CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pririlis u Zagrebu

Go down 
+23
bog frog
Cornix
swoop
sandukan
bajko
simpsonim
Grga
stagediver
Ian_Forestal
placebo
Ixtlilxochitl
Grofaz
Ishan
Wrath
carnophage
Olegowsky
tambourinko
KontraMagija
thorus
morpheus
Galanodel
FANAttIC
Anomen
27 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptypon 24 ruj 2007 - 22:53

Očito će se ipak održati u LoMu .
Šteta jer će doći (kao i uvijek) dosta ljudi koji nisu na forumu , koji ne dolaze u LoM i koji ne znaju za rezervacije . Doći će i ljudi koji su tek novi u Magicu i za njih neće biti mjesta .
Crying or Very sad

1 Pitanje - Ako će Pririlis biti u LoMu i ako će se uštedjeti dosta love koja bi inače išla u najam Močvare da li je prenaivno vjerovati da će biti veći fond nagrada ? Ili, sačuvaj bože, manji upad ?
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptypon 24 ruj 2007 - 23:31

naravno da je prenaivno.
manji upad Question Laughing
jel ti igras magic u hrvatskoj (retoricko)?
[Vrh] Go down
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 0:55

lol!
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 1:08

Pričam viceve Smile

Sviđa mi se cinizam Elez . I 'Hrvatska' malim slovom !
lol!
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 9:13

fond nagrada će biti 2 boostera, ako iskamčim više, bude više.
oglas je stavljen u LOMu vezano za rezervacije
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 10:48

Evo moja ekipa i ja bi došli u subotu, ali radimo/imamo obaveze/idemo na sl. puteve/moramo pregovarat sa ženom kad nas pusti Smile pa se nismo stigli prijaviti. Prerealese prve edicije bi ipak trebao biti u nekom većem prostoru. Pa to je najinteresantiji format gdje dolaze svi i casual i turnirski igrači.
A i ja bih igrao u subotu gdje će biti jača konkurencija pa će biti puno interesantnije!
Šta nema opcije da se to sve skupa prebaci u neki veći prostor?
Vjerovatno je prekasno!
Ako netko odustane prijavio bih 3-icu:
Dinko Suličić
Tomislav Šimunec
Franjo Jović
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 12:41

thorus je napisao/la:
Evo moja ekipa i ja bi došli u subotu, ali radimo/imamo obaveze/idemo na sl. puteve/moramo pregovarat sa ženom kad nas pusti Smile pa se nismo stigli prijaviti. Prerealese prve edicije bi ipak trebao biti u nekom većem prostoru. Pa to je najinteresantiji format gdje dolaze svi i casual i turnirski igrači.
A i ja bih igrao u subotu gdje će biti jača konkurencija pa će biti puno interesantnije!
Šta nema opcije da se to sve skupa prebaci u neki veći prostor?
Vjerovatno je prekasno!
Ako netko odustane prijavio bih 3-icu:
Dinko Suličić
Tomislav Šimunec
Franjo Jović

neće se prebacivati u veću prostoriju koliko ja znam.
neki su se ljudi prebacili na nedjelju tako da vas trojica upadate za subotu.

postoji joši release za dva tjedna.
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 13:00

zelimo pririlis u cvari:face:
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 13:16

KontraMagija je napisao/la:
zelimo pririlis u cvari:face:

alen.magdic@one2play.hr
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 13:20

[quote="morpheus"]
KontraMagija je napisao/la:
zelimo pririlis u cvari:face:

[email]alen.magdic@one2play.hr ovo jednog dana moze biti i Vase ime[/quote[/email]]
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 13:57

thorus je napisao/la:
...Vjerovatno je prekasno!...

vrhunac defetističkog egzistencijalizma... pig
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 14:00

morpheus je napisao/la:

neće se prebacivati u veću prostoriju koliko ja znam.

Šteta jer sam htio pozvati neke ljude na prvi turnir. Kako radim na Faksu počeo sam lobirati za MTG Smile . A htio sam pozvati par studentata da dođu na prerealese. Zvao sam ih i na prer. 10-te ali se organizacijski zakompliciralo!
Pogle samo ovog tamburinja Cool , umjesto da uči da upiše 2. godinu, i da mi dođe na vježbe, on se tu zajebava!

morpheus je napisao/la:

neki su se ljudi prebacili na nedjelju tako da vas trojica upadate za subotu.
Super cheers
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 14:02

thorus je napisao/la:
morpheus je napisao/la:

neće se prebacivati u veću prostoriju koliko ja znam.

Šteta jer sam htio pozvati neke ljude na prvi turnir. Kako radim na Faksu počeo sam lobirati za MTG Smile . A htio sam pozvati par studentata da dođu na prerealese. Zvao sam ih i na prer. 10-te ali se organizacijski zakompliciralo!
Pogle samo ovog tamburinja Cool , umjesto da uči da upiše 2. godinu, i da mi dođe na vježbe, on se tu zajebava!

morpheus je napisao/la:

neki su se ljudi prebacili na nedjelju tako da vas trojica upadate za subotu.
Super cheers

pozovi ih u nedjelju/release Smile
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 14:06

morpheus je napisao/la:

pozovi ih u nedjelju/release Smile
Je, ali onda neće imati guru-a da ih uvede u mračne tajne magica!
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 14:07

thorus je napisao/la:
morpheus je napisao/la:

pozovi ih u nedjelju/release Smile
Je, ali onda neće imati guru-a da ih uvede u mračne tajne magica!

pa igraj oba dana Smile
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
carnophage
Wizard Mentor
Wizard Mentor
carnophage


Broj postova : 220
Age : 44
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 14:45

- ja cu doci u nedjelju Franjo pa cu ih uvesti u magic i onda cemo se poslije mijenjati zlatnu za zlatnu i slicno
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 15:08

carnophage je napisao/la:
- ja cu doci u nedjelju Franjo pa cu ih uvesti u magic i onda cemo se poslije mijenjati zlatnu za zlatnu i slicno

nemoj sam jadnu djecu i studoše isprepadati... Wink
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
carnophage
Wizard Mentor
Wizard Mentor
carnophage


Broj postova : 220
Age : 44
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 15:22

- pa i ja sam dijete i studos
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 15:29

carnophage je napisao/la:
- pa i ja sam dijete i studos

u duši Smile
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 15:34

morpheus je napisao/la:
pa igraj oba dana Smile
i ovako mi žena kvoca, još da me nema puna 2 dana bilo bi spavaj na kauču Embarassed

carnophage je napisao/la:
- ja cu doci u nedjelju Franjo pa cu ih uvesti u magic i onda cemo se poslije mijenjati zlatnu za zlatnu i slicno
Eh, dijete i studentu (vječno mlad sa samo 28 godina), pogle ga samo kako je neiskusan, što bi rekao moj profa s faksa: "O, kolega pa vama i brada narasla!" Sad A doma loži vatru na commone, komplet svih crnih foilica od urze na ovamo Rolling Eyes , s krap rericama lijepi tapete (da nisam vidio ne bi vjerovao:affraid: ). Priznaj izdajico!
btw da ti ostavim po nekom onaj germ. BR land od Shija!
[Vrh] Go down
Wrath
0-0-4
Wrath


Broj postova : 17
Location : Zagreb
Registration date : 02.06.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptyuto 25 ruj 2007 - 23:27

Mislim da je prerelease u (skučenom) lomu jedna jaka antipropaganda magica. šta je sljedeće? Na klupama pred landom?
Tako da se netreba previše čudit kad za 2-3 godine na prereleasevima bude dolazilo po 30 ljudi. Onda se više neće isplatit držat prerelease ni u lomu ili nagrade 0,5 bustera po igraču
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptysri 26 ruj 2007 - 0:27

Wrath je napisao/la:
Mislim da je prerelease u (skučenom) lomu jedna jaka antipropaganda magica. šta je sljedeće? Na klupama pred landom?
Tako da se netreba previše čudit kad za 2-3 godine na prereleasevima bude dolazilo po 30 ljudi. Onda se više neće isplatit držat prerelease ni u lomu ili nagrade 0,5 bustera po igraču

ovo sto si ti sada rekao je antipropaganda prema organizatorima,
i uvreda svakom igracu magica, ako treba igrat cu i na livadi samo da se karta, briga me gdje je i kakva je nagrada Neutral
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptysri 26 ruj 2007 - 0:53

Stoji da je bez veze razmišljati samo o nagradama. Ali prostor - to je meni već druga stvar.

Primjerice - mislio sam doći na Legacy turnir u Zgb. Ali kad sam skućio da će biti u Lomu prošla me volja.

Jednostavno gurati se u nekom malom prostoru mi je potpuno bezveze.
Nikako mi ne ide u glavu kako, kroz sve ove godine, si organizatori u Zagrebu nisu uspjeli pronaći neki jeftini prostor za relativno malo para (Močvara je super ali ju ne koristite kad su u pitanju turnir srednje veličine).
Pa bar to nije toliko teško.

Ali jedno je sigurno. LoM tjera ljude. Atmosfera je scratch
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptysri 26 ruj 2007 - 0:54

tambourinko je napisao/la:
Wrath je napisao/la:
Mislim da je prerelease u (skučenom) lomu jedna jaka antipropaganda magica. šta je sljedeće? Na klupama pred landom?
Tako da se netreba previše čudit kad za 2-3 godine na prereleasevima bude dolazilo po 30 ljudi. Onda se više neće isplatit držat prerelease ni u lomu ili nagrade 0,5 bustera po igraču

ovo sto si ti sada rekao je antipropaganda prema organizatorima,
i uvreda svakom igracu magica, ako treba igrat cu i na livadi samo da se karta, briga me gdje je i kakva je nagrada Neutral

Daj se smiri What a Face Igraj na livadi ti slobodno , ali na livadi ti ne treba 160 kuna za upad.

Ovo jest antipropaganda Magicu ali je , nažalost, samo logični slijed .
Wraith je u pravu .
[Vrh] Go down
Grofaz
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Location : Zagreb
Registration date : 24.09.2007

Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Emptysri 26 ruj 2007 - 1:29

Negdje prije par mjeseci na sjednici gradske skupštine kada se raspravljalo o financiranju urbane kulture Bandić je u svom karakterističnom tonu držao govor kako će se neke stvari promijenti, postrožit kontrole i slično.

Naime, navodno Močvara kao klub koji je financiran i dobiva prostor od grada i valjda ureda za kulturu krši neka pravila kad iznajmljuje prostor u komercijalne svrhe. Močvaru je baš bio uzeo kao primjer. Tad kad sam to gledao baš mi je bilo palo na pamet kako će onda to značit i probleme s pririlisovima.

Onak, samo me podsjetilo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pririlis u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Pririlis u Zagrebu   Pririlis u Zagrebu Empty

[Vrh] Go down
 
Pririlis u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vintage u Zagrebu
» PTQ Valencia u Zagrebu?
» Legacy u Zagrebu
» Turniri u Zagrebu
» Magic Summer u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: