CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Release desete edicije u Rijeci

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Fluffy
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 20
Registration date : 31.05.2007

Release desete edicije u Rijeci Empty
PostajNaslov: Release desete edicije u Rijeci   Release desete edicije u Rijeci Emptyuto 17 srp 2007 - 14:45

Dakle,release desete edicije zbog navedenih problema (vidi prijašnji topic), će biti održan ovu subotu u 13 sati.

Nedavno sam ja kao organizator bio prozvan zbog loše situacije u Magicu(što ne može biti dalje od istine,ali to je već druga priča),kad sam nekoliko dana zbog ispita uzeo slobodno od foruma.Sad kad su sve obavijesti na vrijeme i na mjestu,nitko se ne javlja da bi ga igrao.
Ako vam nije problem,probajte mi na neki način najaviti svoj dolazak forumom,mailom ili mobom(meni je svejedno).
Dosad mi se je na turnirima javilo oko 8 ljudi da bi igralo,no pošto nisu sto posto sigurni u dolazak,nemam konačnu listu.

mail - marko.komlenic@sk.t-com.hr
mob.: 098 964 3006

hvala
[Vrh] Go down
Member
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 27
Registration date : 03.06.2007

Release desete edicije u Rijeci Empty
PostajNaslov: Re: Release desete edicije u Rijeci   Release desete edicije u Rijeci Emptypet 20 srp 2007 - 22:07

dolazim ja i još 2 iz pule
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Release desete edicije u Rijeci Empty
PostajNaslov: Re: Release desete edicije u Rijeci   Release desete edicije u Rijeci Emptysub 21 srp 2007 - 1:32

još 3

Member je napisao/la:
dolazim ja i još 2 iz pule
[Vrh] Go down
Sponsored content





Release desete edicije u Rijeci Empty
PostajNaslov: Re: Release desete edicije u Rijeci   Release desete edicije u Rijeci Empty

[Vrh] Go down
 
Release desete edicije u Rijeci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» OS release Desete
» Release 10th edicije - Pula
» Raspored turnira u Rijeci za 10 mjesec
» edicije
» Turniri u Rijeci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: