CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO

Go down 
+18
Fila
Oragano
bre džontra volta
Kerber
argus
Szadek
bog frog
FANAttIC
swoop
fićo
[spike_6]-[QLC]
RaveX
lepanovic
Ged
Spirit Soldier
FetBoj
Niksodus
ShuPac
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 18:50

CROATIAN NATIONALS 2009.

ZAŠTO TURANJ, A NE VINKOVCI

Hmmm…. Odakle početi? Možda bi bilo najbolje vratiti se na
konac svibnja ili početak lipnja kada je objavljen datum održavanja Nationalsa … 11. srpanj …. sjećam se da sam odmah po objavljivanju istog rekao ženi da obrati pozornost pri rezervaciji datuma odlaska na more, na što je ona značajno klimnula glavom. Nekoliko dana poslije nakon što sam se vratio s posla kreće
razgovor:

Mirta: Ej, rezervirala sam jedan prekrasan apartman.
Ja: Za kada? (obrati pozornost da ja ne pitam ni gdje ni
kakav nego KADA?)
Mirta: Od 05.07 – 17.07
Ja: WTF???? Pa rekao sam ti da paziš na 11. srpnja?!?
Mirta: Oh … šteta .. zaboravila sam … pa šta ima veze ..
odeš autobusom … isto ti je to … kao da ideš iz Vinkovaca …
Ja: Jesi uplatila kaparu? Može li se to nekako premjestiti
na drugi datum?
Mirta: Eh .. jesam, uplatila sam. Ne može!
Ja (rezignirano): Mrmlj…..grrrr..argggggggggggggghhhhhhhhhh

Dakle tako se dogodilo da sam ove godine išao na Nationalse iz Turnja, a ne Vinkovaca. A to putovanje doista zaslužuje nekoliko redaka. Na moru sam nekoliko puta skoro odustao od dolaska u Zagreb, no što zbog Kuke i njegovih Runed Haloa (o čemu možete čitati malo niže), što zbog same žene, koja je svaki puta kada bih spomenuo da mi se ne ide, energično tražila da odem (valjda zbog grižnje savjesti), na kraju sam ipak otputovao. Googlanje po internetu za podatkom kakve su putne veze Zadar – Zagreb je nevjerojatan Sizifov posao. Na kraju se ispostavilo da je puno jednostavnije sjest u auto – doći na lice mjesta (zadarski željeznički and/or autobusni kolodvor) i dobiti informaciju iz prve ruke. Na željezničkom kolodvoru sam dobio samo šuljeve od čekanja službenika/ice koja radi na šalteru informacija. A dobio sam i živčani napad jer sam 15 minuta čekao u praznom holu koje sam iskoristio i za nekoliko poziva na fiksni broj telefona koji je zvonio pet minuta s druge strane šaltera… naravno nitko se nije pojavio … e da bi nakon tih 15 minuta odnekuda izronile dvije starije gospođe u crvenim mantilima brkovima ispod nosa i metlama i kantama u rukama … jasno ko dan … čistačice…. ali vrijedi pokušat …

Ja: Gospođo … jeli radi netko ovdje?
Čistačica 1: A lipi moj, naravno da radi!
Ja: Pa ja već 15 minuta čekam i nema nikoga!
Čistačica 2: A biće da je pauza!
Ja: Molim??? Pa sad je podne, a ovdje piše da je pauza od
16.00 – 17.00?!?
Čistačica 1&2 (uglas): A lipi moj onda neznan ča je… a ča pizidš….

Vidno iznerviran odlazim na autobusni kolodvor, a tamo …. sasvim druga pjesma. Naime pauza je od 10.30 – 11.00 i od 16.30 – 17.00 Naravno opet nema nikog na informacijama. Zaustavim prvog lika u nekakvoj odori za kojeg se ispostavlja da je nekakvo mudo na kolodvoru … kažem mu što mislim o cijeloj situaciji i on me kulturno i lijepo sasluša i uputi na šalter riječkog autoprijevoznika čiji bus kreće iz Zadra u 3.00 ujutro i u Zagrebu sam oko 6.30 što mi sasvim odgovara. Kupujem kartu i rezervaciju i spokojan čekam noć s petka na subotu.


RUNED HALO, KUKA, BALKON i MRTVA BABA

U cijeloj priči oko ovogodišnjih Nationalsa stvarno bi bila sramota
preskočiti ovu epizodu. Naime kao što je Grga već na lijepom engleskom na
stranjskom sajtu pojasnio cijelom svijetu kako mi u Rvackoj nemamo para, pa pred velike turnire posuđujemo karte jedni od drugih tako smo i mi Slavonci međusobno odradili taj dio posla. Uglavnom Saša petkom kod nas organizira Cube draft pa su se Madžar (Deneš), Kuka i Fetboj (Mučer) (svi iz Osijeka naravno) odlučili doći pokupiti ono što njima treba. Kuki su trebali Runed Halo-i što sam saznao na samom turniru pa smo odlučili otići kod mene poslije turnira da mu ih i dam. Dolazimo pred zgradu i ja mu dobrohotno kažem da ostane dolje jer živim na 4. katu (nema lifta pa bi to bio problem za njegovu kilažu i godine), a ja ću mu ih bacit s balkona. Spakiram ja lijepo 4 karte u protektor i umjesto da stavim u neku vrećicu ili nešto drugo što bi povećalo masu (masa x akceleracija (gravitacija) = brzina) ja ih odlučim bacit takve kakve jesu …. Stavljam među dva prsta pa ću frknut drugom rukom, no pogled mi padne na kontejner koji je tu u blizini i u strahu da karte ne ulete u isti, mlako prćnem po kartama koje u slobodno nedefiniranom padu prelete balkon trećeg, ali ne i drugog kata… dakle padnu na balkon na drugom katu. Nesreća! Ali kakva ... vlasnica stana je preminula prije 6 mjeseci i u stanu od onda nitko ne živi. F – U – C – K!!!! Deneš i Mučer vrište od smijeha … Kuka plače … a ja… ja bih se najradije bacio s balkona ……. Valja napomenuti da je to petak večer …. Subota mi je predviđena za pakiranje stvari jer u nedjelju ujutro idemo na more …..

Situacija koju možeš samo poželjeti. Otišao sam spavati i onda se sjetim da stan obilazi jedan stariji gospodin (brat preminule gospođe) koji mi je bio ravnatelj u osnovnoj školi i onda mi kroz glavu prođe slika Runed Haloa i onog malog jezivog kitkina sa zelenim očima…. Zamisli da ne uspijem dobit čovjeka, zatim zamisli da mi odemo na more i onda on za vrijeme svog redovitog obilaska nađe karte … pa jebemti odmah će zvat egzorciste jer što drugo može čovjek pomislit za kartu s takvom slikom nego da je nekakav urok koji je bačen na njegovu sestru od čega je ona na koncu i umrla.

Nasreću ništa od toga … sutra sam lijepo na netu našao čovjekov broj … on mi se odmah javio … predstavio sam mu se; objasnio o čemu se radi i čovjek je došao za 10 minuta te smo riješili taj problem. Naravno da sam javio Kuki da su karte kod mene i da ću mu ih donijeti što je bio dodatni motiv da moram otići u Zagreb.


JAAAA PUTUJEM … PUTOVANJE UBIJAAAAAA

Došao je i taj dan. Petak noć… Mobitel mi zvoni .. 2 je u noći .. Lijepo se ustajem i vozim do Zadra … čekam bus … dolazi sa samo 5 minuta zakašnjenja i praktično cijelu vožnju provodim spavajući na zadnjoj klupi … što je problem zbog mojih tvrdih kontaktnih leća, ali who gives a fuck …. S nekoliko toplih prdeža tijekom vožnje neutralizirao sam hladnoću od klime i napokon oko 6.45 samu Zagrebu. Zovem RaveX-a (Matija) i argusa (Saša) da čujem gdje su, e da bih saznao kako su oni tek krenuli iz VK, no Saša mi kaže da je njegov brat Aris također odlučio doći i da je već u Zg-u. Čujemo se a on je već u vlaku za Kraljevec … lovim i ja prvi slijedeći i nakon susreta na kolodvoru u Sesvetskom Kraljevcu (iako ova riječ kolodvor nije najbolja kada je riječ o kraljevečkom stajalištu vlakova) krećemo u akciju lociranja Mayane. Akcija se sastoji od ulaska u prvi (i jedini) kafić pored ''kolodvora'' i
jednostavnog upita: Gdje je Mayana? ….. odgovor -> ne znam ali imam njihov broj telefona. Dobro ajd daj broj … Nakon kratkog razgovora s ugodnim ženskim osobljem restorana Mayana saznajemo 3 stvari:

1. to je jako daleko od kolodv… err… stajališta
2. morat ćemo usput pitati da ne bismo zalutali
3. najebali smo

Nakon mnogih Scila i Haribda napokon stižemo do Mayane gdje se elita polako skuplja poput košulje koja oprana na krivoj temperaturi ... dakle polako ali sigurno… stižu i 3 auta iz osječkog regiona vojne oblasti od
kojih jedan već tradicionalno nosi smrtonosan teret u obliku mnoštva tekućih pripravaka za razbijanje napetosti i povećanje raspoloženja. Još malo i počinjemo!


DRAFT (U SOMUNU S LUKOM)

Da bio je draft. Podraftao sam solidan deck i doista sam mislio da bi trebao dobro odigrati sve tri partije ali k'o što bi rekli naši stari: Mislit' i srat .. nije isto! Tako je i bilo. Anyway evo spiska

Tukatongue Thalid
Bloodhall Ooze
Trace of Abundance
Colosal Might
Viashino Slaughtermaster
Ember Weaver x2
Soul's Fire
Lightning Talons
Jund Sojourners
Wild Leotau
Exploding Borders
Scavenger Drake
Marisi's Twinclaws
Bloodbraid Elf
Sewn-Eye Drake
Deadshot Minotaur x2
Kresh the Bloodbraided
Jungle Weaver x2
Valley Rannet
Igneous Pouncer
Titanic Ultimatum
6x Forest
6x Mountain
2x Swamp
2x Plains

Moram priznati da mi je kao 3-4 pick stigao i Martial Coup ali ga nisam htio staviti u deck jer sam odlučio igrati samo 2 plainsa zbog Ultimatuma, ali sam kasnije požalio. Teoretičari drafta neka kažu jesam li pogriješio ili ne, ali mi je u 3 rundi stvarno bilo žao što ga nemam.


ROUND 1 – Sen Dobrić (Zagreb)

Nije greška pri pisanju. Dečko se doista zove Sen što je (meni
barem) stvarno kool ime.
Igrao je esper deck s dosta flyera što mi je odgovaralo zbog
moja dva Deadshot Minotaura. Doista se ne sjećam detalja no najvažnije je da sam na kraju dobio 2-0

1 – 0 – 0
2:0

ROUND 2 – Mislav Rogulj (Split)

Simpatičan dečko. Prvu sam ga dobio jer je napravio glupost blokajući s dvije kreature mog Marisi's Twinclaws-a koji je imao Talonse na sebi. Uspio je u namjeri da mi ubije Twinclawsa, ali su i njegove kreautre umrle, a kako je na stolu bio i Kresh isti je narastao na 11/11 što je bilo previše za njega pa je smotao. Druga je bila 50-50 i na moju žalost njegovi exaltedi s lifelinkovima su odnijeli prevagu, a treća je bila čista brutala u njegovu korist. Ajd mogu progutati Cliffrunner Behemotha, ali krug poslije i Meglonoth ... e to je bilo previše … SMOT! 2-1 za Mislava.

1 – 0 – 1
3:2

ROUND 3 – Valentin Lapaine

ROFL!!!! E to je bio baš ROFL! Sve što sam stavio na stol
popilo je nekakav removal… prebrutalno …
čistih i glatkih 2-0 za Vaca. Prijateljski sam mu stisnuo ruku i poželio
da dogura što dalje.

1 – 0 – 2
3:4


Nakon ovakvog score-a čovjek, razumljivo, postavi sebi pitanje ima li smisla dalje igrat, jer je ulazak u TOP 8 čista fikcija … dobro ne baš, jer sa 4-0 u standardu postoje još neke šanse ali iskreno vrlo male … no onda sam odvrtio film u nazad …. želja da uopće dođem ovdje, sam put, skupljanje karata za T2 deck i da na kraju ne odigram niti jednu partiju s tim istim deckom … ne dolazi u obzir… igram do kraja kako god ispadne….


NASTAVAK U POSTU NIŽE


Zadnja promjena: ShuPac; čet 16 srp 2009 - 19:15; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: drugi dio   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 18:51

STANDARD (S GLJIVAMA I FEFERONAMA), CORNIX i Ian_Forestal

Za one koji ne znaju Cornix je Kornelije Hećimović o kojemu je suvišno trošiti riječi – moj nakoln prijatelju i jako mi je drago da smo se opet vidjeli nakon toliko puno vremena, a Ian_Forestal iliti Ognjen Cividini, vam je onaj što cijelo vrijeme samo nešto kenja ..i da .. on je PRO. I nas dvojica se volimo. Javno. Uglavnom dok smo igrali 3. rundu drafta Cividini uzme moj T2 deck, a Kornelije Matijin. Matija i ja smo nešto malo kao testali prije nego sam otišao na more i to kad smo već odredili što ćemo igrat i moram reći da me je prije sideboarda derao ko malog majmuna … no iskreno mom decku su agro deckovi najgori matchup i za njih sam posebno i spremio sideboard.

Uglavnom njih dvojica su odigrali jedno 10-ak partija. Kornelije je sa Matijinim deckom derao Cividnija i naravno da su me obojica išprdali … U cijelom moru zezancije Cividini je ozbiljno napomenuo kako bi iz decka izbacio Enlisted Wurmove i stavio Bloodbraid Elfove. Moram priznati da sam jedno dva tjedna prije razmišljao o toj soluciji, ali Wurm mi preko cascadea može dat puno više odgovora nego Elf koji je 2 mane jeftiniji. Na koncu crv je 5/5 pa se pokazao i kao dobar finisher.

U svakom slučaju evo i kompletne liste:

SPELLS (35):
4x Boomerang
4x Rain of Tears
4x Fulminator Mage
4x Cryptic Command
4x Deny Reality
4x Mulldrifter
3x Enlisted Wurm
2x Wrath of God
2x Reveillark
2x Cruel Ultimatum
1x Ajani Vengeant
1x Identity Crisis


LANDS (25):
4x Vivid Creek
2x Vivid Marsh
2x Vivid Crag
2x Vivid Grove
4x Reflecting Pool
3x Cascade Bluffs
3x Sunken Ruins
2x Mystic Gate
1x Undeground River
2x Island

SIDEBOARD (15):
4x Shriekmaw
4x Volcanic Fallout
2x Wrath of God
2x Siege-Gang Commander
2x Path to Exile
1x Wispmare

ROUND 4 – Matija Vlahović (Vinkovci) – B/G Elves

O sudbino gorka li si! Sa spoznajom da me treba prvu partiju dobiti sa 85% sigurnošću i da su to na brzopoteznom testanju maloprije potvrdili Cornix i Cividini počinjemo igrat. Dobio sam na kocki i uz odličan početni hand prvu partiju sam mu brutlano bouncao i uništavao landove, a posao su dovrišili Enlisted Wurm i Cruel Ultimatum. Nakon sideboarda gdje sam izvadio 4x Rain of Tears i 4x Fulminator Mage i stavio unutra 4x Shriekmaw 2x Wrath of God i 2x Siege-Gang Commander situacija je bila da je moj prijatelj imao na stolu pregršt landova ali sve što je došlo na stol ili je vraćeno u ruku ili je ubio Shriekmaw. 2-0 !

Valjda ne moram posebno napominjat da mi je bilo iskreno žao, ali što se može ….

2 – 0 – 2
2:0

ROUND 5 – Tomislav Trnski (Bjelovar) – U/W Reveillark

Niti on niti ja nismo znali što igra ovaj drugi. Big-T je dobio na kocki i spustio Island. Ponadao sam se da se Faeries ili Reveillark. Nakon mog Vivid Creeka odigrao je Plains i na stol spustio Meddling Mage-a. Uglavnom minutu-dvije je razmišljao i pokušavao preko mojih reakcija otkriti što igram … da bi na kraju s Mage-om zabranio Volcanic Fallout. Imam ja tu kartu, ali u sideboardu. S obzirom da sam u oppening handu imao 2 Boomeranga sve je išlo kako treba. I inače u testanju mi je taj deck bio bye. Na kraju mi se protiv njega poklopio slijedeći play Enlisted Wurm -> Deny Relity -> Cryptic Command. Komanda je bouncala Magea (koji me je btw spustio na 12), a na draw sam povukao Boomerang. Zatim je Reality bouncao jedan land, a potom je boomerang vratio drugi land. Uglavnom ja na stolu 8 landova i Wurm, a s druge strane praznina. Uslijedio je logični SMOT!

Drugu partiju mislim da nisam ništa sideboardao i opet je bilo isto. Trnski mi je priznao da je u drugoj partiji napravio veliki missplay zbog kojeg je izgubio, ali to je tako … netko mora napravit grešku da bi drugi lakše pobijedio. 2-0

3 – 0 – 2
4:0

ROUND 6 – Marko Pavlić (Osijek) – G/W Overrun

Opet težak matchup ali kao što mi se znalo često dogoditi dok sam testao preko MWS-a prvu partiju uopće ne otkrijem što čovjek igra pa onda drugu nemam pojma što ubacit, a što izbacit. Tako je bilo i ovaj put. Prvu partiju sam ga jako lagao dobio, a jedino što sam vidio su bili landovi i mislim jedan Noble Hierarch, pa ipak odlučim ubacit Volcanic Falloute i Shriekmawe. A tada se dogodio PLAY OF THE DAY!!

1. krug: on land - ja Vivid Creek
2. krug: on Treetop Village – ja land + Boomerang na Village
3. krug: on Village – ja land + Fulminator Mage na Village
4. kurg: on proušta land drop – ja spustim land + Rain of Tears
5. krug: topdeka land i spusti ga – ja land + Reveillark
da što prije riješimo taj match
6. krug: on land – ja Vivid land + imam 5 slobodnih mana igram Deny Reality na njegov land
7. krug: on land – ja spustim land; imam 7 slobodnih mana i imam dvojbu – igrati Identity Crisis kojega sam mogao igrati i prošli krug da sam umjesto Vivid landa spustio Mystic Gate ili da igram Cruel Ultimatum. Gotovo siguran u evidentnu pobjedu (ja na stolu 7 landova i u ruci dva winner conditiona a on na stolu jedan land pomislim idem ga poniziti maksimalno i odigram Cruel Ultimatum na što mi Marko hladno u igru.. pardon …in the battlefield … spusti 3 Wilt-Leaf Liegea koji su odjednom 8/8… aaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrgggggghhhhhhh svi oko stola vrište od smijeha, a ja izgledam poput čovjeka koji je ugledao smrt! PLAYof the fucking
DAY!!!!!! Kapa dolje Marko!

No odlučim ne predati se … pa je do kraja to izgledalo ovako -> ja sam na 25 a on na 10. Imam Reveillarka a on 3 kreature čiji je ukupni power 24. U ruci imam Fallout. Odlučim napasti sa Larkom i spustiti ga na 6, ako on napadne sa svom trojicom što je vrlo vjerojatno ostat ću na jedan i onda ponovno napasti s Larkom i opaliti Fallout pa će u najgorem slučaju biti neriješeno. On doista i napadne sa svom trojicom, no nakon napada spusti 3 land i odigra Kitchen Finkse. Dakle sad ima 4 creaturea, a ja sam na 1. U mom krugu odigram Enlisted Wurma u nadi da ću okrenuti Wrath of god, no niti Shriekmaw nije loš. Ubijem jednog Liege-a te on ostaje sa 2x Wilt-Leaf Liege (6/6) i Kitchen Finks (7/6). On propušta land drop i što je opet očekivano napada sa svima. Blokam sa Shriekmawom Finkse, a Lark i Wurm po jednog Liegea. Iz graveyarda preko Larka mi se u igru vrati Fulminator Mage. U mom krugu odigram drugog Enlisted Wurma koji mi okrene još jednog Shriekmawa te mu ubijem još jednog Liege-a. U tom trenutku je situacija već došla pod moju kontrolu. Marko je još pokušao nešto idući krug no kada sam mu vratio u ruku i trećeg Liege-a pa potom napokon odigrao Identity Crisis bilo je sve gotovo. 2-0 za mene.

4 – 0 – 2
6:0

Poslije ove pobjede probudila se nada da možda ipak imam šanse za TOP 8 uz dosta veliku dozu sreće, no onda sam ugledao pairingse za zadnju rundu Sad


ROUND 7 – Aris Miličević (Vinkovci) – WW Kithkin

Ono što me najviše ubije u pojam je igranje protiv prijatelja a eto meni se u 7 rundi to opet događa .. nakon Matije i Aris. Da bude fora bolja sudio nam je njegov brat Saša, koji je naravno kao svaki pravi pošteni sudac svaku situaciju dosudio u Arisovu korist, naredio mi je da discardam 3 karte iz početnog handa zbog kako je rekao loših vremenskih uvjeta, stavio nekoliko tokena u igru na Arisovu stranu, kad je Aris stavio bijelog Ajanija kao slučajno je trknuo nogom stol pa se nije znalo gdje je koji counter pa je onda presudio da na svaki Arisov token stavimo 7 countera iako on nije siguran da nije bilo 8 na svakom tokenu … jebeš takvu sreću pomislim u sebi i pobijedim ga tu prvu partiju svoj nepravdi usprkos. U drugoj sam htio sideboardat 15 karata iako ne znam što bi mi Wispmare pomogao protiv Arisa, ali eto….. Drugu je on mene polomio onako kako to Kithkini i trebaju, a treću sam opet ja dobio i to opet nakon sideboarda kojeg sam već naučio napamet - 4 Rain of Tears – 4 Fulminator Mage + 4 Shriekmaw + 2 Wrath of God + 2x Sige-Gang Commander a onda sam dodao i sva 4 Volcanic Fallouta i izbacio – 1 Ajani Vengeant – 3 Boomerang. 2:1 za mene

5 – 0 – 2
8:1

Nakon 3 runde drafta i 4 runde standarda imao sam 5 – 0 – 2 i s 15 bodova pomislio možda i mogu ući u TOP 8. Ipak zadnji koji se ugurao unutra sa 16 bodova je bio Grga, no to već znate. Osobno sam zadovoljan činjenicom da sam nakon svih peripetija ipak došao na Nationalse i da je deck kojega sam odlučio igrati 'odvozio' 4-0 i da je radio upravo onako kako sam očekivao da će raditi. Jedino mi je žao što nisam imao prigodu igrati protiv Faeriesa jer ovaj Cascade LD ima šanse protiv njih. I to vrlo velike.


PROPS:
- Korneliju, braći LG, Ivčecu i Cividi…ma neee… svi misle da njega ne volim pa ga onda ne smijem stavljat pod propse ..
- Elezu za odličan prostor u kojem sam za razliku od mnogih prijašnjih Nationalsa pojeo toplu upravo pripremljenu hranu
- Lendvaju za …. a jebiga jel doista potrebno pisati zbog čega
- Matiji za brzo prevladavanje unutarnjeg nemira nakon poraza u srazu s mojom malenkošću (jebote al sam pjesnički nadahnut)
- Gedu za pomoć oko prijevoza od
Kraljevca do autobusnog kolodvora pri povratku
- Grgi na pokazanom karakteru u četvrtfinalu i općenito na svemu vezano uz MtG
- Bačiću – a na čemu drugome nego na pobjedi
- Okcu na priređenoj zabavi u četvrtfinalu

SLOPS:
- Cividiniju jer svi misle da se nas dvojica ne volimo pa mora biti u slopsima a ne u propsima
- Slovencu koji nije stigao na slovensko nacionalno prvenstvo pa je došao na hrvatsko izjavljujući kako nas je došao sve poniziti da bi na koncu dropao neznano kada
- mom najdražem Okcu za iskazivanje iskonskog djetinjastog karaktera koji je mješavina Cvilidrete i nedoraslog Michaela Jacksona te zbog trčkaranja nakon četvrtfinala i objašnjavanja kako ga je Grga zapravo prevario, a pri tome potpuno nesvjestan činjenice da mu se svi smiju u facu i iza leđa .. Čovječe daj odrasti već jednom i prihvati poraz kao sastavni dio igre
- i tebi čitaoče jer ako si stigao do ovog retka onda stvarno imaš živce za čitat verbalnu diareju u izvedbi jednog matorog veteran MtG playera … koji još uvijek prokleto voli ovu igru … i ljude vezane uz nju …. dobro, ne baš sve


NEMA VIŠE


Zadnja promjena: ShuPac; čet 16 srp 2009 - 19:27; ukupno mijenjano 10 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 19:34

Super report! Ful mi je drago što si se vratio Magicu nakon "pauze".
[Vrh] Go down
FetBoj
Apprentice Mage
Apprentice Mage
FetBoj


Broj postova : 22
Registration date : 02.07.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 19:34

...i mislio sam da ce ovo biti prejak report sto se takvim i pokazalo,svaka cast,uzitak za citati!


dodatak:
....i tako ja i denes gledamo drazena kako se sprema baciti runed haloe sa balkona i jedan drugome kazemo kako ce mu pasti na balkon ispod...tren kasnije smo se upisali od smijeha Very Happy
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 19:42

Meni samo nije jasno kako to da je svaki report koji se ovdje napise toliko jebeno dobar? Procitao sam sve od pocetka do kraja, odlican report, zanimljiva deklista, svaka cast.
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 19:50

Meni samo nije jasno kako bi to magic mogao propasti dok imamo ovakve kao ShuPac.
I matori, daj filmic ili se nes dobro provesti!
Very Happy
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 19:51

odličan report!
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 21:28

ShuPac je napisao/la:


RUNED HALO, KUKA, BALKON i MRTVA BABA


prvo mi se ucinilo da je ovo neka druga rijec na kraju podnaslova, ali onda se sjetih da report nije pisao pek...

i jednom za svagda... ne. nije mi bilo bed sto sam izgubio.
bilo mi je malo bed sto moram igrati protiv tebe, ali i u tom trenutku sam bio vrlo svjestan cinjenice da nakon 1-2 drafta niti teoretski ne mogu vidjeti t8.
ono zbog cega mi JE bilo bed jeste to sto si mrtav-hladan prije nego sto smo krenuli predlozio da prijavimo moju pobjedu, pa onda opet i nakon sto si me pregazio. ono, what teh frak...?

to na stranu, odlican report, nadam se da ces i nakon praga napisati jednako dobar. ako ne i bolji. :p
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 21:44

RaveX je napisao/la:
ono zbog cega mi JE bilo bed jeste to sto si mrtav-hladan prije nego sto smo krenuli predlozio da prijavimo moju pobjedu, pa onda opet i nakon sto si me pregazio. ono, what teh frak...?

to na stranu, odlican report, nadam se da ces i nakon praga napisati jednako dobar. ako ne i bolji. :p

taj dio sam bio napisao u reportu pa onda izbrisao ... ali eto kad si ga javno iznio da ti i javno odgovorim .... ja i da sam upao u TOP 8 i da sam izborio odlazak na Worldse teško bih tamo otišao ... vjerujem da ti znaš razloge ... a i dalje mislim da je izjava Lendvaja od prije nekoliko mjeseci valjana i važeća - ti si pro tour materijal i time što sam nudio da upišeš pobjedu, želio sam tebi otvoriti kakvu takvu šansu za TOP 8 ... mišljenja sam da ti to zavrijeđuješ

btw bio sam kod tebe negdje oko 19.30 nije te bilo ... javi kad popraviš mobitel ili preko fiksnog da odemo na cugu pa da se dogovorimo za subotu i Osijek.

Prague you say...? Well isto vrijedi i za Prag kao i za worldse ... nažalost Sad
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 22:47

samozvani pro :'(
[Vrh] Go down
fićo
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Location : Đakovo
Registration date : 11.06.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 23:13

zakon report
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyčet 16 srp 2009 - 23:19

fala kaj si me spomenuo pizdo
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 0:02

swoop je napisao/la:
fala kaj si me spomenuo pizdo

ti znaš da ja premi tebi gajim posebne osjećaje ... nećemo valjda to iznositi u javnost .. neka to bude naša mala tajna
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 0:20

ShuPac je napisao/la:
...mi je priznao da je u drugoj partiji napravio veliki missplay zbog kojeg je izgubio, ali to je tako … netko mora napravit grešku da bi drugi lakše pobijedio.
ziva mudrost na djelu Very Happy poeticno do zestokih jaja
tuo Dražene!

ne smijes prek granice? nije za javnost?
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 10:21

<3
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
Szadek
Experienced Mage
Experienced Mage
Szadek


Broj postova : 75
Location : Mutavault
Registration date : 21.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 10:33

Odličan report, brzo mi prošlo vrijeme prije pauze čitajući ovo.
[Vrh] Go down
argus
Vault Dweller
Vault Dweller
argus


Broj postova : 246
Location : Vinkovci
Registration date : 29.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 11:33

Spirit Soldier je napisao/la:
Meni samo nije jasno kako to da je svaki report koji se ovdje napise toliko jebeno dobar? Procitao sam sve od pocetka do kraja, odlican report, zanimljiva deklista, svaka cast.

fanatično je išao na literarnu grupu dok je bio mali, a u slobodno vrijeme čitao previše matakovića
[Vrh] Go down
Kerber
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 50
Location : Rijeka
Registration date : 04.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 14:50

jeben report Smile
[Vrh] Go down
bre džontra volta
Wizard Mentor
Wizard Mentor
bre džontra volta


Broj postova : 142
Location : zgrada
Registration date : 30.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 14:54

smješno I love you
[Vrh] Go down
Szadek
Experienced Mage
Experienced Mage
Szadek


Broj postova : 75
Location : Mutavault
Registration date : 21.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypet 17 srp 2009 - 14:55

Kerber je napisao/la:
jeben report Smile
Ne prostači!
[Vrh] Go down
Kerber
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 50
Location : Rijeka
Registration date : 04.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptysub 18 srp 2009 - 15:15

Szadek je napisao/la:
Kerber je napisao/la:
jeben report Smile
Ne prostači!
oprosti necu vise Embarassed
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypon 20 srp 2009 - 20:26

zak0on report!! Mrtva baba za kralja cheers!
Cisto da ne prodje ne spomenuto, jbg fila
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs132.snc1/5653_1162357186374_1451163373_428797_1648999_n.jpg
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypon 20 srp 2009 - 22:33

Oragano je napisao/la:
zak0on report!! Mrtva baba za kralja cheers!
Cisto da ne prodje ne spomenuto, jbg fila
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs132.snc1/5653_1162357186374_1451163373_428797_1648999_n.jpg

affraid
Strahota.
Šta se ne ubije?
[Vrh] Go down
Dado
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 44
Location : Osijek
Registration date : 03.05.2009

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptypon 20 srp 2009 - 22:51

fruit of the slavonija
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Emptyuto 28 srp 2009 - 18:16

da ovo je tipični slavonski uradak.Very Happy
sviđa mi se T2 deklista, poprilično originalna!
nadam se da se vidimo na nekom sljedećem turniru u vk ili os!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty
PostajNaslov: Re: Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO   Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO Empty

[Vrh] Go down
 
Report sa Nationalsa (ima pun klinac za čitat) 1. DIO
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mtg liga Valpovo - report
» Ufficial Zadar NQ Report by Nj. Uz. Vis. Org.
» Pun klinac karata za prodat (jako stare karte, extended..)
» Pun klinac karata za prodat (jako stare karte, extended..)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: