CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Promjena

Go down 
+37
Grga
lepanovic
DH
Mtg je Emo
Fila
Oragano
BoooomFist!!!
Trickz
carnophage
FetBoj
argus
LaBuDoVa
k_u_k_a
Areo
bodul
stagediver
FANAttIC
Havoc
Ian_Forestal
n0tjust
svup91
KontraMagija
Mirari
QWERTAS
e1
CROvax
bog frog
Anomen
[spike_6]-[QLC]
tambourinko
Trinket
Jerman_i
ShuPac
harakiri
Ishan
Spirit Soldier
thorus
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 16:02

Lendvaj je bog! Pehar
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 16:08

Ian_Forestal je napisao/la:
Lendvaj je bog! Pehar

Agreed. To je zdrav stav prema igri.
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 16:41

Treba napomenuti da se iz antologijskog Lendvajevog posta niti prebližno ne može predočiti koliko je on + "njegova" osječka + vinkovačka ekipa zabavna.
Jednom sam išao na turnir u Vk i bilo je toliko zabavno da sam si rekao da ću svaki put, kad mi se pruži prilika, svakako vratiti!
Par godina prije sam to isto doživio od Jeze, vrhunski magic provučen kroz jako dobru zabavu.
I to je ono što si ekipa "kad dođem onda pobjeđujem - ali nisam pro" nikako ne može shvatiti!

Magic nije stvar u kojoj se čovjek treba samoostvarivati, to je razonoda u kojoj čovjek puni baterije između dva "real life-a" - jedan je žena djeca obitelj obaveze, a drugi je jurenje na posao, te stalna utrka za novcem.

Mogu razumijeti raspored prioriteta kod mlađe populacije koja si magic stavlja visoko u životu, ali kod starijih nikako.
I upravo nedostatak te komponente života stvara spodobe tipa "Magic mi je sve u životu!", i "Zripao sam te za 20 kn karata i sad mi je ispunjen dan!"

"kad poželiš se ravnice, dooooođi u Vinkovce!"
I love you
[Vrh] Go down
Trickz
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 91
Location : Vienna / Virovitica
Registration date : 27.06.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 17:42

Hannofah je bio uber, Vlaja i Lendvaj su nevidene mašine zabave, a brate mogu ga i popt geek . Kuka je THE zivac operacije, a Vlahovic the self proclaimed brains of the operation (koji ce jednog dana kupit gun i napenalit Vlaju i Lednvaja za torturu koju mu pruzaju Promjena - Page 4 87329 ). Ja sam samo bio rendom koji je imao cast ic s njima po švabiji u Kukinom deathmobilu i vrištat od smijeha 2 dana.
S Lendvajevim videnjem se slazem 100% (pogotovo s onim dijelom da Matija + alkohol = totalni win Smile, kolko god cudno i trippy zvucalo ima tu necega... )

thx na ispravku te se nadam da je pragovača spremna i ladna geek

ferengi out
[Vrh] Go down
bodul
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 87
Age : 38
Location : zg,jl,st
Registration date : 09.05.2009

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 18:55

Vaca za m0narha!!cheers !
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 20:19

Lendvaj_THE_CAR je napisao/la:
I naravno da su FNM-ovi ozbiljni turniri, jer samo treba
pogledati mlađariju kako ozbiljno odigravaju svaku kartu, samo što je
sada tih klinaca sve manje i manje, a ovakvim pristupom ignorancije i
netolerancije neće ih ni biti, pa će vrli ULTRA-PRO-ovi moći u svojoj
kuli bjelokosnoj biti mumuficirani sa dostignutim beskonačnim renkingom
istetoviranim na čelu - koji će fosforecentno bljeskati u tami beskraja
kao jedina svjetla točka u ništavilu.

majkutimilu upišo sam se od smija
lendvaje ti si pokazao da osim vrsnog poznavanja šaha, dna boce, dna čaše, AC/DC-a, Madonne, snalaženja po Novom Sadu i inih drugih u životu značajnih stvari imaš i spisateljskog dara.

btw. upravo sam dobi onovi sig drunken
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
k_u_k_a
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 147
Age : 30
Location : temišvar
Registration date : 29.07.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 22:03

Havoc je napisao/la:
kada budemo išli u Prag na GP ti ćeš moći činiti sve one lijepe
stvari koje rade suvozačice, ali samo kad Kuka preuzme volan.

ja sam uvijek za!!!

btw, evo jednog isjecka sa jednog od novosadskih turnira (i to polufinala) koji je uvjerljivo jaci od 99.9 % turnira u hrvatskoj, na kojem se dijele vrlo dobre novcane nagrade i koji je, po meni, jaci od trulih hrvatskih natsa: https://www.youtube.com/watch?v=QKB1jsSQgBs

toliko o PROovima!


i svupica srce, mozes s nama u Prag!
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 22:58

lol
[Vrh] Go down
Areo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Areo


Broj postova : 101
Age : 52
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptysub 23 svi 2009 - 23:16

Evo kako Magic propada:!:
1,495 players makes GP Barcelona the biggest Magic Grand Prix ever in a Constructed format.
[Vrh] Go down
LaBuDoVa
Alex
LaBuDoVa


Broj postova : 83
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 0:11

Areo je napisao/la:
Evo kako Magic propada:!:
1,495 players makes GP Barcelona the biggest Magic Grand Prix ever in a Constructed format.


Ova rasprava je o propadanju magica u HRVATSKOJ.
[Vrh] Go down
harakiri
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 43
Location : split
Registration date : 04.05.2009

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 0:29

čekaj, čekaj šta ti je to "real life" jel se to jede?
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 0:45

Ma ovaj Franjo sere gluposti, bolje to ignorirat... brije o nekom casualu a dodje na turnir sa jednakom zeljom za pobjedom ko bilo tko drugi. To kaj fejka da ga nije briga je prozirna laž... prošle godine u bjelovaru me dobio u nekom debilnom extendedu i onda mi je poslje pričo sav ponosan kak me pun cvijet vremena nije mogo pobjedit i eto sad je sav sretan!?!?!. Ak ti nije stalo kaj si onda sretan kad nekog pobjediš??? možeš ko stipica igrat turnire 0-6... Zakaj se sskupite pa testate za natse ili zakaj opće ideš na GP-ove ak si ti casual igrač? Ti se opće nebi smio pojavit na turniru, ipak ti si casual igrač, a kak je poanta turnira odigrat što bolje i pokupit neke nagrade to bi te trebalo odbijat. Ipak pravi casual igrači su iznad uzimanja nagrada za dobar plasman tebi je zabava nagrada sama po sebi a zabavljat se možeš i u svojoj dnevnoj sobi tako da je odlazak na turnir suvišan napor. scratch
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 5:19

cividini... jednostavno ne kužiš... i ne možeš da skužiš jer se ne možeš odlijepiti od tvog načina gledanja.

jebiga.

ako ti kažem - da. bitno je dobiti nekoga a da pri tome ti kompetitivnost nije imperativ onda češ reći da sam u kontradikciji... ali Franjo zna da nisam. Ali ti to ne vidiš.
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 11:50

Ian_Forestal je napisao/la:
prošle godine u bjelovaru me dobio u nekom debilnom extendedu i onda mi je poslje pričo sav ponosan kak me pun cvijet vremena nije mogo pobjedit i eto sad je sav sretan!?!?!. Ak ti nije stalo kaj si onda sretan kad nekog pobjediš???

I love you Danima nisam mogao spavati nakon što sam te pobjedio, a još i dan danas se probudim se erekcijom kad se sjetim te antologijske pobjede hrvatskog (a i šire) magica.

Ian_Forestal je napisao/la:
Zakaj se sskupite pa testate za natse ili zakaj
opće ideš na GP-ove ak si ti casual igrač?
Moj dobar frend voli podvodni ribolov. Troši hrpu novaca na opreme, satima je ispod vode, smrzava se i lovi ribu. Koji cvijet čovjek ide u ribolov kad može na peškariji kupiti ribu.
Ja ti volim odlaske u šumu i gljivarenje na jesen. Već godinama me drži taj hobi, imam puno knjiga o gljivama, znam većinu koje berem i na latinskom. Koji cvijet ja uopće idem u šumu i skupljam gljive kad ih mog kupiti na placu i u dućanu?

Ian_Forestal je napisao/la:
Ti se opće nebi smio pojavit
na turniru, ipak ti si casual igrač, a kak je poanta turnira odigrat
što bolje i pokupit neke nagrade to bi te trebalo odbijat. Ipak pravi
casual igrači su iznad uzimanja nagrada za dobar plasman tebi je zabava
nagrada sama po sebi a zabavljat se možeš i u svojoj dnevnoj sobi tako
da je odlazak na turnir suvišan napor. scratch

Čovjek je slojevito biće, dragi Ognjene, i može egzistirati na više različitih razina. I pri tome jedna razina ne isključuje drugu. Kao što se ja tebi mogu diviti kao jednom od najboljih hr igrača i cijeniti to, ali i istovremeno misliti da si biće nedovoljno razvijene socijalne inteligencije.
Jel ovakve tvoje trivijalizacije govore ili da ne čitaš tuđe postove ili ne razumiješ to što pročitaš.
Ali whatever, Magic svijet je uvijek bio svijet pomaknutih i neubičajenih ljudi i to čini njegovu čar.
Ali da to ne ide u naš osobni flejm, jer ćemo se opet sutra rukovati i prijazno razgovarati, i mislit jedan o drugome ono što već mislimo, vratimo se na pitanje postavljeno u ovom threadu: Kako popraviti stanje magica u Hrvatskoj?
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 12:09

lol franjo koja si ti naivčina.... znao sam kad sam bacio udicu da ćeš se upecat ali nisam mislio da ćeš baš zagrist ko sivonja. Rolling Eyes
nekad me fasciniraš koliko visoko mišljenje ti imaš o sebi, jasno mi je da misliš da si popio svu pamet svijeta ali zakaj se svako malo upustiš u neke prodike i pametovnja koje na kraju ispadnu "brza-kombo-kontrola"?
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 13:09

mislim franjo da kucas na kriva vrata...nije ko da ce civ, pa ni jerman unatoc svojim bogovskim mocima, doci do revolucionarnog rijesenja koji ce spasiti magic, ipak su oni 'samo' igraci, kao i svi mi ostali...
od 'glavnog' organizatora se na ovoj temi nije culo ni duha ni sluha, a navodno bi on trebao biti najuputjeniji o kakvoj se situaciji zapravo radi.
i naravno mislim da bi on trebao biti taj koji ce dovoditi promjene u cijeloj ovoj situaciji potaknut nasim prijedlozima 'igraca' kako bi svi bili sretni i prestali spamat po ovom topiku.
[Vrh] Go down
BoooomFist!!!
Apprentice Mage
Apprentice Mage
BoooomFist!!!


Broj postova : 23
Location : House of the Rising Sun
Registration date : 23.05.2009

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 13:38

Nakon dobre zabave prilikom čitanja svih dosadašnjih postova, odlućih i ja staviti nešto na elektronski papir ovog foruma.

Neki od vas me znaju kao luisa, čovjeka koji se neko vrijeme bavio organizacijom turnira u Zadru. Naravno bio sam, i još jesam, igrač i to pretežno casual. Igrao sam sa lokalnom ekipom po podrumima, kafićima, plažama, balkonima, garažama, livadama i gorama itd, i to najčešće s nekakvim bocama, vrčevima ili kriglama u rukama. To su bila neka od najluđih iskustava u mom životu. Oni igrači koje sam imao priliku upoznati po Hrvatskoj, su večinom bili tu negdje po razlozima igranja (dobra ekipa, dobra zabava, i naravno cuga kao dobro opuštanje). Na žalost, zbog poslovnih obveza morao sam se ostaviti cijelog magica na neko vrijeme tako da je sve u Zadru zamrlo.

No, sudbina je htjela da se nađem kako zaposlenik novootvorenog zadarskog LoM -a. To me stavilo u situaciju da vidim obje strane medalje. Kao igrač, htio bih naravno da se MTG u Hrvata ne ugasi (ćemu je vrlo blizu, dapaće jednom nogom u grobu), ali moramo svi shvatiti jednu stvar. Magic nikad nije i neće donositi zaradu kakvu donosi npr. Yugioh. Magic nije ni među prvih pet najprodavanijh brandova u LoM - u. Također mora se uzeti u obzir i moč televizije. Crtani koji su se vrtili na telki su puno pomogli širenju najprije Pokemona pa onda i Yugioha. Magic nikad nije imao takvu propagandu, ni od samih Wizardsa a kamoli i od lokalnih distributera. Primjetio sam, tijekom rada u dučanu, kako roditelji, koji kupuju svojoj djeci Yugioh prihvačaju činjenicu da im se djeca time bave kao nešto sasvim normalno, dapaće i poželjno. Kad vide da se prodaje i Magic, pitaju samo jel to isto što i YGO. Dok se YGO gleda kao nešto što je normalno i što igraju i bogati i siromašni, što se igra po vrtićima, školama i domovima, MTG se doživljava kao nešto ćime se bave alternativci, neprilagođeni i ljudi bez društvenog života. Mi svi znamo da to nije istina, ali takva je televizija...

Što se tiće turnira i njihove organizacije, uzet ću primjer Zadra jer sam tu najbolje potkovan. Zadar je do prije par godina imao relativno zdravu scenu. Ali se onda pojavio nešto što se može nazvati "virus bježanja glavom bez obzira". Ljudi su masovno nestali iz grada i razbježali se po fakultetima, poglavito u Zagreb. Mislim da u ovom trenu gore ima 20+ Zadrana koji se bave kuhinjskim magicom i super im je. Naš najveći problem je da se Zadar, kako u očima ostatka Hrvatske tako i onima domaćih, gleda kao nekakva zaostala rupa, a to je problem s kojim se nije lako nositi. Ne želim nikog i ništa vrijeđati, ali mislim i znam da je u Zadru ugodnije i sigurno prosperitetnije živjeti nego u npr. Splitu ili Osijeku. Tko je za to zaslužan, u to ne želim i neću ulaziti.

Zbog toga, mi smo ovdje odlućili početi od nule. Kao da Magic nikad nije ni postojao u Zadru, te treba Zadrane upoznati s njim. Plan je jakom reklamnom kampanjom iskoristiti novi core set, Magic2010, kao set koji je pola reprint pola nove karte, kao temelj za stvaranje novih igrača Magica. Odlučili smo se za takvu strategiju, jer smo ispunili nekoliko bitnih uvjeta za to. Imamo LoM, imamo fenomenalan prostor u sklopu zadarskog Arsenal u kojem nam izlaze u susret, i koji je kao stvoren za održavanje velikih događanja i turnira. Također je u planu i jedan veliki Trnskilike turnir kad se malo zagrijemo. Koliko će ova kampanja biti uspješna, ostaje za vidjeti ali Bože moj, bar ćemo probati.

Znam da sam vas upilao dosad, ali još samo dvije stvari za kraj.
Prvo, mislim da je onaj prijedlog o prepuštanju organizacije turnira igračima, a da LoM zadrži distribuciju dobar, i svakako bi trebalo probati nešto u tom smjeru. Ako treba nešto pomoći, tu sam.

Drugo. Samo jedno pitanje našim vrlim profesionalnim igračima. Zar ste zaboravili kako ste VI počeli igrati Magic, i što ste bili tad ako ne početnici i casual igrači? Mislim niste se valjda rodili s tolikim znanjem i sposobnostima s kojima ste vinuli u sam svjetski vrh da možete kenjati i pljuvati po svima ostalima?

Eto toliko, luis.
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 14:09

cividini, na sveopce iznenadjenje, u friendly modu Laughing

preporucujemo cjelodnevno preslusavanje Terrorvision albuma "How to make friends and influence people" Laughing Laughing
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyned 24 svi 2009 - 15:03

cividini....idi nazad u svoju casual grupu!
i daj mi pass od Ixidor666

da
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptypon 25 svi 2009 - 20:52

Kad sam poceo igrati bio sam noob
do sad sam igra cjelo more tomic.dek varijacija
s jednim od istih sam se kvalificirao na jedne natse(famozni mindleechmass WTF) a s drugim sam iste popusio( da ja sam igra improvizirani mill dek na natsima prije par godina i bilo mi je pre brutalno zanimljivo).
s istima sam uvjek imao uspone i padove
jedini ''PRO'' deck koji sam do sad sastavio je dredge.
no za mene je to ku*ac
kakav je to dek bez 35 lendova ili barem 70 karata de ono wtf
ili nekim ludim kombom koji samo djelomicno funkcionira a ostalo si si zabrijao
pa to je ne procjenivo
i jedna jaka stvar
imao sam uspona i padova , al mi magic nikad nije prestao biti zanimljiv.
nastaviti cu igrat tomic.dekove
biti cu ''noob'' i dalje
i bit ce mi jebenije nego polovice hrvatske populacije


P.S: Zagreb>Natsi>Fila&Lapras>Konzum>piletina>pod>broken

Edit:zaboravio sam napisati point, treba se zabaviti
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptypon 25 svi 2009 - 21:13

Toma, što je najgore, deck ima spiku, li si ga loše složio, a ni ne igraš ga baš nešto. Nisam ni ja pro, ali volim da mi deck ima glavu i rep.

Prejako je kad te prebije spearbreaker behemot, ali je bed kad ga otkastaš i za njega dobiješ basic land od patha.
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptypon 25 svi 2009 - 21:20

a cuj mislim da ti je jasno koliko sam truda ulozio u taj dek
bilo je tu i boljih izljeva pameti s moje strane, meni je vazno da je meni zanimljivo Smileafro
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptypon 25 svi 2009 - 23:44

Bratić, razbacamo ga na vrpice pa malo presložimo i ubacimo kaj novo?
[Vrh] Go down
k_u_k_a
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 147
Age : 30
Location : temišvar
Registration date : 29.07.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptypon 25 svi 2009 - 23:45

Oragano je napisao/la:
Kad sam poceo igrati bio sam noob i jos uvijek sam!
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Emptyuto 26 svi 2009 - 0:02

k_u_k_a je napisao/la:
Oragano je napisao/la:
Kad sam poceo igrati bio sam noob i jos uvijek sam!

Ja zato ne želim početi igrati. Da ne budem noob.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjena - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Promjena   Promjena - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Promjena
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: