CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu

Go down 
+12
Prcko
luis
Zubo_i
RaveX
Niksodus
Anomen
Dace
Ixtlilxochitl
Jerman_i
Trinket
Mraz
ramon
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 1:13

...subota... 14. 7., peživio sam petak 13. i danas mi se počnu događat pizdarije, padne zastor tuš kade, sjebem naočale, nema seksa (već 3 mjeseca), nema kave u kući, nema doručka, nema muffina... prokleti pas...

..a jebeš ga...

kao što neki od vas znaju - u jameriki sam, a i tu me zatekao game day - rilis desete YIIIIIIHAAAAAAW, WOOOOOHOOOOO, itd.
- pronađem meni najbliži venue, malu trgovinicu - Conejo Sport Cards, u malome gradiću onkraj El Eja - Thousand Oakes (tu su busteri ispod 3.5 $ inače), isprintam si upute i idemo...
...stanem u obližnjem mallu i kupim kavu u starbucksu (već mi je bolje) i popravim naočale za 5 $ (lik je gotov za 5 min i još mi ih očisti i zategne), stignem bez problema do trgovinice u dobrom vremenu, 34 min i mislim si - stvari napokon idu na bolje...
...ali ne trgovina se otvara tek u 12 (sad je 10.54 btw), mislim - dobro, malo se prošećem pojedem neš i dobro, ali usput se izgubim, sunce odjednom grane i skuham se, dođem do auta i dalje se kuham, trgovinica se otvorila tek u 1 i nešt i nema baš nešt ljudi, mislim ja...
sjedim vani pušim cigaru i gledam ljude kako dolaze, obavio sam prijavu pa me nije briga, ali odjednom trgovinica izgleda pretjesna za sve te ljude, dolazi lik sa ženom i malom klinkom i izgleda mi da idu možda kupovat nešt za klinku ili stari ide kupit neke sportske karte, a kad ono - tip prijavljuje sebe, ženu i klinku za rilis...
kasnije dolazi i neki starkelja od minimalno 60-etak godina...
sjedim, čudim se, nevjerujem - skupilo se 40+ ljudi...
...pomažem slagat stolove vani da možemo zapalit koju cigaru dok igramo i tako upadam u razgovor i upoznavanje sa lokalcima, čavrljamo, sjedamo, zapalimo i radimo dekove, puno priče, pametovanja, kurčenja, ispitivanja, ono kako to već ide;
u tišini osluškujem i lomim se između red - black i black - green, uglavnom, evo deck liste:
-festering goblin (dek bez goblina nije dek)
- vampire bats
- llanowar elves
- rushwood dryad - 9 foresta
- treetop bracers - 8 swampova
- terror
- cruel edict
- assassinate
- recover
- mind rot
- pincher beetles
- femeref archers
- blanchwood armor
- whispersilk cloak
- rootwalla
- overgrowth
- juggernaut
- stalking tiger
- stampeding wildebeests
- kavu climber
- mass of ghouls
- essence drain
- nightmare

...složim to i ljut sam na crvenu jer sam dobio samo 2 shocka, furnace whelpa, fists of anvil i goblin elite infantry, al eto ovo je na kraju ispalo jako dobro, i tako usred mog gruntanja netko zakriči:
...pairings!!!!!...
...ugasimo, krećemo u pohod otkrivanja prvih protivnika, kad nas prekida uzvik; he's gonna re-pair!!!...
...čavrljamo, sjedamo, zapalimo...

...i tako nakon nekog vremena napokon krećemo, debelo su prošla 2 sata i počinje ...

... runda prva - neki klinac (black - red) čini mi se dobar pairing za prvu rundu - bili smo za istim stolom kad smo slagali dekove, i za skoro svaku kartu je ispitivao dva lika s kojima sam postavljao stolove vani da bi mogli zapalit koju cigaru, a i oni mu nisu davali baš najbolje savjete...

on prvi igra i krene sa goblin pikerom naspram mojih vampire bats i festera, prilično sam brz i moji removali čine čuda, dok bats i fester idu ftw
druga prilično nezanimljiva mali je screwan, a mene spašava overgrowth i prebijaju ga wildebeests sa cloakom... rukujemo se i ja mu (naravno) pametujem šta je trebao staviti u dek itd...

...čekam drugu rundu pušim prokleti camel i prisluškujem priče koje kruže okolo, jedan lik supersretan što ima phage u deku, a igra tri boje bez ikakvih filtera za crnu - a on im jedan od boljih dekbuildera, ne moram ni pomenuti da je dropao nakon 4 runde, osim toga priče su iste kao u svakoj igraonici i kafiću u kojem se igra magic - komentiraju se playevi, "zamisli šta bi bilo kad bi bilo" i "jel' se sjećaš kad sam..." i u tom okruženju dolazi...

...druga runda - malo stariji klinac (blue - red) - uuuu ovaj izgleda opasno (naočale ala olegowsy, friz ala začešljani u starnu minival) i čini mi se ima pristojan dek

on prvi igra i kreće polako dok se ja razvijam sa lanowarcima, archerom i juggernautom, prije nego ja stignem equipat cloak ili bilo šta drugo doleti mi cone of flame i mojeg boarda nema, ok uplašio me, ali recover i climber me vraćaju u prednost - kadli još jedam cone ...
... ali već je prekasno i 9/7 mass of ghouls sa blanchwoodom i cloakom ftw...

...ni prvu ni drugu partiju nisam vidio puno od deka znam da ima cancel, conove i puno drawa, drugu partiju vidim samo puppeteera i aven fishera koji popiju terror (puppeteer) i chump - fisher, ukratko rusham ga sa dryadom , tigrom i juggernautom sa treetop bracersima...
momak pruža dobar otpor i opravdava moje strahove i analizu pred partiju, ali sve mi se više čini da je dek jeben...

dok čekam novu rundu čavrljam sa kennyem (momak koji igra phage, i nemože ništ s njom jer ima 4 crne u costu), i lik se čini ok osim što mi objašnjava kako je propustio dosta od faksa jer je bio u bolnici zbog težeg pokušaja samoubojstva - prvi put se probao objesit, al' niš' od toga, pa je drugi put popio litru votke, 10 vicodina, i razrezao si ruke i napokon završio u bolnici, al eto niš ni od toga - poslije mi kaže priča uz smješak - "zamisli koliko moraš bit sjeban da probaš dvaput takvo sranje i onda zamisli kak se osjećaš kad ni u tome ne uspiješ... iz tog veselog razgovora me trgnu peringiiiii...

...treća runda - malo stariji lik (mislim da se zove Michael Jensen, ako to ikoga zanima) i igra, kako kasnije saznajem, 4-color (bez crvene), najbolji ovdje čini mi se barem...

ja rolam 1, ali brže krećem u ofanzivu - fester, bats, archer i par removala i on je na 9, a ja full, u međuvremenu pitam se kog vraga on radi feča, filtrira itd. ali nema pravog threata i onda sedmi lend i bum - platinum-jebeni-angel, a u ruci terror ...
...plače mi se...
...ali archer je na stolu i nema napada, 2 turna poslije bloka mi festera i anđeo dobije -1 -1 i popije esence drain, on je na 4, ima climbera i stalking tigra, ja - archera, lanowarca i treetop bracers u ruci - kalkuliram ali nikako mu ne mogu napravit još onaj jedan point dmga i prebije me mahamoti u par zalogaja...

sajdam nightmare i mind rot van, naturaliza i dross crocodile unutra (poslije ove partije nightmare sam svaki put sideao van za krokodila) i krećem prvi...
...partija kreće slično ja sam brži (dryada, lanowarci climber, ali se on ubrzo uspostavlja ravnotežu sa tigrom i 2/4 paukom, ali onda proradi mi kombo kojem se nisam ni nadao - stampeeding wildebeests + kavu climber, i uz pomoć overgrowtha podrawam previše karata, removali, protection, itd. i uz to mala dryada ga guzi i to je to...

...sve mi se više sviđa dek - kad vidim hand u trećoj partiji - lanowarac, krokodil, mass of ghouls, land, land, land, cloak, ne bi imao previše šanse ni da nije imao screw, ali eto u 4 poteza sve je gotovo, nismo ni igrali, jer on sa samo dva foresta nemože ništa...

vau... 3-0 i dobar dek, dobra igra - pun sam sebe... a svi znaju da onda dolazi spuštanje na zemlju ...

... mali uvod u ovaj meč... prije partije me organizator ispituje svakakva sranja, priča mi o pravilima dućana, i ine pizdarije kadli ovaj turnir postaje duplo internacionalan osim mene tu je još jedan stranac, mladi kinez koji je došao naučiti jezik, upoznaju me s njim Wu Jindhfzthgfkjdghhjgwezgsbfv... (zaboravio sam mu ime znam samo da je Wu) uglavnom lik priča tih i nerazgovjetan engleski i nerazumije ga baš (hence učenje jezika) i ja ga, nakon izmjena par riječi, otpišem kao prijetnju... HA - greška...

...kad sam vidio da sam speran s njim, moram priznati, bio sam pomalo zadovoljan, ali kao što se to puno puta pokaže u životu - tiha voda brege dere, trsla se brda rodio se miš, 'ko prvi tita ljubi, kornjača uvijek prestigne zeca, a mali kinez prebije balkanca...

... uglavnom - 4. runda Kinez Wu (white - black - green) čim sam vidio kako pileshuffla mrak mi pada na oči i strah me je - opravdano...
...prvu mi partiju spušća hippija u 3 turnu, a ja iman batse sa 1 swampom, moram se požurit, jednom mi discarda climbera, drugi put chumpam sa batsima, a treći poslije spušćanja hippija već imam juggernauta sa bracersima i on malo usporava jer je na 10, ali ima i bijelu muzu, a ja sam na 18 nemam henda i drawam lend i overgrowth slijedeća 2 turna, ipak ja to još ne znam i krećem u napad sa 6/4 juggernautom i malim sidekickeom lanowarcem, muza i hippi podlete pod juggernauta i ostaje samo mali elfić koji mi je mogao dobit partiju... kasnije on spušta dusk impa i equipa cloak na njega, ja stalno gledam u njegove landove i vidim samo prokleti forbidding watchtower, a ne gledam ostale landove - greška koja će postati očita za koji trenutak, naime topdekam edict i okinem ga jer on ima samo impa koji napada i taj prokleti tower, ja mislim pretvorit će tower u kreaturu ili sekat impa uglavnom win - win, ali on flasha benalish knighta i ja sam zbunjen, ima jednu kartu u ruci, i ja sam zbunjen ... onda skužim - on nema plains da pretvori land u kreaturu i bloka mi elfa...
kasnije drawam landove, a on me pika sa impom i spined wurmom, ja stallam sa removalima, ali to je to - da sam ga napadao sa elfom bio bi na tri točno da turn prije nego me je ubio...
...drugu me je pregazio - afflict na dross krokodila, essence drain na mass of ghouls, u ruci edict i bracers, drawam 5 landova za redom i pružam ruku...

... dobio sam lesson in humility, pokunjio se, zapalio cigar i pritajio se skautirajući moguće oponente i sve ostale dekove...
...čekajući slijedeću rundu organizator (i vlasnik dućana) shvaća da je pod vani pun čikova, i ja zarađujem limenku dr peppera skupljajući ih (možda moja najveća pobijeda danas)...

...inače cijene su im, kao što sam već ranije pripomenuo, čudne, underground sea - 45 $, ostali dualci 35, a iz ravnice 20 minimalno...već me 2 sata boli glava i umoran sam, a ove cijene to još pogoršavaju...

...i tako stiže i 5. runda sa...
...STARKELJOM (red - green) u razgovoru s njim (totalne pizdarije) postajem oprezno zadovoljan matchupom...
rolam više i krećem; on pokušava nešto sa ghitu encampmentom i viashino runnerom i wall of woodom, ali jednostavno ne može parirati mojim remuvalima i kreaturama sa cloakom ili bracersima i/ili blanchwood armorom... prva je brzo gotova - kavu climber sa bracersima i juggernaut i to je to ...
u drugoj je krenuo agresivnije, ali terorizirani 7/9 pauk sa
blanchwood armorom mu je ubio šanse za pobjedu i volju za brbljanjem, a ja ubijam njega opet sa cloakanim juggernautom...

- 4 - 1 overall nije loše i čini se da trebam samo drawat slijedeću rundu da upadnem u top 8, što se i događa i tome ću samo još reći da lik s kojim sam drawao izgleda ko bla, a netko je maznuo jednom tipu cijeli sajd, a onoj familiji sve reye sa blokom papira... glava me boli sve više idem na zrak, mrak je i pitam se da li ću uspjet naći put za autocestu...

...sudbina je htjela da baš ja igram sa tipom bez sajda, lik je nabrijan, uplašen, trese se, uzdahuje... neki Adam il' tak' neš'...

- četvrtfinale - (red - black) - šaflam ko lud dok on neš' priča o draftovima, a ja klimam glavom i pizdim ...
...krećem prvi i cijela ta partija mi je u magli znam da sam krenuo sa batsima i dryadom, discardao ga njegov masticore koji meni ništ nije napravio i koji je popio assassinate, pincher beetles i cloakani juggernaut idu ftw, ali druga...

...drugu partiju moram pripisati umoru i migreni, jer sam radio pizdarije - propustim land drop, skoro kastam bracerse na beetlea, itd...
ipak prejeben je dek i on je u kurcu ima citnul flute i spineless thuga na stolu, masticorea i još nešt u ruci, ja imam beetlea, climbera, lanowarce i archere na stolu, edikat, essence drain, mind rot i juggernauta u ruci, ja 5 (puno burnova - 2 lava axea i blaze u glavu), on 14 - razmišljam (greška), gledam mu grave - ili mind rotam, i riskiram da povuče još jedan axe ili blaze ili ga drainam pa mu axe ne pomaže, a nema dost landova da me blejza...
...ja ga ...................................... drainam i napadnem i passam on na 5 ja na 8...
... on povuče kartu - i to je land - u sebi likujem, a on je iz nekog razloga sretan - to je deveti land - blaze za 8...
...ona druga karta je BILA blaze - demoraliziran sam, kažem da idem prvi, svi komentiraju šta sam trebao napravit... čini mi se da idem doma...
... treće partija - mulligan na 6, sve debelo nema landova, ali ipak uzimam - koja greška on ima bolestan hand, poremova mi sve šta sam stavio i prebije me u jako malo turnova... pružim ruku, nasmijem se, vratim landove organizatoru, pozdravim se sa svima i sa gorkim okusom u ustima (doslovno i figurativno) krećem put malibua...

sve u svemu zanimljivo novi ljudi, nove partije, novo okružje, ali uvijek, uvijek ista priča...
[Vrh] Go down
Mraz
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mraz


Broj postova : 145
Age : 39
Location : Bjelovar
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 2:31

zanimljiv report, steta sto nisi nista dobio (koji si morao biti da bi dobio nesta boostera?)

Citat :
a onoj familiji sve reye sa blokom papira

ne znam zasto, ali na ovo sam se bas nasmijao (vjerovatno zbog bloka papira Laughing)
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 3:37

Mraz je napisao/la:
zanimljiv report, steta sto nisi nista dobio (koji si morao biti da bi dobio nesta boostera?)


a da nagrade su bile slijedeće:
1. booster box desete
2. 18 bustera
3. 9 bustera
4. 4 bustera

a usput, mi smo dobili magic blok papira sa rasporedom summer magica na poleđini svake stranice i magic kemijsku - barem prvih 34, ne znam za vas...
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 9:30

Vidim dobar provod.

Zanimljivo u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 9:38

Dobar report, steta jedino sto nisi igrao s nekim pro playerom (Cheon je iz Los Angelesa ako se ne varam)
[Vrh] Go down
Ixtlilxochitl
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 138
Location : zg
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 16:27

više puta sam se nasmijao na ovaj report i baš mi je uljepšao dan kad vidim da Magic bolje funkcionira tamo. eto, bar su oni sretni.
veće nagrade, više ljudi, jeftiniji boosteri. doduše, vjerojatno i više konkurencije, ali to treba shvatiti kao izazov Very Happy
[Vrh] Go down
Dace
kapetan
kapetan
Dace


Broj postova : 122
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 16 srp 2007 - 21:59

lol pa nagrade kod nas su bile bolje
[Vrh] Go down
Ixtlilxochitl
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 138
Location : zg
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyuto 17 srp 2007 - 16:47

Dace je napisao/la:
lol pa nagrade kod nas su bile bolje
čudno. no dobro. vjerojatno zato jer se nije u sve gradove poslalo gdje je release bio najavljen.
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyuto 17 srp 2007 - 17:42

Kolko je ljudi bilo tamo na rilisu ?

Fora report , neobičan stil , malo te glava boljela i dok si pisao jelda ?

poz
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyuto 17 srp 2007 - 18:28

Dr. Hulijo daje dijagnozu i liječi preko foruma!
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyuto 17 srp 2007 - 18:29

ramon je napisao/la:

...treća runda - malo stariji lik (mislim da se zove Michael Jensen, ako to ikoga zanima)

lal
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyuto 17 srp 2007 - 18:31

Znamo ko mu je "tatica"!
[Vrh] Go down
Ixtlilxochitl
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 138
Location : zg
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysri 18 srp 2007 - 10:24

Niksodus je napisao/la:
Znamo ko mu je "tatica"!
Pippin je svima tatica.
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysri 18 srp 2007 - 17:05

julio je napisao/la:
Kolko je ljudi bilo tamo na rilisu ?

Fora report , neobičan stil , malo te glava boljela i dok si pisao jelda ?

poz

bilo je 40+ ljudi, a što se tiče pisanja - to je govorila piva iz mene, uz to hrpetina djece je kričala, vani lik, u čijoj kući na plaži (ha-ha) živimo, peče roštilj, pas me gnjavi, cura prigovara, a likova žena me upoznaje s nekim milfovima... pa da tebe vidim...
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysri 18 srp 2007 - 17:47

ramon je napisao/la:
julio je napisao/la:
Kolko je ljudi bilo tamo na rilisu ?

Fora report , neobičan stil , malo te glava boljela i dok si pisao jelda ?

poz

bilo je 40+ ljudi, a što se tiče pisanja - to je govorila piva iz mene, uz to hrpetina djece je kričala, vani lik, u čijoj kući na plaži (ha-ha) živimo, peče roštilj, pas me gnjavi, cura prigovara, a likova žena me upoznaje s nekim milfovima... pa da tebe vidim...


nisam mislio ništa loše king
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyčet 19 srp 2007 - 4:03

julio je napisao/la:
ramon je napisao/la:
julio je napisao/la:
Kolko je ljudi bilo tamo na rilisu ?

Fora report , neobičan stil , malo te glava boljela i dok si pisao jelda ?

poz

bilo je 40+ ljudi, a što se tiče pisanja - to je govorila piva iz mene, uz to hrpetina djece je kričala, vani lik, u čijoj kući na plaži (ha-ha) živimo, peče roštilj, pas me gnjavi, cura prigovara, a likova žena me upoznaje s nekim milfovima... pa da tebe vidim...


nisam mislio ništa loše king

ma nisam ni mislio da si mislio... zeka-peka, nisam stavio smajlić na kraju i eto problema...
[Vrh] Go down
Zubo_i
Riba
Riba
Zubo_i


Broj postova : 193
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 02.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyčet 19 srp 2007 - 4:14

Dobar raport. Btw. na kolikom se prostoru odrzao turnir?
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyčet 19 srp 2007 - 8:02

Da zubo, to je najbitnije alien
[Vrh] Go down
Zubo_i
Riba
Riba
Zubo_i


Broj postova : 193
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 02.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysub 21 srp 2007 - 2:05

Jerman_i je napisao/la:
Da zubo, to je najbitnije alien

naravno kako se mozes zabavit dok te gusi znoj drugih igraca koji nemaju higijenske navike Suspect
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysub 21 srp 2007 - 3:08

Zubo_i je napisao/la:
Jerman_i je napisao/la:
Da zubo, to je najbitnije alien

naravno kako se mozes zabavit dok te gusi znoj drugih igraca koji nemaju higijenske navike Suspect

nisam mjerio ali - bila je jedna prostorija sa tri stola po 6 ljudi, jedna prostorija sa 2 stola po 6 ljudi (sve klimatizirano) i vani su bila 3 stola čini mi se...
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysub 21 srp 2007 - 5:25

ramon je napisao/la:
Zubo_i je napisao/la:
Jerman_i je napisao/la:
Da zubo, to je najbitnije alien

naravno kako se mozes zabavit dok te gusi znoj drugih igraca koji nemaju higijenske navike Suspect

nisam mjerio ali - bila je jedna prostorija sa tri stola po 6 ljudi, jedna prostorija sa 2 stola po 6 ljudi (sve klimatizirano) i vani su bila 3 stola čini mi se...

Joj što smo precizni... Kako moji protektori?
[Vrh] Go down
Prcko
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Prcko


Broj postova : 47
Location : Brač
Registration date : 30.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysub 21 srp 2007 - 15:17

Koji lik:king:
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptysub 21 srp 2007 - 21:21

luis je napisao/la:


Joj što smo precizni... Kako moji protektori?

u procesu nabavljanja ... nisi bio precizan kakve hoćeš i kolko para bi potrošio...
[Vrh] Go down
luis
Wizard Mentor
Wizard Mentor
luis


Broj postova : 139
Age : 39
Location : Malo tu, malo tamo.
Registration date : 28.05.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptyned 22 srp 2007 - 6:55

ramon je napisao/la:
luis je napisao/la:


Joj što smo precizni... Kako moji protektori?

u procesu nabavljanja ... nisi bio precizan kakve hoćeš i kolko para bi potrošio...

Samo ti potroši pa ćemo vidit Twisted Evil
[Vrh] Go down
Cornix
Experienced Mage
Experienced Mage
Cornix


Broj postova : 86
Registration date : 13.06.2007

deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Emptypon 23 srp 2007 - 12:42

ako, kao neka iskusnjara u pisanju raporta, smijem primjetiti:
SJAJAN stil (lezeran, sa smislom za detalje, nenametljiv, ironicno-duhovit...) cista desetka

hvala na 5 minuta vrhunske zabave!

kad me netko sljedeci put vidi u ramonovoj blizini, daj me please
upoznajte s covjekom... (ako on to prije s gnusanjem ne odbije) rabbit
[Vrh] Go down
Sponsored content





deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty
PostajNaslov: Re: deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu   deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu Empty

[Vrh] Go down
 
deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» deseta edicija...
» Zmajevi nad Siskom (ili kako je Roso pokusao nemoguce) 1.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: