CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 3:24

Dakle evo i mene. U ovoj poplavi reportova iz Zadra, odlučih se i ja nešto napisati. Ionako je ova nočna smjena dosadna i besposlena Rolling Eyes (zasad). Kako da započnem? Pa ovako...

Osvanulo je lijepo subotnje jutro koje sam ja dočekao na svom radnom mjestu. U ovom dijelu dana kad se normalni ljudi dižu, ja idem u krevet, pa tako i ove subote. Nakon 6 sati sna ispunjenog kojekakvim snovima Twisted Evil i reakcijama Exclamation , dignem se ja oko 2. Upalim mob, očekujući poziv Makarana koji su se naveliko najavljivali za ovaj NQ. Ali od njih ni traga ni glasa. Nicht gut, Makarska, nicht gut. Anyway, u 3i45, ukrcam se ja u YodaMobil i zapalim za "Špar". Stignemo mi tamo, gdje nas već čeka hrpičica igračića. Sjednem za svoj stol i pripremim sve za turnir. Odlučimo još malo pričekat Makarane, iako mi je i ovako bilo gusto zbog posla. U međuvremenu, điram malo okolo slušajući razgovore. Tako sam čuo kad je Mustać objašnjavao Fabi kako će mu deck bit jak sa Xth Edition i Krušiblom i Avenom Mindsenzorom. Na drugom stolu, smrt, u jednom od svojih poznatih napadaja Wink , ruši colu i čašu sa stola zalijevajući sebe, još jednog igrača pod i stol, te svoju torbu. Odjuri on po konobara i kaže mu da je malčice prolio, našto ovaj donese malu krpicu. Izraz lica kad je vidio stvarnu situaciju je jasno govorio što u tom trenu misli Very Happy . Kako se Makarani nisu pojavljivali Mad , napravih parove i turnir krene.

Runda I - Fabijan Pavlović - powerslave (Saffi Ajvar)

Nema se što reći. On je sve u svom postu dosta dobro prenio; par masivnih misplaya s moje strane Evil or Very Mad Embarassed Sad , i dosta sreće s njegove...
0 - 2 0 : 1

Katastrofa! Ono s ćim inaće nemam toliko problema, sad me pošteno isprašilo. Njuškam malo okolo da vidim što se događa. Guardian se muči sa Mustaćom i njegovim land.deckom, ali na kraju ipak slavi. Olegowsky se nalazi u draw situaciji, i nakon što odvrtim 5 krugova tako i završi.

Runda II - Jure Kvartuć - SuperSaiyan4 (GhaziGlare)

Ovo mi je bilo malo neočekivano. Nisam se nadao nečem ovakvom kod nas, jer ga nismo viđali na turnirima (mislim na deck, ne na Juru). Prva partija je trajala dok na stol nisu došli Glare i Vitu-Ghazi. Nakon toga se u par poteza nakotio tokena i jednostavno me lokao.

Gledam Sideboard, i stavim 3 Return to Dust, što se je na kraju pokazalo odličnim potezom.

Druga partija je agresivna s moje strane. Lightning Angeli, Helixi i kraju Numot FTW. On ipak malo mana screwan. Jbi ga...

Za treću odlućim ništa ne dirati. Ova se partija razvukla. Na stolu Glare i Vitu-Ghazi sa dovoljno mane. On hrpa tokena, Watchwolf i Slon. Ja WoG Very Happy . On tokene, Slona koji popije Remand. Ja... WoG Very Happy Very Happy . Ja odgovaram sa 2 Angela u 2 poteza. Tada hladan znoj. Stavlja Loxodon Warhammer na Watchwolfa i počinje opet krcati tokene. I to baš u zadnji čas Rolling Eyes . Ali tada ja ulazim u TopDeck fazu. i povlačim... Return to Dust!!! Odu Glare i Warhammer u groblje, ulazi Angel br. 3 i to je to. Jako kvalitetna partija.
2 - 1 1 : 1

Koje olakšanje! Emocionalno iscrpljen i pomalo gladan, opet njuškam okolo. Bacim pogled na Fabu koji igra protiv R/G Aggro decka koji ga zna dobro isprašit. No Saffi Rides Again i Fabe to dobiva u svom stilu. Guardian se igrao sa smrću, i pobijedio Very Happy . Olegowsky pokušava izvući draw protiv Mustaća, ali ga u tome zaustavlja sat.

Runda III - Marko Špralja - Skinner (R/G Aggro)

Ovo mi je dobar matchup. Protiv aggra sam uvijek dobro igrao.
Prva partija relativno spora s moje strane, ali je on zaglavio na 2 mountaina i 1 forest. Sorry, Marko, događa se i najboljima.

Druga je počela dobro za mene. WoG po njegovih 5 creatura, kojeg su slijedili 2 Angela. Rumbling Slum dobije Remand, a Angeli i Helix zatvaraju partiju. Trenutak meča: 4 Court Hussara na stolu koji su napravili ključnih 4 damagea.
2 - 0 2 : 1

Nije loše. To mi je plasman na Natse. Sad se lakše diše. Popijem colu, i opet, pronjuškam okolo. Yoda sa Ignite the Warrens deckom protiv Jure. Stanje: Jure na stolu 64573 tokena i ostalih kreatura i na nekih 45 lifa. A Yoda miran puši cigaretu i smije mu se u facu. Razlog, pitate? Dva Fortune Thiefa. Nekih 16 krugova kasnije, Yoda slavi pobjedu deckanjem. Fabe se muči protiv Guardiana. Stanje 1 - 1, Fabini pokušaji comba dobiju Trickbind, Guardianovi zmajevi ne ćine nikakvu štetu. Događaj partije: olegowsky u želji da vidi što radi Heartwodd Storyteller, slučajno ili namjerno, ruši čašu vode na Fabine skupe foilane karte (drugi put danas, neka urota Suspect ). Svi prasnu u smijeh, osim naravno, Fabe, koji je izgledao kao da mu je netko upravo vodom zalio skupe foilane karte. Konobar dolazi, pogledom streljajući smrt, i pokupi vodu i staklo, te se partija nastavlja. Ali, sat svira kraj runde.

Runda IV - Marin Zoretić - Guardian (Dragonstorm)

Već umoran, gladan i mislima na poslu, sjedam za posljednju rundu.
Prvu partiju nikako nije mogao pronaći DStorm unatoć 3 Sleighta i 2 T Timea, pa sam se sa Angelima prošetao do pobjede.

Za drugu sajdam 2 Trickbinda i 2 Shadow of Doubta, tek toliko Very Happy .

Drugu partiju mi je na brzinu castao zmaja. Ja nikako pronaći kill, pa me zmaj lagano uzmaji.

Treća je već više u mom stilu. Dok se on trsio pronaći DStorm, ja sam lagano kupio anti - DStorm hand. Tako sam povukao sva 4 Remanda, koji su držali hardcastane zmajeve na odstojanju, i po 1 Trickbind i Shadow of Doubt. Kako nisam imao Win Condition, lijepo sam sjedio i puštao njega da igra. Nekoliko Remanda kasnije u igru je ušao Numot i to je bilo to.
2 - 1 3 - 1

Eto tako je to bilo. Nakon što sam podijelio nagrade, lagano smo se skupili i otišli. Vani smo se slatko nasmijali Mustaćevoj nemogučnosti da uskladi boju svojih starki, i dali konobaru 6 kuna zbog kojih je trčao za nama. Ja opet u YodaMobil i doma. Nabrzinu nešto u već poprilično ljuti želudac pa na posao. Top8 deckliste uskoro.


Zadnja promjena: ; pon 25 lip 2007 - 23:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 15:43

Citat :
Guardian se igrao sa smrću, i izgubio Very Happy

Correction: igrao se i pobijedio!Very Happy
[Vrh] Go down
sandukan
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 54
Age : 34
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 19:29

ja vise znam o nq u zadru nego o svom zivotu, sorry nije mi se dalo citat i ovaj 5 report al poznavajuci luisove spisateljkse sposobnosti vjerujem da je bolji od onih balavaca Very Happy
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 19:34

zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 23:15

Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...

S tim da je ovaj ufficial.
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 25 lip 2007 - 23:16

Guardian je napisao/la:
Citat :
Guardian se igrao sa smrću, i izgubio Very Happy

Correction: igrao se i pobijedio!Very Happy

Sry, ispravljeno.
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysub 30 lip 2007 - 3:50

Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...



mislim da cu i ja napisat report...
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysub 30 lip 2007 - 13:42

ramon je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...



mislim da cu i ja napisat report...

Sa američkih NQ-a?Very Happy
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysub 30 lip 2007 - 23:00

Guardian je napisao/la:
ramon je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...



mislim da cu i ja napisat report...

Sa američkih NQ-a?Very Happy

...ma sa zadarskog... naravno... duh duh duh duh duh duh
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 21:31

ramon je napisao/la:
Guardian je napisao/la:
ramon je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...



mislim da cu i ja napisat report...

Sa američkih NQ-a?Very Happy

...ma sa zadarskog... naravno... duh duh duh duh duh duh

btw, jesi išao/ideš na američanske nq-e?
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:29

Ma daj Rolling Eyes ! Pa Marin je prevelika faca za amere. Isprašija bi ih na balkan:lol: .
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:44

Olegowsky je napisao/la:
ramon je napisao/la:
Guardian je napisao/la:
ramon je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
zadar syndrome - 10 ljudi na qualifieru, 74 reporta...



mislim da cu i ja napisat report...

Sa američkih NQ-a?Very Happy

...ma sa zadarskog... naravno... duh duh duh duh duh duh

btw, jesi išao/ideš na američanske nq-e?

jok - neman dek, neman vremena, neman volje, al idem na rilis 10 u neki mali gradic kraj l.a. i mozda bude neki event za independens dej pa odem. ma treba mi jebeni gps da se snadem u ovoj vukojebini a cekam da se jedan tip vrati iz londona da mi ga da...
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:45

Pa Marine! Gdje si ti, sunce moje;) ?
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:47

luis je napisao/la:
Pa Marine! Gdje si ti, sunce moje;) ?

.. na poslu.. imam lanch brejk , jedem mexicku hranu i tipkam..
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:48

Znači radimo isto. Samo ja tamanim palačinke s vanilijom. Dobar tek.
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:50

fala stari, takodjer - napisem neki raport uskoro - ako ne onda poslije rilisa
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptypon 2 srp 2007 - 23:56

Aj. Oču čut sve detalje američkog načina života.
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptyuto 3 srp 2007 - 7:33

luis je napisao/la:
Aj. Oču čut sve detalje američkog načina života.

Ždereš, piješ Koka Kolu, ždereš, gledaš Opru, ždereš, piješ pivo, ždereš, ideš u mall, ždereš, gledaš Džerija, ždereš... eto ti detalja
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptyuto 3 srp 2007 - 18:07

Olegowsky je napisao/la:
luis je napisao/la:
Aj. Oču čut sve detalje američkog načina života.

Ždereš, piješ Koka Kolu, ždereš, gledaš Opru, ždereš, piješ pivo, ždereš, ideš u mall, ždereš, gledaš Džerija, ždereš... eto ti detalja

Znači. za Marina se ništa nije promijenilo Very Happy Wink ?
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysri 4 srp 2007 - 18:07

luis je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
luis je napisao/la:
Aj. Oču čut sve detalje američkog načina života.

Ždereš, piješ Koka Kolu, ždereš, gledaš Opru, ždereš, piješ pivo, ždereš, ideš u mall, ždereš, gledaš Džerija, ždereš... eto ti detalja

Znači. za Marina se ništa nije promijenilo Very Happy Wink ?


up yours luis, a ti darko - ... well... ammm...UP YUORS TOO...scratch...
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysri 4 srp 2007 - 18:53

ramon je napisao/la:
luis je napisao/la:
Olegowsky je napisao/la:
luis je napisao/la:
Aj. Oču čut sve detalje američkog načina života.

Ždereš, piješ Koka Kolu, ždereš, gledaš Opru, ždereš, piješ pivo, ždereš, ideš u mall, ždereš, gledaš Džerija, ždereš... eto ti detalja

Znači. za Marina se ništa nije promijenilo Very Happy Wink ?


up yours luis, a ti darko - ... well... ammm...UP YUORS TOO...scratch...

Very Happy Twisted Evil Very Happy
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptysri 4 srp 2007 - 22:10

ramon je napisao/la:
UP YUORS TOO

vidim engleski ti se vidno poboljšao otkad si gore Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Emptyčet 5 srp 2007 - 0:31

Olegowsky je napisao/la:
ramon je napisao/la:
UP YUORS TOO

vidim engleski ti se vidno poboljšao otkad si gore Very Happy Very Happy Very Happy

Da, još samo da ga nije studira 4 godine:shock: .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty
PostajNaslov: Re: Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.   Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org. Empty

[Vrh] Go down
 
Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mtg liga Valpovo - report
» NQ-Zadar
» PUT u ZADAR aka. Regionaci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: