CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 obnovimo split

Go down 
+20
Obsy
Guardian
woah
ramon
Grga
Niksodus
Sty
orhe
swoop
RaveX
koora
Urza
pepe
KontraMagija
tambourinko
Pippin
Mirari
monSt4r
Mtg je Emo
king penga
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: obnovimo split   obnovimo split Emptysub 25 kol 2007 - 15:19

Pehar Pehar .0ne2play se otvorija imat će igraonu koliko san čuja,samo ne znan
di.Okvirno koliko ima splićana magicaša ja bi dolazjia di kod ko iz starog.VAS BI BILO 10-12 PA BI TRIBALI IGRAT T1 DA PRIVUČEMO MALO MLAĐE SELEKCIJE.STA KAZETE??????Question Question Question
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 0:11

sta se otvorilo? di se otvorilo? evo mi sutra igramo , al fali nam 4. igrac, svi ili uce ili su u zg Sad
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
monSt4r
Wizard Mentor
Wizard Mentor
monSt4r


Broj postova : 130
Age : 36
Location : Zagreb atm
Registration date : 03.06.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 0:40

Penga iz Zda ?
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: penga iz zd   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 9:50

monSt4r je napisao/la:
Penga iz Zda ?


nop ja sam iz kaštela .
lol! lol!
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: ja sam bolestan ali ko bi igra   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 9:52

XxJackxX je napisao/la:
sta se otvorilo? di se otvorilo? evo mi sutra igramo , al fali nam 4. igrac, svi ili uce ili su u zg Sad



samo san čuja da su se kvalificirali mirki i zekan
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 13:41

sto je vise kleveta i lazi, to je nama Magic u Splitu drazi
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:10

Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:29

Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
samo ako moze vise t1 i extended turnira, jer zajebali ste stvar  s onim t2 i draft perverzijama, kolko san vidija jedva bi vas se skupilo 7, ako i tolko
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:31

Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
e oce li turnir bit sankcioniran od strane LOM-a? jer kako san skuzija lom za svakih 40-50 kn sta zaradi od ulaznica daje jedan buster, sta je totalno gay kad mozemo onda jednostavno sami ga kupit??
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:32

XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
samo ako moze vise t1 i extended turnira, jer zajebali ste stvar s onim t2 i draft perverzijama, kolko san vidija jedva bi vas se skupilo 7, ako i tolko

unaprijed ti kažem da t1 turnira neće bit, extended naravno, a kao i svi gradovi treba pratit ono novo i igrat nešto zbog čega igraš magic, a to je t2, draftovi itd. casual igrači, rekao bi Bandić, odite u zagorje, tamo je mir i tišina.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:33

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
samo ako moze vise t1 i extended turnira, jer zajebali ste stvar s onim t2 i draft perverzijama, kolko san vidija jedva bi vas se skupilo 7, ako i tolko
unaprijed ti kažem da t1 turnira neće bit, extended naravno, a kao i svi gradovi treba pratit ono novo i igrat nešto zbog čega igraš magic, a to je t2, draftovi itd. casual igrači, rekao bi Bandić, odite u zagorje, tamo je mir i tišina.
znaci ciljas na ljude koji mogu isprsit 150 kn tjedno za magic? radi toga ste i propali, a cini mi se i opet cete. steta
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:34

XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
e oce li turnir bit sankcioniran od strane LOM-a? jer kako san skuzija lom za svakih 40-50 kn sta zaradi od ulaznica daje jedan buster, sta je totalno gay kad mozemo onda jednostavno sami ga kupit??

kakvih ulaznica?
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:35

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
e oce li turnir bit sankcioniran od strane LOM-a? jer kako san skuzija lom za svakih 40-50 kn sta zaradi od ulaznica daje jedan buster, sta je totalno gay kad mozemo onda jednostavno sami ga kupit??
kakvih ulaznica?
od onih 10 kn upada na turnir
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:38

kakav jedan booster, pa ima support i boosteri idu od cijele love, mislim to je stanko vodia i tip nikad u životu nije bio u plusu zato te spike onako mlatiš praznu slamu. šta se tiče toga da će propast, nama magic nije propao u splitu zato jer mi nismo održavali t1 zasigurno, nego zato jer su zatvorili igraonu u kojoj je redovito bilo po 15-ak ljudi FNM, na t2 turnirima po 5 rundi, extended isto, draft uvijek 1 pod, ali baš uvijek itd. Magic će opet krenit i treba ga približit onima koji počinju itd, a ne da se t1 održava (što ne znači da neće, ako vidimo da ima 20 ljudi koji bi odigrali t1 turnir, može, odma ćemo ga napravit).
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:43

Mirari je napisao/la:
kakav jedan booster, pa ima support i boosteri idu od cijele love, mislim to je stanko vodia i tip nikad u životu nije bio u plusu zato te spike onako mlatiš praznu slamu. šta se tiče toga da će propast, nama magic nije propao u splitu zato jer mi nismo održavali t1 zasigurno, nego zato jer su zatvorili igraonu u kojoj je redovito bilo po 15-ak ljudi FNM, na t2 turnirima po 5 rundi, extended isto, draft uvijek 1 pod, ali baš uvijek itd. Magic će opet krenit i treba ga približit onima koji počinju itd, a ne da se t1 održava (što ne znači da neće, ako vidimo da ima 20 ljudi koji bi odigrali t1 turnir, može, odma ćemo ga napravit).
kolko san ja skuzija jedini razlog zasto se odrzavaju sankcionirani turniri su jer onaj ko odrzava dobije 2-3 bustera besplatno, dok cijeli prihod ide lom-u i on daje ostale bustere igracima. a sta se tice turnira u splitu, pa bija san zadnja 3 puta prije neg je zatvorilo i bilo nas je jedva 7-8, mogu i nabrojit ljude (naravno po izgledu jer imena neznan). mislim i mi igramo t2 deckove, al za imat dobar t2 deck treba se potrosit puno love, sta samo privilegirana grupacija profi igraca u splitu moze
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:46

i busteri nikako ne idu od cjele love, lom kupuje puster za cca 9 kn i prodaje ga za 29, dok na turnirima ( kako mi je brane opisa) prodaje ga tako da od 10 kn ulaznice, 5 kn ide odma u djep LOM-a , a 5 kn na bustere
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:53

Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.

mirki count me in every tournament legijo
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:54

a kakve to deckove za t1 imate?

jel si ikad u zivotu uopce vidio kako power izgleda?

mislim, t1 je prvi format koji nece privuci nove i mlade igrace jer je u pocetku najskuplji format (najvece prvotno ulaganje za skupe karte) - dobra strana je sto karte drze cijenu i na duge staze je jeftinije.

ti govoris o nekom casual internom formatu koji nema veze s t1 - zato radje igrajte peasant ili allcomons, na to ce prije ljudi doci zbog manje cijene i nepostojanja "najjacih deckova".
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:54

king penga je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.

mirki count me in every tournament legijo


haha ko si ti?

XxJackxX je napisao/la:
i busteri nikako ne idu od cjele love, lom kupuje
puster za cca 9 kn i prodaje ga za 29, dok na turnirima ( kako mi je
brane opisa) prodaje ga tako da od 10 kn ulaznice, 5 kn ide odma u djep
LOM-a , a 5 kn na bustere

totalno netočno, ali vidim da se ne isplati..
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 16:55

mlađi igrač
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 17:01

Pippin je napisao/la:
a kakve to deckove za t1 imate? jel si ikad u zivotu uopce vidio kako power izgleda? mislim, t1 je prvi format koji nece privuci nove i mlade igrace jer je u pocetku najskuplji format (najvece prvotno ulaganje za skupe karte) - dobra strana je sto karte drze cijenu i na duge staze je jeftinije. ti govoris o nekom casual internom formatu koji nema veze s t1 - zato radje igrajte peasant ili allcomons, na to ce prije ljudi doci zbog manje cijene i nepostojanja "najjacih deckova".
mi uopce nemamo t1 deckove, samo par karata(od kojih je vecina reprintana), samo kazem da bi trebalo svega bit ne samo drafta i t2. da se prova kako ide
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 17:03

Mirari je napisao/la:
king penga je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
Otvorit će se iznova igraonica u Splitu, Zvonimirova 15 di je sad LOM. Ne znam još kad, ali naveliko se priča o tome. Znači opet će se pokrenit svi turniri i preralesovi i sve. Za ovaj novi prerelaese planiramo ga napravit makar ne imali igraonu, ali prvo se mora vidit odaziv ljudi, nać prostor i neke stvari... opet cu zaigrat nakon više od pola godine, yay.
mirki count me in every tournament legijo
haha ko si ti?
XxJackxX je napisao/la:
i busteri nikako ne idu od cjele love, lom kupujepuster za cca 9 kn i prodaje ga za 29, dok na turnirima ( kako mi jebrane opisa) prodaje ga tako da od 10 kn ulaznice, 5 kn ide odma u djepLOM-a , a 5 kn na bustere
totalno netočno, ali vidim da se ne isplati..
ja sam informaciju dobija, i informacija je skroz logicna gledajuci da se drugcije LOM-u ne isplati drzat turnire s obzirom da zivimo u kapitalizmu, i da je LOM firma koja zivi na takvim stvarima + mora placat uposlenike


Zadnja promjena: ; ned 26 kol 2007 - 19:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 17:03

draft je skupa stvar ja san da ih na početku ne bude često jer će vas bit 7-8
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 17:10

ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Emptyned 26 kol 2007 - 17:12

XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose

tako to ide ja imam tetu u doverskoj pa sam često na mertojaku
[Vrh] Go down
Sponsored content





obnovimo split Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split Empty

[Vrh] Go down
 
obnovimo split
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Split
» Bribe vs. split

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: