CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!

Go down 
+35
defra9
smak
Havoc
Dace
placebo
LaBuDoVa
Jerman_i
Trickz
tambourinko
argus
RaveX
Ishan
Dragon_slayer
Ian_Forestal
cromiky
CROvax
bog frog
stagediver
FANAttIC
Mirari
Kerber
carnophage
QWERTAS
Pippin
Magnus
k_u_k_a
Anomen
BoooomFist!!!
svup91
freeze
ShuPac
Niksodus
sen
thorus
Spirit Soldier
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Magnus
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Magnus


Broj postova : 22
Age : 44
Location : Dominaria-podno Medvednice
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptypet 12 lip 2009 - 15:30

Napisao ja cjeli esej i nestade,neda mi se sad nanovo. Ukratko,sjedim ja prije jedno 4 godine u ondasnjoj k'dori koja se sad zove zasto ne(ma jel taj birc ikad imao normalno ime) na kavici nakon nocne smjene i dolazi likic mali,gospon vi igrate magic? Slobodno sjednem? Ma sedi se...i slusam ja tog malog,mali savsretan kaj je dan prije bio na draftu drugi blabla...e taj dripac mi je danas pravi frend koji mi je fakat pomogao dosta puta a sto se magica tice trudi se,judge je...e a kaj bi bilo da sam mu ja pokazai neke stare karte i rekao lima to ti je onda radilo onak a sad radi ovak zato kaj kad su wotc htjeli povecat klijentelu zakljucili da su pravila za tebe prekomplicirana. Pa zato wishevi nisu kaj su bili...ni riptide laboratory...ni fanatic...i hrpa,vecina karata koje su izdavali tjekom 16 godina to je sve mjenjani zato kej je to tebi komplicirano...zbunjuje tvoj njezni um. Btw ja sam ajnstajn ti nisi. Ljudi,pa novi igraci ce vidit te karte!imajte na umu da smo mi ti koji reklamiraju mtg,za igru ste culi od ekipe. Mislite da ce novom igracu to bit logicno,da ce mu se dopast igra kojoj stizu reizdanja pravila po 2 put? Ja fakat ne znam sto da mislim,al ljudi na americkim forumima gube zivce i size opako.
[Vrh] Go down
BoooomFist!!!
Apprentice Mage
Apprentice Mage
BoooomFist!!!


Broj postova : 23
Location : House of the Rising Sun
Registration date : 23.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptypet 12 lip 2009 - 19:42

Zbunjen sam Sad Question...
[Vrh] Go down
smak
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Age : 37
Location : Petrijevci
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 2:05

lijepo je čovjek sve napisao... po meni drži vodu.
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 9:51

Ja osobno za sebe znam koliko sam puta na pitanje '..a šta je to?' odgovorio 'prekomplicirano je da ti objašnjavam.' And guess what, ni sad nije ništa jednostavnije za objasniti.
[Vrh] Go down
spaljo
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 15
Location : Bijelovar
Registration date : 28.04.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 12:14

svakome od nas ima svoje viđenje ovih pravila...nekome se sviđjaju nekome ne.... ali kljuc svega je, koliko god se ona nam sviđala ili ne, pitanje...... koliko nas ce se prestati (ali stvarno) baviti međikom zbog njih, a koliko novih će početi?
[Vrh] Go down
smak
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Age : 37
Location : Petrijevci
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 12:19

spaljo je napisao/la:
svakome od nas ima svoje viđenje ovih pravila...nekome se sviđjaju nekome ne.... ali kljuc svega je, koliko god se ona nam sviđala ili ne, pitanje...... koliko nas ce se prestati (ali stvarno) baviti međikom zbog njih, a koliko novih će početi?
mislim da to uopće neće utjecati na broj igrača. novima je novo i neće poimati koja su im pravila bolja kad će samo jedna postojati, a mi stari previše sve to volimo da bismo samo zbog dmg na stack odustali. više manje samo kukamo da se koliko toliko riješimo frustracija Razz
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 12:59

DMG ON STACK I LOVE YOU! Embarassed

Ma naviknut ce mo se. Promjene su mi beskorisne i lose, ali sta sad.
[Vrh] Go down
pepe
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Age : 36
Location : Split
Registration date : 16.08.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 17:41

Kod igre doma sa ekipom se necu pridrzavat 5. novog pravila koje mice damage sa stacka, a na turnirima, boze moj, igram po novome. Jednostavno napadanje i nadmudrivanje kod istog je nazanimljiviji dio igre, bar meni, i ova promjena ubija taj fundamentalini di igre, a i takvog su misljenja svi oko mene.
Mislim kad vec printamo karte za igrat i na taj nacin za 6 kn dobijam 4 goyfa i 4 delte, koji cvijet cu se ovoga pridrzavat Very Happy
Magic je kao originalne i piratske igre, piratsku odbijes blizu badava dok za original moras izmust para i para, a ucinak je isti, bitno je da se igra Smile
[Vrh] Go down
BoooomFist!!!
Apprentice Mage
Apprentice Mage
BoooomFist!!!


Broj postova : 23
Location : House of the Rising Sun
Registration date : 23.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptysub 13 lip 2009 - 21:59

pepe je napisao/la:
Kod igre doma sa ekipom se necu pridrzavat 5. novog pravila koje mice damage sa stacka, a na turnirima, boze moj, igram po novome. Jednostavno napadanje i nadmudrivanje kod istog je nazanimljiviji dio igre, bar meni, i ova promjena ubija taj fundamentalini di igre, a i takvog su misljenja svi oko mene.
Mislim kad vec printamo karte za igrat i na taj nacin za 6 kn dobijam 4 goyfa i 4 delte, koji cvijet cu se ovoga pridrzavat Very Happy
Magic je kao originalne i piratske igre, piratsku odbijes blizu badava dok za original moras izmust para i para, a ucinak je isti, bitno je da se igra Smile

The man has a point cheers lol!
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptyned 14 lip 2009 - 0:43

Da ali za takav casual plej ti ne trebaju ni nove edicije, niti moraš znat pola pravila, niti moraš dolazit igrat sa drugim ljudima, veći dio Magica na žalost nije takav full casual play. Ali slažem se da je to najljepši pristup, bez opterećenja 'omg ova krap karta ne smije ići u ovaj dek samo zato šta je fora' .
[Vrh] Go down
Magnus
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Magnus


Broj postova : 22
Age : 44
Location : Dominaria-podno Medvednice
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Emptypon 15 lip 2009 - 7:48

Bas sam frendu i ja rekao : cuj na turniru igram po pravilima,a casual nisam obavezan igrat,tak da ak neko nije za da odigramo po pre-m10 pravilima,nemoram igrat. Ekipe za casual uvjek ima,a po reakcijama ekipe na forumima,cini se da nece bit bed nac ekipu za magic po pravilima za ekipu stariju od 6 godina.
[Vrh] Go down
Sponsored content





OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ladies and Gentlemen- novi wog :O
» double strike
» Vorosh double strike
» Novi infraction

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: