CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!

Go down 
+35
defra9
smak
Havoc
Dace
placebo
LaBuDoVa
Jerman_i
Trickz
tambourinko
argus
RaveX
Ishan
Dragon_slayer
Ian_Forestal
cromiky
CROvax
bog frog
stagediver
FANAttIC
Mirari
Kerber
carnophage
QWERTAS
Pippin
Magnus
k_u_k_a
Anomen
BoooomFist!!!
svup91
freeze
ShuPac
Niksodus
sen
thorus
Spirit Soldier
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 12:32

Šta nisu napravili novi TCG !
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 12:43

Magnus je napisao/la:
P. S. Shupac,onaj Lendvaj kojeg citiras jel to Ivan,sto je sad u Bjelovaru igrao ferije u extendedu? Ako da,pozdravi ga!

oću
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:01

lol
[Vrh] Go down
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:17

sam ovo s combatom je bed,ovo ostalo je votever(osim maligana,nerijetko odlučiš zadržat/maliganit ovisno o protivniku)
jesam dobro skužio: napadam s 5/5 tipom,protivnik bloka s 2/2 i 4/4 i ja moram ubit 2/2 jer je on 1.(LOOOL) bloko?!
[Vrh] Go down
carnophage
Wizard Mentor
Wizard Mentor
carnophage


Broj postova : 220
Age : 44
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:26

QWERTAS je napisao/la:
sam ovo s combatom je bed,ovo ostalo je votever(osim maligana,nerijetko odlučiš zadržat/maliganit ovisno o protivniku)
jesam dobro skužio: napadam s 5/5 tipom,protivnik bloka s 2/2 i 4/4 i ja moram ubit 2/2 jer je on 1.(LOOOL) bloko?!

da, jebeni rulling; već vidim kako se upisuju 0-0 rezultati, jer nitko nije htio, ni mogao napadati
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:28

QWERTAS je napisao/la:
sam ovo s combatom je bed,ovo ostalo je votever(osim maligana,nerijetko odlučiš zadržat/maliganit ovisno o protivniku)
jesam dobro skužio: napadam s 5/5 tipom,protivnik bloka s 2/2 i 4/4 i ja moram ubit 2/2 jer je on 1.(LOOOL) bloko?!

nisi dobro skužio. doduše s obzirom na tvoje izvrsno poznavanje engleskog jezika stečenog na studiju agrikulture nije čudo ... anyway da ti tata pojasni .... dakle ti napadaš, a djevojka se brani (da nebi netko od ostalih čitača krivo shvatio ovo se IRL rijetko događa, osim ako se djevojka zove Marić) i sad... ona odredi s kojim će kričerima blokat, a ti određuješ redoslijed koji je prvi, drugi

dakle u tvom slučaju ... ona kaže blokam s 2/2 i 4/4 ti definiraš 4/4 kao prvog blokera i 2/2 kao drugog i riješio si problem na način koji si želio..

na engleskom se to piše ovako:
The first thing that happens during the declare blockers step is that
the defending player (big surprise!) declares blockers. This works the
same as before, with an addition. If multiple creatures block the same
attacker, the attacking player orders those blockers to show which is
first in line for that attacker's damage, which is second, and so on.


Zadnja promjena: ShuPac; sri 10 lip 2009 - 13:32; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
QWERTAS
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 256
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:30

da super je kad kad skaštas toktera 3. potez i strejdaš ga za werbera sljedeći potez:ctrlqe:
[Vrh] Go down
carnophage
Wizard Mentor
Wizard Mentor
carnophage


Broj postova : 220
Age : 44
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:35

okej; šule je u pravu; iako su oni postavili da onaj koji napada iz nekog razloga asajna lital demiđ manjoj kreaturi, pa sam ostao zbunjen nakon Okčeve opaske
[Vrh] Go down
Kerber
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 50
Location : Rijeka
Registration date : 04.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 13:51

reci da je ovo retardirano je preblago...
PS: ball lightning... ajde bar nes
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:04

TOOOOOOOOOOOOOOO! NAPOKON ĆU MOĆ POBJEĐIVAT!!!!!
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:28

promjene ko promjene, bas me i ne diraju previse. zivot ide dalje Very Happy

"These rules changes go into effect on July 11, 2009 (the first day of Magic 2010 Prerelease events)" znaci da pravila vrijede i na natsima (ako se drugacije ne kaze) jer legalnost core seta nema veze sa pocetkom legalnosti pravila.

zanimljiv je tajming predstavljanja dualaca (malo dobrih vijesti pomijesas sa puno losih (kako kome), dodas vegete i to je to). skretanje paznje ftw.

novi ball lightning ima ruzan art Sad nesreca
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:29

pretpostavljam da ove promjene znace da ce ljudi koji nikad nisu naucili pravila, poput mene, moci napraviti manje pogresaka? Very Happy
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:41

stagediver je napisao/la:
pretpostavljam da ove promjene znace da ce ljudi koji nikad nisu naucili pravila, poput mene, moci napraviti manje pogresaka? Very Happy

Tako je. Smile

Eh, preživjet ćemo.

Btw lolčina: http://forums.mtgsalvation.com/attachment.php?attachmentid=90213&d=1244633741
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
CROvax
Experienced Mage
Experienced Mage
CROvax


Broj postova : 66
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 28.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:48

pravila su retardirana do bola, ali kao sto su neki pametni ljudi vec rekli, prezivjet cemo. Samo mi je zao damage stepa koji vise nikad nece biti isti, ali eto, zivot ide dalje. Ak WOTC misle da im je to pametno, samo naprijed, nece meni propasti trgovina kartona...
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:55

daj wtf, trebalo mi je 1000 godina da naucim sto je dmg na stack i bas kad sam skuzio nema ga -.-'
[Vrh] Go down
stagediver
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 67
Registration date : 13.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 14:57

citam ovaj clanak o promjenama i stvarno mislim da su (barem neke) ok
recimo ono sranje s "end-of-turn loophole" dosad mi je bilo poprilicno nerazumljivo

Rakdos Guildmage's second ability: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Symbol_3_manaOMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Red_mana: Put a 2/1 red Goblin creature token with haste onto the battlefield. Exile it at the beginning of the next end step.

sad je mnogo jasnije (intuitivnije, tocno kako lik i govori!) da se token zadrzava na bojisnici Very Happy veci dio sljedeceg poteza, ukoliko se ability aktivira nakon pocetka end step-a
[Vrh] Go down
BoooomFist!!!
Apprentice Mage
Apprentice Mage
BoooomFist!!!


Broj postova : 23
Location : House of the Rising Sun
Registration date : 23.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 15:00

svup, mama ti je retaj :-P.

ontopic: nije propast svijeta zato jer su wizardsi malčice (čitaj: totalno) sjebali igru kakvu je mi znamo. novi klinci koji su odrasli na yugiohu i pokemonima će se puno bržo aklimatizirati na ovaj tcg, ako se ikad odluće prebaciti na mtg. mi stariji ćemo samo nastaviti igrati po old school pravilima.

eto ideje: mogli bi mi hrvati srediti nekakvi turnir po pravilima koje svi znamo i volimo, uključit ga u našu velebnu turističku ponudu i dizat pare na mtg penzićima koji bi onda dolazili kod nas igrat magic :-D :-D
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 15:14

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Morphling_lol
[Vrh] Go down
Dragon_slayer
Experienced Mage
Experienced Mage
Dragon_slayer


Broj postova : 93
Age : 33
Registration date : 01.09.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 15:31

lol at morphling Razz


al isuse.. ovo s dmgom bez stacka je uzasno..

stvarno magic pocinju radit kao jos jednu brainless igru
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 22:56

Promjene su više manje whatever. Igre su učinile malo intuitivnijom novom igraču i pravila su malo sređenija nego ranije. Eliminacija mana burna možda pomogne kombo deckovima ali.. na kraju krajeva - nije ni toliko bitno.
Ono što je bitno je promjena sa combat stackom. Kao prvo nova pravila mi se ne čine puno jednostavnija nego ona prijašnja - zajebana su za naučiti i mislim da će i dalje novi igrači imati problema s time.
Ono što ova promjena odnosi sa sobom su sitni mali trikovi koje su bolji igrači mogli izvoditi. Tipa napadanje s foliranjem da imaš prevaru u ruci, navlačenje protivnika da prvi odigra svoju prevaru i drugi mind trikovi koji su nerijetko bili presudni u partijama. Nažalost ova promjena (i samo ova) ide u korist manje sposobnim igračima - točnije onim igračima koji mogu manje folirat i iz navlakuše izvuć korist. Samim time i mtg postaje manje zahtijevna igra. Ne puno - ali gubi jednu čar.

Anyway... treba vidjeti kako će to funkcionirati.
Znam samo da ćemo ja i frend još mjesec dana na jogu igrat casual po starim pravilima... Wink
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 23:04

RE-TAR-DED
[Vrh] Go down
k_u_k_a
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 147
Age : 30
Location : temišvar
Registration date : 29.07.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 23:06

hm, jel to znaci da necemo moci regenerirati trola..?
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 23:25

biskup je indestructible, ne moras ga regenerirati.

a ascetica moras regenerirati prije dmga.
[Vrh] Go down
argus
Vault Dweller
Vault Dweller
argus


Broj postova : 246
Location : Vinkovci
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptysri 10 lip 2009 - 23:28

OMFG! uništili su magic i tcg i kanadu!!!!

samo vi kukajte za fanaticom ali promjene su tu! bit će zanimljivo suditi natse... ima da isprintam majicu

"ne može combat damage na stack!


život ide dalje, a i magic... doduše mi ćemo na cube draftu neka pravila jednostavno zanemariti... combat na stack rulz cheers
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Emptyčet 11 lip 2009 - 0:29

cek wtf, znaci ak sad blokam s balotom recimo, on umre i ja moram birat ocu li ubit tipa ili dobit 4 lajfa...ili kak ce draft izgledat ak imam onog tipa kaj se pumpa u tufnesu, eo pumpam ga prije combat dmga, hvala stari evo magma sprey po njemu...koi klip!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ladies and Gentlemen- novi wog :O
» double strike
» Vorosh double strike
» Novi infraction

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: