CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 qualifier u Sisku

Go down 
+22
RaveX
QWERTAS
Pippin
tambourinko
Galanodel
Anomen
al_Alamm
Draconis
Havoc
Sultry
Fila
Franc
FANAttIC
shadowthrone
Sub Dee
Deth
ma1to
Luke Planeswalker
Mirari
Jerman_i
KontraMagija
mulder
26 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:31

zasto sam igrao Take possesion protiv Sucica? Jer mi je trebalo mnogo stvari da me totem ne ubije! u drugoj me 2 puta lupio. neki moj pain i gotov sam. Zaso je i Fetters usao u main.
Glede racka: kako sam sebi mogu biti opponent?

Za onaj Glare - saffi... reci sto hoces ali ja sam morao baciti Possesion na Saffija inaci bi izgubi. to i sam znas. Sto ces, posrecilo mi se...bounce

Trickbind je bolji o Shadow of Doubta zbog pije navedenih razloga. Jedino mi je zao sto sam imao samo 2 komada. da su bila 4 ne bi igrao Posessione...

Protiv Dragonstorma u drugoj, kada sam kontrao 2 lotusa, Rapajic je imao 2 landa. ja 4 i samo sam i spustao. Mesa ga je dobila...

koji je sideboardanje bilo cudno? mislim da je sve bilo optimalno...
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:36

kod racka se bira opponent kad udje u igru i onda radi dmg svaki upkeep jeli?

nemos ti sa take possesionom uzet rack koji ima odabran target vec i onda da protivniku deala dmg, jer je target vec odavno odabran. Tako da si svog protivnika neznajuci debelo izvarao....
ggec

evo ti i oracle tekst, pa da vidis da govoris gluposti:

Oracle text: As The Rack comes into play, choose an opponent.
At the beginning of the chosen player's upkeep, The Rack deals X damage to that player, where X is 3 minus the number of cards in his or her hand.
[Vrh] Go down
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:43

Pippin je napisao/la:
kod racka se bira opponent kad udje u igru i onda radi dmg svaki upkeep jeli?

nemos ti sa take possesionom uzet rack koji ima odabran target vec i onda da protivniku deala dmg, jer je target vec odavno odabran. Tako da si svog protivnika neznajuci debelo izvarao....
ggec

nisam ga debelo izvara jer sam ionako imao 4-5 karata u ruci a to sto smo pisali njemu 2 ili 3 damaga ga ionako ne bi spasilo. Uzmimo u obzir da sam stavi untapani dualac da odigram TP....

sada trazim po netu i ne mogu naci sto se dogada u tom slucaju...ja i dalje nisam siguran... ipak, mozda sam ja mutav, jel'?
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:43

pipi didn t get any?!
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:50

mulder je napisao/la:


nisam ga debelo izvara jer sam ionako imao 4-5 karata u ruci a to sto smo pisali njemu 2 ili 3 damaga ga ionako ne bi spasilo. Uzmimo u obzir da sam stavi untapani dualac da odigram TP....

sada trazim po netu i ne mogu naci sto se dogada u tom slucaju...ja i dalje nisam siguran... ipak, mozda sam ja mutav, jel'?

ha? Ne kuzim ovo. On odigra dualac, ti ga ukrades s TP ili sta? Kak ces to odigrat ko instant ako ciljas na tih nekih 2 dmg ili sta?



btw okac, ono sta ti volis sigurno ne tongue
[Vrh] Go down
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:55

Ne, ja sam odigrao untapani dualac i dao sebi 2 damagea kako bi imao dovoljno mane za TP. Jasno sada? Sam sebi sam onda napravo medvjedu uslugu ako to radi kako ti kazes jer se nebi spustio na 2 zivota i ne bi bio u strahu od dva smallpoxa koja bi me ubila...
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 1:57

kako ja kazem?

tako kazu pravila silent

oracle tekst josh jednom
[Vrh] Go down
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 2:12

Pippin je napisao/la:
kako ja kazem?

tako kazu pravila silent

oracle tekst josh jednom

imas pravo glede Racka. pale sramim se...
a obojica smo gledali kartu. nisam siguran ali mislim da nisam na toj karti procitao 'comes into play'... mozda je bila starija karta... mozda se varam...
u svakom slucaju, obojica smo krivi za propust kao i judge koji nas je gledao...
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 2:19

jebga, dogadja se svakome Wink

zato sam i napisao nenamjerno. Tko zna kako bi inace zavrsilo (kazes svejedno povoljno za tebe, ali nikad neznas).

Dio magica
[Vrh] Go down
mulder
lisac
mulder


Broj postova : 98
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 2:28

Pippin je napisao/la:

Tko zna kako bi inace zavrsilo (kazes svejedno povoljno za tebe, ali nikad neznas).


ne znam kako je to bilo povoljno za mene kada sam umjesto dva paina i 7 mane mogao odigrati neku od karata u ruci (kojih je bilo 4-5 bez landova) a mozda i prije ubiti... necemo nikada saznati i necemo vise o tome...
uostalom, vidio je cizmic da imam faith's fetters u ruci koji nisam ni odigrao jer mi nije trebao (imao sam i dovoljno kontri za sve sto je sucic mogao odigrati sa 5 landova).
Probao me dobiti na foru da njegov creature dobije swampwalk dok mu je urborg na stolu... nije islo...CANCEL!!!!!
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 3:25

Galanodel je napisao/la:


Trickbind ne ubije gigadrowse

Citat :
spell s replicateom mozes zaustaviti samo tako sto mu remandas zadnju kopiju

nedostaje mi karlo... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 9:01

mulder je napisao/la:
Pippin je napisao/la:

Tko zna kako bi inace zavrsilo (kazes svejedno povoljno za tebe, ali nikad neznas).


ne znam kako je to bilo povoljno za mene kada sam umjesto dva paina i 7 mane mogao odigrati neku od karata u ruci (kojih je bilo 4-5 bez landova) a mozda i prije ubiti... necemo nikada saznati i necemo vise o tome...
uostalom, vidio je cizmic da imam faith's fetters u ruci koji nisam ni odigrao jer mi nije trebao (imao sam i dovoljno kontri za sve sto je sucic mogao odigrati sa 5 landova).
Probao me dobiti na foru da njegov creature dobije swampwalk dok mu je urborg na stolu... nije islo...CANCEL!!!!!

Istina konstantno je imao više od 3 karte u ruci i čak je diskardao feterse za Tojin cry. I od nas 6-7 koji smo bili okolo nitko nije skužio wording racka, no i da jesmo to Toji nebi pomoglo jer je vukao previše landova.
[Vrh] Go down
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 9:24

RaveX je napisao/la:
Galanodel je napisao/la:


Trickbind ne ubije gigadrowse

Citat :
spell s replicateom mozes zaustaviti samo tako sto mu remandas zadnju kopiju

nedostaje mi karlo... Crying or Very sad

Ne vidim smisao ovoga posta. Ovo što sam ja napisao je istina. Trickbind ne napravi ništa Gigadrowse-u. A ovaj drugi citat nema veze sa mnom, pa si mogao i napisati koga citiraš.
[Vrh] Go down
shadowthrone
Bolek - Nimbus Mazer
shadowthrone


Broj postova : 257
Registration date : 30.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 9:56

Galanodel je napisao/la:
RaveX je napisao/la:
Galanodel je napisao/la:


Trickbind ne ubije gigadrowse

Citat :
spell s replicateom mozes zaustaviti samo tako sto mu remandas zadnju kopiju

nedostaje mi karlo... Crying or Very sad

Ne vidim smisao ovoga posta. Ovo što sam ja napisao je istina. Trickbind ne napravi ništa Gigadrowse-u. A ovaj drugi citat nema veze sa mnom, pa si mogao i napisati koga citiraš.

Citira jedinog pro playera iz Bjelovara koji je na žalost prestao igrati Magic... Sad Sad
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 10:28

Galanodel je napisao/la:
RaveX je napisao/la:
Galanodel je napisao/la:


Trickbind ne ubije gigadrowse

Citat :
spell s replicateom mozes zaustaviti samo tako sto mu remandas zadnju kopiju

nedostaje mi karlo... Crying or Very sad

Ne vidim smisao ovoga posta. Ovo što sam ja napisao je istina. Trickbind ne napravi ništa Gigadrowse-u. A ovaj drugi citat nema veze sa mnom, pa si mogao i napisati koga citiraš.
gigadrowse ima triggered ability koji se triggera kad ga odigras (when you play...), sto znaci da je dovoljno upotrijebit manu sa onog landa koji je targetan originalnim gigadrowseom + jos jednu i kontrirat pa ces imat dovoljno mane da ga pokusas disruptat na njegovom krugu. procitaj obje karte opet.
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 14:44

M'da.
[Vrh] Go down
ma1to
Wizard Mentor
Wizard Mentor
ma1to


Broj postova : 255
Age : 37
Location : Zabreg
Registration date : 29.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 14:51

Znam ja da je tu bitno da je Pleša bio 3. i sve to, ali me i dalje zanima tko je još ušao u top8, odnosno tko je sve kvalificiran u Sisku... Question Question
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 15:22

@trickbind + replicate situaciju: replicate ima triggered ability koji stvara kopije na stack. taj se trigger triggera nakon što se završi sa announcom origlinalnog spella (tirgger je na stacku iznad originala). trickbind može counterati triggered ability (aka ability koji stvara kopije).
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 15:25

morpheus je napisao/la:
@trickbind + replicate situaciju: replicate ima triggered ability koji stvara kopije na stack. taj se trigger triggera nakon što se završi sa announcom origlinalnog spella (tirgger je na stacku iznad originala). trickbind može counterati triggered ability (aka ability koji stvara kopije).

Priznajem grešku, već sam to proučio nakon Elezovog posta.
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 16:11

Galanodel je napisao/la:
morpheus je napisao/la:
@trickbind + replicate situaciju: replicate ima triggered ability koji stvara kopije na stack. taj se trigger triggera nakon što se završi sa announcom origlinalnog spella (tirgger je na stacku iznad originala). trickbind može counterati triggered ability (aka ability koji stvara kopije).

Priznajem grešku, već sam to proučio nakon Elezovog posta.
ma ja mislim da si ti to znao samo zelis namjerno stvorit frku da islandersi ne stave trickbind u side protiv tvojeg ignite/warrens decka
[Vrh] Go down
Galanodel
Magus
Magus
Galanodel


Broj postova : 652
Age : 39
Location : Zagreb/Paladahust
Registration date : 28.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 16:12

FANAttIC je napisao/la:
Galanodel je napisao/la:
morpheus je napisao/la:
@trickbind + replicate situaciju: replicate ima triggered ability koji stvara kopije na stack. taj se trigger triggera nakon što se završi sa announcom origlinalnog spella (tirgger je na stacku iznad originala). trickbind može counterati triggered ability (aka ability koji stvara kopije).

Priznajem grešku, već sam to proučio nakon Elezovog posta.
ma ja mislim da si ti to znao samo zelis namjerno stvorit frku da islandersi ne stave trickbind u side protiv tvojeg ignite/warrens decka

I'm evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptyuto 19 lip 2007 - 20:59

Jako dobar report i igra. Čestitke!
[Vrh] Go down
sandukan
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 54
Age : 34
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Emptysri 20 lip 2007 - 5:30

ma mulder se pravi samo mutav zapravo je svarao i tako prosao dalje a ovo je samo mazanje oci javnosti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy salim se

bit ovog posta je jel ko gledo tu epsku partiju izmedju bene i vlade da napise nesta o tome Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





qualifier u Sisku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: qualifier u Sisku   qualifier u Sisku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
qualifier u Sisku
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» LAST CHANCE QUALIFIER (ZG)!!!
» National Qualifier
» National Qualifier 7.7. Virovitica
» National qualifier Osijek
» National qualifier (regionals) u Rijeci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: