CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Turniri u Zagrebu

Go down 
+18
bog frog
lerabu
goRR
Multani
cinc
Ajani
lepanovic
woodlander
Trunks_ss2
volsonis
placebo
Rodolfo
sen
e1
n0tjust
Magnus
defra9
FANAttIC
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 1:58

formata ima raznih: t1, t2, t4, draftoo, extended, legacy, sealed,
allcommon, peasant, edh, highlander, strictly casual gateway...
cilj je da vidimo ko bi sta htio igrat pa da pokrenemo stvari na bolje.

daklem, bilo bi ok da ostavite post o vrsti turnira koji bi htjeli igrat u doglednoj buducnosti, koji termini vam (ne) odgovaraju, upad/bez upada, nagrade, vaznost sankcioniranja, proxy, sta vam vec padne napamet.
nije bitno jeste li sad na moru il cete uskoro bit, napisite o terminima kad se vratite.

ak je razlog nedolaska na turnire "urednost" lom igraonice napisite to. ak imate kakav protuprijedlog za lokaciju (recimo pivnica medvedgrad sad kad nema pusenja) napisite i to.

kod mene je situacija da obozavam turnire al ne mogu doc na vise od 2 tjedno. bilo bi mi idealno recimo u cetvrtak i neki dan vikenda imat turnir u legacyju pa ostat na fnmu, to je nekih 8 rundi i dobro bih si ispunio slobodan dan. pri vrhu su mi t2 i legacy (legacy moze i 4 proxy). extended mi mozda postane zanimljiv kad neki degenericni dekovi dobiju promaknuce (s naglaskom na maknuce) u t1, znaci sad nakon rotacije u 10-om mjesecu. igram skoro sve sealedove al je bitno da su dovoljno razmaknuti, recimo 4-8 godisnje.
vazno mi je da je lokacija u zagrebu (moze i bjelovar kad su nagrade odlicne), da je turnir sankcioniran, upad je recimo 15-20kn i nagrade takve kakve jesu dok ne skupimo vise ljudi na turnirima.

bilo bi ok i kad se ovaj topic ne bi ugusio pod debilnim postovima (barem abyss ima topice koji apsolutno nicemu ne sluze pa se imamo di ispuhat).
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 10:34

ja sam isto za ,igrao bih: getaway, legasy i t2 -termin vikendom -lokacija zagreb ,bjelovar-evo ,pozz
[Vrh] Go down
Magnus
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Magnus


Broj postova : 22
Age : 44
Location : Dominaria-podno Medvednice
Registration date : 09.06.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 13:04

Pa,pošto za T2 ima četvrtkom i petkom termin koji je uhodan,možemo popunit nekak subotu i nedjelju. T2 mi nije zanimljiv jako,ali volio bih da se Vacu posreći da reanimira extended nedjeljom,upad neka bude 20 kn zbog skupljih bustera a proxije nek organizator odluči. Tad bi se subota mogla posvetit legacy turniru,gdje bi proxići mogli biti potrebni,a upad također tih 20 kn. Što se tiče ostalih formata koje si naveo,sigurno možemo dogovorit nešto! Npr ja se već vidim u EDH! Ali,pošto svakog interesira ponešto,sigurno se možemo dogovorit tako da u sub i ned uz legacy i extended bude side event u čemu god ekipa želi. Po potrebi mogu i skočit tamo gdje manjka ljudi. Što se tiče lokacije,paše mi Land of Magdić,jer mi je zbog posla teže skoknut do Bjelovara(Big-Tijevi big eventi su iznimka za koje uzmem 1-2 slobodna dana).
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 14:08

vacu ce se "posrecit" Razz kad se javi bar 8 ljudi koji hoce igrat extended, vrlo jednostavno. ako ce svi mudro sutjet i pratit razvoj situacije onda se naravno nista nece dogodit. tak da, ajmo dalje komentari.
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 17:13

moze extended vikendom, legacy isto, za pocetak bez upada.

t2 eventualno 1-2 mjesecno, s upadom il bez. ja bi dolazio na vecinu turnira...

mogli bi organizovat i all commons, pauper, edh ako bude zainteresiranih. glasam za pauper ili cak radije peasant!
[Vrh] Go down
e1
Apprentice Mage
Apprentice Mage
e1


Broj postova : 12
Location : Zagreb
Registration date : 27.04.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 21:28

SVE KOMBINACIJE (formati) dolaze u obzir a pogotovo allcomon i edh Very Happy
Vrijeme : popodne poslje 4, nebitno koji dan, ili nedjelja totalno nebitno koje vrijeme.
Sa upadom ili bez ... opet svejedno.

Glavno je da se karta cheers
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptysub 1 kol 2009 - 23:00

zanimljivo je da niko nema nis protiv legacy-a a samobor se jos nije javio u vezi toga. Samoborcani! JAAVII SEE
[Vrh] Go down
sen
Apprentice Mage
Apprentice Mage
sen


Broj postova : 42
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 28.06.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyned 2 kol 2009 - 19:10

Allcommon, sealed, EDH, extended.
Tim redosljedom.
[Vrh] Go down
Rodolfo
Experienced Mage
Experienced Mage
Rodolfo


Broj postova : 86
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 06.06.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 3 kol 2009 - 18:09

Meni pašu turniri vikendom i to u lom-u. Od formata pašu mi legacy (sa ili bez proksija) i extended, a za t2 neznam.
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 3 kol 2009 - 23:50

EDH, standard, draft ne subotom, jer smrdi od previse pokemona
[Vrh] Go down
volsonis
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 09.06.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: pozdrav   Turniri u Zagrebu Emptypon 3 kol 2009 - 23:57

samobor je za samo nas je 4 na godišnjem a 3 bi nas igralo pa ako vas se skupi mi smo za termin ćemo morati uskladiti

poz
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyuto 4 kol 2009 - 17:52

ma, sto se klinaca tice, rezerviramo komad nedjelje npr prije gatewaya i gotovo.

a moze neki pol pa da vidimo koliko bi ljudi dolazilo na sta?
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyuto 4 kol 2009 - 18:44

nema tog bazena koji ce nam sve rec. najbolje je da svaki igrac kaze sta mu sve pase i naci cemo zajednicki jezik.
[Vrh] Go down
Trunks_ss2
Just Getting Started
Just Getting Started
Trunks_ss2


Broj postova : 2
Location : Zagreb
Registration date : 09.08.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 10 kol 2009 - 0:23

Extended - Bilo koji dan izmedju 15h - 18h

Legacy - Bilo koji dan izmedju 15h - 18h
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 10 kol 2009 - 21:04

Trunks-ss 2 t? Ko bi reko cuda da se dese
[Vrh] Go down
woodlander
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 40
Location : Zagreb
Registration date : 15.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyuto 11 kol 2009 - 1:53

osim T2 i extendeda, volio bih i da se nabaci onaj neki rendom format (brijem extended, ali ne bi bilo loše ni T2) gdje se igra 2 na 2, navodno se to igralo prije par godina Smile
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyuto 11 kol 2009 - 14:16

woodlander je napisao/la:
osim T2 i extendeda, volio bih i da se nabaci onaj neki rendom format (brijem extended, ali ne bi bilo loše ni T2) gdje se igra 2 na 2, navodno se to igralo prije par godina Smile

ne bi to voli. zato su 2headed sealdovi ukinuti, skupi su, kompliciraju i uvode nova pravila skupi i spori su
drugi oblici 2 vs 2 nisu sancionabilni i mozes ih igrat na gatewayu
[Vrh] Go down
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 17 kol 2009 - 16:02

jab extended bilokad , ako je neki rendom miniturnir moze za nekih 20 kn upad , nema smisla vise...
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 17 kol 2009 - 16:08

woodlander je napisao/la:
osim T2 i extendeda, volio bih i da se nabaci onaj neki rendom format (brijem extended, ali ne bi bilo loše ni T2)


Vidi ga jandricu na cemu si ???

lepanovic je napisao/la:
jab extended bilokad , ako je neki rendom miniturnir moze za nekih 20 kn upad , nema smisla vise...

ma nemos skupit ekipcu ni bez upada, a kamoli da se daje grozomornih 20 kn.
[Vrh] Go down
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyčet 20 kol 2009 - 15:11

n0tjust je napisao/la:
woodlander je napisao/la:
osim T2 i extendeda, volio bih i da se nabaci onaj neki rendom format (brijem extended, ali ne bi bilo loše ni T2)


Vidi ga jandricu na cemu si ???

lepanovic je napisao/la:
jab extended bilokad , ako je neki rendom miniturnir moze za nekih 20 kn upad , nema smisla vise...

ma nemos skupit ekipcu ni bez upada, a kamoli da se daje grozomornih 20 kn.
a kak ti znaš?
eo ja ću igrat sa svojim dekom sta sam slozio na starsitiju za 20 baksa i radije plaćam upad na turnir nego dajem bijesne pare za karte koje prije ili kasnije ionako nikoji k nece vrijedit
stvarno ne vidim u čemu je problem s upadom 15-20kn , pa to čak nije ni prosječna satnica u hrv
[Vrh] Go down
n0tjust
Wizard Mentor
Wizard Mentor
n0tjust


Broj postova : 249
Age : 38
Location : u tvom upkeepu
Registration date : 09.05.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypet 21 kol 2009 - 1:57

lepanovic je napisao/la:
n0tjust je napisao/la:
woodlander je napisao/la:
osim T2 i extendeda, volio bih i da se nabaci onaj neki rendom format (brijem extended, ali ne bi bilo loše ni T2)


Vidi ga jandricu na cemu si ???

lepanovic je napisao/la:
jab extended bilokad , ako je neki rendom miniturnir moze za nekih 20 kn upad , nema smisla vise...

ma nemos skupit ekipcu ni bez upada, a kamoli da se daje grozomornih 20 kn.
a kak ti znaš?
eo ja ću igrat sa svojim dekom sta sam slozio na starsitiju za 20 baksa i radije plaćam upad na turnir nego dajem bijesne pare za karte koje prije ili kasnije ionako nikoji k nece vrijedit
stvarno ne vidim u čemu je problem s upadom 15-20kn , pa to čak nije ni prosječna satnica u hrv

znam zato sto nema turnira.
[Vrh] Go down
Ajani
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Ajani


Broj postova : 33
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 20.06.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypet 21 kol 2009 - 10:22

ja za allcommon i legacy..slobodan sam sam u nedelju od kad sam poceo radit..moze i upadom i s nagradama da bude zanimljivije..
[Vrh] Go down
cinc
Apprentice Mage
Apprentice Mage
cinc


Broj postova : 22
Registration date : 04.08.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 24 kol 2009 - 15:43

Došao bih na draft da je tijekom vikenda ili da počinje oko 18 sati radnim danom...
[Vrh] Go down
Multani
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 49
Registration date : 25.06.2007

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptypon 24 kol 2009 - 23:10

ja sam za legacy al nedjeljom il mozda cak u petak kasnije popodne!
[Vrh] Go down
goRR
Apprentice Mage
Apprentice Mage
goRR


Broj postova : 43
Age : 35
Location : Zagreb, WesT sidE Connection
Registration date : 18.08.2009

Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Emptyuto 25 kol 2009 - 1:27

znaci ovo je topic nekih prijedloga? ja sam nov tu i citam tu topice i shvatio sam da trenutno je u opticaju gateway [ kao neformalno druzenje za neke crtice ] , fnm, draftovi, t2...nadam se da sam uvidio da nema ext turnira u lomu trenutno pa ja sam za extd [ bilo kad ovo petak-sub-ned ]...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turniri u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Turniri u Zagrebu   Turniri u Zagrebu Empty

[Vrh] Go down
 
Turniri u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Extended turniri u Zagrebu - Subotom
» Vintage u Zagrebu
» PTQ Valencia u Zagrebu?
» Pririlis u Zagrebu
» Legacy u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: