CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 10 edicija crveni/plavi deck

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Iceman
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Iceman


Broj postova : 10
Age : 31
Location : Gračac
Registration date : 25.08.2007

10 edicija crveni/plavi deck Empty
PostajNaslov: 10 edicija crveni/plavi deck   10 edicija crveni/plavi deck Emptysub 25 kol 2007 - 22:36

Uskoro si kupujem crveni deck, i isto toliko mi se sviđa plavi deck, pa što vi mislite kad bi od ta dva decka napravio jedan, što mislite da li bi bio dobar???
I da, ako mi netko može složiti deck od ta dva, samo malo da mi pokaže kako stvari idu, da kasnije znam sam, molim vas...hvala:)
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

10 edicija crveni/plavi deck Empty
PostajNaslov: Re: 10 edicija crveni/plavi deck   10 edicija crveni/plavi deck Emptyned 26 kol 2007 - 0:37

pogledaj mana leak, counterspell ( sada je cancel jer je counterspell bija pre jak), inace ta konbinacija je prejebena, moj prika je napravija takav deck ( s brainstorm i forbid, flednig dragon(tako nes) ) i nikad nije izgubija

e kontaj na to da je to kontrola deck, znaci nesto kontri nesto przilica,nesto cool draw karata i samo malo bestija kojima ces otvorit put do protivnikovih lifea
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

10 edicija crveni/plavi deck Empty
PostajNaslov: predlažem   10 edicija crveni/plavi deck Emptyned 26 kol 2007 - 10:00

XxJackxX je napisao/la:
pogledaj mana leak, counterspell ( sada je cancel jer je counterspell bija pre jak), inace ta konbinacija je prejebena, moj prika je napravija takav deck ( s brainstorm i forbid, flednig dragon(tako nes) ) i nikad nije izgubija

e kontaj na to da je to kontrola deck, znaci nesto kontri nesto przilica,nesto cool draw karata i samo malo bestija kojima ces otvorit put do protivnikovih lifea



misin uzmi po 2 ako imaš chasha moj kolega splićanin ti je dobro reka ako igraš t2 nabavi conterspellove itd.deck če ti bit o.k. za koju partiju nabavi niv mizzeta karta je cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





10 edicija crveni/plavi deck Empty
PostajNaslov: Re: 10 edicija crveni/plavi deck   10 edicija crveni/plavi deck Empty

[Vrh] Go down
 
10 edicija crveni/plavi deck
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» plavi komoni
» 5. edicija
» 10 edicija u LOM-u???
» deck
» Nova edicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Strategije i Deckovi-
Forum(o)Bir: