CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007

Go down 
+8
Trinket
Sephiroth_
swoop
Morea
bog frog
smrt
koora
DH
12 posters
Autor/icaPoruka
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 19:33

Došli su i prošli još jedni Nationalsi, i unatoč očekivanju većeg broja ljudi, došlo nas je tek 64. Malen broj, ali jaka konkurencija. Cro Pro se pojavio u skoro punom sastavu, žao mi je što Niko nije došao. No, ni to nije umanjilo kompetitivnost i žar borbe koji je bio sveprisutan kroz ova dva dana.

Priča seže negdje na kraj srpnja, kad sam dvojbu između Perilous Storma i Rakdosa, odlučio za combo... (kao da je to bilo upitno, zar ne?)

Skrpao sam deck, stavio par proxyja, i bacio se na testanje s lokalnom ekipom (Živolić, Niki, Marin, i par njih koji su gajili nadu o odlasku na LCQ), da bi se na kraju ispostavilo kako tek troje nas od 8 kvalificiranih ide na Nationalse. Zatim je uslijedilo kontaktiranje Daniela Godfreya, koji je na GB Nationalsima došao do top8 sa istim deckom. Ohrabren njegovom izjavom kako deck nema lošeg matchupa, počeo sam testirati na magic-leagueu, jerbo mi se ne da plaćati da bih igrao na MTGO. Nakon nešto vremena i izgubljenih gameova protiv Racka, shvatio sam da bi Magus of the Moon mogao ubiti tih par loših matchupova. No, iste nitko nije imao, pa sam bio primoran držati Wheel of Fate u sideboardu. Zatim sam još malo testao, i taman, par dana prije Nationalsa, sam shvatio kako sam deck apsolvirao do te mjere da, uz malo sreće, mogu odvoziti 6-0 u Standard dijelu Nationalsa.

Draft sam također vježbao na istoj stranici, odn. uz pomoć Netdrafta. Jedina stvar koja je bolja na MTGOu jest ta da se, kad god se odrafta, igra 3 runde, tako da moraš paziti tko što drafta. Ta me stvar koštala gamea ili 2, te sam, zbog nje, možebitno propustio i top 8.

I tako je na kalendaru pisalo: 24.08.2007. - petak

Popodne sam krenuo put ZGa. Nije bilo neke gužve, pa smo relativno bezbolno stigli do metropole. Nakon raspakiranja, otišao sam na spavanje, pomolio se Bogu za malo sreće, i sklopio umorne oči. Probudio sam se oko 3 ujutro, te sam, u nemogućnosti da zaspim, spakirao stvari potrebne za turnir: protektore za draft, torbu, album, resleevao deck, i tada zaspao do 8.

25.08.2007. - subota

Nakon buđenja u 8, spremam sendvič i vodu te krećem put Močvare, gdje susrećem tek par nadobudnih mladića, od kojih sam u velikoj većini vidio igrački potencijal Laughing Nakon pozdravljanja, Jerman me zamolio za jednog Saffija, te sam mu ga posudio, da bi mogao zaigrati Project X, deck koji sam ja želio igrati, ali sam na kraju odustao. Zatim su stigli i Živolić i Marin, te me Živolić pitao da li da igra Maguse u SBu. Naravno, rekao sam kako ja ne znam, jer Gruul ipak nije moja domena. Rekao sam samo kako je konzistencija ključ, a budući da je imao samo 2 Magusa na raspolaganju, posljedica je toga bila igranje sideboarda koji je bio konzistentan.

Nakon što smo uplatili 200 kn, Vrankovečki je pokupio slijedeću decklistu:

6 Snow-Covered Island
4 Steam Vents
4 Shivan Reef
2 Molten Slagheap
1 Fungal Reaches
1 Kher Keep

4 Lotus Bloom
4 Rite of Flame
3 Empty the Warrens
4 Pyromacer's Swath
4 Grapeshot
3 Telling Time
4 Claws of Gix
4 Repeal
4 Remand
4 Perilous Research
4 Hatching Plans

Sideboard;
3 Ignite Memories (wincon protiv kontrole)
3 Wheel of Fate (BG rack)
4 Martyr of Ashes (aggro i dredge)
3 Pongify (blink)
1 Storm Entity (Extirpate)
1 Empty the Warrens (Rack)


I tad su objavljeni pairingsi za R1:

Goran Elez sa UG aggro control:

Vučem svojih 7 i zadržim. On mulligani i zadržava. Ne sjećam se tko je igrao prvi, mislim da je on. Došao je do 3 landa, imao je na stolu Silhanu, Trolla equipanog sa Warhammerom koji je već napao i dignuo ga za 6, no meni se odsuspendao Lotus Bloom, te sam zavozio sa Rite, Rite, Claws, Repeal Clawse, Claws, Repeal Clawse, Claws, Swath, Grapeshot.

Nisam bio siguran da li da sajdam protiv kontrole ili aggroa, ali sam nakon malo razmišljanja ostavio Martyre u decku, jer se on mora zatepati da bi odigrao neku prijetnju, te mi tako ostavlja mjesta da ja slowplayam Martyra i dobijem povoljan ishod.

U drugoj sam krenuo sa Reefom i Martyrom, dok je on krenuo sa 2 Silhane, koje su me u tandemu napadale do 13 lifea, kad je krenula navala spellova sa moje strane: Rite, Rite, Rite, Claws, Swath, Grapeshot + Grapeshot u handu za slučaj Trickbind, koji se ispostavio točnim, ali ga nije povukao.


Dobar početak.


R2: Pairingsi su objavljeni. Igram protiv Ivana Lendvaja, koji igra Angelfire.

Iako sam se veselio ovom matchupu, koji mi je najbolji, i nisam izgubio nijednom od njega u testanju, ispostavilo se da sam izgubio 2-0. I ne radi vlastite gluposti već radi decka, koji mi nije htio ispljunuti neki win condition.
Zadržavam hand od 7 (4 Land, Lotus Bloom, Telling Time, Remand). Krećemo. Ja u svom 2 potezu suspendam Lotus Bloom, dok on marljivo igra Court Hussare. U obje partije ih je povukao čak 3. U drugoj sam povukao i ja, čak 3 Remanda, ali ni konstanto kontriranje Hussara mi nije pomoglo da povučem neki kill (Ignite, kojeg sam sideao za Empty the Warrens u slučaju Wratha, ili pak Grapeshot).


R3: Bojao sam se ovog jer nisam pretjerano testao matchup, ali Igor Leš i Picklesi sa 4 Trickbinda u sideboardu nisu zvučali baš motivirajuće.

Zadržavam hand nakon mulligana, dok on svoj isto mulla. Krećemo. Moj Lotus Bloom se na mom 5.potezu odsuspenda, te mu zavozim za 12 Goblina, koji su ga kroz 2 slijedeća poteza sravnila sa zemljom.

Sideam unutra Ignite za Gobline jer ima puno skupih karti. On sajda svih 15.

Zadržim hand jer imam kill u njemu. Na svom 4. potezu počinjem voziti, da bi me Trickbind zaustavio u pogibeljnoj namjeri. Sekam Swath na Claws, kako ne bih izgubio hand. Pokušavam se izvući, ali ne pali jer me on mlati za 6 po potezu.

Sajdam opet Empty the Warrens unutra, kako bih možda imao šanse pobijediti s goblinima. Ali nije pomoglo, jer, iako sam ga zatapao na upkeepu, kad mi je htio counterati Lotus, ne uspijevam naći kill i zagibam skoro nakon toga.


Draftamo. Odraftao sam RG deck, s puno removala i nešto evasiona, te jednim mispickom koji mi je na kraju donio match loss, jer sam od Gargadona kojeg sam pustio, iako sam bio RG, zaginuo dva puta.

R4: Gašparac, mislim Lovro. Još uvijek ne razlikujem braću Gašparac...pirat

Igra brz UW deck, sa nešto Erratic Mutationa, zatim sa 2 Saltfield Reclusea, 2 Blade of the Sixth Pridea, Amrou Scoutom, Whitemane Lionom, flyerima i sličnim prijateljima.

Nije vrijedno spomena, jer sam izginuo relativno brzo, te na kraju ostao poražen 2-0.
Moje se debljine, a ni Akroma, nisu pojavile.

R5: ne sjećam se s kim sam igrao, ali sam uspio pobijediti, te imati rez 2-3.


R6: Zvonimir Petrović, kojem sam pustio Gargadona, te samim time izgubio od te karte u 2 partije zaredom. Imao je dovoljno sreće da ga povuče, ja nisam imao sreće da povučem removal, i tu je bio kraj ovoj priči, a samim tim i prvom danu.

2-4 nakon prvog dana.

Došao sam do tete, te sam, nakon telefonskog poziva i saznanja da se GPT Krakow neće održati, se najeo fuži i otišao na spavanje mrtav umoran.

Negdje usred noći sam dobio poruku od Dramaxa, koji je čuo za moju nesreću 2-4, i zaželio mi da se "kao feniks iz pepela vratim i odvozim 6-0 drugi dan". Ispostavilo se da je bio jako blizu, pošto sam drugi dan igrao 5-1, s tim da je jedini poraz bio posljedica moje brzopletosti i gluposti, zapravo, kombinacije obju stvari koja je dovela do te žalosne brojke 5-1, a samim tim i gubitka šansi za top8, jer, koliko se sjećam, imao sam vraški dobre tiebreakere.

Ah kvragu, ne mogu svaki put biti najbolji lol!

I budim se opet u 8, ovaj put ne teglim torbu već samo osnovno (deck, protektore za draft, 2 sendviča, 3 Snickersa, i papirnate maramice).

Draftam RG još jednom. Mislim da su svi, osim možda 2 igrača, draftali crvenu, i opet završili s ok deckovima.

I kreće moj pohod na 6-0.

R7: Imaginarni protivnik sa WUBRG deckom... joj, kako sam ga samo premlatio. Nije ni land spustio, igrao je deck sa svih 45 crap commona što smo mu ostavili. A da ne kažem da nas je za stolom bilo tek 7.

R8: Tomislav Trnski - mirror

Zadržim hand, on isto. Krećem u beatdown sa t3 Nessian Courserom koji dobiva Graft od LLanowar Reborna. T4 silazi još jedan beater, T5 conflagrate ubija njegove blokere, te T6 napad + flashback srede njegov life total na 0.

Sidea jednu kartu, ja samo promiješam deck. On kaže da će prvi. Povučem solidan hand, on mulla, pa zadržava. Njegovi su playevi: suspend Keldon Halberdier, suspend Giant Dustwasp, suspend Keldon Halberdier #2+ Rift Elemental. Ja sam ga samo čekao da se razvije pa sam mu cijeli stol, nakon što me napao za 14, skinuo sa Sulfurous Blastom, te preuzeo kontrolu. Uskoro nakon toga je sletio Timbermare, te ga spustio na 2. Slijedeći potez sam ga napao i pobijedio.

4-4

R9: Ivan Pek (UR)
Ne volim UR, u oba me drafta ta kombinacija ponizila.

Naime, ovdje me u prvoj pobijedila kombinacija znanja i flyera, dok sam u drugoj zaginuo od misplaya (nisam flashbackao Conflagrate da mu ubijem Ephemerona i Infiltrator il-Kora, iako sam imao 5 karti u handu. Nobody to blame but myself.

4-5 i sve su mi lađe nade za top8 potonule.

R10: Nikša Mandić - RW midrange

Nikša mi počinje sa Mountainom i sa suspendanim Gargadonom, a ja se razveselim u response. Igram Ventse tepane, i stavim Lotus u suspenziju. Na njegovom potezu slijeće Rift Bolt u suspenziju. Sve je ok dok nema kreatura na stolu. Slijedeći potez igra Jotün Grunta, dok ja metnem land, i kažem dalje. On missa trigger, pa ga mora spremiti u sigurnost njegovog graveyarda. Moj Lotus dolazi iz suspenzije, vozim za 22 Goblina, i on smota.

Sajdao sam Martyre, od kojih je 1 išao u beatdown u početku, da bi ga on removao i ubio me

G2: Gubim sa combom u handu jer sam previdio da sam na 10, a imao je 2 Grunta + 2/2 kreaturu na stolu.

G3: Vraćam mu za g2 kad mu u t5 zavozim.


R11: Domagoj Prka - Rakdos
Rakdos nije toliko loš matchup kad opponent misli da igram Angelfire pa igra konzervativnije... Prvi krug stavlja u igru Blood Crypt tepan, dok ja Steam Vents, također tepan. On igra Crypt#2 tepan, ja se veselim i stavljam Snow Covered Island. Vidim da mu nije jasno, pa se još više razveselim, ali pregrizem jezik da ne pokažem nadmoć koju sam nakon 4 poteza (naravski, nakon odsuspendanja Lotus Blooma) lansirao, te ga spustio ispod 0. Jedini damage koji mi je zadao bila su "2 napada jednog Fanatica i Solifugea u tandemu" (ovo zvuči kao naslov neke publikacije, ne? Shocked )

Sajdam unutra Martyre za Telling Time i 1 Remand.

Matryr se pokazao jako dobrim, budući mu je zadao probleme i ubio Solifugea, te mi dopustio da egzekutiram kombo: Rite, Swath, Swath, Grapeshot za 20 dmga i match. Mane sam imao zahvaljujući storage landovima.

6-5


R12: Aris Miličević - Mono G aggro

Aris počinje sa Selom zatepanim.
Ja stavljam Lotus Bloom u suspenziju jer ovdje nema interakcije, nego obojica goldfishamo, osim što mu mogu bounceati neki pump enchantment, što sam i uradio u g2.

U g1 sam zavozio za 12 Goblina, koje je morao blokirati da preživi potez. No slijedeća navala je bila kobna.

Sideam unutra Martyre, vadim Remandove jer su prespori, i kreće Aris sa Llanowarcem, te Trollom, koji kasnije dobiva Cloak, pa drugi Cloak. Kad sam bio na 10, Repealam mu 1 Cloak da preživim, i slijedeći potez, uz pomoć Lotusa, koji se vratio iz RFG zone, zavozim za game i match.

GG.



Props&Slops:

P:
Živoliću na 9. mjestu
RaveXu za DVD
Robinu za Swathove
Cukiju za dualac i painove
Bogu za svu sreću i nesreću koja mi se dogodila ova 2 dana (loss protiv angelfirea)
Čeču za dolazak
Svima u top8, pogotovo Grgi i Vacu. Very Happy

S:
Nikiju što nije došao
Kvalificiranima iz Pule za nedolazak (ako niste mislili ići, mogli ste Cukiju dati slot, on bi bio išao)
Meni, jer sam loš igrač
Mustaću, eto, tako, nek se nađe i njemu slop Laughing


Coverage četvrtfinala na čakavštini stiže kroz par sati, a službeni za par dana, jer mora proći jednu složenu proceduru.


Zadnja promjena: ; uto 28 kol 2007 - 13:35; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 19:34

first!
[Vrh] Go down
smrt
Wizard Mentor
Wizard Mentor
smrt


Broj postova : 118
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 04.06.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 20:27

bravo care!!!!
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:04

Bravo Hrelja!
Prvo sam se stiltao jer sam mislio da si već napisao ne samo report, nego i coverage 1/4finala...sve u svemu, čekamo nastavak. jocolor
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:06

Još sat, sat i pol, pa je i drugi dio gotov.
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:09

jeli, da nije to 1/4 finale od dva i pol sata?
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:12

MISLIS DA NIJE?
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:19

znam da je, i zato se divim čovjeku
[Vrh] Go down
Sephiroth_
Experienced Mage
Experienced Mage
Sephiroth_


Broj postova : 84
Location : Pula
Registration date : 11.06.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:27

najs report hrelja, joj kako se veselim coveragu na čakavštini Very Happy
a jadni zagorci, budu se čudili tim riječima Shocked
[Vrh] Go down
Trinket
The anoing one
Trinket


Broj postova : 191
Age : 43
Location : Sisak
Registration date : 27.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:28

Sad mi se neda čitat pa ću neki drugi dan. (vjerojatno kad mi bude dosadno na poslu)
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 21:37

Sephiroth_ je napisao/la:
najs report hrelja, joj kako se veselim coveragu na čakavštini Very Happy
a jadni zagorci, budu se čudili tim riječima Shocked

zakej? dvojezicnost ftw
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 22:31

Tek sam 2 gamea dovršio, izgleda da će ostatak morati sačekati sutrašnji dan, jer tu ima veliki broj informacija. I coverage neće, ali definitivno neće biti na čakavštini, jer je količina informacija prevelika da bih ju, čak i ja, dvaput pisao. Unaprijed zahvaljujem na razumijevanju.
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptypon 27 kol 2007 - 23:48

izvrstan report. Vrlo zanimljiv, daj dotipkaj detaljnije 5.1 rezultat drugog dana
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 0:04

Smiješno je, ali ne sjećam se za neke partije kako sam točno zavozio... Nije da igram aggro pa da mogu pisati što sam napao, blokirao i tako dalje, neke partije mogu dešifrirati iz life totala za koliko sam uspio zavoziti, ali ne svaku.


P.S. placebo, da nisi ti onaj judge bez odijela? koji me upozoravao za ono da draftam nakon što judge koji vodi draft zapravo i kaže "draft!"? Smile
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 0:18

meni daj slops jer opce nisam igrac-.
[Vrh] Go down
Sephiroth_
Experienced Mage
Experienced Mage
Sephiroth_


Broj postova : 84
Location : Pula
Registration date : 11.06.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 11:45

coverage neće biti na čakavštini? nooooo, ne bum čital, ne bum čital Crying or Very sad
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 13:45

Sephiroth_ je napisao/la:
coverage neće biti na čakavštini? nooooo, ne bum čital, ne bum čital Crying or Very sad
o'š-ne'š, coverage je na standardnom hrvatskom jeziku poradi činjenice da ima 4 stranice u wordu. Sve to tipkati na čakavštiti je puno previše posla.
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 15:02

majca za turista
ftw
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Emptyuto 28 kol 2007 - 15:14

sry, ali:

grgina ninja majica > lik s 1 UP majicom > hreljina majica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007   Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007 Empty

[Vrh] Go down
 
Avantura jenega Istrijana - Nationals 2007
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Coverage - Nationals 2007 - 1/4 finale - Grga vs Vac
» Nationals 2009 rating cut
» 11/10/2007 have/need macak za ref .
» JSS -Zagreb --- 16.6.2007.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: