CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Iskustva s privlacenjem igraca

Go down 
+40
RaveX
goRR
reaper.the
cinc
elvish presley
Draconis
Luke Planeswalker
Jerman_i
Ian_Forestal
KontraMagija
Pippin
Fuddha
MCS
Ixtlilxochitl
Morea
DH
Guardian
Niksodus
Spirit Soldier
Fila
luis
Havoc
crasher
Soulless
Promo Hrvoje
thorus
Trinket
Nedjeljko Odmor
freeze
Ishan
[spike_6]-[QLC]
Olegowsky
Devil Blade
Feja
argus
bluebird
shadowthrone
Orion
morpheus
al_Alamm
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptysri 16 ruj 2009 - 2:43

goRR je napisao/la:
ne tepajuci mane jer to smo pamtili, tokene brojali napamet

zorc... jesi to ti...?
[Vrh] Go down
bog frog
drekaVac
drekaVac
bog frog


Broj postova : 457
Location : City of delusion (Zagreb)
Registration date : 27.05.2007

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptysri 16 ruj 2009 - 3:48

RaveX je napisao/la:
goRR je napisao/la:
ne tepajuci mane jer to smo pamtili, tokene brojali napamet

zorc... jesi to ti...?

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Icon_razz Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Icon_razz
[Vrh] Go down
https://cromtg.forumcroatian.com
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptysri 16 ruj 2009 - 10:31

RaveX je napisao/la:
goRR je napisao/la:
ne tepajuci mane jer to smo pamtili, tokene brojali napamet

zorc... jesi to ti...?


aaaaaaaaaarrrrrrrrrghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ROOOOOOOOOOOFL
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
goRR
Apprentice Mage
Apprentice Mage
goRR


Broj postova : 43
Age : 35
Location : Zagreb, WesT sidE Connection
Registration date : 18.08.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptysri 16 ruj 2009 - 13:24

RaveX je napisao/la:
goRR je napisao/la:
ne tepajuci mane jer to smo pamtili, tokene brojali napamet

zorc... jesi to ti...?

nije...


a naravno da smo brojali jer nam to nije bilo tolko vazno , vazno je bilo da se igra Smile a i bili smo samouki Razz
[Vrh] Go down
elvish presley
Apprentice Mage
Apprentice Mage
elvish presley


Broj postova : 10
Age : 46
Location : Osijek
Registration date : 03.09.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:04

ja mislim da je najveći problem što relativno malo ljudi i zna nešto o Magicu,ono,svi su čuli za Magic,ali nema neko određeno mjesto u gradu,gdje bi naprimjer neki novi klinci mogli doći i naučiti igru,pravila,itd....Ne postoji nitko tko bi bio zadužen za upoznavanje s igrom i pomoć novim igračima (čitaj ZAPOSLEN & PLAĆEN,jer nitko baš nema vremena napretek,ljudi imaju škole,fakseve,posao,itd)A mislim da bi se definitivno DISTRIBUTER trebao uključiti,pa novim igračima i pokloniti nešto,npr.neki poster, par boostera,ili neke rareove...jer to njih ne bi koštalo NIŠTA,jer vjerovatno dobiju od Wizardsa hrpu promotivnog materijala!!!mislim,kakvu strategiju imaju distributeri?Uložiti nula kuna u marketing,privlačenje novih/vraćanje starih igrača,turnire....a ostvariti maksimalnu zaradu i nabiti cijene do neba?Ne,hvala! Pa neznam jesu li svjesni da danas postoji nešto što se zove internet,te da karte možemo naručiti i izvana,po manjoj cijeni? A,osim toga svatko ima nekog vani,pa mu taj može donijeti sve što mu treba za MTG....
[Vrh] Go down
netko
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 13.09.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:18

Ja bih ga možda više igrao da imam nekog vani tko mi može jeftinije karte nabaviti Sad
Jer ovo sa cjenama je stvarno pretjerivanje.

Za ove u LoM-u: Znate li vi da ako snizite cjene imat ćete veču prodaju, što je bolje zaraditi 10kn na jednom busteru ili dvije na njih 20, jer u slučaju da smanjite cjene, mislim da bi neki igrači još i dovukli nekog sa sobom pa bi vi imali nove mušterije, a i trebali bi misliti o ovoj recesiji i o stanju u našoj državi, pa imajte malo milosti.
[Vrh] Go down
goRR
Apprentice Mage
Apprentice Mage
goRR


Broj postova : 43
Age : 35
Location : Zagreb, WesT sidE Connection
Registration date : 18.08.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:23

nema ti tu utjecaja na lom [bar mislim] mozda neki spijun cita ovo pa osjeti potrebu pomoc drustvu i pokrene revoluciju cjena hahah kao dobri stari Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Icon_santa
[Vrh] Go down
elvish presley
Apprentice Mage
Apprentice Mage
elvish presley


Broj postova : 10
Age : 46
Location : Osijek
Registration date : 03.09.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:25

I još nešto što se tiče novih igrača..   .Većinom su to klinci koji dobiju neki sitni džeparac,štede,žicaju starce,i napokon-kupe nešto u lom-u,ne znajući ništa o edicijama...    onda dođe teta rotacija,i ostane im deck "cvijet od ovce",koji mogu igrati samo kod kuće....takav klinac tada vidi da ima i isplativijih stvari,i ode igrati npr. ben10,you-gay-oh,ili si nađe neki hobi..  .ipak,da bi kupio u lom-u nove karte za skucati kakav-takav deck,klincu treba u početku cca.200-300 kn,za koje,realno može curu odvesti van,pa ako mu se posreći,možda pipne one okrugle stvarčice ispod njene majice,pa za što bi se vi odlučili sa 14-15 godina?
[Vrh] Go down
goRR
Apprentice Mage
Apprentice Mage
goRR


Broj postova : 43
Age : 35
Location : Zagreb, WesT sidE Connection
Registration date : 18.08.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:28

istina, a starija ekipa koja je mozda igrala nekad [govorim za one bas davno] ili su toliko prestali da sad uz droge, partije, izlaske van ili smatraju da je mtg full geek ili nemaju para za jos i to... [ naravno da mtg nije geek jer ga i ja igram pa nemre bit ono geek, daj recite da nije plz plz plz ] Smile
[Vrh] Go down
netko
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 13.09.2009

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:30

za oboje?! lol
Ma gle MtG ima koliko ja znam nešto veči prosjek godina po igraču, a i ove ostale gluposti su mislim još skuplje Oo

btw: mtg isn't geek
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Emptyčet 17 ruj 2009 - 22:54

Mislim tj. siguran sam da za ljude privući k međiku treba čobanac i rakija.
pozz Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Icon_bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva s privlacenjem igraca   Iskustva s privlacenjem igraca - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Iskustva s privlacenjem igraca
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» ali postoje 2 skupine magic igraca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: