CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Promjena

Go down 
+37
Grga
lepanovic
DH
Mtg je Emo
Fila
Oragano
BoooomFist!!!
Trickz
carnophage
FetBoj
argus
LaBuDoVa
k_u_k_a
Areo
bodul
stagediver
FANAttIC
Havoc
Ian_Forestal
n0tjust
svup91
KontraMagija
Mirari
QWERTAS
e1
CROvax
bog frog
Anomen
[spike_6]-[QLC]
tambourinko
Trinket
Jerman_i
ShuPac
harakiri
Ishan
Spirit Soldier
thorus
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 14:43

thorus je napisao/la:
Volio bih kad bi svi zainteresirani za poboljšanje situacije u "Magic svijetu" u Hr dođu na turnir gradova da tamo ozbiljno porazgovaramo o svemu.
Nadam se da će tamo biti i Morfi, pa da i njega zamolimo za pomoć kako dalje!
Hvala svima na konstruktivnim prijedlozima!

e jebiga sad ću stvarno morat doći u Bjelovar Very Happy , a mislio sam otkazat
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 15:15

harakiri je napisao/la:

Magic u Hrvatskoj bi se trebao okrenut casual igračima i privuć ih na turnire. treba nam više nagrada za raju, za tzv. obične igrače (iliti djecu kako ih neki nazivaju). zašto bi oni potrošili 20 kuna na turnir, da ih prebiju 1337 igrači sa 1337 deckovima i onda ništa ne dobiju? radije će onda ostat doma i igrat na svom krevetu ili kuhinjskom stolu.
po meni, svatko tko odigra bilo koji Magic turnir sa preko 60% pobjeda zaslužuje booster. isto tako casual/obične/manje kompetitivne igrače od turnira odbija i ponašanje nekih ljudi na turnirima. budite ljubazni prema drugim igračima, da se svi osjećaju welcome na turniru
Oprosti, ne bih htio vrijedjati, ali takve turnire si mozes ti doma organizirati.
Kaj cu igrat cijeli dan za 2 bustera? Ne pada mi na pamet.
Ako nemate love za turnir nemojte ni dolazit na njega. Manje kompetitivni igraci nikako nisu cilj koji bi mi htjeli.
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 15:46

Jerman_i je napisao/la:
Manje kompetitivni igraci nikako nisu cilj koji bi mi htjeli.

Nitko se ne radja pro.. Treba biti i turnira gdje će se privući novi/casual igrači koji će zagristi za igru i postati bolji, kompetitivniji igrači.
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 16:06

Jerman_i je napisao/la:

Oprosti, ne bih htio vrijedjati, ali takve turnire si mozes ti doma organizirati.
Kaj cu igrat cijeli dan za 2 bustera? Ne pada mi na pamet.

način na koji replayaš na tuđe postove je samo po sebi vrijeđanje, dakle tvoja gornja rečenica je oksimoron. tvoj kompletni nastup kako si ti über a svi ostali su konji je vrijeđanje. Ne bi te želio uvrije.... errr pardon ... želim te uvrijediti i kažem ti da pretjerano sereš i općenito mi ideš mi na ku*ac sa svojim ponašanjem.
Odesli se u tri pi*ke materine i tamo igraj kompetetivni magic sa nagradama od 7000000 boostera
ili još bolje zatvori se u svoju je*enu sobu spusti roletne, uzgajaj stomak i prišteve, tjeraj mamu da ti kuha i igraj je*eni magic online

Jerman_i je napisao/la:
Ako nemate love za turnir nemojte ni dolazit na njega.

Iz koje si ti to rupe izmilio da možeš reći nekome da ako nema love da ne dolazi na turnir? Upravo zbog takvih stavova mlađi igrači su okrenuli leđa MtG-u u Hrvatskoj
I sada kad se pokušava opet nešto pokrenuti ti si taj koji si pozvan da serenda i pljuje po svemu

Jerman_i je napisao/la:
Manje kompetitivni igraci nikako nisu cilj koji bi mi htjeli.
tko to 'MI'?? koji su to mi??? daj nabroji molim te te 'MI' da vidimo koliko tih 'MI' ima. ako vas ima dovoljno organizirajte sami sebi turnire i nosite se u tri pi*ke materine!
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 16:09

Spirit Soldier je napisao/la:
Treba biti i turnira gdje će se privući novi/casual igrači koji će zagristi za igru i postati bolji, kompetitivniji igrači.

ima ih

definicija kompetitivnog turnira je natjecanje koje ukljucuje nagrade prema zaslugama. tako je od stare grcke do danas. ergo, ako si bolji, bit ces bolje rangiran i sukladno tome primit ces vecu nagradu.

u suprotnom, dosao bi s najgorim deckom i dobio najvecu nagradu i nista ratinga???

my2cents elephant
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 18:01

pa propalo je... kaj sad? možemo se jednostavno prebacit na poker i pomirit se sa činjenicom da međika više nema...
bojim se da je ovaj put ipak došo kraj i da nema pomoči za međik, a ni ljudi koji bi se njime bavili.

cya n00bs...
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 18:03

...i svi purgeri koji su bili na GP Hannover sami kompetitivni igrači.

Možda je jedan mali problem Magica u Hrvata i to što se tome pristupa preko k*rca, a igra ga ozbiljnija ekipa. Osijek ima prosjek preko 30 godina na 12-13 ljudi. ZG draftovi imaju isto vrlo lijepi prosjek godina, a sve to upućuje na ozbiljne ljude kojima nije do izdrkavanja nego do igre.

Svaka čast kompetitivnosti i svaka čast casualu, ali ima i onih 80% populacije koji dolaze igrati kompetitivno magic, ali u casual stilu. Dakle nije svaka situacija na FNM-u na nož, ali želja ti je pobijediti. Radiš cijeli dan i svoje slobodno vrijeme trošiš na kartanje, a ne na nogomet, ženu, djecu etc. i želiš za sve to dobiti i nekakvu satisfakciju, bilo kroz osvajanje prvog mjesta ili visokog mjesta na nekom brojnijem FNM-u ili boostera na nekom 'cener' turniru.

Zagreb ima sto organizatora, zašto? jer ne postoji jedna adekvatna osoba koja će voditi turnire u ZG. Ne znam da li je to više uopće moguće, ali eto.
Bilo kako bilo, vidjet' ćemo što i kako dalje.
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 18:43

Havoc je napisao/la:
Zagreb ima sto organizatora, zašto? jer ne postoji jedna adekvatna osoba koja će voditi turnire u ZG. Ne znam da li je to više uopće moguće, ali eto.
Bilo kako bilo, vidjet' ćemo što i kako dalje.

sto? ja ih ne mogu ni pet nabrojat. a mislim da postoji bar dvoje ljudi koji bi takav posao mogli odradit savjesno i kvalitetno. naravno, ako im se to dopusti. a ne da ''premier event manageri'' daju svojim frendovima da vode turnire i da do lici na kaos u nizim razredima osnovne skole.

stalno neke farse. prvo nema foruma, pa scene s turnirima... hjebote. ko da se tu radi o vodjenju drzave^^
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 9:06

ShuPac je napisao/la:
cut
Ajde stari lagano odjebi. Jesi li ikada uspio osvojit turnir u ovih 200 godina kolko igras? Jadnice.
Potpisujem sto je civ rekao, s takvim kretenima od igraca i ovakvom organizacijom sigurno smo propali.
FLAME ON!
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 9:08

jerman fnm se ne broji kao turnir Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 10:34

Ian_Forestal je napisao/la:
pa propalo je... kaj sad? možemo se jednostavno prebacit na poker i pomirit se sa činjenicom da međika više nema...
bojim se da je ovaj put ipak došo kraj i da nema pomoči za međik, a ni ljudi koji bi se njime bavili.

cya n00bs...

hmm...jel to ista spika sa onim CRNA JE SMECE, MAGIC PROPADA, MUSTAC FTW ?
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 10:41

Jerman_i je napisao/la:
Ajde stari lagano odjebi. Jesi li ikada uspio osvojit turnir u ovih 200 godina kolko igras? Jadnice.
Potpisujem sto je civ rekao, s takvim kretenima od igraca i ovakvom organizacijom sigurno smo propali.
FLAME ON!

odi igrat poker
možda i tamo jednog dana na nekom malo boljem turniru uđeš u drugi dan, osovjiš 200 EUR-a pa si uvrtiš u glavu da si PRO
ali neka to bude samo jednom kao i u MtG
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 11:24

aj supak ne seri ga ti sad

covjek sere s razlogom

stvari se nece promjenit dok god su nam organizatori dobili posao prek veze
i ustvari ih boli cvijet za sve to jer znaju da nemogu dobit otkaz jer im frend morfi sredi poso

ja osobno dozivio da se organizator ni ne pojavi pod izlikom kaj vi mene imate pozivat na red sta nisam dosao

ja neznam ko je tu lud al treba povuc crtu

ljudi odustaju od magica upravo zbog takvih stvari
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 11:59

Kao prvo (i manje bitno):
i ja dolazim u Bjelovar i ovime šaljem poziv riječanima kojima treba prijevoz da mi se jave. Nadam se da će turnir biti fora i da ćemo nakon turnira malo popričati i izvuči nešto korisnog.

Kao što sam već prije rekao mislim da i Jerman/Cividini/Al Bundy linija imaju pravo ali isto tako i Šupak/Harakiri/itd ekipa.
Stvar se jednostavno da rješiti:
Natsi, PTQ i GP Qualifiery su ozbiljni turniri za ulazak u pro svijet - dakle tamo bi nagrade trebale biti koncentrirane u top8 (ok natsi može i malo drugačije).
Turniri Gradova (ilitiga ono što organizira Trnski) i lokalni weekend turniri bi trebali imati nagrade koje su orijentirane prema široj populaciji. Baš radi širenja mtg među novim igračima.
FNM se zna kako funkcionira i to je to.

Kontramagija... ako već spominješ neke falše organizatore preko veze - ajmo van s imenima... mislim nema puno smisla optuživat.
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 12:10

Ishan je napisao/la:
Kao prvo (i manje bitno):
i ja dolazim u Bjelovar i ovime šaljem poziv riječanima kojima treba prijevoz da mi se jave. Nadam se da će turnir biti fora i da ćemo nakon turnira malo popričati i izvuči nešto korisnog.

Kao što sam već prije rekao mislim da i Jerman/Cividini/Al Bundy linija imaju pravo ali isto tako i Šupak/Harakiri/itd ekipa.
Stvar se jednostavno da rješiti:
Natsi, PTQ i GP Qualifiery su ozbiljni turniri za ulazak u pro svijet - dakle tamo bi nagrade trebale biti koncentrirane u top8 (ok natsi može i malo drugačije).
Turniri Gradova (ilitiga ono što organizira Trnski) i lokalni weekend turniri bi trebali imati nagrade koje su orijentirane prema široj populaciji. Baš radi širenja mtg među novim igračima.
FNM se zna kako funkcionira i to je to.

Kontramagija... ako već spominješ neke falše organizatore preko veze - ajmo van s imenima... mislim nema puno smisla optuživat.

glas razuma - potpisujem!!!
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 12:28

Jerman_i je napisao/la:
...s takvim kretenima od igraca...
mislis na fnm igrace, igrace koji dolaze u lom, mozes li pojasnit na koga tocno se to odnosi?
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 12:45

jebote koji ste vi likovi.
jedni seru zbog nagrada
jedni seru zbog organizatora
jedni seru sto nije pro
jedni seru sto nije casual

ja mislim da se cijela magic zajednica treba potuci pa onaj tko pobjedi nek vlada.

nemoze svaki turnir imati bog zna kakve nagrade, sta jedan turnir mjesecno koji bi bio neki PRO lolzors turnir je sasvim dovoljno.

i neradite glupe usporedbe sa magic onlineom...hrvatska =/= svijet
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 13:16

Ferček ti očekuješ da će neko vodit turnire s neznamkakvim entuzijazmon za par bustera il kaj?!

par većih turnira godišnje(tipa turnir gradova,ptq za neki europski grad) su odličan početak za neke promjene(igrači koji su prestali igrat će se puno prije pojavit na tak nečem nego na fnmu(vidi pakšu,čeč(npr sad dolazi na turnir gradova i može vozit par ljudi u autu,što znači da ekipa koja ide s njim može zajedno i testat/međusobno posuđivat karte..),ali i gro igrača iz Zagreba,koji bi svi zajedno podigli i kvantitetu,ali što je i važnie kvalitetu tih turnira) + imamo Trnskog koji ima volje tak neš organizirat

iako se čini da sve lagano ide u k. mislim da nikad nie bilo više casual igrača(ekipa koja u lomu više ne kupuje ni bustere/protektore,a kamoli igra na nekim turnirima),vjerojatno zbog lake nabave karata prek neta/paypala..sigurno se i njih može nekak privuć,jedna od najvažnijih stvari zašto mtg još uvijek postoji je što se stalno nešto mijenja(ko da za heroese 3 stalno izlaze novi dvorci/rase/patchevi,pa ne bi nikad igro neš drugo),sigurno im nie prezabavno uvijek kartat protiv istih igrača/špilova(niko nema para furt nekaj menjat)
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 13:24

for starters prestanite postat na 2. forumu već jednom,to nikamo ne vodi
i stavite neku obavijest tam za ovaj forum,još uvijek ima hrpa ljudi kaj uopće ne zna za ovaj forum Idea
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 13:48

mislim da bi trebalo biti opce poznato da ako netko organizira turnire sa velikim nagradama to nije neka osoba koja eto organizira za par bustera nego trgovine koje prodaju magic ili wizardsucks.
ako je netko problem sto nema kvalitetnih bogatih turnira onda je to kriv LoM a ne organizatori
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 13:55

obv
al kad bi postojala neka persona u firmi koja bi im ukazala na to(prije je to bio Morfi),sve bi štimalo,ovak kad vide da se niko ne žali,ni organizatori,ni igrači zašto bi oni nekaj mijenjali?!
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 14:16

okac care upravo se to ovdje dogadja. zadnjih par stranica im UKAZUJEMO da je stvar u kitici. zescoj.
e sad je pitanje dal ce netko to uopce procitati i eventualno djelovati.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 14:47

Očito da u LoMu nema sluha za naše probleme. Ili jednostavno nemaju vremena za rješavanje istih. Zato bi bilo pametno pokušat sljedeće:
- vidjet što se može učiniti za poboljšanje scene: dakle više manje ono što se ovdje navodi.
- nakon što se sakupi dovoljan broj ideja s tim idejama se može pred LoM i tražit od njih dve stvari:
1. ili da ih oni odrade
2. ili da mi nađemo načina da ih odradimo.

2 je možda bolja opcija jer na taj način skidamo s cvijeta lomu probleme oko organizacije a mi sami sređujemo kako će to ići - naravno prihod neka ide njima. Mislim da je igračkoj populaciji bitno da turnira ima i da ima ljudi.
Mislim da je to win-win situacija. Jedino što nedostaje je nekoliko entuzijasta poput Trnskog koji bi to proveli u dijelo.


Anyway... mislim da je jako dobro ono što je Thorus predložio - jedan okrugli stol na turniru gradova pa popričat. Možda bi trebalo i zvati Matka Redera i ostale koji su odgovorni za turnire u LoMu pa da se nešto pokrene...

btw... ako se mislite svađat - otvorim vam topic za to. Nije bed. Ali ovdje nemojte.
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 14:58

da barem mogu unajmiti nekakav pristojan prostor u kojem bi se moglo kartati
ovaj u loma je poprilicna banana



inace, neke face stvarno malo kenjaju Very Happy
magic treba zadrzati vise lica: ako je jednima to prilika za zaradu/dokazivanje/stogod, zasto drugima ne bi mogla biti prilika za manje-vise neobaveznu zeku-peku?

tko mi (koji o magicu razmisljam cetvrtkom od 17:30 do 19:30) moze platiti niz (nakon duze serije losijih rezultata Laughing) s posljednjeg drafta ilko-okac-kaksa?


organizatorima: dajte vise jakih limited turnira, da i mi obicni smrtnici dobijemo priliku obrisati pod (makar i uz pomoc varanja Very Happy ) ovim nasim silnim profesionalcima ... srknuti cividiniju 25+ bodova - neprocjenjivo
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 15:02

Ishan je napisao/la:

1. ili da ih oni odrade
2. ili da mi nađemo načina da ih odradimo.

prvo bi bilo u redu jer to i njima ide na korist, a koliko shvacam oni vec PLACAJU ljude da se bave time, ili su se ljudi u najmanju ruku obavezali da ce se brinuti o tim stvarima.
drugo je jos bolje, ali svejedno mislim da bi to moralo ic kroz lom Lom u nekom trenutku, ako nista drugo onda zbog poetncijalnog supporta. makar mi nasli i odabrali ljude za to.

aj bas mi je drago kaj se nekaj pocelo dogadjat cherry vidjet cemo do kud ce dovest...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Promjena
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: