CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 PTQ Valencia

Go down 
+9
shadowthrone
Mirari
njemac
Dace
Sephiroth_
Niksodus
smrt
Ishan
thorus
13 posters
Autor/icaPoruka
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptypon 13 kol 2007 - 14:21

Evo kako sam bio na 3 PTQ za Valenciu obećao da ću napisati report o TS BC i moja iskustva s deckom UBw Teachings-ima.
Dosta sam playtestao protiv Mono R i UG Picklesa u Zgb, a u Puli protiv mirrora, Slivera i mono U Picklesa. Mono red mi je jedini izrazito loš match up, dok su Picklesi isto neugodni (s tim da mi je teži match up UG Picklesi).

1. nastavak
PTQ Valencia Koper
Kako sam bio na godišnjem u Puli i nisam imao pristup internetu nisam ništa znao o mjestu i vremenu održavanja ovog turnira. Ipak načuo sam "buzz" i raspitao sam se kod Pulskih igrača tko je voljan ići. Na sreću bilo je puno zainteresiranih! Moj splitski „consiliere“ Jure mi je poslao na SMS podatke o održavanju turnira i dogovorio sam se par ljudi da se nađemo složiti deckove što uključuje međusobno posuđivanje karata. Posudio sam 2 Damnationa koja su mi falila (thanx dečki!!) i dogovorio sam se s „mlađom“ pulskom ekipom s obzirom da su Niko i Dorjan odustali. Krenuli smo rano ujutro. Subota, nezgodan dan ljeti zbog smjene turista. Pred granicom nas čeka kolona par kilometara koja nam je ubila 2 sata. Javljamo se organizatoru koji je rekao da će nas čekati. Na kraju su kasnili par sati s početkom iako smo došli na vrijeme (na knap). Inače Koper je fora grad, lijep je i ima štih Dalmacije i ful je turistički razvijen.

Bilo je 12 stolova dakle 24 igrača, uglavnom Slovenci, 1 Austrijanac i mi Hrvati.

Na turniru sam igrao:
2 Tolaria West
4 Urborg, Tomb of Yawgmoth
1 Urza's Factory
1 Academy Ruins
4 Dreadship Reef
2 Swamp
4 Terramorphic Expanse
7 Island
1 Plains

4 Shadowmage Infiltrator
2 Teferi, Mage of Zhalfir
2 Triskelavus
1 Venser, Shaper Savant

4 Prismatic Lens
3 Mystical Teachings
4 Damnation
4 Cancel
1 Careful Consideration
1 Slaughter Pact
1 Pact of Negation
2 Tendrils of Corruption
1 Sudden Death
1 Temporal Isolation
1 Disenchant
1 Haunting Hymn

Sideboard:
1 Tendrils of Corruption
1 Pull from Eternity
1 Imp's Mischief
1 Mountain
3 Detritivore
3 Aven Riftwatcher
1 Momentary Blink
1 Spell Burst
3 Vesuvan Shapeshifter

SB je poprilično jasan, jedina razlika koja sam napravio prije turnira da sam zamjenio Pull iz MB i Disechant iz SB. Napravio sam to jer je bilo puno Teachingsa, GW Goyf i GWR Predator Justice deckova s MB Riftsweeperom. U takvom metagame Disenchant je puno korisnija karta – Take Possession, Artifact akceleracija, Triskelavus, ili Izolacija i Griffin Guide.

opaska: Imena ću izostaviti jer ih se ne sjećam! Pišem prema sjećanju, pa možda nisam vjerno prenio zbivanja (pogotovo sideboardanje!)

1. runda vs WW
Pairingsi su bačeni, igram na 12 stolu protiv Slovenca. Protiv tog decka statistički imam buy, od 10 partija ću izgubiti 1 i to ako budem skruvan. WW je poznat po tome što odlično starta i napravi do 10 damage-a (manje-više) i nakon toga stane, jer nema burn za finish. Prva partija je upravo bila takva, spustio me na 15 i nakon Damnationa nije uspijevao pressure-ati. Nakon Damnationa spuštam Infiltratora i kvrcam za 1, draw go i tako 10 turnova dok nisam povukao bolji win condition. U tih 10 turnova su ga dočekale ili kontre ili removal (završio sam partiju na 24 life-a).
- 1 Disenchant, -1 Haunting Hymn, -2 Cancela + 1 Tendrils of Corruption, + 3 Vesuvian Shapeshiftera.

Drugu partiju me isto spustio na 11, a nakon Damnationa je spustio Calciderma u kojeg su gledali Tendrilsi u ruci, spuštam Infiltratora i puštam 5 damage. Povlačim kartu - Triskelavus i spuštam ga u igru (zatepan sam pa ne mogu napraviti tokena). On baca drugog Calciderma i Izolaciju na Triskelavusa, i spušta me na 1. U slučaju njegovog killa imam Tendrilse na svog Infiltratora. Infiltrator opet ide povlači Tolaria West koji se trasmute-a u Ruinse. Triskelavusi se pretvaraju u tokene koji champaju i ubijaju Triskelavusa, Ruinsi stavljaju Triska na top. Pucam za svaki slučaj u svog Triska s Tendrilsima (odlazim na > 10 life) i lock je tu.
2:0 (2:0)


2. runda vs mirror
Igram na 4 stolu protiv simpatičnog Slovenca koji je i jedan od organizatora. Prvu ga brzo dobivam jer stavljam Infiltratora, a on je skruvan.
- 3 Damnation, -1 Slaughter Pact, +1 Mountain, + 3 Detritivore
Drugu smo startali obojica dobro. Naizmjenično bacamo prijetnje i rješavamo ih - suspendam Detritivora, on Teachingsima odlazi po Pull i baca ga u graveyard. On Infiltratora, ja Teachingse po Tendrilse, Take Possession-Disenchant itd. Teachingsi su ključni. Ključan potez je bio kad sam s Teachingsima otišao po Hymnu koju je on redirektao Mischiefom meni i izdiscardao mi 4 karte u ruci. Nakon toga je napravio takav advantage da sam concedao (bilo je 10-tak minuta do kraja runde) da stignemo odigrati treću.
- Plains, - Disenchant, - Temporal Isolation, -1 Tendrils of Corruption, +1 Imp's Mischief, + 2 Vesuvian Shapeshifter.
Odlučio sam se malo pojačati stvorenjima /smanjiti removal da stignem u time-u odigrati do kraja.
I ovog puta smo se obojica dobro otvorili, i opet smo izmjenjivali prijetnje dok nismo došli do ključnog poteza u igri, suspendam Detritivora za 1, uz backup Cancela (on ima već 6 landova u graveyardu (transmutani Tolaria West, poubijani Urborgi i fetchani Terramorphic Expanse) ide po Pull koji kontriram. Nakon toga sjeda 7/7 Detritivore koji prolazi jednom (s 20 na 13 je). Sljedeći turn on stavlja Teferija u igru koji chumpa Detritivora. Sljedeći turn ga ubija s Damnationom (imam i Blink u graveyardu jer sam se nadao da je i on ostavio samo targeted removal). Judge zove time!!! (1. potez) U ruci mi je drugi Detritivore koji isto ide za 1 u suspend (moram ubiti svoj land) sjeda kao 8/8 , ide u igru (3. potez) i spušta ga na nisko (na 5 je), on dolazi na turn i targetira mi Detritivora Tendrilsima kojeg blinkam. Dolazim na turn (5. potez) i ubijam ga. Ovu treću je očajno odigrao imao je sve u ruci, ali tako je loše odigrao da je morao izgubiti. Prvo, trebao je odigrati Teferija, pa bi mi Detritivore zauvijek ostao u remove zoni. Drugo, odigrao je Tendrilse na svom turnu umjesto na mom i time spušio draw.
2:1 (4:1)


3. runda vs. UBw Korlash Teachings
Igram na 1. stolu protiv Austrijanca koji je dobar igrač. Prvu partiju smo igrali 40 minuta, nakon što smo praktički riješili jedan drugome sve prijetnje. Ja sam conceadao prvu partiju jer je on imao 2 Factoryja u igri i trebao je (uskoro početi) raditi 2 tokena po turnu (skupio je 15 landova), a ja samo 1 Factory. Btw u decku su mi bila još 2 Infiltratora (valjda kao i njemu!).
- 3 Damnation, -1 Slaughter Pact, - 1 Temporal Isolation, -1 Plains, +1 Mountain, + 3 Detritivore, +1 Imp's Mischief, + 1 Vesuvian Shapeshifter.

Ušli smo u time kad je on bio na 8 life-a (a ja na na 37!!!). Uzeo mi je s Take Possessionom Trikelavusa (s jednim counterom), ja sam imao u igri Teferija i dva tokena od Triska, a on je mogao napraviti 1 token, i imao je još Infiltratora i Korlasha. U ruci imam Teachingse i u igri Academy Ruinse. Uglavnom kako je bio time (imao sam vremena), izračunao sam da bih ga mogao dobiti da idem s Teachingsima po Vesuviana koji bi kopirao Triska, zatim ga pingao, spremio ga u graveyard i digao na top s Ruinsima. I sljedeći turn (4. potez time-a proći s Vesuvianom-Triskom) pingati s 3 tokena i 1 tokenom od svježeg Triska. On je išao s Infiltratorom, te topdeckao Triska i ja gubim 0:1.

0:1 (4:2)

Nakon ove runde sam se osjećao kao da me netko tukao. Bio sam iscrpljen, bilo je vruće (majica mi je bila mokra), gladan i žedan. I nek' netko kaže da intelektualni rad ne iscrpljuje fizički.

4. runda vs Mono R
O ne! Samo mi je to falilo, najlošiji match up. Ako igra prvi i izvuče prvi turn Gargadona - izgubio sam! Prvu rundu dobivam kocku i krećem prvi, a on nema Gargadona!!! Klasično sam ga iskontrolirao i dizao life s Tendrilsima (s 9 na 13, i drugi put sa 7 na 16).
- 2 Cancel, - 1 Shadowmage Infiltrator, - 1 Haunting Hymn, - 1 Disenchant, +1 Tendrils of Corruption, +3 Aven Riftwatcher, +1 Pull from Eternity.
On je sideboardao Magus of the Moon i Avalanche Riderse, koji su tim redom sjeli u igru. Life se topi prebrzo i moramo igrati treću. Komentiram kako ima dobar sideboard, a on mi još otkriva da ne igra Gargadone zbog njihog metagamea (MB Riftsweeperi) . S tom činjenicom se lakše diše.
- 2 Shadowmage Infiltrator, – Pull from Eternity, + 2 Cancel, + Momentary Blink,
Ovaj put krećem dobro uspio me spustiti na 14 kad sam se počeo dizati s lifeom prvo od Riftwatchera, a zatim i od Tendrilsa.
2:1 (6:3)

5. runda vs. GRW Aggro Predator Justice
ID i ulazimo obojica u top 8
Odlazim gledati Cukonija koji igra za top 8 (mono U Picklese) protiv mirrora i koji ne kuži da dok je Vesuvian u igri, Brine može ući i odmorfan, a Vesuvian ga jeftinije može kopirati za 2 - protivnik je skroz zatepan (cca 10-tak mana), Cukon ima Vesuviana (zamorfanog) u igri i Brine-a u ruci, ima 8 mana, ali ubacuje Brinea morphanog!!!! I naravno gubi.

U top 8 su 2 GRW Aggro, 2 Teachingsa, 2 mono U Picklesi, UG Goyf i Reanimator.

Ľ finale vs GRW Aggro
Igram protiv 2 od ta dva decka (ne s onim s kojim sam drawao).
Pogledam decklistu i ne čini mi se niti malo opasna. Primjetio sam da igra 4 Griffin Guide i 4 Temporal Isolationa MB tako da je Disenchant maindeck puni pogodak.
Dobiva kocku i odlučuje igrati prvi, mulligana do 5 i onda uzima ruku. Life mi ide cijelo vrijeme uzlazno! U toj prvoj partiji nisam primio niti 1 damage, a završio na 35 life total.
-1 Haunting Hymn, +1 Tendrils of Corruption
Opet mulligana do 6, ali ovaj put kreće bolje spušta me do 12 ali tu se Venser pokazao kao odličan metagame choice. Protivnik me sam dignuo do 17 a Venser je vraćao Predatore i chumpao do Tendrilsa/Damnationa.
Protivnik uopće nije imao sreće s lošim rukama!
2:0 (8:3)

˝ finale vs UG Goyf
Gledam mu listu i prvo primjećujem da igra 21 land s 7 kontri (4 Delay, 3 Mystic Snake) i još 4 kontre na SB (4 Cancela). Čini mi se da je to premalo landova za deck s kontrama. Krenuo je prvi, i to dobro s dosta stvorenja (Goyfom 2 turn). Uspio me spustiti na 7 kad sam htio opaliti Tendrilse na njegovom turnu koje je on kontrirao s Mystic Snakeom. Tako sam odigrao jer sam imao Damnation u ruci, koji ja na mom turnu sjeo. Pali mi Blast u glavu i spušta me na 3. Ali tada sam imao u ruci i plavi Pact i Cancel, ali i Tendrilse koje su me zatim digli na sigurnih 11 i potpuna kontrola je uspostavljena.
-1 Sudden Death, -1 Disenchant, -1 Haunting Hymn, +1 Tendrils of Corruption, +1 Spell Burst, +1 Vesuvan Shapeshifter
Odlučujem se pojačati kontrolu u main decku jer nema on toliki pressure da čuva backup kontre. Goyf je jedini early drop, ali mu treba vremena da naraste.
Opet se otvara dosta brzo, ali imam sreću i povlačim Temporal Isolation na njegovog Goyfa. Sad mora gurati stvorenja i zatepavati se a time ulijeće u removale. Uspio me spustiti na 8, kad se zatepao. Opalim Damnation i ubacim Infiltratora u istom turnu. Infiltrator je povukao valjda 10 karata u 10 turnova, i povukao mi dosta veliki card advantage, da je bilo pitanje vremena kad će izgubiti.
2:0 (10:3)

Finale igraju GRW Aggro protiv Reanimatora i činilo se da Reanimatoru loše ide. Tu se vidjelo koliko je Venser dobar (igrao ih 3 Main deck) sve dok nije skupio mane Venser je bouncao predatore i chumpao Goyfove. A zatim je sjeo Bodydouble kao Hellkite s Blinkom u ruci i dva poteza Reanimator dobiva.

Finale se nije igralo jer nisam htio ići u Valenciu dok je Slovenac htio. Za utjehu mi je ponudio svoj prize i ja iscrpljen ali zadovoljan krećem za Pulu.

Iskustva s deckom su dobra, deck je moćan. Infiltrator je prava bombona, a Trisk-Ruinsi od početka TS su poznati kao bolestan combo. Igrao sam prije verzije i s Take Possessionima (protiv Triska beskoristan) i Relic-ima, ali ova verzija mi se učinila najboljom. Ipak zaključujem da je bolje igrati više Consideracija i ne igrati main deck Disenchant, jer u formatu nema toliko opasnih artifacata i enchantmenata.

2. nastavak
PTQ Valencia - Vinkovci

3. nastavak
PTQ Valencia - Zagreb
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptypon 13 kol 2007 - 15:08

izvrstan report... dođe mi da opet počnem igrat kompetitivni mtg Very Happy
[Vrh] Go down
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptypon 13 kol 2007 - 20:59

Izvanredan report, bravo. Kad će druga 2 dijela?
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptypon 13 kol 2007 - 21:19

Very nice. flower
[Vrh] Go down
Sephiroth_
Experienced Mage
Experienced Mage
Sephiroth_


Broj postova : 84
Location : Pula
Registration date : 11.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptypon 13 kol 2007 - 21:25

good report sunny
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 14:17

2. nastavak
PTQ Valencia - Vinkovci
Grga me zove i pita želim li ići u Vinkovce. Kako sam već imao složen deck, a i još sam na godišnjem prihvaćam izazov. Mislim da je bio ključan „zov Slavonije“. Prepuštam njemu organizaciju i on se dogovara još s Lepanovićem i Pavlincem. Uzimam od starog „pežo dizelaš“ da ušparamo na benzinu i krećemo u nedjelju ujutro. btw cestarina je way too much – 92 kn. Dolazimo u centar, preko Bosuta, ulazimo u prvu „kafanu-Hotel“ i pitamo kako doći do „mađarske škole“, konobarica na kaže da je PREkomplicirano!!! Inače je uputa bila 1. lijevo, 2. desno (do kolodvora), 1. desno, ali nam je rekla da pitamo nekog. Nalazimo odmah! Vinkovci su zakon, prava Slavonija, kuće u šoru, jarak između ceste i kuća, ljudi prijazni, zagledaju u nas 

Na turniru je 17 ljudi. Osječani, Zagrepčani i domaći. Odmah primjećujem da ima puno Mono Red deckova.

U odnosu na prethodnu decklistu:
igram
-1 Sudden Death
+1 Carefull Consideration
i MB switch Pull za Disenchant (za Gargadona)
i mislim da na sideboardu stavljam još jedne Tendrilse izbacujem Blink.

1. runda vs Mono Red madness
Igram na 4. tom stolu protiv verzije bez Gargadona s madness Wurmovima, Fiery Temper, i madness outletom Jayom i Gathan Raidersima. Ja mulliganam na 6, on se otvara s 2 Keldon Maraudersa, a ja u početnoj ruci imam Tendrilse, ali ne mogu povući Urborg land. Čupam se, chumpam ,odigravam Damnation (zahvaljujući Lensima), imam već preko 10 landova, ali nema Urborg landa. Na žalost mi Triskelavus protiv njegovih trample tipova (igra i onaj artifact koji se pretvara u stvorenje s trampleom) ne pomaže i on me spušta na 1. S Teachinsima sam išao po dvije Koncideracije (8 karata), u decku mi je ostalo desetak karata i među njima 4 Urborg landa. Već vidim kako je krenulo!
- 4 Cancel, - 1 Shadowmage Infiltrator, - 1 Haunting Hymn, +2 Tendrils of Corruption, +4 Aven Riftwatcher.
Opet mulliganam na 6, i uzimam ruku s 2 storage landa i Lensima, ali s Infiltratorom u ruci. Odlučujem se pumpati storage land i ne igrati Lense nadajući se da ću topdeckati Island ili Swamp. Topdeckam island ali mi on ubija infiltratora s Fiery Temperom. ne povlačim ništa kako treba i gubim. Lijepo je krenulo, odmah se vidi kako će te ići!
0:2

2. runda vs. Reanimator
Padam na zadnji stol i igram protiv Reanimator decka s Bridgevima, Epochrasitima, Gargadonima, koji uglavnom reanimira Hellkite. U ovom match up-u se vidi snaga Triska, osim što imam dovoljno vremena skupiti mane i tutorati Ruinse, Trisk token remova Bridge iz igre. Infiltrator isto radi savršeno, jer taj deck nema toliko removala. U prvoj sam ga zalockao s Trisk-Ruinsima. U drugoj nisam ništa sideboardao, a zalockao ga je i Teferi tako da su mu 2 Epochrasite-a ostala van igre. Opet uspijevam povući Triska i opet lock s Ruinsima.
2:0 (2:2)

3. runda vs Mono Red
Popeo sam se za jedan stol i opet moj loši match up. Niti ova verzija ne igra Gargadone, ali igra Sulphur Elementale koji su odlični protiv kontrole. Prvu me uspijeva spustiti na 11, ali ovog puta povlačim Urborg lend i Tendrilsi obavljaju svoje removal + life gain.
- 2 Cancel, , - 1 Haunting Hymn, - 1 Pull from Eternity, +1 Tendrils of Corruption, +3 Aven Riftwatcher.
Ovog puta protivnik mulligana do 5, a ovoj partiji mi nije uspio niti jedan damage napraviti, završio sam na 32 life-a.
2:0 (4:2)

4.runda vs mono G
Igram protiv mono G decka, a ustvari uopće ne znam protiv čega igram. Znam da je postoji online deck s Primal Forcemage-om. Ispostavilo se da igra puno akceleracije i Akroma's Memorial, te Gauntlet of Power i Verdeloth the Ancient.
Uglavnom mislio sam da igra kao WW međutim sam gadno pogriješio (zato je važno playtrestanje). Bio sam na 22 kad mu je sjela Akroma's Memorial (svi abilitiji od Akrome) i Gauntlet of Power, a ja u ruci targeted removal. Slon, flashback Slona koji su 4/4, imaju haste i pro black pa ih ne mogu blockati, na 14 sam. Dolazi na turn i pokazuje mi Squall Line koji daje X damage playerima i flyerima.
- 2 Cancel, , - 1 Haunting Hymn, - 1 Pull from Eternity, + 3 Aven Riftwatcher, + 1 Disenchant
Mislim da sam tu pogrešno sideboardao, nisam smio vaditi kontre, a i ovi Riftwatcheri nisu neka sreća protiv ovog decka.
Otvorio sam se dobro s Infiltratorima i Rifwatcherima, tako da sam krenuo napadati. Lijepo sam se razvijao, imam punu ruku, removala kad sam resetirao board s Damnationom. Protivnik je na 8 life i ima jednu kartu u ruci, te 3 Gauntlet of Power u igri. Ja odigram Infiltratora i Careful Consideration. U ruci (nakon drawa) imam 2 Tendrilsa, 2 Damnationa, 1 Temporal Isolation, Triska i Teachingse, a odlučujem se discardati Damnation i Tendrilse, jer izračunavam da ću ubaciti sljedeći turn Triskelavusa, koji će proći za 4 + 1 od Infiltratora, te nakon damagea još 3 od Triskovih tokena. Time ću ga ubiti, ali on odigrava Verdeloth the Ancient na 30 4/4 tokena!!! Opalim Damnation, a on topdecka još jednog Verdelotha i ovog puta za 30 4/4 tokena. Sav targeted removal je potpuno beskoristan i ja čestitam protivniku na originalnom decku.
0:2 (4:4)

Pauza je i jedemo odličnu Pizzu za 20 kn!

5. runda vs. WW
Inače je bio downpairan sa mnom (dakle imao je 3:1), a taj isti dečko je dogurao do finala sa ovim dekom. Nije imao nikakav secret tech jednostavo je bio njegov dan. Prvu partiju je dovoljno reći da mi je life išao kao pila 18-23-19-25-17-27-16.
-1 Haunting Hymn, -3 Cancela + 1 Tendrils of Corruption, + 3 Vesuvian Shapeshiftera.
Drugu je on bolje krenuo i ubacuje bijelog Shade s hrpom mane ja sam prisiljen pucati s Tendrilsima, ali ima više mane nego ja Swampova, pa ga još upucavam i s crnim Pactom. Na 7 sam, ali tada uspostavljam kontrolu i lagano dovodim partiju kraju.
2:0 (6:4)

U top 8 sam i čekamo pairingse.
Ľ finale vs. mono G
Prvu igram protiv mono G od kojeg sam izgubio u 4. rundi. Ali sad znam protiv čega igram. Znam da ne smijem izbacivati kontre nakon sideboarda i da je Damnation ključan. Strategija mi je bila ubaciti što prije Infiltratora i voziti na njemu.
I tako je bilo Infiltrator 3. turn u igru, kvarcne za jedan, draw go. Onda sam nakon par turnova ubacio eof Teferija. Svaku njegovu prijetnju sam ili kontrao ili ubio, s tim da sam išao na to da mu puštam akceleraciju Mwonvuli Acid-Moss, ubio mi je čak dva Urborg landa iako sam imao kontru, a sjela su mu u igru i 2 Gauntlet of Powera. Ali zato mu niti jedno stvorenje u 1. partiji nije prošlo, završio sam na 20 life-a.
-1 Haunting Hymn, +Spell Burst
Druga partija je preslika prva partije, vozio sam na Infiltratoru, a on je bio floodan s tim da mu je svaka prijetnja bila kontrirana.

˝ finale vs Relica
Grga je već prije izrazio želju da bi išao u Valenciu i ja mu conceadam.

Izleti u Slavoniju od sada će me češće vidjeti! Kad sam pričao burazu o Slavoncima (Osječkoj ekipi) i „Slavonian openu“ rekao je i on da bi išao sa mnom iako ne igra magic Wink

Ova verzija decka je puno bolja osim što bih možda mana base poboljšao.
[Vrh] Go down
Dace
kapetan
kapetan
Dace


Broj postova : 122
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 14:28

super reportovi franjo cheers
[Vrh] Go down
njemac
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 35
Registration date : 12.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 15:05

zasto igrati na 3 ptqa ako se ne zeli ic na PT????
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 15:08

njemac je napisao/la:
zasto igrati na 3 ptqa ako se ne zeli ic na PT????

???? pa kakvo ti je to pitanje ???

Zato što se na PTQ igra dobar magic, fora je ići na turnire koji su blizu i na kojima možeš vidjeti koliko vrijediš.

Zašto ne ići na PT? Ima važnijih stvari u životu od PT.

Po tvom pitanju se razlikuju mtg teenageri od mtg starčića.
Ovim drugima je ovo pitanje apsurdno do boli.
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 15:19

njemac je napisao/la:
zasto igrati na 3 ptqa ako se ne zeli ic na PT????
Zato što je fora, što možeš otputovati negdje, upoznati ljude, zabaviti se, vidjeti gdje stojiš, možeš igrati, i to ozbiljniji magic, vidjeti kako se mijenja lokalni metagame, zato što možeš dobiti i pristojne nagrade, pa bude interesantnije, sami čin putovanja, dolaska na site, i na kraju igranje je nezamjenjivo. A faktor sreće je vrlo često presudan! Kad se skupe dovoljno dobri igrači pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali i koji ima više sreće (bolje povlači!). Kad igraš stalno protiv istih ljudi prestane biti zanimljivo!
Zato mi je zapravo najmanje zanimljivo bilo u Zgbu.
A što se tiče tebe:
Nismo svi pro igrači kao ti Rolling Eyes I ne bi ti škodilo da naučiš gubiti, ono kako si se ponašao u 1/4 finalu u Zgbu nije ti baš za pohvalu.
Znaš netko igra iz zabave, ne samo da pobijedi, nekako se to izgubilo u međuvremenu.
Ako ti to nije jasno mislim da bi trebao prijeći na poker ili neku igru gdje se "više zarađuje"!
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 15:32

thorus je napisao/la:
Ako ti to nije jasno mislim da bi trebao prijeći na poker ili neku igru gdje se "više zarađuje"!

ko kaže da nije?
[Vrh] Go down
shadowthrone
Bolek - Nimbus Mazer
shadowthrone


Broj postova : 257
Registration date : 30.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 18:38

Svaka čast, Franjo!
[Vrh] Go down
njemac
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 35
Registration date : 12.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 19:54

Malo si krivo skuzio situaciju.
Ja igram magic samo za zabava. Nisam mislio ic na PT nit sam igrao neki ozbiljan deck. PIZDIO sam zato sto je slovenac topdeckao 2 karte u jedinom redosljedu u kojem me mogo ponizit.
Jebiga ja popizdim kad me neko tak pobjedi il kad me Okac pobjedi
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 20:14

thorus je napisao/la:
njemac je napisao/la:
zasto igrati na 3 ptqa ako se ne zeli ic na PT????
Zato što je fora, što možeš otputovati negdje, upoznati ljude, zabaviti se, vidjeti gdje stojiš, možeš igrati, i to ozbiljniji magic, vidjeti kako se mijenja lokalni metagame, zato što možeš dobiti i pristojne nagrade, pa bude interesantnije, sami čin putovanja, dolaska na site, i na kraju igranje je nezamjenjivo. A faktor sreće je vrlo često presudan! Kad se skupe dovoljno dobri igrači pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali i koji ima više sreće (bolje povlači!). Kad igraš stalno protiv istih ljudi prestane biti zanimljivo!
Zato mi je zapravo najmanje zanimljivo bilo u Zgbu.
A što se tiče tebe:
Nismo svi pro igrači kao ti Rolling Eyes I ne bi ti škodilo da naučiš gubiti, ono kako si se ponašao u 1/4 finalu u Zgbu nije ti baš za pohvalu.
Znaš netko igra iz zabave, ne samo da pobijedi, nekako se to izgubilo u međuvremenu.
Ako ti to nije jasno mislim da bi trebao prijeći na poker ili neku igru gdje se "više zarađuje"!

bravo Franjo u potpunosti se slažem s tobom.
Ak ti sljedeći put bude bilo mjesta u autu kad budeš išao negdje slobodno mi javi. Uvijek sam zainteresiran (osim ak me poso ne sjebe. Crying or Very sad )
[Vrh] Go down
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 20:18

Drugi je isto odličan, bravo!
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyuto 14 kol 2007 - 20:33

njemac je napisao/la:
zasto igrati na 3 ptqa ako se ne zeli ic na PT????
Zašto igrati poker ako sereš keš?
[Vrh] Go down
njemac
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 35
Registration date : 12.06.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 13:55

Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 14:06

njemac je napisao/la:
Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe
Jer možemo gledat tebe kako plačeš kad izgubiš.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 14:20

njemac je napisao/la:
Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe

lol
preracunato u evrima?
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 14:29

njemac je napisao/la:
Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe

baš si mi nekako falusoidan... pravi glavonja Very Happy
[Vrh] Go down
Ixtlilxochitl
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 138
Location : zg
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 20:14

Ishan je napisao/la:
njemac je napisao/la:
Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe

baš si mi nekako falusoidan... pravi glavonja Very Happy
lol!
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptysri 15 kol 2007 - 21:48

Luke Skywalker je napisao/la:
njemac je napisao/la:
Zasto igrate magic a znate da ste svi rupe

lol
preracunato u evrima?

neprocjenjivo
[Vrh] Go down
argus
Vault Dweller
Vault Dweller
argus


Broj postova : 246
Location : Vinkovci
Registration date : 29.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyčet 16 kol 2007 - 9:54

thorus je napisao/la:
Pauza je i jedemo odličnu Pizzu za 20 kn!

samo jedna od brojnih pogodnosti igranja u Slavoniji

thorus je napisao/la:
Izleti u Slavoniju od sada će me češće vidjeti! Kad sam pričao burazu o Slavoncima (Osječkoj ekipi) i „Slavonian openu“ rekao je i on da bi išao sa mnom iako ne igra magic Wink

deeply touched... schmrtz... Embarassed Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Emptyčet 16 kol 2007 - 12:40

argus je napisao/la:
thorus je napisao/la:
Pauza je i jedemo odličnu Pizzu za 20 kn!

samo jedna od brojnih pogodnosti igranja u Slavoniji

thorus je napisao/la:
Izleti u Slavoniju od sada će me češće vidjeti! Kad sam pričao burazu o Slavoncima (Osječkoj ekipi) i „Slavonian openu“ rekao je i on da bi išao sa mnom iako ne igra magic Wink

deeply touched... schmrtz... Embarassed Embarassed Embarassed
Na OTV znaju vrtiti "Dođi u Vinkovce". I kad god puste moja mlađa kćer (2 i pol godine) počne pjevati -"dodzi u vinkoovce!" . Kad sam u subotu išao na turnir u Zgbu, ispratila me s "tata ide u Vinkovce!" Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





PTQ Valencia Empty
PostajNaslov: Re: PTQ Valencia   PTQ Valencia Empty

[Vrh] Go down
 
PTQ Valencia
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: