, ti ga ubijes nakon toga i on se vrati. A Saffijev ability vrijedi do kraja turna znaci da ako ja sekam Saffi za recimo slona u draw fazi i ti ga ubijes EOT, on se svejedno vraca.

A ono za podmicivanje je bilo protiv druga smrti, nacuo sam nesto sa strane, a i on je sam rekao da si mu nudio nesto za draw.

rekao sam u rispons na safijv ability.znaci upucam ga prije toga.
safijev ability vrijedi do kraja kruga,ali shvati,ona umre jednom da
bi ga spasila od crvene mane,i jednom od rimovala,.
to ti je kao i slon,kada se safi zrtvuje za njega dobis 4 life-a,
mozes ga ponovno sekati i vise se nece vratiti.
[Vrh] Go down
Master Yoda
Mali... Ali pali... =)
Master Yoda


Broj postova : 50
Age : 37
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:42

Luke Skywalker je napisao/la:
Powerslave je napisao/la:
Luke Skywalker je napisao/la:
ne,ne,ne,..
prvo nisam Cro Pro,
drugo, odma ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targetira,ali ti
kasnije vracas karte na stol i kazes kako saffijev ability
vrijedi za cijeli krug.ja ono wtf?!
kakvi se to likovi vrte po zadarskoj mtg sceni..!


edit:kakvo podmicivanje!!ja niti nemam sacred foundry!
skinite se s droge pa onda postaj..

Uosci sarkazam djecace ... Rolling Eyes

Za Championa si rekao da ga ubijas. Ja sam pitao kad. Ti si rekao da kad se resolva Saffijev ability. Znaci, ti ga ubijes nakon toga i on se vrati. A Saffijev ability vrijedi do kraja turna znaci da ako ja sekam Saffi za recimo slona u draw fazi i ti ga ubijes EOT, on se svejedno vraca.

A ono za podmicivanje je bilo protiv druga smrti, nacuo sam nesto sa strane, a i on je sam rekao da si mu nudio nesto za draw.

rekao sam u rispons na safijv ability.znaci upucam ga prije toga.
safijev ability vrijedi do kraja kruga,ali shvati,ona umre jednom da
bi ga spasila od crvene mane,i jednom od rimovala,.
to ti je kao i slon,kada se safi zrtvuje za njega dobis 4 life-a,
mozes ga ponovno sekati i vise se nece vratiti.

Mustač, jedino sto moze disruptat kombo je da upucas Championa u response na njegov CIP ability, i to kad je Safi vec u groblju... Mislio sam da netko tko si daje titulu Cro Proa to mora znati. Razz

Props:
-Meni, jer sam u zadnja 2 Guardianova bustera otvorio Damnation i foil Kriptu
-Svima koji nece otic na Natse i tako ga osakatiti do bola i natjerati neke nazovi-pro igrace da si i dalje umisljaju da su pro. (Zna se gdje je krema hrvatskog magica) Razz
-smrti i Olegowskom za nered na turniru
-Luisu na decku
-Fortune Thiefu jer je CAR!!!

Slops:
-smrti, jer me zbrno


Zadnja promjena: ; pon 25 lip 2007 - 1:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 1:47

malo sam se izgubio,ma nek se jebe vise taj saffi_deck.
potrgat cu mu sve te (chi) fojlove pa nek vrti combo onda.
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 2:07

Dragi Mustać, stvar je samo u tome da si se zajbo u tome kad upucat Championa. Ako se ja dobro sječam (a sječam se), situacija je bila ovakva:

Fabin potez, njegov priority.
F: Igram CC, bez crvene; priority ide M
M: OK; priority ide F
F: Stackam abilitiye; priority se minja za svaku aktivaciju, za zadnji ability ide M
M: OK; priority ide F
F: Vratim Saffija i sacrificeam ga tako da se champion vrati kad rikne; priority ide M
M: OK, upucam CC
F: Kad
M: Kad se RESOLVA saffijev ability. Krivo!!! Ovom izjavom si zapravo priznao da nisi iskoristio svoje prioritye i da si pustio da se saffijev abiliy resolva, što znaći da se CC vraća bez obzira na to kad si ti njega upuco.

A što se tiće navodnog podmičivanja, nitko mi nije skrenuo pažnju na to tijekom samog turnira. Ali nikad nije kasno za Roberta Valdeca i Istragu, pa ću se pozabaviti s time. Za tvoje se dobro nadam da toga nije bilo.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 2:18

luis je napisao/la:
Dragi Mustać, stvar je samo u tome da si se zajbo u tome kad upucat Championa. Ako se ja dobro sječam (a sječam se), situacija je bila ovakva:

Fabin potez, njegov priority.
F: Igram CC, bez crvene; priority ide M
M: OK; priority ide F
F: Stackam abilitiye; priority se minja za svaku aktivaciju, za zadnji ability ide M
M: OK; priority ide F
F: Vratim Saffija i sacrificeam ga tako da se champion vrati kad rikne; priority ide M
M: OK, upucam CC
F: Kad
M: Kad se RESOLVA saffijev ability. Krivo!!! Ovom izjavom si zapravo priznao da nisi iskoristio svoje prioritye i da si pustio da se saffijev abiliy resolva, što znaći da se CC vraća bez obzira na to kad si ti njega upuco.

A što se tiće navodnog podmičivanja, nitko mi nije skrenuo pažnju na to tijekom samog turnira. Ali nikad nije kasno za Roberta Valdeca i Istragu, pa ću se pozabaviti s time. Za tvoje se dobro nadam da toga nije bilo.

kvalitetna!!!!mislim ono,nemam
volje raspravljati,na turniru
a i sada ponavljam
(cak sam i postavio topic u vezi saffi-a)
"ubijam championa u response na saffijev ability
koji ga targeta"
to sta se neki od vas hvataju za slamke.,
neka.
a ovo drugo...
pozabavi se ti time koliko oces..
ja sam svoje pobjede posteno
odradio,..

out Shocked


Zadnja promjena: ; pon 25 lip 2007 - 14:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Emptypon 25 lip 2007 - 3:28

I opet si falija What a Face Rolling Eyes .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Red deck sometimes wins Empty
PostajNaslov: Re: Red deck sometimes wins   Red deck sometimes wins Empty

[Vrh] Go down
 
Red deck sometimes wins
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» deck
» Deck
» deck
» MOJ DECK
» deck

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: