CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?

Go down 
+20
Magnus
Oragano
CROvax
Trinket
RaveX
Szadek
Mtg je Emo
harakiri
thorus
Havoc
Fila
cromiky
Spirit Soldier
tambourinko
n0tjust
FANAttIC
Ishan
bodul
stagediver
Anomen
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 19:27

smak je napisao/la:
i ako se kojim slučajem ne plaća pdv i na carinu

Šverceru!
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 23:27

smak je napisao/la:


evo računao sam da je carina 20% i da pdv ide i na carinu. uračunao sam i poštarinu od 25$ te, ako se nisam zatipkao na digitronu, buster izađe 21 i pol kuna. to je najskuplja varijanta. opet znatno bolje nego 33 kn u land of magicu.
vidio sam na stranicama da se i po 80$ box može nabavit (ako uzmeš 6 ili više odjednom). i ako se kojim slučajem ne plaća pdv i na carinu, razlika bi još osjetnija bila. jbg

Imaš dvije varijante:

1. Carina dobije anonimni poziv nezadovoljnog distributera pa te opizde dodatnim nametima

2. Distributer nije više distributer nego su to neki česi sada, koji baš i nemaju neku zaradu od tih boostera i živo ih boli cvijet.

Malo je nezgodno imati tu konzistenciju, na jednom-dvaput da, ali konzistentno je stvarno teško nabavljati boxove izvana i da ti stižu na vrijeme i da su relevantne edicije etc. No kako su naši Pririlisovi po 30-90 prekasno, a Nationalsi su na dan Pririlisa i novih pravila, u ovoj zemlji je sve moguće.
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptysub 13 lip 2009 - 0:33

pa ako narucis bustere iz njemacke neces platit carinu... ali jeb. ga dobit ces bustere na njemackom!
[Vrh] Go down
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptysub 13 lip 2009 - 0:45

scheise
[Vrh] Go down
smak
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Age : 37
Location : Petrijevci
Registration date : 09.06.2009

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptysub 13 lip 2009 - 2:03

nije da letim kupovati bustere vani. da mi treba koji (a kupim 3 godišnje), rekao bih nekom organizaroru pošto ima popust.

fascinira me pomisao kako netko bere taj oveći "višak" love. po ovome ispada da LoM zarađuje 15ak kn po busteru. jebe lud zbunjenog
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptysub 13 lip 2009 - 9:42

U čemu je problem. 100% je minimalna marža s kojom će bilo tko, a da nije INA ili TDR ući u biznis. LoM od magica ima 100%, a od YGO-a ima 500% i prodaju koja probija plafon.

Pogledaj samo potrošni materijal, slivse, najgora iznosna govna koštaju 35kn 50 kom u LoM-u, a na bilo kojem GP-u ili bilo gdje van Hrvatske možeš naći 100 vrlo dobrih slivsa za 5 eura.

Ja bi recimo volio kad bi netko kupio tu i tamo box pa da malo draftamo. Sad
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptysub 13 lip 2009 - 10:04

Havoc je napisao/la:
100% je minimalna marža s kojom će bilo tko, a da nije INA ili TDR ući u biznis.

kod nas je marža od 2% do 4% i nismo INA i nismo TDR Sad
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptyned 14 lip 2009 - 10:55

Razz Draško, opet lažeš djecu.

Gorivo je 7kn, paklo dima 15kn, a koliko je auto? cheers

Jučer bili u Đakovu, hrpetina djece. Stvarno lijepo za vidjeti. Volio bi da je u Osijeku situacija ista, a ne da moramo grecati za osam igrača na j*benom FNM-u.
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Emptypon 15 lip 2009 - 0:02

Havoc je napisao/la:
Razz Draško, opet lažeš djecu.

Oš da skrinšotam listu rabata i pošaljem ti mejlom?
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Sponsored content





Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?   Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Preživljavanje rotacija ilitiga koliko je t2 zaista skup?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rotacija
» Prodajem booster boxeve svih edicija!!
» KOLIKO BI OVO OTPRILIKE SVE KOSTALO?
» lorvin mini aukcijica od ne znam koliko ajtema
» Skice sa turnira gradova. Ilitiga: Otok! Otok!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: