CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!

Go down 
+35
defra9
smak
Havoc
Dace
placebo
LaBuDoVa
Jerman_i
Trickz
tambourinko
argus
RaveX
Ishan
Dragon_slayer
Ian_Forestal
cromiky
CROvax
bog frog
stagediver
FANAttIC
Mirari
Kerber
carnophage
QWERTAS
Pippin
Magnus
k_u_k_a
Anomen
BoooomFist!!!
svup91
freeze
ShuPac
Niksodus
sen
thorus
Spirit Soldier
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 0:45

čpč @ putrid leech
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 1:38

RaveX je napisao/la:
čpč @ putrid leech
Zašto ČPČ kad i dalje postoji combat damage step? I dalje nakon što vidiš tko ga bloka možeš pumpat i on ti ga može magma sprayat u response.
Nemaš pojma, RaveX.
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 1:56

evo blokam ga s 2/2 tipom, imam jedan mountain otapan na battlefieldu.

what do you do?
[Vrh] Go down
Trickz
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 91
Location : Vienna / Virovitica
Registration date : 27.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 2:12

RaveX je napisao/la:
evo blokam ga s 2/2 tipom, imam jedan mountain otapan na battlefieldu.

what do you do?

w8 for shock?
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 2:17

RaveX je napisao/la:
evo blokam ga s 2/2 tipom, imam jedan mountain otapan na battlefieldu.

what do you do?

za pocetak ne igram pickles... a i ne placem jer damage vise ne ide na stack Razz
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 2:33

ne igram niti ja corny.dek, pa da igram shockove i drugi 1cc burn.

ovo je cisto retoricki primjer.

a obzirom na kolicinu kricera koji su mi u prosjeku u constructed (a i ltd) dekovima, kontam si da sam osoba koju je ovo najmanje pogodilo na cijelom svijetu.

...vise me bedira nemogucnost stekiranja lifelinka i nemogucnost flotanja mana iz upkeepa u draw...
[Vrh] Go down
Jerman_i
Zamjenik kapetana
Zamjenik kapetana
Jerman_i


Broj postova : 535
Age : 37
Location : zagreb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 11:59

Evo vam randomi, sta niste to zeljeli? To vam je vas casual magic i magic za "siroke mase".
[Vrh] Go down
LaBuDoVa
Alex
LaBuDoVa


Broj postova : 83
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 12:28

Jerman_i je napisao/la:
Evo vam randomi, sta niste to zeljeli? To vam je vas casual magic i magic za "siroke mase".

Jerman care!!!Very Happy

P.S. Skoro me herc strefio kad sam citao article ovo jutro Shocked
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 13:12

promjene su velike

epohalne

no mtg će se i dalje razvijat.

bez dmg na stack će barem6 brže završavati partije
[Vrh] Go down
Dace
kapetan
kapetan
Dace


Broj postova : 122
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 13:36

Vlado konacno moze pocet svjetsku dominaciju
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 14:11

ShuPac je napisao/la:

najbolesnije je to što se sjećam vremena 6-te edicije i što je njegov opis 100% točan .. ljudi su srali i na kraju prihvatili sve promjene ....

stvarno ne znam što reći na sve ovo!?! hoće li i ovaj puta biti isto tako!?! ... ali da sam totalno zbunjen ... jesam ... i da su mi promjene čudne ... jesu ... i da ...ma ne znam ....

MADŽIK propadaaaaaaaaaaaaaa Smile

...da, ali 6-ta je nudila VIŠE opcija, a ne manje. Uglavnom, više prilagodbe na pravila i ČPČ.
[Vrh] Go down
smak
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Age : 37
Location : Petrijevci
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 14:33

blaaaaaaah šteta ovog s combat dmg na stacku :/
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 15:51

RaveX je napisao/la:
ne igram niti ja corny.dek, pa da igram shockove i drugi 1cc burn.

kaj fali shocku i drugim 1cc burnovima? znam nisu plavi i nemaju morph... btw true blood...
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 15:57

Ian_Forestal je napisao/la:


kaj fali shocku i drugim 1cc burnovima? znam nisu plavi i nemaju morph...
i nisu cantripi
Ian_Forestal je napisao/la:
btw true blood...

3 dana... frak yeah!
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: koji?   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 16:02

daj ajde ova edicija-ta nova ,ce unistiti cijeli magic,a taman sam smislil dobar deck-al extended se jos moze igrat sva sreca.pozz
[Vrh] Go down
smak
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 17
Age : 37
Location : Petrijevci
Registration date : 09.06.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 16:05

defra9 je napisao/la:
daj ajde ova edicija-ta nova ,ce unistiti cijeli magic,a taman sam smislil dobar deck-al extended se jos moze igrat sva sreca.pozz
meni je t2 sve zanimljiviji i zanimljiviji. kreativan i zabavan format za igranje i uvijek volim novosti kao što su nove edicije. jedini problem su financije, da se to koliko toliko poprati
[Vrh] Go down
Scout
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 106
Age : 31
Location : Zd
Registration date : 29.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 19:38

Niksodus je napisao/la:
Jedino logično nakon ovog je da će napraviti i Magic Anime crtić jer očito sad sve bacaju na to da se klinci što lakše uvuku.

Slažem se. Valjda im je dosadilo slušati "magic propada" i slične izjave nakon svake edicije,pa su ga defintivno uništili i sad pričajte što želite.Smile

To mjenjanje pravila,naziva i slični Magic anime sranja uništavaju magic kakvog smo mi znali,odbacuje stare igrače,ali privlači nove,mlađe naraštaje.No ruku na srce,magic s njima će im donositi barem 3 puta veći prihod nego danas i to oni dobro znaju.Primjerice ja koji sam mlađi igrač,nisam kupio buster cca 3 godine.To valjda dovoljno govori.
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 22:40

Scout je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino logično nakon ovog je da će napraviti i Magic Anime crtić jer očito sad sve bacaju na to da se klinci što lakše uvuku.

Slažem se. Valjda im je dosadilo slušati "magic propada" i slične izjave nakon svake edicije,pa su ga defintivno uništili i sad pričajte što želite.Smile

To mjenjanje pravila,naziva i slični Magic anime sranja uništavaju magic kakvog smo mi znali,odbacuje stare igrače,ali privlači nove,mlađe naraštaje.No ruku na srce,magic s njima će im donositi barem 3 puta veći prihod nego danas i to oni dobro znaju.Primjerice ja koji sam mlađi igrač,nisam kupio buster cca 3 godine.To valjda dovoljno govori.

lol, oprosti ali nije baš mjerodavno da ti 'nisi došo u priliku kupit bustere'. A i čisto sumnjam da je to točno.
Ja sam npr. prije 6 godina isto igrao Magic u kvartu i nisam nikad došo u priliku kupit bustere .
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 22:54

sve to stoji i to sa busterima...ali su po meni malo pretjerali.pozz
[Vrh] Go down
Scout
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 106
Age : 31
Location : Zd
Registration date : 29.05.2009

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptyčet 11 lip 2009 - 23:12

Anomen je napisao/la:

lol, oprosti ali nije baš mjerodavno da ti 'nisi došo u priliku kupit bustere'. A i čisto sumnjam da je to točno.
Ja sam npr. prije 6 godina isto igrao Magic u kvartu i nisam nikad došo u priliku kupit bustere .

Ne čitaš previše što pišem ili jednostavno nisi koncentriran.
Htio sam reći da od "nas" Wizardsi nemaju nikakvu zaradu,da ja kao mlađi igrač nisam kupio buster 3 godine,niti ću ga kupiti u iduće 3 godine.Jasnije?
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 0:38

Scout je napisao/la:
Anomen je napisao/la:

lol, oprosti ali nije baš mjerodavno da ti 'nisi došo u priliku kupit bustere'. A i čisto sumnjam da je to točno.
Ja sam npr. prije 6 godina isto igrao Magic u kvartu i nisam nikad došo u priliku kupit bustere .

Ne čitaš previše što pišem ili jednostavno nisi koncentriran.
Htio sam reći da od "nas" Wizardsi nemaju nikakvu zaradu,da ja kao mlađi igrač nisam kupio buster 3 godine,niti ću ga kupiti u iduće 3 godine.Jasnije?

jesi dolazio kad u LoM?
Naime, vrlo mali broj igrača se uspije suzdržati da ne uzme buster - dva tu i tamo.

Istina da će generalno u Svijetu možda više biti novih igrača nego šta bi bilo bez te promijene pravila ali kod nas u Hrvaškoj da će sad porasti prodaja bustera- sumnjam .
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 1:38

Anomen je napisao/la:

jesi dolazio kad u LoM?
Naime, vrlo mali broj igrača se uspije suzdržati da ne uzme buster - dva tu i tamo.

u 7-8 godina magica , ruku na srce, neracunajuci bustere od 5 kn, nisan vise od 5 cheers
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
CROvax
Experienced Mage
Experienced Mage
CROvax


Broj postova : 66
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 28.06.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 10:57

jedini busteri koje sam ja kupovao u zivotu su bili oni za draft od Ilka, ak se to uopce racuna pod kupnjom...
[Vrh] Go down
Spirit Soldier
Mrgud - Prvak
Spirit Soldier


Broj postova : 395
Age : 36
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 11:53

Ja sam isto rijetko kupovao boostere tek toliko da ih otvorim, ali jednom kad sam to napravio sam dobio foilani watery grave, pa mi se isplatilo.
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Emptypet 12 lip 2009 - 14:33

Pa ovaj M10 izgleda skroz ok... to bi mogla bit prva kvalitetna "base" edicija od 4th-a.
[Vrh] Go down
Sponsored content





OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!   OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
OMFG Wizards strike again! Novi dualci preview!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ladies and Gentlemen- novi wog :O
» double strike
» Vorosh double strike
» Novi infraction

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: