CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic

Go down 
+24
ShuPac
Oragano
nantuko
lepanovic
Anomen
Kerber
Ian_Forestal
cromiky
defra9
Scout
[spike_6]-[QLC]
Havoc
Rodolfo
fićo
Dado
placebo
Ged
Mtg je Emo
RaveX
Spirit Soldier
bre džontra volta
bog frog
tambourinko
Ishan
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptysub 8 kol 2009 - 20:25

Ishan je napisao/la:
Zamolio bih moderatore da pobrišu sav spam s ovog topika. Ima ga previše.
Zasto? Nek se vidi tko je sto pisao. Mozda se jednog dana vrlo lako okoristimo takvom mudroscu. Nekako mi se cini da ima onih koji misle da im nikad nece trebati pomoc na bta.

Bez obzira na utvrdjenost Ishanove krivnje, jos cekam da se Okac javi. Ne vjerujem da cemo to i docekati, ali mora se priznati da nije imao niti mjesec dana da odgovori.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
vinio
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 47
Age : 35
Location : Zagreb!!!
Registration date : 31.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptysub 8 kol 2009 - 20:40

OK, u početku je ovo sve bilo djelomično i komično ali daljnji razvoj situacije me natjerao da se upitam jesam li ja ovdje lud. (Neki) pojedinci čak vjeruju da je dotični zapravo žrtva ovdje?! Ljudi, jel se tu treba crtat?? Tip je premazan svim mastima i treba ga eliminirat (znate kako Raid djeluje na muhe i komarce?). Maknut sa foruma i stavit warning: beware of QWERTAS aka Okac. Ili je normalan i sve ovo radi svjesno što znači da je lopovčić ili čovjek ima psihičkih problema, u tom slučaju se ograđujem i povlačim sve što sam rekao.

Ako ovdje ima normalnih ljudi, učinite nešto, zaboga, jer muljanje i varanje ne vodi ničemu.

(možda sam preburno reagirao ovaj put ali neću više, ipak nisam jutros uzeo svoju dozu...)
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyned 9 kol 2009 - 13:37

vinio je napisao/la:

jer muljanje i varanje ne vodi ničemu.

vodi vodi.. daje novu nadu za lupežijanje međikaša, ako se qwertas izvuce to znaci da ce se svaki sljedeci "privrednik" izvuc, a to nije tako lose ako netko ima namjeru malo hmmm... zaradit Very Happy
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 11:47

kada sam cito vase postove svatio sam da ako neki lik ne uzme od mene paket koji je osvojio,i ne javlja se dugo jer ja mogu onda odluciti to njemu ne poslati ili?
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 12:51

Nema ti to nikakve veze koliko je vremena proslo, pricekas samo da ti se Okac javi i onda kupis karte od njega.
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 13:05

ok hvala
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 14:11

Ged je napisao/la:
Nema ti to nikakve veze koliko je vremena proslo, pricekas samo da ti se Okac javi i onda kupis karte od njega.
loooool
[Vrh] Go down
defra9
Wizard Mentor
Wizard Mentor
defra9


Broj postova : 291
Age : 27
Location : zagreb
Registration date : 21.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 14:13

ali ja nisam mislio na okca -ali ipak si mi pomogo ,hvala
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 14:17

Zašto okac nije dobio CR?
[Vrh] Go down
Ged
Rookie
Rookie



Broj postova : 345
Age : 51
Registration date : 26.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 17:18

Prijedlozi?
[Vrh] Go down
http://free-zg.t-com.hr/Ged/
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 17:34

RaveX je napisao/la:
"SPASITELJ HRVATSKOG MAGICA I CIJELOG KOZMOSA!"

ofc.

eventualno jos i

Ian_Forestal je napisao/la:
"spasitelj dinama"
[Vrh] Go down
Ian_Forestal
Code of Milan suspended!



Broj postova : 468
Registration date : 29.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 17:57

pa to da... kaj drugo?
[Vrh] Go down
Scout
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 106
Age : 31
Location : Zd
Registration date : 29.05.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyčet 13 kol 2009 - 19:32

"Banned user"?
[Vrh] Go down
Ašow
Experienced Mage
Experienced Mage



Broj postova : 59
Location : Đakovo / Varaždin
Registration date : 22.08.2009

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptyned 30 kol 2009 - 2:17

placebo je napisao/la:

Sad kad smo utvrdil da okac nije kriv, mogli bi ga bannat, rasprave radi

Laughing

Carski.

No, premda se vise ne bavim toliko magicom, aukcijama i trejdanjem karata kao prije na starom forumu (Ged, jos uvijek stoje refovi, tnx Smile) mislim da bi se trebao zabraniti pristup okcu opcenito na ovaj forum. Zasto?
Imao sam brijem samo jedan neugodan trejd sa okcem i otada sam ga otpisao za sve. I na starom forumu se njegovo ime malo pa cesto spominjalo kod problema pri trejdanju. Dok recimo sa Ćećom (lol) masu puta sam se trejdao (pretpostavljam kao i svaki user ovog foruma i ostavio mu masu para i karata) nikada s njegove strane nije bilo problema. Al brijem da je ovo sto sam napisao totalno nebitno, jer svi znaju kakvi su trejderi obojica.

Sto se tice opcenito ovoga sto sam citao, par gresaka se dogodilo.
1. Ćeć(lol) nije rekao da ce ici na godisnji i da ce jedno vrijeme biti nedostupan
2. okac je uskocio primjetivsi situaciju da dobije prosjecnu hrvatsku dnevnicu.
3. spaljeni, ocito neiskusan je upao u malu zavrzlamu. Jedan mu se nije javljao, drugi mu je htio isto prodati za istu cijenu.

sto zapravo dovodi do pat pozicije.
Sva trojica su pogriješila. Ćeć(xD) je po nekoj logici najvise, jer se trebao javiti na vrijeme. Poslije njega okac, premda to ne bi nazvao greskom, nego cistim pederlukom, na kraju najmanje je kriv spaljeni.
Tako bi bilo kada bi sa totalno neutralnog stajalista gledao.
Ali, Ćeć(iss xD) se opet javio malom i reko mu je u cemu je bio problem, na sto mu je ovaj reko kak je okac bio njegov supermen i spasio dan.

Najbolje rješenje za ovo je da se uvede pravilo u kojem bi pisalo da drugi korisnik ne smije prodavati drugom korisniku karte sa akucije koju nije otvorio. Moglo bi se nadodati jos "osim u slucaju ako se korisnik koji je otvorio aukciju korisniku koji je osvojio karte ne javi 14-15dana, te da se krsenje ovog pravila naplacuje perm. banom.

Nesto na foru toga. Smanjio bi se legalni pederluk od strane okca (not) i ovakve zavrzlame.
Moje skromno misljenje. Chill bacite.
[Vrh] Go down
http://crypticgrind.blogspot.com
Anomen
Terran Medic
Anomen


Broj postova : 576
Location : ZagReb
Registration date : 28.05.2007

Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Emptypon 31 kol 2009 - 16:27

Citat :

1 - Najbolje rješenje za ovo je da se uvede pravilo
u kojem bi pisalo da drugi korisnik ne smije prodavati drugom korisniku
karte sa akucije koju nije otvorio.
2 - Moglo bi se nadodati jos "osim u
slucaju ako se korisnik koji je otvorio aukciju korisniku koji je
osvojio karte ne javi 14-15dana, te da se krsenje ovog pravila
naplacuje perm. banom.

1 - totalna bezvezarija, između ostalog npr. šta ak netko na aukciji kupi jednu kartu a treba mu playset ?

2 - mislim da ima pravilo di je postavljena granica od oko mjesec dana da se mora primopredaja obavit najkasnije nakon 4 (ili 3?) tjedna od kraja aukcije. Ako takvo pravilo ne postoji znam da je, nekoć, bilo o tome puno govora i govorilo se da će se uvesti tak nešto. Ja sam tako od 2 aukcije, uz dopuštenje admina, smio odustati o kupovine karata jer se prodavači nisu javljali po mjesec dana.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic   Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Okac ili QWERTAS ili Filip Popovic
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» QWERTAS...
» QWERTAS.??
» Qwertas javi se ili.......
» QWERTAS i Luke Skywalker
» Okac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: BTA-
Forum(o)Bir: