CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pitanje o Magic Online-u

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
isamaru21
Apprentice Mage
Apprentice Mage
isamaru21


Broj postova : 16
Location : jedan Grad....
Registration date : 17.07.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptyned 26 kol 2007 - 21:52

...imam pitanje.....ako hoću otvoriti ACCOUNT na MTGO.....kako ću ja to platiti.....
[Vrh] Go down
shadowthrone
Bolek - Nimbus Mazer
shadowthrone


Broj postova : 257
Registration date : 30.05.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptyned 26 kol 2007 - 23:34

kreditnom karticom?
[Vrh] Go down
isamaru21
Apprentice Mage
Apprentice Mage
isamaru21


Broj postova : 16
Location : jedan Grad....
Registration date : 17.07.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptypon 27 kol 2007 - 0:17

shadowthrone je napisao/la:
kreditnom karticom?

da, Dinersom, ali dali ću morati slati onaj broj računa ili samo će mi naplatiti:?: Question

htio bih se registrirati ali samo me to mući, jer sam razgovarao sam starim i on je pitao kako će morati platiti, da mora poslati onaj borj računa ili kako:?: ...to me zanima, ajd ako netko ima vremena, pa nek napiše, pa za šta je ovaj forum napravljen, za informiranje....
[Vrh] Go down
Xatrix
Experienced Mage
Experienced Mage
Xatrix


Broj postova : 65
Age : 39
Location : Zagreb (Maksimir)
Registration date : 15.07.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptypon 27 kol 2007 - 0:24

Posto je diners kreditna kartica ista kao i visa rekao bi da je isti slucaj kao i kod mene onda. Dakle ti ukucas broj kartice, ukljucujuci onaj broj iza (cvv2 ili tako nekako, ne znam dal to diners ima uopce), tvom tateku ce ti sljedeci mjesec kad bude naplata doma doci racun na xx love, a taj xx ti pise na toj stranici od mtg onlinea. Taj iznos moras platiti do nekog odredenog datuma. Mislim da bi to bila sva mudrost sto se placanja karticom tice, ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj, pokusat cu nekako pomoci.
[Vrh] Go down
isamaru21
Apprentice Mage
Apprentice Mage
isamaru21


Broj postova : 16
Location : jedan Grad....
Registration date : 17.07.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptypon 27 kol 2007 - 13:26

Xatrix je napisao/la:
Posto je diners kreditna kartica ista kao i visa rekao bi da je isti slucaj kao i kod mene onda. Dakle ti ukucas broj kartice, ukljucujuci onaj broj iza (cvv2 ili tako nekako, ne znam dal to diners ima uopce), tvom tateku ce ti sljedeci mjesec kad bude naplata doma doci racun na xx love, a taj xx ti pise na toj stranici od mtg onlinea. Taj iznos moras platiti do nekog odredenog datuma. Mislim da bi to bila sva mudrost sto se placanja karticom tice, ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj, pokusat cu nekako pomoci.

ok, ali stari mi je srao da neće davati taj neki broj računa blabla, pa da ga ne zajebu......
[Vrh] Go down
orhe
Secret Service
orhe


Broj postova : 198
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Emptypon 27 kol 2007 - 13:50

broj kreditne kartice (ne racuna, nego kreditne kartice) moras dati prilikom bilokakve kupovine na internetu. kako bi inace znali kome da naplate?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje o Magic Online-u Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o Magic Online-u   Pitanje o Magic Online-u Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje o Magic Online-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Magic online
» magic online
» pitanje
» PiTaNjE
» Pitanje

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: