CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?

Go down 
+20
Magnus
Oragano
CROvax
Trinket
RaveX
Szadek
Mtg je Emo
harakiri
thorus
Havoc
Fila
cromiky
Spirit Soldier
tambourinko
n0tjust
FANAttIC
Ishan
bodul
stagediver
Anomen
24 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 14:42

ja stvarno ne znam kolko ce ljudi moc pratit (ne kod nas nego world wide) taj suludi ritam uzdavanja core edicija svaku godinu, pogotovo ak će 50% bit novih karata.

te unhinged/unglued edicije su itako retardirane do žestokih jaja.
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 15:07

stvarno pretjeruju
ispada da se smanjuje broj igraca
kad se od starih pokusava izvuci sto vise novaca

ako nadjete neku budalu koja bi bila spremna isplatiti pristojnu sumu za moju kolekciju, mozda bih mogao objesiti kolekcionarske kopacke o klin
[Vrh] Go down
bodul
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 87
Age : 38
Location : zg,jl,st
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 15:14

mislim da nije problem količina edicija već činjenica da za napravit t2 dek ti treba oko 1.5 tisuće kunića,kičkini su jedina iznimka iako i oni dolaze jako blizu,ne znam da li je prije bilo tako,nov sam igrač(relativno).
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 15:25

Kako kada...
Nerijetko su postojali relativno jeftini deckovi u t2 (<1000 kn). No, i obrnuto se znalo događati.

Mislim da nije neki veliki problem držati korak s t2 jednom kada čovjek sakupi određenu, ne ogromnu, količinu karata - aktivnim igranjem limited formata i trejdanjem se može, nakon nekog vremena pratiti t2 tempo bez pretjeranih dodatnih ulaganja (osim u limited turnire).

No, to je druga tema... dal da splittam topic???
[Vrh] Go down
bodul
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 87
Age : 38
Location : zg,jl,st
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 16:18

ne treba mea culpa,još samo jedno pitanje da li sigurno rotiraju painovi(ako da wizardsi su smradci,pod tim ne mislim na malu djecu sa pelenama već na starce sa pelenama).
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 17:36

vjerojatnost rotacije je oko 99 posto jer su sluzbeno najavljeni novi jos neprintani dualci s nekim drawbackom koji nije lifeloss a dva cyclea dualaca nece imat.
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 18:39

Ishan je napisao/la:
Kako kada...
Nerijetko su postojali relativno jeftini deckovi u t2 (<1000 kn). No, i obrnuto se znalo događati.

Mislim da nije neki veliki problem držati korak s t2 jednom kada čovjek sakupi određenu, ne ogromnu, količinu karata - aktivnim igranjem limited formata i trejdanjem se može, nakon nekog vremena pratiti t2 tempo bez pretjeranih dodatnih ulaganja (osim u limited turnire).

No, to je druga tema... dal da splittam topic???


Poanta je jako aktivnim trejdanjem a MTG zajednica je stvarno sve manja,
tak da je i manja mogućnost za trejdanjem, pogotovo kad svi imaju ideju u trejdu zaradit.
Smatram da je držanje koraka s T2 (pogotovo nakon core edicija 1x godišnje) za većinu igrača velik problem.


Zadnja promjena: Anomen; pon 8 lip 2009 - 18:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 18:56

Anomen je napisao/la:
Poanta je jako Aktivnim trejdanjem a MTG zajednica je stvarno sve manja,
tak da je i manja mogućnost za trejdanjem, pogotovo kad svi imaju ideju u trejdu zaradit.
Smatram da je držanje koraka s T2 (pogotovo nakon core edicija 1x godišnje) za većinu igrača velik problem.

+1

najsmjesnije od svega je da je covjeku prosjecnog financijskog status isplativije i jeftinije igrat Legacy, jer one staple kate platis jednom i onda nabavljas tu i tamo ostatak. t2 je stvarno grozno skup, cak i ako se dobro i cesto trejdas.

edit: mozda stvarno treba splitat topic. npr. u why is magic so expensive.thread Basketball
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 19:03

da, splitajte ga.

U Zagrebu recimo da nema Vaca em bi se FNM smanjio za 20 % (znači od 10 trenutno aktivnih ljudi na 8) ali mislim da čak ni to ne bi bio glavni problem, jer ipak došli bi ljudi sa krnjim dekovima, bože moj, tu je još kolko tolko populacija koja prvenstveno želi igrat*, ali ljudi na PTQ/ GPT qualifierima ne bi imali od koga posudit karte, tak da će dana kad on ode u MTG penziju sve propast potpuno (ostat će Gateway od organiziranigh stvari i ev. pririlisovi), do tada će se vuć taj Magic na dnu dna kakav je i sad, svakom godinom još malo slabiji.
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 19:33

Anomen je napisao/la:
... tak da će dana kad on ode u MTG penziju sve propast potpuno (neće ostat ni Gateway od organiziranigh stvari, ev. pririlisovi), do tada će se vuć taj Magic na dnu dna kakav je i sad, svakom godinom još malo slabiji.

fixed. Vac vodi Gateway. ostat ce draft i eventualno prerelease.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 20:15

Slažem se da je t2 skup. No, s druge strane, ako se igra draft/sealed onda se bez problema sakupe svi commoni/uncommoni i podosta rerova. A trejdanjem se dođe do ostalog. Naravno, ako čovjek malo igra onda sve to skupa postane problem. Ako se neko duže vrijeme izbiva iz t2 onda je još teže uloviti korak.

No, treba samo biti pažljiv prilikom rotacije. Zadržati one stvari koje će se igrati u legacy/extended/vintage formatima a ostalo brže bolje rješiti.
Recimo - nakon hrvatskih natsa pametno bi bilo rješiti se karata poput windbrisk heights, rugged praerie i sličnih t2 staplea koji se nikako ne igraju u ostalim formatima. Te karte od 50 kn će vrijediti 10-20 kn. Ali, treba ima muda i dat ih ća za 20 kn dan nakon natsa.

Anyway, postoji i problem da kod nas ta karata nedostaje. No, nadam se da će se i to s vremenom srediti.
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 20:19

ja se samo nadam da ce huliu ubrzo prestati biti dosadno i da ce prestati siriti depresiju i melankoliju i vec ionako kakvom takvom okruzju...
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 20:21

Ishan je napisao/la:
Slažem se da je t2 skup. No, s druge strane, ako se igra draft/sealed onda se bez problema sakupe svi commoni/uncommoni i podosta rerova. A trejdanjem se dođe do ostalog. Naravno, ako čovjek malo igra onda sve to skupa postane problem. Ako se neko duže vrijeme izbiva iz t2 onda je još teže uloviti korak.

draft je dosta skup, i to sto kazes je apsolutno istina u slucaju da draftas bar jednom tjedno. a trebas bit dosta dobar da ne propadas stalno... za rerove ne vjerujem da ih mozes skupit sve na draftu, format je presirok i treba ti playset svega igrivog.
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 20:29

Pa ne moraš imati baš sve karte u formatu...
Oduvijek sam imao puno karata no rijetko kada sam uspio se dočepati bar playseta svega igrivog - to je ipak malo too much.
Najbolje je nabaviti karte za nekoliko deckova koji ti se čine najinteresantniji za igru. Ako ti se baš potrefi da si zeznuo stvar i da na natsima ili na nekom većem turniru ne možeš igrati ono što ti misliš da je deck-to-beat uvijek se možeš dijela karata rješiti i nabaviti ostalo.

Draftovi jesu skupi... ali jbm... ako ti je to već neka vrsta hobbya onda valja u njega i nešto sitno love ubiti.
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 20:36

Ishan je napisao/la:
Pa ne moraš imati baš sve karte u formatu...
Najbolje je nabaviti karte za nekoliko deckova koji ti se čine najinteresantniji za igru. Ako ti se baš potrefi da si zeznuo stvar i da na natsima ili na nekom većem turniru ne možeš igrati ono što ti misliš da je deck-to-beat uvijek se možeš dijela karata rješiti i nabaviti ostalo.

na to sam mislio. cak i za tih 2-3 decka moras imati tonu skupih stvari.
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptypon 8 lip 2009 - 21:17

Naravno da se mora imati hrpa para.. Pa nije magic jeftin hobi, niti ce ikada biti... Ne mozes igrati magic ako nemas odakle musti pare za nerealno skupe komadice kartona. :/
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 0:08

Spirit Soldier je napisao/la:
Naravno da se mora imati hrpa para.. Pa nije magic jeftin hobi, niti ce ikada biti... Ne mozes igrati magic ako nemas odakle musti pare za nerealno skupe komadice kartona. :/
a kad pare nestanu onda ce se pocet falsificirat karte kao ygo
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 0:10

cromiky je napisao/la:
Spirit Soldier je napisao/la:
Naravno da se mora imati hrpa para.. Pa nije magic jeftin hobi, niti ce ikada biti... Ne mozes igrati magic ako nemas odakle musti pare za nerealno skupe komadice kartona. :/
a kad pare nestanu onda ce se pocet falsificirat karte kao ygo

Već ih falsificiraju.
Jučer sam kod frenda vidio fojlani Wrath of God bez teksta.
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 0:52

Fila je napisao/la:
cromiky je napisao/la:
Spirit Soldier je napisao/la:
Naravno da se mora imati hrpa para.. Pa nije magic jeftin hobi, niti ce ikada biti... Ne mozes igrati magic ako nemas odakle musti pare za nerealno skupe komadice kartona. :/
a kad pare nestanu onda ce se pocet falsificirat karte kao ygo

Već ih falsificiraju.
Jučer sam kod frenda vidio fojlani Wrath of God bez teksta.

navodno i komande kruze okolo :/
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 8:23

Nije baš sve u limitedu, ima nešto i u nagradnim boosterima. cheers

Malo prerelease, malo nagradni boosteri, malo trejdanje i malo posudjivanje. Nagreca se karata. Iako kao što je lendvaj u jednom trenutku učinio, mora se kupiti plejseta mutavaulta i komandi u jednom trenutku jer su se igrali svuda.

Magic je skup hobi, ali ako su godine skupljanja u igri, malo manje zahtjevniji.
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 11:10

Slažem se s Vlajom,
definitivno s godinama sve manje ulažeš u magic, jer imaš gomile karata od prije koje su uvijek više manje "aktivne" - poput pain landova i sl.
Rješenje je i zajedničko skupljanje karata, ja već godinama imam svoju ekipu u kojoj se gomilaju karte.
Zatim su tu i Ilko draftovi/sealed-ovi koji uvijek popunjavaju fond karata, ali ovo je vrlo nepouzdan način skupljanja constructed karta bar za mene. Uvijek ću piknuti kartu koja mi treba za draft dek, umjesto "vrijedne" karte koja mi potencijalno treba za T2.
Magic je uvijek bio i jeste skup hobi. Ali kada si u godinama, imaš stabilan život, plaću (ali na žalost i malo vremena) nije ti bed skeširati tu i tamo par stotina kuna.
Plaćao sam za termin košarke 30-tak kn po terminu pa nisam gledao na to kao bačen novac. Odeš svaki dan na kavu/pivu-što-već i skeširaš mjesečna cca 500 kn.
Kad se sve skupa zbroji i oduzme, magic je sasvim pristojan hobi!
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 12:04

tkogod svaki dan pije kavu, alkohol ili pusi te karta magic, on bas i ne moze rec da je magic skup sport. u magicu uzivas satima a karte ostaju (i mogu se prodat), dok ovo drugo "ode u dim" za vrlo kratko vrijeme.

recimo neki primjer: t2 deck kosta 2500kn (uz ukljucenu rotaciju moze se igrat 2 godine); draft tjedno (90kn*2 godine=9000kn); kava dnevno (7kn*2 godine=5000kn); kutija cigareta dnevno (20kn*2 godine=14000kn).
magic troskovi se jos mogu podebljat kupovinom singlova za kolekcije, prerelease, putovanje izvan granice na turnir (al nije kao da vam je neko prislonio pistolj na glavu, ovo totalno vrijedi para) itd, a mogu se i smanjit prodajom karata i eventualnim nagradama. troskovi za kavu i cigarete su u slucaju 1kom/dnevno sto, budimo realni, je premalo, pa je total ipak veci. to su, onak, cca i zaokruzeni iznosi al poanta je tu. i igranje lota i kladionica je bacanje para (za vecinu ljudi jer je ocito da drzava i kladionice od neceg zive) al sigurno ne donose jednaku kolicinu zabave (loto euforija traje do izvlacenja, kad nastupa depresija; uplata kladionici daje duze razdoblje iscekivanja u kojem najcesce prekidas prijenos utakmice u kaficu da provjeris teletext; magic turnir moze trajat nekoliko dana).

tako da
thorus je napisao/la:
Kad se sve skupa zbroji i oduzme, magic je sasvim pristojan hobi!

thorus je napisao/la:
Uvijek ću piknuti kartu koja mi treba za draft dek, umjesto "vrijedne" karte koja mi potencijalno treba za T2.
bas uvijek?
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 12:07

Slažem se da je normalno da hobi košta, i ne žalim se zbog toga, to smo se valjda svi složili da je nerealno očekivat za 200 kuna tier 1 dek i slično, ono šta sam iskritizorao ranije je ta novost od 1x core edicija godišnje, plus sve nove redovne edicije.
Mislim da je ritam izdavanja edicija itako već bio prebrz i da su sa ovime potpuno pretjerali. Mislim da će to jednostavno otjerat puno igrača koji imaju više vremena (a samim time imaju manje novaca) a koji su jedva nalazili love za neki srednje jaki deck.
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 13:42

Ja se slažem da im ne treba toliko edicija godisnje, previse je to...ali nije nista sto ce me odbiti od magica.
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Emptyuto 9 lip 2009 - 14:21

veci broj edicija godisnje najvise kosta kolekcionare
a da super-specijalne-ultra-rijetke-karte od 200 dolara i ne spominjem
pohlepni gadovi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? Empty

[Vrh] Go down
 
Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rotacija
» Prodajem booster boxeve svih edicija!!
» KOLIKO BI OVO OTPRILIKE SVE KOSTALO?
» lorvin mini aukcijica od ne znam koliko ajtema
» Skice sa turnira gradova. Ilitiga: Otok! Otok!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: