CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic

Go down 
+24
ShuPac
Oragano
nantuko
lepanovic
Anomen
Kerber
Ian_Forestal
cromiky
defra9
Scout
[spike_6]-[QLC]
Havoc
Rodolfo
fićo
Dado
placebo
Ged
Mtg je Emo
RaveX
Spirit Soldier
bre džontra volta
bog frog
tambourinko
Ishan
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 11:54

ili kaj... NSKMJ!
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 12:09

Spaljeni nije ništa kriv jer ga je Okac NAVEO da kupi od njega karte. A to je učinio JOŠ NEKOLIKO PUTA nekim drugim osobama. Dakle Okac navodi druge da krše pravila radi svoje koristi - da je to bilo na buy/sell area - nema problema - ali za aukcije znamo pravila.

K tome Okcu ovo nije prvo sranje koje je napravio.

Također nisu prošla 2 mjeseca nego 10-15 dana. Tako da mi nemojte govoriti da sam neažuran i preležeran.
[Vrh] Go down
nantuko
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 85
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 18.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 12:11

Bilo bi OK da Okac kaže svoju verziju ili bar da da neko objašnjenje
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 14:02

Bilo je već situacija (ja sam ih imao dvije) da netko prodaje karte, aukcija završi a prodavač se ne javlja (tjednima). I tada se (ugl. na BTA području) taj slučaj predoči i ug. admini potvrde da kupac nije više obavezan kupiti karte.

Mislim da je i u službena pravila to dodano.
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 14:08

Normalno, to kaj Ćeć misli da može čekat 2 tjedna da se čovjeku javi je njegov problem... pa brate mili ako se ne javiš u roku par dana aj bok, a ako nisi sposoban se javiti bar napiši u aukciji da karte možeš poslati za mjesec dana pa ti nitko neće bidat :p

Bolje je ne biti odgovoran za to kaj radiš, bolje je krivicu svalit na okca i benat ga jer ti je konkurencija... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 15:05

zasto slusat covika koji spominje tuđe majke? Rolling Eyes

a sta se tice toga da se javi i da kaze svoju pricu, to bi bilo najbolje.

ali citajuci BTA listu ( i to samo prvu stranicu) di se spominje qwertas ( a to je 4 puta)
dolazi se do zakljucka da se on nikad ne opravdava, samo ceka da sve prodje i onda opet ispocetka Very Happy

majke mi mislin se i ja pocet malo varat ljude po aukcijama, vidin da se to lipo isplati i uvik se izvuces Wink
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
crasher
Wizard Mentor
Wizard Mentor
crasher


Broj postova : 140
Age : 32
Location : NA/ZD
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 15:19

to sto je okac napravio nije u redu od njega ali nije protiv nikakvih pravila...
[Vrh] Go down
Mighty Ivica
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 58
Location : Đakovo
Registration date : 28.06.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 15:33

zasluzuje ban zato sto je qwertas x puta bio na BTA i ovo je jos jedan od njih
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 16:43

Ian_Forestal je napisao/la:
Normalno, to kaj Ćeć misli da može čekat 2 tjedna da se čovjeku javi je njegov problem... pa brate mili ako se ne javiš u roku par dana aj bok, a ako nisi sposoban se javiti bar napiši u aukciji da karte možeš poslati za mjesec dana pa ti nitko neće bidat :p
Cec i spaljeni nemaju problem s cekanjem da se netko javi. Cec i spaljeni nemaju problem s ripanjem (pozdrav Rodolfu i njegovoj antologijskoj usporedbi) ili postenjem jednog od njih. Imaju problem s Okcem i njegovim postupcima. Cekanje na karte i odsustvo Ceca jednako je relevantno za ovu raspravu kao i to sto je Cec voli macke i fan je hrvatskih sapunica, a spaljeni svira diple i smanjuje macje glave i od njih radi ogrlice. Mozda su to njihove zivotne cinjenice i nacin zivota (koji osobno izrazito osudjujem) ali kao argumenti u ovoj raspravi su potpuno nebitni.
Isto takav je i argument da bi se Cec volio rijesiti Okca. Siguran sam da bi Cec volio otkupiti sve karte koje mi je uvaljao u zadnjih 10 godina u pola cijene (ili cak i manje!!!), a zasigurno bi volio i da ima ekskluzivno pravo na prodaju singlica na ovom podrucju, a i sire. Ne bi me cudilo i da sanja o globalnoj dominaciji dok gladi bijelu macku (spaljni za to vrijeme sanja o istoj toj macki, ali u ponesto minimiziranom obliku). I opet, moguce da je to tocno, cak sam siguran da tu ima i podosta istine, no kao argument u ovoj raspravi je u najmanju ruku supalj. Imamo konkretan slucaj, s konkretnim imenima, postupcima i dogadjajima, kakvi su njihovi buduci planovi ostavimo za neke druge teme.

Citat :
Bolje je ne biti odgovoran za to kaj radiš, bolje je krivicu svalit na okca i benat ga jer ti je konkurencija... Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Icon_rolleyes
Bolje je ne biti odgovoran za to kaj radiš, bolje je krivicu svalit na Ceca jer se usudio otici i spaljenog jer je nov i zbunjen i benat njih jer su naivni kreteni koji misle da bi varanje i muljanje trebalo biti kaznjeno... Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Icon_rolleyes

tambourinko je napisao/la:
David je pobjedio Golijata, ali u ovom slucaju Golijat ima ekipu i još je k tome tužibaba...

peace okac.
... sto bi onda znacilo da je David poprilicno glup jer ce na kraju ipak izgubiti. Pa onda samim ti prestaje biti David. No kad smo vec kod mitskih likova i uzrecica, nisam tako ucen kao ti, ali sjecam se da je moja druga susjeda od bake imala cukunbaku koja je uvijek govorila: svaka rit dodje na sekret. Moram potraziti kako se to kaze na latinskom.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 17:15

Shocked
pa o cemu mi ovdje pricamo?
krenio sam pisati poduzi post u kojemu bih manje-vise (vise) suptilno uvrijedio sve koji su ovdje napravili uzasno konstruktivne opaske, ali... frak that.
recimo evo jedan jednostavan nacin da se ovo rijesi:

neka spaljeni (ili admini) predoce onaj okcev PM kojega je ćeć (sry, too much fun :p ) vec forvardao. samo neka ovaj puta kopiraju i datum. ukoliko se okac pozrtvovno ponudio odraditi trejd nakon sto je proslo 12 dana (u pravilima pise da je rok za prijavu na BTA 15 dana, ali to ukljucuje i postu), ćeć (still fun) dobija bad ref a okac CR "SPASITELJ HRVATSKOG MAGICA I CIJELOG KOZMOSA!".

ukoliko je taj PM poslan manje od 12 dana nakon isteka aukcije, ban.

kk?
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 17:58

to se tak može?
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 18:43

da
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 20:14

Citat :
Qwertas ne želi mi poslati kartu koju smo se dogovorili da će poslat. On je primio sve moje molbe da mi to već pošalje ali on jednostavno ne trza. Molim da mi se već jednom javi, počimlje mi kipit. Prošlo je već najmanje mjesec dana.

jeli ovo onda zasluzuje ban?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Scout
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 106
Age : 31
Location : Zd
Registration date : 29.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 20:43

RaveX je napisao/la:

recimo evo jedan jednostavan nacin da se ovo rijesi:

neka spaljeni (ili admini) predoce onaj okcev PM kojega je ćeć (sry, too much fun :p ) vec forvardao. samo neka ovaj puta kopiraju i datum. ukoliko se okac pozrtvovno ponudio odraditi trejd nakon sto je proslo 12 dana (u pravilima pise da je rok za prijavu na BTA 15 dana, ali to ukljucuje i postu), ćeć (still fun) dobija bad ref a okac CR "SPASITELJ HRVATSKOG MAGICA I CIJELOG KOZMOSA!".

ukoliko je taj PM poslan manje od 12 dana nakon isteka aukcije, ban.
kk?

Po kojoj to kvazi-logici Čeč može dobiti bad ref?
Eventualno da se spaljeni na to žalio (predugo čekanje karata), ali vidi nesreće, nije.Smile
[Vrh] Go down
lepanovic
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 69
Location : zapresic
Registration date : 28.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyuto 4 kol 2009 - 23:43

ma ban svu trojicu i onda ih još "pravno gonit" (l@ ćeć) za nanesene
duševne boli korisnicima foruma kojima 3 stranice ovog dramatičnog i
veoma zapetljanog lešinar vs lešinar teh t0pica odvrača pozornost od mnogih a i
mnogo važnijih problema u životu
okac je kreten a ni ged ni ćeć ni morfijus ga ni teoretski ne mogu
banat na pošten i civiliziran način jer je forum podijeljen na osobe
koje imaju osobni angažman(čak i sukob interesa) protiv njega i one koji ga nemaju ili ih bk
što se jasno vidi iz gore priloženih postova(a nekad i ne vidi pošto se neki veoma ažurno moderiraju Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Icon_biggrin )...

/popcorn
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysri 5 kol 2009 - 1:11

Molim da se u okčev CR doda i "spasitelj dinama" :p
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysri 5 kol 2009 - 1:13

Ian_Forestal je napisao/la:
Molim da se u okčev CR doda i "spasitelj dinama" :p

Pehar
[Vrh] Go down
vinio
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 47
Age : 35
Location : Zagreb!!!
Registration date : 31.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyčet 6 kol 2009 - 14:33

S obzirom da i ja imam iskustva sa dotičnim (muljatorom), odlučih se priključit. Po kojoj osnovi vi (neki pojedinci) pokušavate obranit Qwertasa? Meni nikako nije jasno kako on i dalje harači forumom dok se ljudi žale na njega? Tip mulja i farba sve oko sebe! Treba ga izbacit naglavačke sa foruma i ne dat mu pristup u sljedećih 150 godina.

Sa Ishanom nikad nisam imao problema i karte su dolazile u prihvatljivom vremenskom intervalu, (nisu, istina, bile ASAP ali to mi nije smetalo) a ostali koji se ne mogu strpit nekoliko dana postoje dvije varijante:
1. trejd sa drugom osobom
2. apaurin, praxiten, ili persen
[Vrh] Go down
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyčet 6 kol 2009 - 14:54

vinio je napisao/la:
1. trejd sa drugom osobom

Pehar
[Vrh] Go down
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyčet 6 kol 2009 - 14:58

vinio je napisao/la:

2. apaurin, praxiten, ili persen

lol!
LOL, odmah ampula Apaurina i.m. :-)

Sedirat svu trojicu:-)
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptyčet 6 kol 2009 - 15:09

tambourinko je napisao/la:
vinio je napisao/la:
1. trejd sa drugom osobom

Pehar


qft Smile
[Vrh] Go down
placebo
The Oracle
The Oracle
placebo


Broj postova : 348
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysub 8 kol 2009 - 0:48

Zanimljivo...

sto vise citam to je jasnije da je do problema doslo zbog Ishanove greske.

Sad kad smo utvrdil da okac nije kriv, mogli bi ga bannat, rasprave radi
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysub 8 kol 2009 - 7:46

benajte ga zato što je prevarant,cheater,lažov i zato što je gadan

study
[Vrh] Go down
Ishan
Orcish Librarian
Ishan


Broj postova : 763
Age : 87
Location : Rijeka
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysub 8 kol 2009 - 16:06

placebo je napisao/la:
Zanimljivo...

sto vise citam to je jasnije da je do problema doslo zbog Ishanove greske.

Sad kad smo utvrdil da okac nije kriv, mogli bi ga bannat, rasprave radi

Sad mi je malo pun k.

Da je zbog toga došlo zbog mje greške?? Pa zar ste vi ljudi normalni???
Da li sam ja svjesno nekoga navodio da krši pravila???

jbm... mislim stvarno....

Zamolio bih moderatore da pobrišu sav spam s ovog topika. Ima ga previše.
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Emptysub 8 kol 2009 - 17:36

naravno da treba pobrisat kad tebi ne ide u prilog... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» QWERTAS...
» QWERTAS.??
» Qwertas javi se ili.......
» QWERTAS i Luke Skywalker
» Okac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: BTA-
Forum(o)Bir: