CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Patnje mladog Okca

Go down 
+21
Ishan
Deth
argus
k_u_k_a
tambourinko
FetBoj
bog frog
RaveX
freeze
swoop
KontraMagija
Ian_Forestal
[spike_6]-[QLC]
Morea
Trinket
DH
Ged
Olegowsky
koora
Jerman_i
ShuPac
25 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 9:42

Dakle sve je počelo jednog liepog sunčanog dana u kolovozu kada sam odlučio otić na Nejšnalse!

....daj skrati je*o ga ti i tvoji dugački uvodi..........

Ovo 'uvodi' me podsjeća na Branka Uvodića i njegov prekrasan serijal 'Sijela, igre i divani!'


Anyway.... ja tamo sreo Okca s kojim sam izmjenjao nekoliko lijepih konverzacijskih nizova te između ostalog kažem ja njemu kako ja još uvijek imam hrpu karata i da ne znam šta ću s njima. Posijle je on mene priupitao kao jel može pogledat karte ... rekoh ne moš jer nisu ovdje.... i to je to

Dođem ja kuć' i na nagovor RaveXa, Geda i ostale normalne žgadije na ovom forumu logiram se ja na ovaj forum i dok si dlanom o dlan, ni pet ni šest nego sedam, prije nego si rekao Methionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleuc ylphenyl- alanylalanylglutaminylleucyllysylglutamylarginylly syglutamyl- gycylalanylphenylalanylvalylprolylphenylalanylvaly lthreonyl- leucylglycylaspartylprolylglycyllisoleucylglutamyl glutaminyl-serylleucyllysylisoleucylaspartylthreonylleucyliso leucyl- glutamylalanylglycylalanylaspartylalanylleucylglut amylleucyl- glycylisoleucylprolylphenylalanylserylaspartylprol ylleucyl- alanylaspartylglycylprolylthreonylisoleucylglutami nylasparaginyl- alanylthreonylleucylarginylalanylphenylalanylalany lalanyl- glycylvalylthreonylprolylalanylglutaminylcysteinyl phenylalanyl- glutamylmethionylleucylalanylleucylisoleucylarginy lglutaminyl- lysylhistidylprolylthreonylisoleucylprolylisoleucy lglycylleucyl- leucylmethionyltyrosylalanylasparaginylleucylvalyl phenylalanyl- asparaginyllysylglycylisoleucylaspartylglutamylphe nylalanyl- tyrosylalanylglutaminylcysteinylglutamyllysylvalyl glycylvalyl- aspartylsrylvalylleucylvalylalanylaspartylvalylpro lylvalyl- glutaminylglutamylserylalanylprolylphenylalanylarg inylglutaminyl- alanylalanylleucylarginylhistidylasparaginylvalyla lanyl- prolylisoleucylphenylalanylisoleucylcysteinylproly lprolylaspartyl- alanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylg lutaminyl- isoleucylalanylseryltyrosylglycylarginylglycyltyro sylthreonyl- tyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylth reonylglycyl- alanylglutamylasparaginylarginylalanylalanylleucyl leucyllysyl- glutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolyl leucylglutaminyl- glycylphenylalanylglysylisoleucylserylalanylprolyl aspartylglutaminyl- valyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycy lalanylalanyl- glycylalanylisoleucylserylglycylserylalanylisoleuc ylvalyllysylisoleucyl- isoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisol eucylglutamyl- prolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleuc yllysylvalylphenyl- alanylvalylglutaminylprolylmethionyllysylalanylala nylthreonylarginy- lserine

ja dobijem prajvt mesiđ od stanovite osobe koja se odazivlje na ime QWERTAS. S obzirom da sam u vrijeme dok sam aktivno igrao Međik bio redovan juzer foruma koji je propao to ime mi je ringalo neki bel u glavi.... ali nikako nisam uspio dokučit o komu s radi.

Da bude stvar gora/bolja - kako oćeš - naslov poruke je bio konspirativan 'kaco'

Majku ti milu šta je kaco..... no da ne duljim puno evo svih tih poruka, a ubrzo će se prije nego kažeš Methionylglutaminylarginyltyrosylglutamylserylleuc ylphenyl- alanylalanylglutaminylleucyllysylglutamylarginylly syglutamyl- gycylalanylphenylalanylvalylprolylphenylalanylvaly lthreonyl- leucylglycylaspartylprolylglycyllisoleucylglutamyl glutaminyl- serylleucyllysylisoleucylaspartylthreonylleucyliso leucyl- glutamylalanylglycylalanylaspartylalanylleucylglut amylleucyl- glycylisoleucylprolylphenylalanylserylaspartylprol ylleucyl- alanylaspartylglycylprolylthreonylisoleucylglutami nylasparaginyl- alanylthreonylleucylarginylalanylphenylalanylalany lalanyl- glycylvalylthreonylprolylalanylglutaminylcysteinyl phenylalanyl- glutamylmethionylleucylalanylleucylisoleucylarginy lglutaminyl- lysylhistidylprolylthreonylisoleucylprolylisoleucy lglycylleucyl- leucylmethionyltyrosylalanylasparaginylleucylvalyl phenylalanyl- asparaginyllysylglycylisoleucylaspartylglutamylphe nylalanyl- tyrosylalanylglutaminylcysteinylglutamyllysylvalyl glycylvalyl- aspartylsrylvalylleucylvalylalanylaspartylvalylpro lylvalyl- glutaminylglutamylserylalanylprolylphenylalanylarg inylglutaminyl- alanylalanylleucylarginylhistidylasparaginylvalyla lanyl- prolylisoleucylphenylalanylisoleucylcysteinylproly lprolylaspartyl- alanylaspartylaspartylaspartylleucylleucylarginylg lutaminyl- isoleucylalanylseryltyrosylglycylarginylglycyltyro sylthreonyl- tyrosylleucylleucylserylarginylalanylglycylvalylth reonylglycyl- alanylglutamylasparaginylarginylalanylalanylleucyl leucyllysyl- glutamyltyrosylasparaginylalanylalanylprolylprolyl leucylglutaminyl- glycylphenylalanylglysylisoleucylserylalanylprolyl aspartylglutaminyl- valyllysylalanylalanylisoleucylaspartylalanylglycy lalanylalanyl- glycylalanylisoleucylserylglycylserylalanylisoleuc ylvalyllysylisoleucyl- isoleucylglutamylglutaminylhistidylasparaginylisol eucylglutamyl- prolylglutamyllysylmethionylleucylalanylalanylleuc yllysylvalylphenyl- alanylvalylglutaminylprolylmethionyllysylalanylala nylthreonylarginy- lserine

otkrit šta znači kaco.....
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 10:07

Od:QWERTAS
Za:ShuPac
Postano:Mon 27 Aug 2007 - 14:47
Naslov:
kaco

hey bok

mi mozes pliz na pm poslat popis vrednijih karata(20+ kn)

i mozes skracenice pisat maximalne ,skuzicu ,ni bed

aj pliz
---------------------------------------------------
Od:ShuPac

Za:
QWERTAS

Postano:Mon 27 Aug 2007 - 14:50

Naslov:
re: kaco

huh???

a tko si ti majke ti da bi ti ja slao popis karata?!?

i zbog čega?

--------------------------------------------------
Od:QWERTAS

Za:ShuPac

Postano:Mon 27 Aug 2007 - 14:58

Naslov:
re: kaco

ShuPac je napisao/la:
huh???
a tko si ti majke ti da bi ti ja slao popis karata?!?
i zbog čega?


:D hint-"kaco" je anagram ;)

-------------------------------------------------
Od:ShuPac

Za:
QWERTAS


Postano:Mon 27 Aug 2007 - 15:10

Naslov:
re: kaco

huh?? aaaaaaaaaa sjetio sam se

ali vidi ovako kako da ti ja napišem popis karata s cijenama kad ih ne znam (milsim cijene) karte znam

vid ovako karte će ići kod Saše Miličevića na prodaju
tako da eto žao mi je i tako to
-------------------------------------------------
Od:QWERTAS

Za:ShuPac

Postano:Mon 27 Aug 2007 - 15:22

Naslov:
re: kaco

gle ja ti mogu dat pare odmah,ak ce ih on prodavatprodace ti ni pol tog,znas kak to ide,svi hoce feceve,peinove...
+ak ce prodavat pojedinacno to ce trajat par mj.
aj napisi bolje rerove bitte
--------------------------------------------------


dalje mi se nije dalo dopisivat. E sad. to što ste pročitali nekom može izgledat kao najobičniji pokušaj poslovnog dogovora, međutim....... poznavajući stanovitu oobu čiji je anagram imena KACO te uvjerivši se na licu mjesta kako dotični djeci iz albuma vadi BB Black Lotus iz bete te im za tu kartu podvaljuje foilani Plains iz Mirrodina shvatio sam da bi ovu konverzaciju trebalo pod hitno prekinuti

uza sve to čuo sam se i sa Steven Baughman Jensenom i on mi je rekao da Okac nije baš osoba od povjerenja. jbga okac a baš sam mislio s tobom odradit neki poslić
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 10:55

Ne kuzim.
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:02

pokusaj ripanja... samo ocajan bounce
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:03

ja ne vidim pokušaj rippanja - nit' je rečeno šta se prodaje, nit' po kojoj cijeni...
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:04

zato je pokusaj Razz
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:16

Jerman_i je napisao/la:
Ne kuzim.

ni ja ništ ne kužim da ti budem iskren
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:42

Ljudi, pa jel vama treba sve crtati?
Dakle, imamo covjeka koji se recimo zove Kaco (cisto hipotetski). Taj covo je zapravo mesija. E, onda imamo jednog, ne bas pametnog iskreno govoreci, koji bi svoje karte htio dat nekom Sasi. Tu na scenu stupa mesija, kojem je jasno da je taj Sasa smutljivac i probisvijet koji ce obrlatiti naseg neimenovanog vlasnika karata (u daljnjem tekstu nvk), uzet mu sve, pa cak i vise. Nvk, uskogrudan kakav jest, ostaje pri svojoj prvotnoj odluci, iako u dubini duse zna da je pogrijesio, te se sad kaje i trazi jos jednu sansu.
Nastavak se jos ne zna, ali iz pouzdanih izvora doznajem da je u pitanju neki menaz a troa (mislim da je to vrsta talijanskog kolaca koji se jeo u Troji).

Naravoucenije ove polu basne: djeco, kad prilika dodje, treba ju zgrabit s obje ruke!
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:44

Kaco na talijanskom inače označava muški spolni organ, samo što se malčice drukčije napiše, ali eto, tako se čita.
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 11:50

cazzo Twisted Evil

mama mia ke cazzo! ke grande artista! (ko je gledal malu nocnu muziku ce se sjetit Wink )
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 12:01

you are going to be assssssssssssimilated Patnje mladog Okca 272104
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 12:03

Ged je napisao/la:
Ljudi, pa jel vama treba sve crtati?
Dakle, imamo covjeka koji se recimo zove Kaco (cisto hipotetski). Taj covo je zapravo mesija. E, onda imamo jednog, ne bas pametnog iskreno govoreci, koji bi svoje karte htio dat nekom Sasi. Tu na scenu stupa mesija, kojem je jasno da je taj Sasa smutljivac i probisvijet koji ce obrlatiti naseg neimenovanog vlasnika karata (u daljnjem tekstu nvk), uzet mu sve, pa cak i vise. Nvk, uskogrudan kakav jest, ostaje pri svojoj prvotnoj odluci, iako u dubini duse zna da je pogrijesio, te se sad kaje i trazi jos jednu sansu.
Nastavak se jos ne zna, ali iz pouzdanih izvora doznajem da je u pitanju neki menaz a troa (mislim da je to vrsta talijanskog kolaca koji se jeo u Troji).

Naravoucenije ove polu basne: djeco, kad prilika dodje, treba ju zgrabit s obje ruke!

Koliko se meni čini, i Kaco i Sasa ostati će praznih ruku, jer izgleda da je nvk obolio od tzv. kambek sindroma, pa ne samo da će ostati nvk, nego bi se jednim kompliciranim, ali ne tako dugotrajnim procesom, mogao preobraziti (poput leptira koji izlazi iz svoje kukuljice [ah, kako romantično]) u kk, odnosno kupca karata.
Naravno, u tom slučaju, ponovno će se na djelu pokazati loš utjecaj Magica kao igre na našu djecu (ako dobro vidim, mladi Shupac ima samo 15 godina), pa možda ne bi bilo loše pokrenuti akciju Športom protiv Međika, jer iako je za Shupca možda već kasno (takav nasilan preobražaj iz nvk u kk ostavlja trajne posljedice na mladoj, tek formiranoj psihi), na svijetu je još puno djece za koju nada još nije izgubljena.

@Ged (ovo je privatna poruka, pa molim sve koji čitaju ono gore, da ne čitaju ovo dolje):
onaj menaz, manaz, kako god već, nije talijanski nego francuski kolač, a ja slučajno posjedujem recept, pa ako si zainteresiran...

jbt, kako mi je dosadno na poslu LAL!
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 12:53

Ged je napisao/la:
Ljudi, pa jel vama treba sve crtati?
Dakle, imamo covjeka koji se recimo zove Kaco (cisto hipotetski). Taj covo je zapravo mesija. E, onda imamo jednog, ne bas pametnog iskreno govoreci, koji bi svoje karte htio dat nekom Sasi. Tu na scenu stupa mesija, kojem je jasno da je taj Sasa smutljivac i probisvijet koji ce obrlatiti naseg neimenovanog vlasnika karata (u daljnjem tekstu nvk), uzet mu sve, pa cak i vise. Nvk, uskogrudan kakav jest, ostaje pri svojoj prvotnoj odluci, iako u dubini duse zna da je pogrijesio, te se sad kaje i trazi jos jednu sansu.
Nastavak se jos ne zna, ali iz pouzdanih izvora doznajem da je u pitanju neki menaz a troa (mislim da je to vrsta talijanskog kolaca koji se jeo u Troji).

Naravoucenije ove polu basne: djeco, kad prilika dodje, treba ju zgrabit s obje ruke!

e jbga, ja još uvijek ništ ne kužim

jel moš ti to još jednom lol!
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 12:55

koora je napisao/la:
cazzo Twisted Evil

mama mia ke cazzo! ke grande artista! (ko je gledal malu nocnu muziku ce se sjetit Wink )

ili recimo ako slušate ranboa amadeusa ima ona njegova:


Paparaco, paparaco
voljo đokare e mio kaco
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 12:56

de ShuPac grow up....jos se tu kao folira na 2paca....totlano lose....ima tu i onih koji bi htjeli citati nesto pametno na ovom forumu
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:11

definitivno smo bogatiji za malo dosadnih gluposti tu na forumu od kad nam se frend šupak vratio...
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:14

Ian_Forestal je napisao/la:
definitivno smo bogatiji za malo dosadnih gluposti tu na forumu od kad nam se frend šupak vratio...

eto vidiš! pametni znaju čemu služi forum
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:19

okac kurtonu
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:34

ili kurton okcu... rabbit
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:37

[spike_6]-[QLC] je napisao/la:
de ShuPac grow up....jos se tu kao folira na 2paca....totlano lose....ima tu i onih koji bi htjeli citati nesto pametno na ovom forumu

Andrej je nedavno dao otkaz u kaficu jer nisu htjeli imat hip hop party tribute to 2pac.
A i dibo je vjerni prijatelj 2paca.
[Vrh] Go down
freeze
Wizard Mentor
Wizard Mentor
freeze


Broj postova : 258
Age : 34
Location : zg
Registration date : 29.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:48

swoop je napisao/la:
[spike_6]-[QLC] je napisao/la:
de ShuPac grow up....jos se tu kao folira na 2paca....totlano lose....ima tu i onih koji bi htjeli citati nesto pametno na ovom forumu

Andrej je nedavno dao otkaz u kaficu jer nisu htjeli imat hip hop party tribute to 2pac.
A i dibo je vjerni prijatelj 2paca.

DvaPac je živ!!!!???? affraid
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:49

DvoPek
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 13:53

negovori ime boga svoga uzalud
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 14:13

[spike_6]-[QLC] je napisao/la:
negovori ime boga svoga uzalud

ti si :LAL!:pek
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Emptypet 31 kol 2007 - 14:28

lalpek
bounce
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Sponsored content





Patnje mladog Okca Empty
PostajNaslov: Re: Patnje mladog Okca   Patnje mladog Okca Empty

[Vrh] Go down
 
Patnje mladog Okca
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: