CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic

Go down 
+24
ShuPac
Oragano
nantuko
lepanovic
Anomen
Kerber
Ian_Forestal
cromiky
defra9
Scout
[spike_6]-[QLC]
Havoc
Rodolfo
fićo
Dado
placebo
Ged
Mtg je Emo
RaveX
Spirit Soldier
bre džontra volta
bog frog
tambourinko
Ishan
28 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 14:06

Nije baš da mi se da ova sranja rješavat tokom godišnjeg ali... što je previše je previše.

Dakle,

Spaljeni666 je na mojoj aukciji:
https://cromtg.forumcroatian.com/aukcije-f4/aukcija-s-malo-boljim-cijenama-dostava-na-natse-dodano-t1523.htm

biddao na:
2x Liliana vess 45kn/kom
1xChandra Naalar 35kn/kom
2xGilt-leaf Palace 20kn/kom

Kako nisam u Rijeci nisam odmah vidio bid ali sam mu se kasnije javio i rekao mu da je osvojio te karte itd... Na što dobivam odgovor:
Spaljeni666 je napisao/la:
ja san se cuja sa Qwertason i reka je ka da te nema da mozemo mi obavit trejd nest tako..ja san ga razumija da si njega zaduzija pa san s njin obavija trejd Shocked

pa nakon malo propitivanja:
Spaljeni666 je napisao/la:
reka je da tebe nema u rijeci i da mogu se s njin trejdat sad san tek vidia staru poruku..

pa onda kopija njegove poruke:
Citat :
čeč ti nie u rijeci
tak da možeš od mene kupit:

2x Liliana vess 45kn/kom
1xChandra Naalar 35kn/kom

ti treba još šta?
javi,tnx

Mislim da je to što je QWERTAS ilitiga Filip Popović učinio dno-dna. Muljanje drugih da kupe od njega karte na aukciji koju je netko drugi otvorio.
Mislim da zaslužuje trajni ban. No, ne želim ja odlučiti o tome - nek to odluči netko drugi (Ged??? ili jednostavno sama zajednica).

Pozdrav
Filip
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 14:19

well, nije ko da se ovdje dogodilo ista dostojno perma bena...
ko da te neko nagovorio da kupuješ u Bili mjesto Konzuma, ali podlo je u svakom slucaju.
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 14:21

tambourinko je napisao/la:
well, nije ko da se ovdje dogodilo ista dostojno perma bena...
ko da te neko nagovorio da kupuješ u Bili mjesto Konzuma, ali podlo je u svakom slucaju.

Pročitaj još jednom.
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
bre džontra volta
Wizard Mentor
Wizard Mentor
bre džontra volta


Broj postova : 142
Location : zgrada
Registration date : 30.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 14:24

fakat jadno Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 14:30

No
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 16:20

for teh frakking win...

Pehar

sada je jedini problem to sto ce tesko ovo uspjeti nadmasiti...
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 18:19

na starom forumu taj lik je ima miljun opomena, svako malo je nekoga vara.
na ovom forumu je pravda ka i u nasoj drzavi, pateticno
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 19:18

Cisto sumnjam da bi Kaco mogao tako nesto napraviti. Rolling Eyes

Ne volim bas permanentno benati ljude, posebno ako moram sam o tome odlucivati, no mislim da zbog Okca necu imati puno neprospavanih noci.
Ako netko misli da sam u krivu i/ili ima kakve smislene razloge/razmisljanja neka se slobodno javi.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 19:57

Ged je napisao/la:
Cisto sumnjam da bi Kaco mogao tako nesto napraviti. Rolling Eyes

Ne volim bas permanentno benati ljude, posebno ako moram sam o tome odlucivati, no mislim da zbog Okca necu imati puno neprospavanih noci.
Ako netko misli da sam u krivu i/ili ima kakve smislene razloge/razmisljanja neka se slobodno javi.

Signed!
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 22:47

nisam neki veliki obozavatelj okca no ni smrtne kazne

smatram da su sve stranke ne korektne

1. nije odmah obavjestila, zbunila 2.
2. ne zna pravila, aukcije su obvezujuce
3. stari ripper odma iskoristio priliku,

ako je istina da je rekao tipu 2. da je on zamjenski prodavac od 1. to je pokvareno i zasluzuje ban na 2 godine
i tek onda bi razmislio o tezim sankcijama

ako je 2 krivo shvatio trebao bi kupit od oboje jer je nj greska

da cujemo sto kaco misli o incidentu, ako mu vec misliti glumit sudca barem budite fer jer inace niste nista bolji od njega
[Vrh] Go down
Dado
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 44
Location : Osijek
Registration date : 03.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptysub 1 kol 2009 - 23:01

https://cromtg.forumcroatian.com/trade-area-f3/razmjena-hitno-mi-trebaju-ove-karte-t1425.htm

ovo isto bas nije bilo ok od njega.. pa ono nek se uzme sve u obzir
[Vrh] Go down
fićo
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Location : Đakovo
Registration date : 11.06.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 0:23

ah ipak je to daca!!king king king
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 13:19

Cisti scam. Ja nemam nist osobito konstruktivno za reci osim toga da apsolutno osudjujem takvo ponasanje. Okac je prevario kupca i ostetio Ceca za novce i treba snositi posljedice za to.
[Vrh] Go down
Rodolfo
Experienced Mage
Experienced Mage
Rodolfo


Broj postova : 86
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 06.06.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 15:54

Ovaj okčev potez je možda nemoralan, ali je sasvim legalan po pitanju pravila buy-sell area i aukcija. To što spaljeni666 nije upoznat s pravilima aukcija njegova je krivnja, jer je trebao čekati da mu se Čeč javi, a ne ići u trejd s okcem. Čeč nigdje u svojoj aukciji nije napisao da zadužuje Okca da obavi trejd sa pobjednicima aukcije, niti je okac rekao spaljenome da je njega Čeč zamolio da obavi trejd. Ako osvojiš karte na aukciji onda ih trebaš platiti, a ne ići u novi trejd. Istina je da je rippanje nemoralno, ali ljudi recesija je i treba se nekako zaradit.
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 16:21

Lupim te čekićem u glavu, uzmem ti novac i kažem, jebiga recesija je. Ne lupeći gluposti.

Niti je prvi put da je tako nešto napravio niti je slučajno. Ripanje je sivo područje, ali ovo je čista krađa.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 16:25

tako se moze sve opravdat - recesija... zar cemo zbog toga spast na niske grane?

ja san za ljuti ban, ako zbog nicega onda zbog toga sta na svakom forumu u BTA ima najmanje 20 tema o njemu kako je zajebaja nekoga, i uvik se izvuce.
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
[spike_6]-[QLC]
JA SAM BOG ZA VAS!
JA SAM BOG ZA VAS!
[spike_6]-[QLC]


Broj postova : 206
Age : 39
Location : Organiziram špicu ofc
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 17:53

to je zato sto ga ged voli...po noci...
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptyned 2 kol 2009 - 23:42

Rodolfo je napisao/la:
Ovaj okčev potez je možda nemoralan, ali je sasvim legalan po pitanju pravila buy-sell area i aukcija. To što spaljeni666 nije upoznat s pravilima aukcija njegova je krivnja, jer je trebao čekati da mu se Čeč javi, a ne ići u trejd s okcem. Čeč nigdje u svojoj aukciji nije napisao da zadužuje Okca da obavi trejd sa pobjednicima aukcije, niti je okac rekao spaljenome da je njega Čeč zamolio da obavi trejd. Ako osvojiš karte na aukciji onda ih trebaš platiti, a ne ići u novi trejd. Istina je da je rippanje nemoralno, ali ljudi recesija je i treba se nekako zaradit.
Okac i trejd su u pitanju, tako da ne moramo razbijati glavu je li taj potez mozda nemoralan. Kako smo mala zajednica, to bi vec trebalo biti dovoljno za svaku osudu, posebno uzimajuci u obzir ne bas bajnu povijest doticnog.
Cak i ako to zanemarimo, po meni zasluzuje ban iz jednostavnog razloga. Iako se slazem s tobom da spaljeni666 snosi dio krivnje, njegova krivnja proizlazi iz neznanja. Okceva krvinja (nadam se da se slazemo kako Okac zna pravila aukcija) proizlazi iz svjesne namjere, cime je direktno ostetio Ceca i jos k tome prakticki primorao spaljenog da prekrsi pravila ili kupi dvaput iste karte. Mislim da je nize tesko pasti, iako sam siguran da me moze demantirati u bilo kojem trenutku. Tako da ovo nema veze s ripanjem i recesijom, vec s podloscu i varanjem.

[spike_6]-[QLC] je napisao/la:
to je zato sto ga ged voli...po noci...
Pa sto? Bar onda nije na forumu. pig
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 0:00

Slazem se sa svime osim sa nocnom ljubavi.
[Vrh] Go down
Scout
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 106
Age : 31
Location : Zd
Registration date : 29.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 2:03

Okac,što ti kažeš?Shocked
pokušaj se opravdati ili bar ispričati,ovo je dno dna.Crying or Very sad
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 11:10

mozda je na more otisao scratch
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 15:07

pise da je last time online: 25.7
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 15:43

Citat :
Ja sam prije nekih godinu dana mislim cak da i na tvojoj aukciji bidao na Boggart Ram-Gang 4kom 15kn/kom i u roku od sat vremena mi se javio taj QWERTAS i rekao da bolje uzmem od njega kao da ne placam postarinu ili kaj vec tak da to ti se stalno dogada ajde uzivaj

Tu sam poruku dobio na PM od jednog usera....
Okac se ne javlja a na forumu je - da li to znači da je sve jasno?
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 16:11

Ishan je napisao/la:
Okac se ne javlja a na forumu je - da li to znači da je sve jasno?
Okac se i nije mogao javiti. pig
Sad se moze, ako se sutra ne javi, onda je stvarno sve jasno.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Emptypon 3 kol 2009 - 16:37

neee okca... ostavite jadnog čovjeka na miru, šta vam je skrivio? to kaj je izjebo Ćeć-a je pohvalno ipak mu je ovaj konkurencija Smile
problem je to kaj je Ćeć pre ležeran... svako malo izleti topic "od koga sam kupio kolekciju?" i slične gluparije... Ćeć ako te već nije briga i kasniš i zaboravljaš onda se nemoj bunit kaj drugi iskorištavaju tvoju ljenost i probleme 3. životne dobi :p
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic Empty

[Vrh] Go down
 
Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» QWERTAS...
» QWERTAS.??
» Qwertas javi se ili.......
» QWERTAS i Luke Skywalker
» Okac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: BTA-
Forum(o)Bir: