CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Demo deck pitanje

Go down 
+3
orhe
Mtg je Emo
Iceman
7 posters
Autor/icaPoruka
Iceman
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Iceman


Broj postova : 10
Age : 31
Location : Gračac
Registration date : 25.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptysub 25 kol 2007 - 16:54

Ovako, imam dva demo decka, koja su mi poslali iz LOM-a, pa me zanima da li ću moći što iskoristiti od karata kada kupim iz desete edicije crveni deck?Demo deck pitanje 87329
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 0:33

iskreno za cjenu jedong deka (89 kn) mozes naruciti karte i bolje proc, npr 4 incidireta + 4 shocka+ 2blitzering firecat nebi trebalo doci vise od 60-70 kn, a vrijede puno vise od crvenog decka 10 edicije, iako ako pocnjes mozda bi bilo ipak bolje da kupis taj deck tek, jer vjerovatno neces imat dosta karata za slozit cili dek
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
orhe
Secret Service
orhe


Broj postova : 198
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 10:15

vise se isplati ponabavljati karte za deck - dobijes bolju kvalitetu i fokusiraniji deck.
moj je prijedlog ipak da za pocetak pokusas sloziti T2 deck - dakle sa kartama iz Ravnica blocka, Time Spiral blocka, Coldsnapa i 10th Editiona.
taj se format najcesce igra. dakle, za pocetak, zaboravi blistering firecat.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: MJ PRIJEDLOG JE   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 10:23

NABAVI 4 SHOCKA GARDRAGON TI JE DOBRA KARTA ALI KOJI DEK IGRAŠ MONO RED TREBA PRŽIT AKO IGRA B/R ONDA TREBAŠ STAVIT COUNTERA (REMAND;CANCEL;MANA LEAK;SPELL SNARE) I KRIČERE DA UBIJAJU GIGADROWSE TI JE OK
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 11:06

Ovaj dio foruma se promijenio preko noći.

Ako imaš vremena najbolje ti je otići na koji Gateway , malo zujiti , gledati karte , kupiti neke karte šta ti idu u dek i polako složiti deck pa s njime igrati na Gatewayu za početak. Pogledaj si koje su karte u Preconstructed dekovima i ako baš nemaš ideje // ne da ti se surfati po netu i tražiti neke casual dekove uvijek možeš kupiti (za 3-4 x manju cijenu nego bi te došlo u preconstructed dekovima) te karte .

Ako ti se neda tošiti vrijeme na potragu za kartama i imaš viška love onda je okej kupiti i Preconstructed Dek. Jedino uzmi u obzir da ti kupovina Precontructed deka (PCD) iz Core seta (10ta edicija sada) nije dobar odabir- karte unutra su dosta slabe i morao bi kupiti 2 komada odmah jer imaju po 40 karata unutra . Ko već kupujueš PCD onda je bolje uzeti Time Spiral sada.
[Vrh] Go down
Iceman
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Iceman


Broj postova : 10
Age : 31
Location : Gračac
Registration date : 25.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 15:44

Ma čujte, nije meni baš nešto važno da ja imam neki super jaki deck, ja ću igrati sa samo jednom osobom, mojim prijateljom, s kojim ću naručiti deckove, znači samo ću s njim igrati, a on će isto imati PCD deck.Demo deck pitanje 87329
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 16:35

Iceman je napisao/la:
Ma čujte, nije meni baš nešto važno da ja imam neki super jaki deck, ja ću igrati sa samo jednom osobom, mojim prijateljom, s kojim ću naručiti deckove, znači samo ću s njim igrati, a on će isto imati PCD deck.Demo deck pitanje 87329
pogledaj jel taj LOM ima starije edicije koje dodju oko 30 kn, pa umjesto jedne novije uzmi 3 starije, imas puuuuno vise kombincija
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptyned 26 kol 2007 - 17:16

Iceman je napisao/la:
Ma čujte, nije meni baš nešto važno da ja imam neki super jaki deck, ja ću igrati sa samo jednom osobom, mojim prijateljom, s kojim ću naručiti deckove, znači samo ću s njim igrati, a on će isto imati PCD deck.Demo deck pitanje 87329
¸


moš se zaletit tamo di je magic živ trejdat se itd,a ne bit početnik 6 godina ka moj prika
[Vrh] Go down
Draconis
Experienced Mage
Experienced Mage
Draconis


Broj postova : 77
Age : 37
Location : Sisak
Registration date : 01.06.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptysri 5 ruj 2007 - 0:57

king penga je napisao/la:
NABAVI 4 SHOCKA GARDRAGON TI JE DOBRA KARTA ALI KOJI DEK IGRAŠ MONO RED TREBA PRŽIT AKO IGRA B/R ONDA TREBAŠ STAVIT COUNTERA (REMAND;CANCEL;MANA LEAK;SPELL SNARE) I KRIČERE DA UBIJAJU GIGADROWSE TI JE OK

1. Isključi si caps
2. Koristi interpunkciju da i drugi razumiju što pišeš
3. Ako igra B/R onda mu Remand, Leak i Spell Snare neće puno pomoći

Iceman je napisao/la:
Ma čujte, nije meni baš nešto važno da ja imam neki super jaki deck, ja ću igrati sa samo jednom osobom, mojim prijateljom, s kojim ću naručiti deckove, znači samo ću s njim igrati, a on će isto imati PCD deck.Demo deck pitanje 87329

S prijateljem ćeš igrati dok vam ne dosadi igrat s ista 2 decka i to stalno protiv istog tipa, pa ćeš onda upast u turnire. Zato ako si već kupuješ PCD, kupi iz Time Spiral bloka ili pričekaj kojih mjesec dana da dođe Lorwyn. A onda štedi pare za singlice ako budeš htio iole kompetitivan deck. Sretno.
[Vrh] Go down
AJAX
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 9
Location : DOMINARIA
Registration date : 28.07.2007

Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Emptysri 5 ruj 2007 - 13:47

king penga je napisao/la:
NABAVI 4 SHOCKA GARDRAGON TI JE DOBRA KARTA ALI KOJI DEK IGRAŠ MONO RED TREBA PRŽIT AKO IGRA B/R ONDA TREBAŠ STAVIT COUNTERA (REMAND;CANCEL;MANA LEAK;SPELL SNARE) I KRIČERE DA UBIJAJU GIGADROWSE TI JE OK

Mana Leak je izašo iz T2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Demo deck pitanje Empty
PostajNaslov: Re: Demo deck pitanje   Demo deck pitanje Empty

[Vrh] Go down
 
Demo deck pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje
» Pitanje.....
» pitanje
» Pitanje
» pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: