CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ali postoje 2 skupine magic igraca?

Go down 
+26
Grga
ezav
Olegowsky
Morea
freeze
Mraz
FANAttIC
necromonicum
Zubo_i
Luke Planeswalker
RaveX
DH
Mirari
Niksodus
swoop
noname3
Urza
sandukan
Fila
Deth
koora
tambourinko
Nedjeljko Odmor
Pippin
king penga
Mtg je Emo
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

jeste li casual igrac ili profi?
casual
ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Vote_lcap56%ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Vote_rcap
 56% [ 37 ]
profi
ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Vote_lcap44%ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Vote_rcap
 44% [ 29 ]
Ukupno glasova : 66
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:53

Niksodus je napisao/la:
XxJackxX, si ti jako frustriran tip?
ja se sprdam i nekim ljudima ovde, zanimljivi su njihovi odgovori i psovke, tek tako. jbg moras nekako kad si vec za kompom i ucis za ispite
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:55

king king king
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:56

noname3 je napisao/la:
Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

onda previše puta povlačiš 5 landova zaredom /previše puta te ubio wee dragonauts...
a ovo da previše pizdiš je isključivo iz naših međusobnih ogleda na turniru kad si puno previše histerizirao a čak si imao i solidne deckove ^^

Pa kak ne bih pizdio kad s blok rajdersima koje si vidio prvi put u životu pobjediš moj Rack. Ajd se stavi u moju situaciju! A da ne pričam o Stafi Dolu! Sad Jao, Lepi!
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:56

ne, postoje tri skupine, casual, pro i xxjackxx
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:59

Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:01

Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:02

XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?

a prijetio ti je tko?
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:03

sta si onda uopce isao raditi poll i traziti misljenja?

lol, prejak si
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:04

XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
Da te nije briga, onda ne bi pitao na ovom topicu i pricao o svojim frustracijama.
Prestani postat na ovom forumu, molim te. Ništa korisno nisi napisao/napravio.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:10

Niksodus je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
Da te nije briga, onda ne bi pitao na ovom topicu i pricao o svojim frustracijama.Prestani postat na ovom forumu, molim te. Ništa korisno nisi napisao/napravio.
zasto? Razz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzas stvarnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kraj svita jeeeeee.............................................. dajte mi sve karte Very Happy    ma svako ko psuje na ovom forumu je ljuti frustrirani covo , ja ne psujem, mozda postovi izgledaju agresivno, al jbg onda.
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:13

XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
Da te nije briga, onda ne bi pitao na ovom topicu i pricao o svojim frustracijama.Prestani postat na ovom forumu, molim te. Ništa korisno nisi napisao/napravio.
zasto? Razz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzas stvarnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kraj svita jeeeeee.............................................. dajte mi sve karte Very Happy ma svako ko psuje na ovom forumu je ljuti frustrirani covo , ja ne psujem, mozda postovi izgledaju agresivno, al jbg onda.

ne izgledaju agresivno vec retardirano.
[Vrh] Go down
DH
Steam Vents
DH


Broj postova : 177
Age : 35
Location : Trg maršala Tita
Registration date : 29.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:14

LAL!
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:22

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
Da te nije briga, onda ne bi pitao na ovom topicu i pricao o svojim frustracijama.Prestani postat na ovom forumu, molim te. Ništa korisno nisi napisao/napravio.
zasto? Razz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzas stvarnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kraj svita jeeeeee.............................................. dajte mi sve karte Very Happy ma svako ko psuje na ovom forumu je ljuti frustrirani covo , ja ne psujem, mozda postovi izgledaju agresivno, al jbg onda.
ne izgledaju agresivno vec retardirano.
svejedno i ja i ti istovremeno gubimo vrime na forumu sada znaci isti smo Very Happy lol muahahahaha koff koffosim toga nisam znao da ti ne podnosis retardirane osobe tolko da moras prigovarat?tsk tsk tsk, tako ti prema njima lol sram te budes lol
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:26

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Niksodus je napisao/la:
Jedino si napravio sprdnju od samog sebe.
po cemu, zar bi me trebalo bit briga sta misle ljudi koji su samo face pritit preko kompa(uvjek mogu provat uzivo Razz ) , ili one sta ih necu vidit nikad u zivotu?
Da te nije briga, onda ne bi pitao na ovom topicu i pricao o svojim frustracijama.Prestani postat na ovom forumu, molim te. Ništa korisno nisi napisao/napravio.
zasto? Razz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzas stvarnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kraj svita jeeeeee.............................................. dajte mi sve karte Very Happy ma svako ko psuje na ovom forumu je ljuti frustrirani covo , ja ne psujem, mozda postovi izgledaju agresivno, al jbg onda.
ne izgledaju agresivno vec retardirano.
svejedno i ja i ti istovremeno gubimo vrime na forumu sada znaci isti smo Very Happy lol muahahahaha koff koffosim toga nisam znao da ti ne podnosis retardirane osobe tolko da moras prigovarat?tsk tsk tsk, tako ti prema njima lol sram te budes lol

Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:26

ja ti posudim metak jack
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:45

king king king oko čega se karate ja san profi.....................(nastavak).....................................................................................
................................................u.........................snovima


king king king
[Vrh] Go down
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:52

XxJackxX opomena. prva i zadnja. smiri se.

king penga, zabranjeno ti je postati na razno dok ne navrsis 13 godina/ne napravis jedan suvisli post. drzi se turnira, tamo te toleriraju. ovdje ne.
[Vrh] Go down
Luke Planeswalker
Magus
Magus



Broj postova : 595
Age : 31
Location : Zadar
Registration date : 29.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:52

xxxjackxxx,jedino sam ja prije tebe uspio ispasti ovakav debil na forumu.
čestitam.
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:55

RaveX je napisao/la:

king penga, zabranjeno ti je postati na razno dok ne navrsis 13 godina/ne napravis jedan suvisli post. drzi se turnira, tamo te toleriraju. ovdje ne.

:cheers:
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:57

Luke Skywalker je napisao/la:
xxxjackxxx,jedino sam ja prije tebe uspio ispasti ovakav debil na forumu.
čestitam.

sig worthy
[Vrh] Go down
Zubo_i
Riba
Riba
Zubo_i


Broj postova : 193
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 02.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptysri 29 kol 2007 - 1:16

Luke Skywalker je napisao/la:
xxxjackxxx,jedino sam ja prije tebe uspio ispasti ovakav debil na forumu.
čestitam.

hvala na besplatnom sigu mustać Wink

Tema topica je skroz ok, al ovo je vec preraslo u glupiranje. Uglavnom, ti profiji nisu babe s brkovima koje cekaju malu djecu iza ugla kad padne mrak, oni jednostavno ne kuze casual igrace, oni ne mogu zamislit kako neko moze ne igrat na turnirima. Ali nekim ljudima jednostavno nije gušt ić na turnire i vole casual atmosferu jer su opusteni i mogu se zajebavat. Istina je da nema smisla kupovat karte ako ne mislis ic s njima na turnire, al to opet povlaci cinjenicu da nema smisla uopce kupovat karte bio ti profi ili ne, jer ih mozes posudit (trnski FTW! Wink ). Meni se osobno svidjaju extended turniri nedjeljom, al vece turnire nevolim (istina, mogu se pohvalit samo jednim PTQ-om kojeg sam igro na silu).

that's all from me
[Vrh] Go down
necromonicum
Just Getting Started
Just Getting Started
necromonicum


Broj postova : 8
Age : 35
Location : DUBROVNIK
Registration date : 04.07.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptysri 29 kol 2007 - 10:51

Cujte sto se mene tice ja bi reko da je najbolja zlatna sredina. Kada igras budi svoj i nemoj se ljutiti s obzirom da si izgubio jer kada i gubis nesto naucis. Ukratko treba znati i prihvatiti poraz bez obzira u kojoj se situaciji nalazis.
Moje misljenje....Very Happy
[Vrh] Go down
FANAttIC
Wizard Mentor
Wizard Mentor
FANAttIC


Broj postova : 342
Age : 44
Location : S.Kraljevec, Zagreb
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptysri 29 kol 2007 - 15:26

nije sve crno/bijelo, nit se mogu svi igraci podjelit na turnirske i casual.

npr. ja itekako volim igrat na turnirima (tjedan dana nakon upoznavanja s magicom sam bio na turniru iako nisam znao kolko karata ide u pocetni hand, sad brojim 295 turnira), pa cak je super koji put i pobjedit, al opet igram casual deckove, koji ne postoje na magic karti: cobold clamp u t1, ghost dad u extendedu, ug tempo u t2; kad je odiseja bila aktualna igro sam clerice dok su madness i tog bili tier1, u kamigawa bc sam igro rg spirit/arcane dok su mbc i giftsi bili "manga", da ne govorim o tsbc-u.

jesam li sad turnirsko djubre ili casual svetac? sve po malo, plus jos, ko i svi drugi.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptysri 29 kol 2007 - 15:36

RaveX je napisao/la:
XxJackxX opomena. prva i zadnja. smiri se.
molim objasnjenje s objektivnog stajalista. moze i na pm ili mail
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Emptysri 29 kol 2007 - 15:49

swoop je napisao/la:
Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
zar bi to trebala biti neka moc koju samo ti posjedujes? e i btw jel mozes bez djecih psovki? , ne ispadas ni ti na taj nacin "pametan"
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Sponsored content





ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
ali postoje 2 skupine magic igraca?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Magic Austria / Bec
» Magic prica
» magic encyclopedia
» Magic car crash

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: