CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ali postoje 2 skupine magic igraca?

Go down 
+26
Grga
ezav
Olegowsky
Morea
freeze
Mraz
FANAttIC
necromonicum
Zubo_i
Luke Planeswalker
RaveX
DH
Mirari
Niksodus
swoop
noname3
Urza
sandukan
Fila
Deth
koora
tambourinko
Nedjeljko Odmor
Pippin
king penga
Mtg je Emo
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

jeste li casual igrac ili profi?
casual
ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Vote_lcap56%ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Vote_rcap
 56% [ 37 ]
profi
ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Vote_lcap44%ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Vote_rcap
 44% [ 29 ]
Ukupno glasova : 66
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:05

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
zar bi to trebala biti neka moc koju samo ti posjedujes? e i btw jel mozes bez djecih psovki? , ne ispadas ni ti na taj nacin "pametan"
Da ti objektivno objasnim zasto si glup? Ili da subjetkivno te posaljem u rodno miesto?
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:10

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
zar bi to trebala biti neka moc koju samo ti posjedujes? e i btw jel mozes bez djecih psovki? , ne ispadas ni ti na taj nacin "pametan"
Da ti objektivno objasnim zasto si glup? Ili da subjetkivno te posaljem u rodno miesto?
mislim kolko moras biti jadan kad covjeku koji je daleko od tebe tako psujes? jel se osjecas mocno sada? stvarno te nekuzin...
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:14

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
zar bi to trebala biti neka moc koju samo ti posjedujes? e i btw jel mozes bez djecih psovki? , ne ispadas ni ti na taj nacin "pametan"
Da ti objektivno objasnim zasto si glup? Ili da subjetkivno te posaljem u rodno miesto?
mislim kolko moras biti jadan kad covjeku koji je daleko od tebe tako psujes? jel se osjecas mocno sada? stvarno te nekuzin...

za svaku psovku koju uputim tebi jedan mali crnac dobije obrok.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:22

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Ja sam ovdje jer raidam i alt+tabbam a ti jer si glup i pokusavas nam prodat vlastitu glupost.
zar bi to trebala biti neka moc koju samo ti posjedujes? e i btw jel mozes bez djecih psovki? , ne ispadas ni ti na taj nacin "pametan"
Da ti objektivno objasnim zasto si glup? Ili da subjetkivno te posaljem u rodno miesto?
mislim kolko moras biti jadan kad covjeku koji je daleko od tebe tako psujes? jel se osjecas mocno sada? stvarno te nekuzin...
za svaku psovku koju uputim tebi jedan mali crnac dobije obrok.
za svaku psovku koju ne uputim tebi moja majka je sretna sto je dobro odgojila sina
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mraz
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mraz


Broj postova : 145
Age : 39
Location : Bjelovar
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:27

kao prvo ovo "profi" u poll-u mi zvuci malo blesavo, jer sumnjam da u Hr, ima pravih profesionalnih igraca magica koji ostvaruju nekakvu veliku zaradu samim igranjem, vjerujem da smo vecina nas u vecem gubitku nego dobitku od Magica, ne kazem da netko tu i tamo nesta ne zaradi, ali sumnjam da su to neke velike pare, zaradi se nesta i prodajom karata, ali opet to nije zarada samim igranjem. Toliko o pro-ovima i ne znam cemu.

Sto se tice tlacenja i zajebavanja casual igraca o tome nemam pojma, jer tu u Bj mi nismo nikada ni zajebavali ni sprdali se sa nekim tko je dosao sa ajmo reci "casual" deckom. Ja sam na svoj prvi turnir dosao sa preconstructed Grullom i naravno da sam ispusio, imao sam dva rjesenja ili kartati po doma ili kupiti bolje karte i onda doci na turnir. Meni je glupo kada netko kaze ajmo igrati turnir bez upada i bez nagrada ili ne znam sta, jer ako sam ulupao mjesecno 700-800 kn za karte hvala bogu da zelim igrati na turniru i osvojiti neki vrag, pa da bar prodam boostere i vratim si nesta para, ako cemo igrati za kikiriki, nema smisla da ja vise ulazem u Magic.
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:49

XxJackxX je napisao/la:
za svaku psovku koju ne uputim tebi moja majka je sretna sto je dobro odgojila sina

Naučit ću te jednu od velikih životnih mudrosti koja ti je nekako promakla. Pazi sad:

Deth je napisao/la:

Ako svojim postupcima zadovoljavaš mamine kriterije, nešto si gadno pogriješio u životu.
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 16:58

Deth je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
za svaku psovku koju ne uputim tebi moja majka je sretna sto je dobro odgojila sina

Naučit ću te jednu od velikih životnih mudrosti koja ti je nekako promakla. Pazi sad:

Deth je napisao/la:

Ako svojim postupcima zadovoljavaš mamine kriterije, nešto si gadno pogriješio u životu.

sretan rodendan Pehar
[Vrh] Go down
Deth
Imi Statue
Deth


Broj postova : 43
Age : 48
Location : Rijeka FTW
Registration date : 11.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 17:08

Hvala. Smile
[Vrh] Go down
Nedjeljko Odmor
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Nedjeljko Odmor


Broj postova : 205
Age : 40
Location : APP - Autonomna pokrajina Pešća
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 17:31

FANAttIC je napisao/la:

jesam li sad turnirsko djubre ili casual svetac? sve po malo, plus jos, ko i svi drugi.

Mislim da si malo krivo shvatio čovjeka. Ne radi se tu o tome da je netko tko dolazi na turnire turnirsko pro-đubre, nego o odnosu nekih ekstremo arogantnih igrača koji si umišljaju da su nekakvi profesionalci i pitaj boga kaj prema casual igračima, a i drugima. Valjda si takve stvari primjetio na FNMu i sl. Ne znam kak je po ostalim gradovima, al ono kaj sam ja uspio čuti u ZGu je u najmanju ruku degutantno, a ide sve do toga da ljudi koji su si kao dobri stalno seru jedni drugima iza leđa. Tipa priče o tome da netko za kog se zna da je dobar igrač je debil i ne zna igrati itd. A koliko si puta vidio da takozvano profesionalci i face na FNMu ismijavaju one likove kaj zapravo dolaze samo gledati? Bar za tebe mislim da si dovoljno pametan da si skužio te stvari.
[Vrh] Go down
freeze
Wizard Mentor
Wizard Mentor
freeze


Broj postova : 258
Age : 34
Location : zg
Registration date : 29.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 17:46

Nedjeljko Odmor je napisao/la:
FANAttIC je napisao/la:

jesam li sad turnirsko djubre ili casual svetac? sve po malo, plus jos, ko i svi drugi.

Mislim da si malo krivo shvatio čovjeka. Ne radi se tu o tome da je netko tko dolazi na turnire turnirsko pro-đubre, nego o odnosu nekih ekstremo arogantnih igrača koji si umišljaju da su nekakvi profesionalci i pitaj boga kaj prema casual igračima, a i drugima. Valjda si takve stvari primjetio na FNMu i sl. Ne znam kak je po ostalim gradovima, al ono kaj sam ja uspio čuti u ZGu je u najmanju ruku degutantno, a ide sve do toga da ljudi koji su si kao dobri stalno seru jedni drugima iza leđa. Tipa priče o tome da netko za kog se zna da je dobar igrač je debil i ne zna igrati itd. A koliko si puta vidio da takozvano profesionalci i face na FNMu ismijavaju one likove kaj zapravo dolaze samo gledati? Bar za tebe mislim da si dovoljno pametan da si skužio te stvari.

bum!

Al ipak na zadnjem FNM-u su proplejeri pomagali ovom malom koji je oženjen za sotonu tak da ni bilo tak strašno.. Very Happy
Kad vidiš da netko nezna igrat, probaš mu pomoći konstruktivnim savjetom a ne mu se smijat iza leđa Rolling Eyes
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 19:08

:smeško:
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 20:08

znam da je ovo spam i unaprijed se ispričavam, ali moram, ovo zahtijeva riječi:



evribadi na livadi da beremo flauvrz, da beremo flauvrs, da lovimo baterflajz




Još jednom se ispričavam
[Vrh] Go down
Olegowsky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Olegowsky


Broj postova : 400
Age : 39
Location : Zadar
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 20:14

Luke Skywalker je napisao/la:
xxxjackxxx,jedino sam ja prije tebe uspio ispasti ovakav debil na forumu.
čestitam.

kontemplativno-samospoznajni-reformativno-wannabe emphatic post... Very Happy
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 20:20

swoop je napisao/la:
:smeško:


mnogo bre dobar smeško,kevu da mu nabijem
[Vrh] Go down
ezav
Bigfoot
ezav


Broj postova : 61
Age : 41
Location : Vrapce - ljucibasta soba
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 21:47

Sta jest jest ...

Bre swoop u kojem si ti fazonu ????? Razz
[Vrh] Go down
http://craftworldtael.blog.hr/
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 21:57

swoop je napisao/la:
:smeško:
mi u komsijinom sokaku svaki dan ovako Very Happy
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptysri 29 kol 2007 - 22:00

Deth je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
za svaku psovku koju ne uputim tebi moja majka je sretna sto je dobro odgojila sina
Naučit ću te jednu od velikih životnih mudrosti koja ti je nekako promakla. Pazi sad:
Deth je napisao/la:
Ako svojim postupcima zadovoljavaš mamine kriterije, nešto si gadno pogriješio u životu.
hahaha lol Very Happy iako si malo falija smisao
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Grga
Hypnox in Disguise
Grga


Broj postova : 209
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 0:51

srborez
[Vrh] Go down
dibo
Ghetto Testing Team
dibo


Broj postova : 154
Age : 38
Location : Sa Swoopom na spici (Cakovec inace)
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 0:54

Grga je napisao/la:
srborez

Prosli su ti dani kad je Swoop rezo ljude srborezom.
He has joined the dark side of the force! Neutral
[Vrh] Go down
mixer
ex rebel
mixer


Broj postova : 127
Age : 39
Location : novi marof
Registration date : 28.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 1:07

Grga je napisao/la:
srborez
don't forget srbosjek!
[Vrh] Go down
noname3
Experienced Mage
Experienced Mage
noname3


Broj postova : 50
Registration date : 02.06.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 15:42

Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:
Nedjeljko Odmor je napisao/la:
noname3 je napisao/la:


-nedeljko : ti malo previše pizdiš kad te netko pobijedi za jednog neopterećenog casuala

Shocked
Ja nisam neopterećeni casual igrač nego čovjek kaj sve shvaća previše emotivno! Osim toga, ja pizdim samo kad me netko pobjedi zato kaj sam povukao 5 lendova za redom ili na neki čudan način (tipa Weeeee Dregonauts - Ti ne bi?!?). Nikad nisam popizdio kad me netko pobjedio na civiliziran način, osim Ferčeka sa toptogom, jer je to bilo iživljavanje.
I između ostalog, odakle tebi da ja pizdim kad me netko pobjedi? Možda me promatraš iz prikrajka i diviš mi se dok igram?!?Suspect

onda previše puta povlačiš 5 landova zaredom /previše puta te ubio wee dragonauts...
a ovo da previše pizdiš je isključivo iz naših međusobnih ogleda na turniru kad si puno previše histerizirao a čak si imao i solidne deckove ^^

Pa kak ne bih pizdio kad s blok rajdersima koje si vidio prvi put u životu pobjediš moj Rack. Ajd se stavi u moju situaciju! A da ne pričam o Stafi Dolu! Sad Jao, Lepi!

ne da sam ih vidio prvi put u zivotu nego je to još i bio t2 turnir , nisam imo sb i vac je fulo bar 16 karata u mainu ^^ al ja tako kvalitetan kako jesam sam bio prisiljen odvozit 3-1...Pehar

a s onim rackom ne mozes dobit nijedat monored dec bez obzira koje su to crvene karte unutra , ubice te i lava axeovima ako treba...
[Vrh] Go down
ShuPac
Old Fart School
ShuPac


Broj postova : 368
Age : 51
Location : Vinkovci
Registration date : 27.08.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 17:03

ja sam jedan tipičan profi igrač
doduše bio sam, pa nisam bio jer sam presto igrat, ali sam sad opet profi jer sam se vratio

dakle od nagrada bih volio istaknuti kilu čvaraka koje sam osvojio na PTQ Šiškovci dočim mi je najdraža nagrada ipak bila kanta lučenja na Laslovo Openu - Otvorenom prvenstvu nacionalnih manjina u Laslovu čiji je domaćin bio stanoviti Deneš Kočiš Ručnom
[Vrh] Go down
http://www.jedem_burek_a_govna_jeftina.com
RaveX
The Night Stalker
The Night Stalker
RaveX


Broj postova : 497
Location : BSG
Registration date : 27.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 17:30

ShuPac je napisao/la:
Deneš Kočiš Ručnom

Pehar
[Vrh] Go down
Havoc
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Havoc


Broj postova : 234
Age : 42
Registration date : 30.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 17:38

...iliti Denes Kocis muskom mocis.
[Vrh] Go down
Morea
MTGej
Morea


Broj postova : 110
Age : 48
Location : Osijek
Registration date : 31.05.2007

ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Emptyčet 30 kol 2007 - 18:23

liv maj prajvt hungarijan aloun

LAL!
[Vrh] Go down
Sponsored content





ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ali postoje 2 skupine magic igraca?   ali postoje 2 skupine magic igraca? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
ali postoje 2 skupine magic igraca?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Magic Austria / Bec
» Magic prica
» magic encyclopedia
» Magic car crash

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Magic Razno-
Forum(o)Bir: