CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ali postoje 2 skupine magic igraca?

Go down 
+26
Grga
ezav
Olegowsky
Morea
freeze
Mraz
FANAttIC
necromonicum
Zubo_i
Luke Planeswalker
RaveX
DH
Mirari
Niksodus
swoop
noname3
Urza
sandukan
Fila
Deth
koora
tambourinko
Nedjeljko Odmor
Pippin
king penga
Mtg je Emo
30 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

jeste li casual igrac ili profi?
casual
ali postoje 2 skupine magic igraca? Vote_lcap56%ali postoje 2 skupine magic igraca? Vote_rcap
 56% [ 37 ]
profi
ali postoje 2 skupine magic igraca? Vote_lcap44%ali postoje 2 skupine magic igraca? Vote_rcap
 44% [ 29 ]
Ukupno glasova : 66
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 16:56

ja san uvik mislija da je magic igra za zabavu i ekipu, da se moze igrat i na turnirima i na ulici i u kaficima i rodjendanima. i od 2002 sam ponosan casual igrac, a oni "profi" igraci su me napadali zbog mog razmisljanja i opcenito casual igrace igre Magic The Gathering.
oni "profi" skoro pa i ne igraju ako nema neke zarade ili im se na neki drugi nacin ne isplati.
dok casual igra iz sprda i zajebancije ( iako ide i na turnire).
evo sada odkad je magic u splitu propa samo vidim da casual igraci i dalje igraju i kupuju bustere itd, oni "profi" su odustali.
pa me zanimalo zasto oni "profi" igraci s deckovima od 1000 kn itd itd uvjek napadaju casual igrace kojima nije ni do bustera ni do rang liste, nego samo do igre?


Zadnja promjena: ; ned 26 kol 2007 - 16:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 16:57

XxJackxX je napisao/la:
ja san uvik mislija da je magic igra za zabavu i ekipu, da se moze igrat i na turnirima i na ulici i u kaficima i rodjendanima. i od 2002 sam ponosan casual igrac, a oni "profi" igraci su me napadali zbog mog razmisljanja i opcenito casual igrace igre Magic The Gathering.oni "profi" skoro pa i ne igraju ako nema neke zarade ili im se na neki drugi nacin ne isplati.dok casual igra iz sprda i zajebancije ( iako ide i na turnire)evo sada odkad je magic u splitu propa samo vidim da casual igraci i dalje igraju i kupuju bustere itd, oni "profi" su odustalipa me zanimalo zasto oni "profi" igraci s deckovima od 1000 kn itd itd uvjek napadaju casual igrace kojima nije ni do bustera ni do rang liste, nego samo do igre?


i m with you
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 17:00

meni nije jasno zasto se ti casual igraci javljaju i sole pamet organizatorima u vezi turnira. Jednostavno je - turniri su namjenjeni prvenstveno za kvazi polu-pro igrace (neki najblizi termin onom sta imamo u hrv) gdje je cilj biti sto bolje plasiran i podici neku nagradu.
Na taj nacin se trosak na magic dosta smanjuje, a istovremeno tu je i taj osjecaj kompetitivnosti.

Casual igraci, sta je i cinjenica, u pravilu ni ne dolaze na turnire jer ne osjecaju nikakvu potrebu natjecati se u necem sta je za njih hobi i samo zabava. Ako i dodju, onda ne dolaze cesto.
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 17:05

Evo da it stari iskusni čiča nešto kaže! Ja igram MTG 10 godina i još uvijek ne znam igrati. Ovi kaj napadaju casual igrače su uglavnom iskompleksirani kvaziprofesionalci ili profesionalci, al uredno ih ostatak ekipe kaj zna igrati (a često i njubare) napenale, pa moraju negdje liječiti komplekse.
S druge strane ljudi često imaju potrebu da svoje znanje dijele s drugima, pa takvi ispadi nisu uvijek zlonamjerni.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 17:06

Pippin je napisao/la:
meni nije jasno zasto se ti casual igraci javljaju i sole pamet organizatorima u vezi turnira. Jednostavno je - turniri su namjenjeni prvenstveno za kvazi polu-pro igrace (neki najblizi termin onom sta imamo u hrv) gdje je cilj biti sto bolje plasiran i podici neku nagradu. Na taj nacin se trosak na magic dosta smanjuje, a istovremeno tu je i taj osjecaj kompetitivnosti. Casual igraci, sta je i cinjenica, u pravilu ni ne dolaze na turnire jer ne osjecaju nikakvu potrebu natjecati se u necem sta je za njih hobi i samo zabava. Ako i dodju, onda ne dolaze cesto.
tocno to. ali nije stvar do toga, mene zanima zasto ti "profi" igraci tolko nepodnose casual igrace, jer nigdje nije receno da su jedni bolji od casual  igraca?A i sam si rekao vas vuce neko mjesto na listi, i nagrade. Nas vuce sam smisao Magic igre
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 17:11

XxJackxX je napisao/la:
Pippin je napisao/la:
meni nije jasno zasto se ti casual igraci javljaju i sole pamet organizatorima u vezi turnira. Jednostavno je - turniri su namjenjeni prvenstveno za kvazi polu-pro igrace (neki najblizi termin onom sta imamo u hrv) gdje je cilj biti sto bolje plasiran i podici neku nagradu. Na taj nacin se trosak na magic dosta smanjuje, a istovremeno tu je i taj osjecaj kompetitivnosti. Casual igraci, sta je i cinjenica, u pravilu ni ne dolaze na turnire jer ne osjecaju nikakvu potrebu natjecati se u necem sta je za njih hobi i samo zabava. Ako i dodju, onda ne dolaze cesto.
tocno to. ali nije stvar do toga, mene zanima zasto ti "profi" igraci tolko nepodnose casual igrace, jer nigdje nije receno da su jedni bolji od casual igraca?A i sam si rekao vas vuce neko mjesto na listi, i nagrade. Nas vuce sam smisao Magic igre


možđa
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 20:52

kako te to tocno napadaju...
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyned 26 kol 2007 - 21:12

za 20 damagea u 3. turnu Very Happy
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:01

XxJackxX je napisao/la:
Nas vuce sam smisao Magic igre

Tu si nenamjerno uletio u suštinu nerazumijevanja između turnirskih i casual igrača. Turnirski igrači ne razumiju one koji igraju iz čistog gušta da bi slagali lude deckove i usput se zabavili. Casual igračima nije zabavno kad ih protivnik napadne za 20 u 3. krugu.

Jedni i drugi vjeruju da ih vuče "smisao Magica" i da baš oni znaju što je taj smisao. U stvari nema apsoluta i ljepota Magica je upravo u tome što nudi različite užitke različitim ljudima.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:10

tambourinko je napisao/la:
kako te to tocno napadaju...
osim sta se prave vazni i kad se pocme igrat imaju arogantni smjesak na licu tipa:"ajme imam 5 puta skuplji deck koji san skinija s neta, ili ajme sta si jadan igras bez protektora i ne cuvas karte", a kad izgube zamalo pocmu plakat Very Happy cisto me zivcira odnos koji profi igraca prema casual igracima
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:12

Deth je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Nas vuce sam smisao Magic igre
Tu si nenamjerno uletio u suštinu nerazumijevanja između turnirskih i casual igrača. Turnirski igrači ne razumiju one koji igraju iz čistog gušta da bi slagali lude deckove i usput se zabavili. Casual igračima nije zabavno kad ih protivnik napadne za 20 u 3. krugu. Jedni i drugi vjeruju da ih vuče "smisao Magica" i da baš oni znaju što je taj smisao. U stvari nema apsoluta i ljepota Magica je upravo u tome što nudi različite užitke različitim ljudima.
pa zapravo zabavno je kad ti neko napravi 20 dmg-a u 3 krugu, jer onda znas da trebas napravi jos ludji deck Very Happy               imas pravo s drugim djelom, jedni gustaju u jednom drugi u drugom, samo neki manje neki vise,                            ipak za mene je magic samo igra, a bit natjecateljskog duha trosim na faks i ostale stvari
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:48

XxJackxX je napisao/la:
tambourinko je napisao/la:
kako te to tocno napadaju...
osim sta se prave vazni i kad se pocme igrat imaju arogantni smjesak na licu tipa:"ajme imam 5 puta skuplji deck koji san skinija s neta, ili ajme sta si jadan igras bez protektora i ne cuvas karte", a kad izgube zamalo pocmu plakat Very Happy cisto me zivcira odnos koji profi igraca prema casual igracima

Al to nije odnos profi igrača prema casual igraču, već jadnika koji je glavni frajer na FNMu prema drugima. Kad si vidio ljude kao što su Kraković ili Vac da se tak ponašaju? Većina tzv. profi igača u našoj domovini su ljudi kaj nemaju prijatelja osim ekipe kaj znaju iz LOMa, a najveći doseg im je FNM i natsi. Mislim, molim te! Zaboli te k..! Ak netko sve pare kaj ima troši na karte kak te uopće može dirati kaj će ti reći. Osim ak se i tebi cijeli život ne vrti oko MTGa, a pušiona si još gora od njih!
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:51

XxJackxX je napisao/la:
tambourinko je napisao/la:
kako te to tocno napadaju...
osim sta se prave vazni i kad se pocme igrat imaju arogantni smjesak na licu tipa:"ajme imam 5 puta skuplji deck koji san skinija s neta, ili ajme sta si jadan igras bez protektora i ne cuvas karte", a kad izgube zamalo pocmu plakat Very Happy cisto me zivcira odnos koji profi igraca prema casual igracima

dobro, ja ne govorim okolo ljudima da su jadni ni zasto nemaju protektore, a onaj koji prica o skupoci decka vise nego o njegovoj igrivosti nije bas neki pro vec ima para, ja nisam neki pro ali mi je draze otic na neki turnir negoli se plasit navodnih pro-ova i pokazat im sto znam,
...a sto se plakanja tice svako ima svoju utjehu, neki piju, neki se bacaju s mosta, a neki evo placu, i btw nisu ti oni neka mjera u zivotu imas doma ljidi koji te vole, ne bi bio normalan da si dobar sa svima...
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 0:56

Nedjeljko Odmor je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
tambourinko je napisao/la:
kako te to tocno napadaju...
osim sta se prave vazni i kad se pocme igrat imaju arogantni smjesak na licu tipa:"ajme imam 5 puta skuplji deck koji san skinija s neta, ili ajme sta si jadan igras bez protektora i ne cuvas karte", a kad izgube zamalo pocmu plakat Very Happy cisto me zivcira odnos koji profi igraca prema casual igracima
Al to nije odnos profi igrača prema casual igraču, već jadnika koji je glavni frajer na FNMu prema drugima. Kad si vidio ljude kao što su Kraković ili Vac da se tak ponašaju? Većina tzv. profi igača u našoj domovini su ljudi kaj nemaju prijatelja osim ekipe kaj znaju iz LOMa, a najveći doseg im je FNM i natsi. Mislim, molim te! Zaboli te k..! Ak netko sve pare kaj ima troši na karte kak te uopće može dirati kaj će ti reći. Osim ak se i tebi cijeli život ne vrti oko MTGa, a pušiona si još gora od njih!
imas 100% pravo, zaboli me k... samo sam tija provjerit dali jos neko ima isto misljenje o njima kao i ja
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 4:20

Pff... Neutral
Sreća pa ne znam niti jednog toliko "profi" igrača koliko su profi ovi iz vaših priča gore.


Ovdje u Đakovu nema djeteta koje ne zna igrat Međik, ali pošto turnira nema, nitko nije više lud kupovati prave karte...
Odeš na Enikrejzi ili neki takav sajt, ili mws ili kard editor, isprintaš kartu, naljepiš ju na bejzik lend ili Bog Impa, staviš u protektor da se ne odljepi i kartaš se s takvim proksijima.
Zašto?
Zato što ti se igra.
Zašto bi' dao hrpu para za Morflinga ili nekog tamo Rišadan Porta, kad istog mogu napravit uz pomoć papira i drvenih bojica?

I šta... ljudi se igraju, vesele i dobro im je.
Zovu ih Kežual.
Ni ne znaju da se negdje tamo u dalekom svijetu okreću masni novci na kartama.
Boli ih cvijeće.flower

Baš sam si maloprije isprint'o 4 Tangle Wirea i 2 Mastikora.
I sutra se idem kartat kod frenda.
On igra mono plavu kontrolu.
Pa mi je poslo sms da mu isprintam Fors of Vilove, jer on više nema boje u printeru.
Jedva čekam
Njegova mama će nam napravit soka i ponudit me s keksom.
Kasnije će doć' još ekipe, pa ćemo kupit piva u dućanu. Možemo igrat 2HG. I bit će nam dobro.
Btw. Mama mu izgleda sasvim ok za svoje godine.

Jebote... ooo. .. :s

Uglavnom... šta želim reć'...
Je*'* vas profi i kežual i je*'* ja te vaše prepirke i ovo ono i bla bla.
Želim reć' da ako 'oćete bit' Kežualci, ni ne trebaju vam prave karte.
Ako 'oćete bit' Profi, nađite dobro plaćen pos'o.

I ispričavam se na glupom postu, mrtav sam umoran i jedva gledam, al' ne smijem još zaspat...
...
Moram napamet naučit sve članke sa Starsitigejmsa.

Laku noć. albino

EDIT:
pale
Napis'o sam "sreča" s tvrdim č ... Neutral
[Vrh] Go down
sandukan
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 54
Age : 34
Location : Sisak
Registration date : 29.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 4:28

fila vjecno si u nasim srcima i tvoja slava ce bit vjecna i legendarna afro
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptypon 27 kol 2007 - 10:35

XxJackxX je napisao/la:
ili ajme sta si jadan igras bez protektora i ne cuvas karte",

Tako je,igranje bez protektora je siguran put u blistavu buducnost.
Igraj par mjeseci sa takvim kartama,pa se probaj poslje negdje trejdati za njih
[Vrh] Go down
noname3
Experienced Mage
Experienced Mage
noname3


Broj postova : 50
Registration date : 02.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:10

pa dajte navedite konkretan primjer ljudi iz vaših gradova koji su baš toliko iskompleksirani i liječe svoje frustracije na vama?
btw:
-skill i uspjeh na turniru nemaju veze s tim koliko vrijedne karte imaš jer se ponekad ionako moraš socijalizirat negdje i kulturno zamolit nekog od svojih prijatelja/ vaca Very Happy da ti posudi/iznajmi deck
-ne morate mrzit ljude koji su vas nasapunali 842 puta i onda jednom slučajno izgubili od vas pa su iznenađeni
-protektori koštaju par desetaka kuna(skoro džabe) , nisu statusni simbol i sigurno nisu za ukras a na večini turnira su obavezni kako ne bi npr razlikovao facedown karte na osnovu oštećene poleđine i po opipu osjetio neku od svojih foilanih(malo debljih) karata (ima milijun razloga još , ovo su samo primjeri)
-zašto ikoga briga koliko netko drugi troši vremena/novaca na magic/druženje s magic igračima?
-oni koje neki od vas vide kao "pro igrače" su možda samo ljudi koji vide i shvaćau neke stvari bolje od drugih i boli ih qrac za to što je phage the untouchable reprintana
-ja osobno ne podnosim edh ,2hg ,t4 ,gudibeg, 3vs3 i slične idiotarije ali nisam ni neki "pro" pošto u sto godina igranja mtga imam samo 57 turnira odigrano a po composite ratingu sam 25820. u svijetu tako da je čak i podjela na casual i pro pala u vodu...
-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala
-xxjackxx : proovi ne kupuju bustere da otvore foilani land i crap rare nego draftaju jer i oni imaju pravo na svoj način zabave , pretpostavljam...
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:41

noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:45

Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

Dobar igrac se nikad ne zali na flood/screw. Random povlacenje je dio magica.
[Vrh] Go down
noname3
Experienced Mage
Experienced Mage
noname3


Broj postova : 50
Registration date : 02.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:48

Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

onda previše puta povlačiš 5 landova zaredom /previše puta te ubio wee dragonauts...
a ovo da previše pizdiš je isključivo iz naših međusobnih ogleda na turniru kad si puno previše histerizirao a čak si imao i solidne deckove ^^
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:50

XxJackxX, si ti jako frustriran tip?
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:51

Pa ja nisam rekao da sam dobar igrač! Zapravo sam pušiona!
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:52

swoop je napisao/la:
Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

Dobar igrac se nikad ne zali na flood/screw. Random povlacenje je dio magica.

znaci da moras prilagoditi igru i biti spreman na to, probao sam igrati s jednim landom na stolu i zacudo te protivnik pobjedi, ja zbilja ne znam kako ali pobjedi te Very Happy
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Emptyuto 28 kol 2007 - 20:52

tambourinko je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

Dobar igrac se nikad ne zali na flood/screw. Random povlacenje je dio magica.

znaci da moras prilagoditi igru i biti spreman na to, probao sam igrati s jednim landom na stolu i zacudo te protivnik pobjedi, ja zbilja ne znam kako ali pobjedi te Very Happy

Nisam rekao pobjeđuje, nego se ne ŽALI. stfu
[Vrh] Go down
Sponsored content





ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? Empty

[Vrh] Go down
 
ali postoje 2 skupine magic igraca?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» magic encyclopedia
» Magic online
» Magic prica
» Magic Austria / Bec
» Pitanje o Magic Online-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: