CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Moji T2 Čarobnjaci!

Go down 
+6
Rodolfo
Luke Planeswalker
Nedjeljko Odmor
Promo Hrvoje
Anomen
Mala
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptypet 13 srp 2007 - 2:20

Rodolfo je napisao/la:
Nedjeljko Odmor je napisao/la:
Rodolfo je napisao/la:
Ako nemaš para a želiš neki igrivi dek onda igraj rack discard ili mono green aggro.

Ti sad želiš reći da sam ja uboga sirotinja, jer igram Rack. Joj, Rodolfo...

Ja igram mono green aggro pa sam jednaka sirotinja kao i ti.

promijeni deck...
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptypet 13 srp 2007 - 6:51

Mala je napisao/la:
Taj deck ima secret tech,koji niste primjetili,cajklam wizarde i nađem kaj trebam,i cilj je protivniku sve vratiti u ruke,a kad magus of the future uđe,igra je gotova!

Radila sam ga mjesec i pol dana,i testala.. I super ide!

Pa zato se i zove secret tech, a to što si ga radila mjesec i pol nije nikakav argument koji govori u prilog kvalitete. Ne znam gdje si ga testirala, ali ja bih rekao na draftu, ako si ikog uspjela pobjediti s tim. Suspect
[Vrh] Go down
Mala
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Mala


Broj postova : 35
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptysub 14 srp 2007 - 8:21

Čuj,ako ima u tebi muškosti,izazvao bi me,ali nisi jer mislim da bi teško podnio poraz protiv mene...Razz
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptysub 14 srp 2007 - 11:21

Mala je napisao/la:
Čuj,ako ima u tebi muškosti,izazvao bi me,ali nisi jer mislim da bi teško podnio poraz protiv mene...Razz

Ja mislim da ti ne bi mogla podnijeti moje dokazivanje muškosti.
A kao drugu opciju mogu ti ponuditi hrvanje grčko-rimskim stilom ili irski boks. Ti odaberi način, vrijeme i megdan, pa javi na pm.

Ajde ozbiljno; mislim da baš i nisi igrala protiv nekim kompetitivnih deckova. Kontrola ti neće pustiti da išta odigraš, a aggro će te prebiti prije nego uspiješ išta odigrati. Ne kažem da ti je ideja decka loša, al jednostavno ne funkcionira.
[Vrh] Go down
Mala
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Mala


Broj postova : 35
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptyned 15 srp 2007 - 9:33

Samo sanjaj! Wink

Ako me dobiješ u MTG-u,i ako mi pokloniš 1 Teferija,onda može i grčkim i rimskim stilom... I još mnogo stilova..Wink
[Vrh] Go down
Zubo_i
Riba
Riba
Zubo_i


Broj postova : 193
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 02.06.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptypon 16 srp 2007 - 22:57

Rodolfo je napisao/la:
testala si ga gdje? dek ti jednostavno ne radi, nema aggro osnovu (burn, jeftini i efikasni creaturei), nema osnovu za kontrolu (card advantage, kontre, prijetnje) i nema nikakav kombo koje možeš vrtiti 4. - 5. potez.

ask the pro Pehar


btw. deck je prespor malo grull i borosi te zgaze prije nego odigras tipa koji je deblji od 2/2
[Vrh] Go down
Mala
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Mala


Broj postova : 35
Age : 35
Registration date : 10.07.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptyuto 17 srp 2007 - 9:18

Da,samo da je malo brži...
[Vrh] Go down
geronimo
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 74
Age : 41
Location : po brdima
Registration date : 30.05.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptyuto 17 srp 2007 - 14:37

joj pa kaj gnjavite curu tak, glavno je da se zabavlja i da joj je drag taj njezin dek. nije bitno da li stalno pobjedjuje ili ne, bitno je da uziva dok ga igra i da je njezin, a ne da ga joj je neko drugi zmislil. nije da zeli pobjedit na nationalsima s njim.

curo, sam ti soraj te svoje wizarde i nemoj obracati paznju na te njihove nabrijane baljezgarije, ipak je ovo igra i najbinije je da je zabavno. tak i tako bi ih vjerojatno sve razvalila da se sretnu s tobom u zivo, jer ti ne bi vjerojatno prestali gledat u dekolte i uzasno bi se poceli znojit od uzbudjenja sto su uopce u blizini cure Smile
tak da nis ne brini, uvjek si u prednosti nad njima bez obzira koji dek igras Wink
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Emptyuto 17 srp 2007 - 18:45

geronimo je napisao/la:
joj pa kaj gnjavite curu tak, glavno je da se zabavlja i da joj je drag taj njezin dek. nije bitno da li stalno pobjedjuje ili ne, bitno je da uziva dok ga igra i da je njezin, a ne da ga joj je neko drugi zmislil. nije da zeli pobjedit na nationalsima s njim.

curo, sam ti soraj te svoje wizarde i nemoj obracati paznju na te njihove nabrijane baljezgarije, ipak je ovo igra i najbinije je da je zabavno. tak i tako bi ih vjerojatno sve razvalila da se sretnu s tobom u zivo, jer ti ne bi vjerojatno prestali gledat u dekolte i uzasno bi se poceli znojit od uzbudjenja sto su uopce u blizini cure Smile
tak da nis ne brini, uvjek si u prednosti nad njima bez obzira koji dek igras Wink

e, ovo je jednostavno omalovažavanje žena, bolje da si joj reko da joj deck ne valja flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moji T2 Čarobnjaci!   Moji T2 Čarobnjaci! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Moji T2 Čarobnjaci!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» moji sliveri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: