CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"

Go down 
+5
Mirari
Havoc
Aredhel
Fila
al_Alamm
9 posters
Autor/icaPoruka
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 11:14

Dosao sam do Kluba Mladih u Donjem Miholjcu vidjeti sto se dogadja i koga sve ima ondje. Tamo je bio samo Ivan Jurinjak koji me tom prilikom pitao hocu li doci na NQ. “Da, da – to je za dva tjedna, jelda ?”. Njegov je odgovor da je turnir prekosutra, a meni je vec tad bilo jasno da cu propasti; kao swoop protiv Peka na Natsima '05.

16.VI.2007.
Subota

Nakon sto sam obavio sve pripreme vezane uz maturu koje sam tog dana trebao napraviti, par sati prije pocetka turnira uzimam karte i pokusavam sloziti deck koji sam testao za NQ: https://cromtg.forumcroatian.com/Magic-the-Gathering-c1/Strategije-i-Deckovi-f9/T2-U-W-kontrola-codename-izolirka-t123.htm
Kako magick nisam igrao na turnirima jos od proslih Natsa (ako izuzmemo FS pririlis), tako bas i nisam bio u stanju previse mudrovati oko decka vec sam bio primoran sloziti poprilicno jednostavnu U/W kontrolu. Mada se moj build velikom broju ljudi nije svidio, odlucio sam ipak igrati s njim.

Ali.

Pretrazujuc karte nisam naisao na neke od najvaznijih karata koje mi trebaju, a bio sam siguran da ih imam (Remand, Adarkar Wastes, Think Twice, Spell Snare, Perilous Research...) - sto je samo potvrdilo moje sumnje u sigurnu propast. Deck bez adekvatnog mana basea ne vrijedi ni slagati (posto Hallowed Fountaine nemam, a racunao sam na to da cu ih stici do turnira posuditi), ali sto da drugo igram ? Kako mi je T2 card pool poprilicno siromasan uslijed godine dana neigranja, a do pocetka turnira je ostalo jos svega dvadesetak minuta – grabim hrpu karata i protektora koje trpam u deckbox te zurim za DM.

Po dolasku u prostorije Kluba Mladih, okupiram stol i manicno razvrstavam karte po stolu trudeci se da izvucem najbolje iz najgore situacije. Tu pomaze Sabolek (a.k.a. Orion) koji uskace u pomoc s jos jednom Akromom, Think Twiceovima, Perilous Researchima i drugim kartama koje mogu biti od koristi. Da popravim mana base, natjeram Cindorija iz Nasica da mi posudi jos jedne Flagstonese te slazem cuspajz od decka. U medjuvremenu stizu i Osjecani, a ja popisujem i predajem decklistu koju sam prikladno nazvao “Rupa”:

2x Teferi, Mage of Zhalfir
2x Akroma, Angel of Wrath

1x Sacred Mesa
4x Lotus Bloom

1x Condemn
3x Repeal
3x Wrath of God
3x Faith's Fetters

2x Think Twice
2x Perilous Research
2x Compulsive Research
4x Ancestral Vision

1x Delay
2x Spell Snare
2x Remand
4x Mana Leak

1x Ghost Quarter
1x Calciform Pools
2x Urza's Factory
3x Azorious Chancery
3x Flagstones of Trokair
3x Plains
9x Island

i potpuno random SB:
1x Condemn
1x Wrath of God
1x Commandeer
1x Sacred Mesa
1x Magus of the Tabernacle
2x Shadow of Doubt
4x Flashfreeze
4x Rewind

Deck je smrdljiva pusiona, no simpaticni notebook ubrzo objavljuje pairingse pa odlazim do njega mrmljajuci “bas da vidimo tko ce me prvi prebit”.

Josip Maric (Osijek)
-igra G/W deck koji mozda ima i neki svoj naziv, ali ja ga ne znam

1)Ja sam screwan na plavu, a on u igru trpa ptice, Coiling Oracle te me u svega par krugova dovrsava kad stigne Selesnya Guildmage.
1:0

-boardam neke sitnice i nastavljamo dalje

2)I ovoga me puta vrlo brzo pocinje mlatiti, ali se bolje drzim zahvaljujuci Fettersima, Repealovima i kontrama. Vrijeme prolazi, a Maric polako i sigurno smanjuje broj mojih zivota. Wrath of God mi pomaze da dodjem do zraka i na trenutak popravim situaciju. Kad odigram Akromu, cini se cak da se dogodio obrat – ali Glare of Subdual i dva Vitu-Ghazia kazu suprotno.
2:0

Zadovoljan sto mi deck savrseno funkcionira, lurkam uokolo i pitam se kakve li ce sve sramote ostatak dana donijeti.
Notebook jos jednom objavljuje pairingse, a ja veselo pohitam prema iducem pobjedniku.

Daniel Kupcinovac (Osijek)
-igra Gruul

1)Daniel krece poprilicno agresivno s Llanowarcima, Ledgewalkerima, Maulerima i Apeovima te me spusta na 11 zivota, ali WoG s moje strane kaze da ce se ovoga puta moja agonija produziti. Kako on nastavlja sa spustanjem crittera, a ja ih propisno sa stola i uklanjam – Lotus Bloom i pet mojih lendova bivaju zatappani te na stol dolazi Akroma. Nakon prva dva udarca Daniel predaje.
0:1

-boardam Repealove i jos nesto u zamjenu za Flashfreezeove i WoG

2)Daniel ponovno krece agresivno, ali 5th turn Akroma je gg protiv decka koji nema adekvatno rjesenje. Daniel ipak ne odustaje vec me pokusava namamiti da ublokam Silhanu, ali na to ne nasjedam i dopustam mu da me olaksa za koji zivot. Na svojih 15 zivota mu odcastam Fetterse na Apea tek toliko da budem siguran od mogucih iznenadjenja te ga kroz iducih par krugova Akroma bez imalo truda ostavlja s drugim porazom na turniru.
0:2

U potpunoj nevjerici lurkam uokolo istrazujuci tko bi trebao biti moj iduci protivnik. Jesi li ti Matija Lesic ?

Matija Lesic (Donji Miholjac)
-igra Dragonstorm

1)Land, karta ova, land, karta ona – Dragonstorm za 4 u cetvrtom krugu.
1:0

-boardam SoDove i Flashfreezeove

2)On je blago screwan u pocetku sto mi omogucava da uspostavim kontrolu nad igrom. Svaku mozebitnu prijetnju uklanjam i ne dopustam mu da zavozi. Match traje dugo, ali Akroma koja s moje strane stola pocne stvarati kaos vodi nas do izjednacenja.
1:1

3)Ovoga je puta blago screwan na crvenu pa tako u svom cetvrtom krugu na stolu ima 3 Islanda i 1 Mountain, dok ja neocekivano uspjesno razvijam igru. Lotus Bloom u igri, sasvim dovoljno landova i hand u kojem su Akroma, kontre i SoD su ocit znak da dobivam i ovu rundu. I bas kad sam krenuo nesto odigrati, notebook procvili kako je kraj vremena i da pocnemo s brojanjem krugova. “Nesreca”, kazem i nastavljam s igrom, ali ne uspjevam dokrajciti Lesica zbog par krugova manjka.

Atmosfera na turniru je, za Donji Miholjac, uobicajeno kvalitetna – jedino su, kako primjetise osjecani, izostale kurve. No nikome se nije dalo ici po njih preko granice pa smo od te ideje ipak odustali. Ali, kad smo vec kod prekrasnih djevojaka sumnjiva morala, sto mislite tko mi je iduci protivnik ?

Marko Filipovic a.k.a. Fila (Djakovo)
-igra, kako mu pise na decklisti, G/W “Cuspajz” deck

1)Uz puno galame, psovki, vikanja te ostalih finesa koje i inace prate nase sukobe, Fila stol puni glupostima kao sto su ptice, Llanowarci, Solifuge i Hierarchi. Ne uspjevam drzati korak s njim, ali Fettersi i WoG mi pomazu da prezivim jos koji krug. I nakon sto cistim stol od svakojake gamadi i pocne se ciniti da bih mogao uspostaviti neku ravnotezu, Fila mi zabije jos jednu Solifugu u oko.
1:0

-boardam WoG i Flashfreezeove

2)Djeca se uokolo zgrazaju, a odrasli se krste slusajuc nase razgovore o hentaiu i losoj muzici dok me Fila razguzuje po drugi put. Svasta on izvodi, ukljucujuci i napad s pticom za nula. Neke mu karte zlostavljam Fettersima, ali on ih spasava Dust Elementalom koji takodjer pusi Fetterse. Sacred Mesa proizvodi tokene koji mi pomazu u borbi, ali ipak me Fila mlati iz kruga u krug a ne povlacim WoG cak ni uslijed svih tih silnih Visionsa, Researchova i Think Twiceova. Tu cinim i najvecu gresku ovog turnira kad u Filinom krugu zaboravljam flashati jedan Think Twice iz groblja. Ta se greska pokazala kobnom jer je karta koju vucem u svom krugu bila land. Ja sam na svega 6 zivota te mi Filine nakaze razdragano cupaju utrobu. Pruzam mu ruku te radi fore izvucem kartu s vrha svog decka i stavljam je na stol – WoG, dakako.
2:0

Ekipa na turniru se gusi u pizzama, pivu, tequili i bambusu dok veselo razglaba o mracnim temama kao sto su ljigavi politicari, ruzni spomenici i prepotentni gradonacelnici. Druzenje bi mozda potrajalo i do sutra da nije krasnog notebooka koji veli da mi je iduci protivnik upravo

afro Ivan Tomic a.k.a. Oragano (Djakovo)
-igra skoro MBC; stara verzija decka: https://cromtg.forumcroatian.com/Magic-the-Gathering-c1/Strategije-i-Deckovi-f9/Skoro-MBC-T2-t271.htm

1)Igra se razvija u moju korist sve do trenutka kad popusim dva Seeka na Akromu cime Ivan skace na 36 zivota, a ja ostajem bez najkvalitetnijeg win conditiona protiv njegovog decka. Korlash kojeg je gotovo na pocetku odigrao je pojeo Fetterse, ali je zajedno s mojim Teferijem zalegao u groblje nakon Damnationa. Sacred Mesa reproducira tokene iz kruga u krug dok ja slazem zalihe landova. Prijetnje uklanjam kontrama, bounce-om i removalima, dok horde suspendanih karata polako ulaze u igru s moje strane (puno karata = puno mane = puno tokena). Kad se na stolu nadje 16 tokena, a Ivan ne povuce nista korisno, odlucujemo da je vrijeme za drugu rundu.
0:1

-boardam jos jednu Mesu i SoDove

2)Igra pocinje slicno kao i prva, s tim da ovog puta ostajem bez samo jedne Akrome. Igra je veoma zanimljiva jer Ivan uspjeva dosta rano odigrati Phyrexian Arenu i pocinje s pumpanjem karata. Na njegovu nesrecu, nikako ne uspjeva povuci toliko potrebni Extirpate dok moj card draw omogucava da se razbacavam spellovima i landovima svih vrsta. Sacred Mesa ponovno otvara radjaliste malih Pegaza koji se usprkos Ivanovim dobrim pokusajima obrane zalijecu do njega i kljuckaju ga pomalo. Moje more suspendanih karata samo pomazu u tome, dok Ivan i dalje nema srece s povlacenjem necega sto bi ga spasilo. S druge, pak, strane – moje kontre savrseno padaju preko Ivanovih pokusaja Tendrillanja te igranja drugih prijetnji. “Nesreca”, kazem i pruzam covjeku ruku – GG.
0:2

Ocekivao sam biti zadnji na turniru, ali su se kockice poslozile tako da zavrsim s 2-1-2 scoreom – bio sam prezadovoljan i vec sam se poceo raspitivati tko sve iz DMa ide u Vinkovce na NQ, kadli mali notebook objavi top osam igraca:

1.Petrovic Mislav
2.Sabolek Marin
3.Filipovic Marko
4.Lendvaj Ivan
5.Maric Josip
6.Lesic Matija
7.Jurisic Vlatko
8.Falamic Marko a.k.a. al_Alamm

Wicked !
Dobijem cak i booster s Nimbus Mazeom kao rare kartom sto me dodatno usrecuje, a u prostorijama KMDM ostajem jos neko vrijeme da bih saznao za nevjerojatno smijesne dogadjaje. Izdvojio bih definitivno situaciju kad Vlaja (a.k.a. Havoc) pokusava igrati Hierarcha na sto Cindori pita: “jel ti mogu s Voidslimeom kontrirati lifegain ?”, cime zasluzuje CR “shlajm”. Osim toga, saznajem da je Aeon Chronicler zapravo dobra karta, sto mi daje par dobrih ideja za buduci deckbuilding.

Na kraju, sto reci ?
Turnir je bio iznadprosjecno kvalitetan, bilo je 18 igraca sto znaci da je bio i posjecen, dobro drustvo, zanimljivi deckovi i GG, Donji Miholjac, GG.

Slops. go 2:
-Cindoriju koji mi nije zelio prodati Flagstonese i, naravno, za Voidslime
-Oraganou za frizuru

Props. go 3:
-Ivanu Jurinjaku za organizaciju turnira
-Orionu za karte i odlicno drugo mjesto
-osjecanima i djakovcanima sto su dosli

Do iduceg puta ostanite u dobrom zdravlju,
marko

DECKLISTE SLIJEDE


Zadnja promjena: ; pon 18 lip 2007 - 12:51; ukupno mijenjano 9 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 12:24

al_Alamm je napisao/la:
Ali, kad smo vec kod prekrasnih djevojaka sumnjiva morala, sto mislite tko mi je iduci protivnik ?
...

Vinko Coce? Neutral
[Vrh] Go down
Aredhel
Pixelirana
Aredhel


Broj postova : 154
Age : 42
Location : Prisavska rivijera (Zagreb).
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 12:33

Oćem nastavak. This was a very good read! Smile
[Vrh] Go down
http://collisioncourse.blog.hr
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 15:09

Fami se zaj*bava, samo da je rekao riječi, ozdravila bi duša moja. Book mi pun stvari za njegov deck. Još kad su izašli claws of gix sam mu ja predlagao UW kontrolu sa plans/perilous/gix draw engine-om, ali avaj!

Sve u svemu, nakrumpirali smo vrhunski! jocolor

P.S. Nema šanse da dođemo sa autom punim cuge na Nationalse *čudi se zašto mu ne vjeruju*
[Vrh] Go down
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 15:26

A stas, dva dana nespavanja su ucinili svoje. Smile
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 15:46

al_Alamm je napisao/la:

2)Djeca se uokolo zgrazaju, a odrasli se krste slusajuc nase razgovore o hentaiu i losoj muzici

Hentaii i loša muzika su zakon.
rabbit

Ali Tequila je prejebena.
Lendvaj FTW.
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyned 17 lip 2007 - 21:01

žao mi je šta si se kvalificirao s tako lošim deckom. dobar raport. pozdrav
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 13:00

al_Alamm je napisao/la:

Slops. go 2:
-Oraganou za frizuru
Tek sam kasnije skonto da su su mi extirpate-i zapeli u kosi Embarassed afro

zaboravio si rec da me drugu nisi pobjedio nego da sam se na opce inenađenje mana burno

afro
[Vrh] Go down
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 13:17

Jao - da !
Ne znam kako sam uspio zaboravit na to. Very Happy
Care
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
Promo Hrvoje
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Promo Hrvoje


Broj postova : 193
Age : 37
Location : Zagreb naravno
Registration date : 30.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 17:32

Mrni samo jedna stvar.DM je kvazi Slavonija,a pili ste tekilu umjesto rakije.....?
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 19:28

Promo Hrvoje je napisao/la:
Mrni samo jedna stvar.DM je kvazi Slavonija,a pili ste tekilu umjesto rakije.....?

Donji Miholjac je Europska unija.
Skoro.
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 21:47

To su bili fini regionalsi, za gospodu. Samo tekila po 29,49kn, a ne neko smeće.
[Vrh] Go down
al_Alamm
Kobotnica
al_Alamm


Broj postova : 504
Age : 96
Location : deep inside
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 22:12

Ma otkud ?
Ako postoji tequila po za toliko, odustajem od rakije i pelina.
[Vrh] Go down
http://www.finte.net
ezav
Bigfoot
ezav


Broj postova : 61
Age : 41
Location : Vrapce - ljucibasta soba
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 23:21

deder daj to dofuraj u zg Smile

Par kaseta da se najde Smile
[Vrh] Go down
http://craftworldtael.blog.hr/
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptypon 18 lip 2007 - 23:39

Ne bi htio sada reklamirati svoju firmu koja distribuira pića, ali samo ćemo reći da imamo pristupa cugi koja ima istek roka ili je pred istekom roka.

Samo ćemo reći da se ekipa na Nationalsima opija već cijeli niz puta na našu grbu, točnije rečeno g. Lendvaja. Hura bre, Ivane!
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyuto 19 lip 2007 - 9:44

Havoc je napisao/la:
Ne bi htio sada reklamirati svoju firmu koja distribuira pića, ali samo ćemo reći da imamo pristupa cugi koja ima istek roka ili je pred istekom roka.

Samo ćemo reći da se ekipa na Nationalsima opija već cijeli niz puta na našu grbu, točnije rečeno g. Lendvaja. Hura bre, Ivane!

Zli, zli Vlatko! A dok si radio u neimenovanom preduzeću za proizvodnju te obradu kravljeg, magarećeg i inog mlijeka nisi dijelio jogurte!!!?

Samo ćemo reći :"Sram te budi LAL!"
[Vrh] Go down
Oragano
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Oragano


Broj postova : 198
Age : 34
Location : Osijek/Djakovo
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyuto 19 lip 2007 - 13:58

jogurt + tequilla = FTW

afro
[Vrh] Go down
Fila
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Fila


Broj postova : 388
Age : 36
Location : C:\
Registration date : 28.05.2007

NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Emptyuto 19 lip 2007 - 14:39

Oragano je napisao/la:
jogurt + tequilla = FTW

afro

Jogurt je prejeben.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty
PostajNaslov: Re: NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"   NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova" Empty

[Vrh] Go down
 
NQ @ DM ili "kako propasti u pet krugova"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» natsi
» Zmajevi nad Siskom (ili kako je Roso pokusao nemoguce) 1.dio
» deseta u americi ili kako sj.... 8 sati igranja u 1 potezu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Kolumne & Reportovi-
Forum(o)Bir: