CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 OKAC- PAPAK,LAZOV itd.

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
PiNk PaNtEr
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyčet 21 lip 2007 - 11:22

uglavnom okca mi se vise neda cekati.
ja sam njemu prodao sve svoje karte i pri prodaji je pisalo ref rule.
i kad sam ja vidio da on ima 3 bad refa i trazio da on salje prvi on je to odbio jer se kao karte mogu izgubiti a lova ne i njega ja znam i zna ga dosta ljudi i da nema potrebe da on salje prvi te da ce on uplatiti lovu ISTI dan kada stignu karte.
ja sam karte poslao prije 10 dana a on je mene vec tri puta zajebao za uplatu.ja sam karte namjerno prodao po manjoj cijeni na ruke a imao sam jos nekih ponuda na rate koje su iznosile vise ali mi lova treba hitno pa sam htio da je dobim odma na ruke a ovako ispada da ce on mene isplatiti na ruke ali iz druge rate...
ako lova ne dode do subote inzistiram da ga se nekako kazni jer je ovo stvarno bezobrazno,posto on vec ima 3 bad refa i 4 mu ne znaci nista smislite neku kaznu jer sumnjam da ce upaltiti od subote
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyčet 21 lip 2007 - 11:34

Okac, srceko moje, ajd se javi.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyčet 21 lip 2007 - 21:08

hmmm....

Kao prvo: šteta što se tako nešto uopće dogodilo.

Kao drugo: htio bih naglasiti da ref sistem služi upravo tome - da Vas štiti od potencijalnog rippera ili muljatora.
Ono što bi svaki savjestan korisnik ovog foruma morao znati je zaštititi se. Ako si već vidio da lik ima negativnih refova ne možeš kriviti ovaj forum za toleranciju koju pokazuje u Okčevom slučaju (a i u nekim drugima). Stvar je jednostavna, ionako je mtg populacija relativno mala pa nema smisla dijeliti banove kapom i šakom... Dakle, drugi puta, bi bilo koji korisnik ovog forum trebao obratiti pozornost na refove koji, ipak, nešto znače. Oprez je majka mudrosti a ref sistem mu je tata.

Što se tiče ovog slučaja:
Svi znamo da je Okac malo mutan tip, ali u biti tip koji naposlijetku ispoštuje svoju riječ. Nadam se da nas Okac neće ni ovaj puta razročarati i da će ispoštovati dogovor.

Dakle... Okac znaš što ti je činiti.

Ako ima daljnjih problema - postajte. Ljudi smo, dogovoriti ćemo se i rješiti problem.
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyčet 21 lip 2007 - 23:52

uplaceno
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptypet 22 lip 2007 - 0:44

Ajde pantero... prvojeri ako je sve ok s uplatom pa da lockamo ovo.
[Vrh] Go down
PiNk PaNtEr
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptysub 23 lip 2007 - 21:21

Ishan je napisao/la:
Ajde pantero... prvojeri ako je sve ok s uplatom pa da lockamo ovo.

rijeseno moze lock
[Vrh] Go down
thorus
Tyler Durden
thorus


Broj postova : 167
Age : 47
Location : ZGB
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyned 24 lip 2007 - 0:27

Glavno da si ga nazvao papkom i lažovom!
Možda Okac fakat nije cvijetić ali ovo ti je ne znam koji put da se tako ophodiš s ljudima.
Mislim da bi trebao malo poraditi na personality-ju jer ovako ti ispadaš obična kretenčina.
I meni si imao takve ispade bez ikakvog razloga, a i s Ferčekom si se žilio bez razloga iako je i on ispoštovao svoje obaveze.
Ljudi izbjegavajte bilo kakve trejdove s njim.
Drago mi je da smo se riješili još jednog kompleksaša!
[Vrh] Go down
PiNk PaNtEr
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyned 24 lip 2007 - 22:13

thorus je napisao/la:
Glavno da si ga nazvao papkom i lažovom!
Možda Okac fakat nije cvijetić ali ovo ti je ne znam koji put da se tako ophodiš s ljudima.
Mislim da bi trebao malo poraditi na personality-ju jer ovako ti ispadaš obična kretenčina.
I meni si imao takve ispade bez ikakvog razloga, a i s Ferčekom si se žilio bez razloga iako je i on ispoštovao svoje obaveze.
Ljudi izbjegavajte bilo kakve trejdove s njim.
Drago mi je da smo se riješili još jednog kompleksaša!

mislim da si lagano zabrijo.
ne znam zasto svaki put branis nekog ko kasni u mom trejdu 10 dana(prijsnjim slucajevima i vise) ako je rekao da ce uplatiti isti dan kada mu dodu karte da mi tri puta govori da je uplatio i ja ko idiot 3 puta idem na bankomat i nista to je onda ok.
pa da nisam to ovdje napisao sigurno mi ne bi uplatio do subote a sto se tice tebe bili smo se sve dogovorili karte su mi trebale hitno da bi ti na kraju rekao da ti se neda ici do poste za 30 kn i to je ful ok od tebe bilo neznam smo zasto si se uopce javio da ces mi prodati karte ako ti se neda ici u postu za 30 kn i ono najvaznije kada je izasla ravnica ili sta ja znam sta kada sam ti cuvao 2 loxodona kokusha i jedan dulaca(tj trejd je bio dogovoren samo da ne saljemo preko poste si ti brzo u puli) i mi se nademo u puli pa mi ti kazes da si ti te karte vec nabavio pa da ti ne trebaju(kod madara)...mislim ono
to ako ti mene ne volis boli me briga razmujes ali mislim da isto nije ok da tako branis nekoga ko ne postuje dogovor. i normalno kada ga zoves 2 puta na mob se ne javlja.za razliku od tebe i nekih jos ljudi ovdje na forumu ja kad kazem da cu nesto poslati onda posaljem a ako ne stignem javim a ne pravim budale od ljudi poslao sam i tako se navlaci po 15 dana.
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptyned 24 lip 2007 - 23:39

nikad ti nisam reko da sam ti poslo prije neg akčuli jesam
dogovorili smo se zadnje da ti pare sjednu na racun u cetvrtak
ja sam vec u srijedu bio u banci al u pbzu jer opn(il kak vec) nema u blizini pa su mi rekli da ce ti karte stic tek u utorak ,a i trazili su 50ak kn za "uslugu"
pare sam ti uplatio prije nego sam uopce vidio topic
ispo si seljo jer si se mogo strpit jos par sati + novcima treba odredeni period da "sjednu" na automat s tekuceg
[Vrh] Go down
PiNk PaNtEr
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptypon 25 lip 2007 - 0:39

QWERTAS je napisao/la:
nikad ti nisam reko da sam ti poslo prije neg akčuli jesam
dogovorili smo se zadnje da ti pare sjednu na racun u cetvrtak
ja sam vec u srijedu bio u banci al u pbzu jer opn(il kak vec) nema u blizini pa su mi rekli da ce ti karte stic tek u utorak ,a i trazili su 50ak kn za "uslugu"
pare sam ti uplatio prije nego sam uopce vidio topic
ispo si seljo jer si se mogo strpit jos par sati + novcima treba odredeni period da "sjednu" na automat s tekuceg

gle neda mi se vise raspravljati o ovom jer je sve gotovo. ali ako ti slabo pamtis ja ne pamtim.
prvo si rekao da ces isti dan uplatiti,poslao si mi onu poruku na vecer na mob.da ces ipak sutra dan.ok.
pa sam te ja zvao u petak a ti si rekao da ces u subotu pa bi novci dosli u ponedeljak ja sam rekao ok pa opet nista.
pa si rekao u da ces najkasnije do cetvrtka pa opet nista prema tome mislim da si ti ipak malo veci seljo.+ sam ja isao u banku dva puta pa taj odredeni period mozes zanemariti.Shocked
istina da si ti mene cekao 5 dana da posaljem ali sam ti rekao da moram viditi koje sam karte kome posudio da mi vrate.
pusa
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Emptypon 25 lip 2007 - 0:53

ajde dosta...

problem je riješen. vuk sit, ovce na broju itd itd itd...

lock.
[Vrh] Go down
Sponsored content





OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty
PostajNaslov: Re: OKAC- PAPAK,LAZOV itd.   OKAC- PAPAK,LAZOV itd. Empty

[Vrh] Go down
 
OKAC- PAPAK,LAZOV itd.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Okac
» Sell
» okac je benan
» !!!!NEW!!! Videos from Quarterfinals Grga vs. Okac !!!!NEW!!
» Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: BTA-
Forum(o)Bir: