CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 obnovimo split

Go down 
+20
Obsy
Guardian
woah
ramon
Grga
Niksodus
Sty
orhe
swoop
RaveX
koora
Urza
pepe
KontraMagija
tambourinko
Pippin
Mirari
monSt4r
Mtg je Emo
king penga
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 19:10

uskoro će bit naša i da se ne karate svi ste u pravu

king king king
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 19:25

king penga je napisao/la:
uskoro će bit naša i da se ne karate svi ste u pravu

king king king

meni se kara a moram učit Sad
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:27

Pippin je napisao/la:
i sta? svi ce igrat rg deckove u ext? pa to ce biti prefun...ajme boze, ti si ocito u pravu. Neznam sta se uopce trudim kad ti studiras menadzment i znas kako privuci ljude na odredjenu stvar... A da ne govorim i da si magic diplomirao igrajuci t1 deckove.jezus, josh jednom: za ext turnire samo ti bakces i eventualno par casual igraca slicnih tebi koji igraju "t1" po kucama. T2 je formatza nove igrace jer nudi dinamiku i stalno mjenjanje formata. Onaj tko nece to moci sve pratiti, jednostavno nece ni igrati. Pa nije magic bash toliko idealan da ako se stavi t1 da ce nakon godinu dana svi (recimo 30) igraci ostati.Uostalom, casual igraci nisu ni zanimljivi one2playu, jer na magic ne potrosite ni 50 kn mjesecno, sta je sitnica. Igrajuci t2 i draft oni ostvaruju barem neku zaradu, pa stvarno nevidim razloga radi cega bi se trebali prikloniti tebi.A ovo sta govoris za turnire od 30+ ljudi u proslosti. Pa nije Split jedini takav slucaj. I u omalenom Čakovcu smo prije 5-6 godina imali prosjek od 20-25 igraca na svakom turniru (a imali smo ih cak 2 puta tjedno- subotom u varazdinu, nedjeljom u ck) i nije se igrao ext, vec t2. Tvoja filozofija o skupom formatu koji tjera igrace je u samom pocetku kriva, jer je to samo jedan mali faktor u procesu koji se zove "odlazak igraca iz magica"...I kao zadnje, vratit cu se na tvoje famozne deckove u ext formatu - ti deckovi rg i ug jesu ultra jeftini, ali prebrzo dosade kada samo mirrore igras, a da ne kazem da su inferiorni dobro slozenom ext deck-u. Dakle oni spadaju opet u tu domenu casual igraca kakvi se po doma igraju i eventualno na neki turnir odnesu. A deckovi u ext se mogu naci i za par tisuca kuna, ne za 1000 - a pritom ne govorim o fojlanim i takvim kartama...
prvo, u zivotu nisan ima t1 deck ili igra t1 deck. zapravo trosimo oko 100 kn mjesecno. i onda kad ti dosade portosis 200-300 kn i promis ga cilog samo ostavis npr. shockove i mana leakove ili kupis nesto drugo. sigurno ne 10 bustera svaki mjesec + draft svaki tjedan ili dva......Ocito nemislimo isto, meni je cilj da magic (kao i sve ostale igre) bude jeftin za igrace tako da svi profitiraju osim LOM-a, jednostavno smatram da jedan magic igrac bija on casual ili pro nebi mora ili smija trosit stotine kuna na jednu igru, nego da potrosi na curu, pice, izlaske, auto, kompjuter ili sta vec i da ostatak ide na neku igru tipa magic. tako da se magic moze prosirit i sirim masama pod bilo koju cijenu, bilo da je upad na turniru 5 kuna ili nekih formata do kojih je jednostavno doc (istina da je najjednostavine doc do najnovijih formata, ali mala manjina moze (ako ima zivot) trosit tolko love da ostane u razini s onim igracima kojima nije problem kupit boksu bustera i jos narucit par stotina kuna karata)meni je sve isto jeli t2,t1,ex,draft, ionako neman tolko love uz troskove izlazaka i ostalih stvari, tako da sam siguran da cu doc samo na t2 kadkad, i ext. a siguran san da spadam u vecinu koja nema tolko love. al pa dobro ako je na mejam bilo dosta ljudi (yeah right) valjda ce opet
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:33

Pippin je napisao/la:
T2 je formatza nove igrace jer nudi dinamiku i stalno mjenjanje formata. Onaj tko nece to moci sve pratiti, jednostavno nece ni igrati.
stalno mjenjanje formata i stalno odrzavanje t2 znaci stalno cuclanje love--->znaci nece ga igrat djeca od 10 do 13 jer nece imat para, i nece ga igrat onaj povise jer ce vec imat curu, pocet ce izlazit itd (jedino ako nema onda ok)
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:34

Kaj te ta zarada firme koja ti DOFURA BOOSTERE, dofura karte i da mjesto da kartas tolko jebe?
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:35

XxJackxX je napisao/la:
Pippin je napisao/la:
T2 je formatza nove igrace jer nudi dinamiku i stalno mjenjanje formata. Onaj tko nece to moci sve pratiti, jednostavno nece ni igrati.
stalno mjenjanje formata i stalno odrzavanje t2 znaci stalno cuclanje love--->znaci nece ga igrat djeca od 10 do 13 jer nece imat para, i nece ga igrat onaj povise jer ce vec imat curu, pocet ce izlazit itd (jedino ako nema onda ok)

Onda pocni kartat belu i suti. I klinci od 10-13 ce igrat najvise jer ce im roditelji kupit karte da mali suti i bude zadovoljan.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:37

čuj ako bi upad bio 5 i dođe 20 ljudi to znači 100 kn je 3 bustera ali 200 kn i ako budeš dobro rangiran dobiš bustera lom daje 0.5 bustera po igraču pa sad računaj
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:38

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
i normalno da podrzavas da ljudi kupuju pcd dekove kad lom na tome zaradjuje.
nebi da ja radim za lom, ti stalno pričaš pizdarije brale... pa šta ti misliš kad netko radi crveno zeleni deck Very Happy da on neće potrošit isto para i neće dobit ništa s tim jer ništa ne kuži, ovako preko PCD-a bar kuži kako magic funkcionira itd...
nije da ga podrzavas al kad radis za neku firmu (bilo kao buduci organizator ili posrednik) normalno je da ces preporucit da potrosi sto vise para...ili mali dodje do nekog  igraca na turniru i pita ga da mu slozi besplatni deck, naravno ima onih koji ce rec bizi ca, i ima onih koji ce ga uputit i napravit mu deck za 0 kn (ja san tako 3 zasad) i nisu bili losi za 0kn, tocno onolko kolko treba da skuzi cemu koja boja sluzi i da skuzi cemu sluze odredjene karte
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:41

swoop je napisao/la:
Onda pocni kartat belu i suti. I klinci od 10-13 ce igrat najvise jer ce im roditelji kupit karte da mali suti i bude zadovoljan.
tocno i onda ce mali zadimit na prvon turniru i onda mu starci nece imat para kupit jos dekova i bustera da sredi deck i sta onda?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:41

ja sam napravija tako jedan zeleno bijeli +rulebook+igra za početnike sve sam mu to darovao



king king king
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:42

o isuse, pa koliko sam ja podjelio kutija karata i boostera kad bi otvorio na turniru pa uzmem dobre karte:lol: i dam ostatak cijeli casual igračima, pogotovo viškove dobrih uncommona i commona itd itd... i koji k si zapeo toliko za život, cure ovo ono... šta misliš da svi igrači koji igraju po tvome "pro" magic nemaju život ni curu ni išta... s tobom se ne isplati pričat...btw. prvi turnir će bit t2 i odma draft malo poslije toga...ako ne skupimo na draftu ljudi ja ne igram više magic, može? već sad dobivam prije preko 10 ljudi da bi draftalo...i daj se skuliraj i razmisli prije nego nešto napišeš...
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:43

king penga je napisao/la:
čuj ako bi upad bio 5 i dođe 20 ljudi to znači 100 kn je 3 bustera ali 200 kn i ako budeš dobro rangiran dobiš bustera lom daje 0.5 bustera po igraču pa sad računaj
da ako kupujes u loma, tek poslin dignes cjenu, prvo kupis bustere od 5 i 10 kn, znan priku sta kaze da ih more nabavit, znaci puno bustera po turniru
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:43

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Onda pocni kartat belu i suti. I klinci od 10-13 ce igrat najvise jer ce im roditelji kupit karte da mali suti i bude zadovoljan.
tocno i onda ce mali zadimit na prvon turniru i onda mu starci nece imat para kupit jos dekova i bustera da sredi deck i sta onda?

Onda ce njegov stari doc i zalijepit ti samarcinu jer si budala.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:45

Mirari je napisao/la:
o isuse, pa koliko sam ja podjelio kutija karata i boostera kad bi otvorio na turniru pa uzmem dobre karte:lol: i dam ostatak cijeli casual igračima, pogotovo viškove dobrih uncommona i commona itd itd... i koji k si zapeo toliko za život, cure ovo ono... šta misliš da svi igrači koji igraju po tvome "pro" magic nemaju život ni curu ni išta... s tobom se ne isplati pričat...btw. prvi turnir će bit t2 i odma draft malo poslije toga...ako ne skupimo na draftu ljudi ja ne igram više magic, može? već sad dobivam prije preko 10 ljudi da bi draftalo...i daj se skuliraj i razmisli prije nego nešto napišeš...

kad sam doša na meje neki lik mi je da 2 rerice bil sam happy tad ih nisam ima ovoliko

king king king
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:47

Mirari je napisao/la:
o isuse, pa koliko sam ja podjelio kutija karata i boostera kad bi otvorio na turniru pa uzmem dobre karte:lol: i dam ostatak cijeli casual igračima, pogotovo viškove dobrih uncommona i commona itd itd... i koji k si zapeo toliko za život, cure ovo ono... šta misliš da svi igrači koji igraju po tvome "pro" magic nemaju život ni curu ni išta... s tobom se ne isplati pričat...btw. prvi turnir će bit t2 i odma draft malo poslije toga...ako ne skupimo na draftu ljudi ja ne igram više magic, može? već sad dobivam prije preko 10 ljudi da bi draftalo...i daj se skuliraj i razmisli prije nego nešto napišeš...
normalno da ces skupit ljude , pa nije bilo turnira po godine, svi ce doc, svako sad ko organizira moze skupit ljude na bilo kakvon formatu, samo je pitanje kako ce ic dalje
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:48

XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
o isuse, pa koliko sam ja podjelio kutija karata i boostera kad bi otvorio na turniru pa uzmem dobre karte:lol: i dam ostatak cijeli casual igračima, pogotovo viškove dobrih uncommona i commona itd itd... i koji k si zapeo toliko za život, cure ovo ono... šta misliš da svi igrači koji igraju po tvome "pro" magic nemaju život ni curu ni išta... s tobom se ne isplati pričat...btw. prvi turnir će bit t2 i odma draft malo poslije toga...ako ne skupimo na draftu ljudi ja ne igram više magic, može? već sad dobivam prije preko 10 ljudi da bi draftalo...i daj se skuliraj i razmisli prije nego nešto napišeš...
normalno da ces skupit ljude , pa nije bilo turnira po godine, svi ce doc, svako sad ko organizira moze skupit ljude na bilo kakvon formatu, samo je pitanje kako ce ic dalje

TO CE NAN SAMO BUDUCNOST REC
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:48

možda dođem koji put bit zadnji na draft No

king king king
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:49

swoop je napisao/la:
Onda ce njegov stari doc i zalijepit ti samarcinu jer si budala.
da i svjedno nece imat para uz prosjecnu placu u hrvatskoj i nezaposlenost
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:50

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
Onda ce njegov stari doc i zalijepit ti samarcinu jer si budala.
da i svjedno nece imat para uz prosjecnu placu u hrvatskoj i nezaposlenost

Uz tvoje price, onda je bolje si odma zile prerezat nego ista pokusat organizirat, ili radit u zivotu.
Daj odjebi i odi plakat u kut.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:51

zamisli da nekom djeteu daš 21 reric besplatn 10 vizića 10 orgg-ova i 1 experiment kraj pomislit će da je božić dvaput
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:53

king penga je napisao/la:
zamisli da nekom djeteu daš 21 reric besplatn 10 vizića 10 orgg-ova i 1 experiment kraj pomislit će da je božić dvaput

tocno king king king





Suspect lol!
[Vrh] Go down
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:54

evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):

Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?

Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...

Javi se ti morfiju s svojim idejama pa vidi gdje stojis, ili paralelno odrzavaj turnire koji ce biti konkurencija ovima koji ce poceti - pa ces lijepo vidjeti na cemu si.

turniri jednom ili dvaput tjedno NISU za casual igrace, shvati to vec jednom.
Isto tako, ove sume od 200-300 kn koje spominjes - u sta se to trosi? Kad je deck napunjen s common landovima i mana leakovima/shockovima? Jel te netko ripa za karte ili sta? Jesi ti svjestan da je shock karta od pola kune, mana leak od 1-2 kn?
Inace ja fakat neznam nijednog od tih "pro" igraca (koji su samo malo ozbiljniji i ne dolaze se glupirati na turnire, a daleko su od nekih zagrizenih fanatika), koji okolo novim ljudima ne djele savjete i crappy karte (citaj non-money)...
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 20:59

Pippin je napisao/la:
evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...Javi se ti morfiju s svojim idejama pa vidi gdje stojis, ili paralelno odrzavaj turnire koji ce biti konkurencija ovima koji ce poceti - pa ces lijepo vidjeti na cemu si.turniri jednom ili dvaput tjedno NISU za casual igrace, shvati to vec jednom. Isto tako, ove sume od 200-300 kn koje spominjes - u sta se to trosi? Kad je deck napunjen s common landovima i mana leakovima/shockovima? Jel te netko ripa za karte ili sta? Jesi ti svjestan da je shock karta od pola kune, mana leak od 1-2 kn? Inace ja fakat neznam nijednog od tih "pro" igraca (koji su samo malo ozbiljniji i ne dolaze se glupirati na turnire, a daleko su od nekih zagrizenih fanatika), koji okolo novim ljudima ne djele savjete i crappy karte (citaj non-money)...
dokaz one da pro nepodnose casual Razz heh. a osim toga causal igrac igra par puta tjedno samo da znas. za 200-300 kn mozes napravit solidan deck bilo koje edicije
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:01

totalno me jesi 1!!111

ne vazno sta nekuzis pol kurca sta govorim...
[Vrh] Go down
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:01

XxJackxX je napisao/la:
Pippin je napisao/la:
evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...Javi se ti morfiju s svojim idejama pa vidi gdje stojis, ili paralelno odrzavaj turnire koji ce biti konkurencija ovima koji ce poceti - pa ces lijepo vidjeti na cemu si.turniri jednom ili dvaput tjedno NISU za casual igrace, shvati to vec jednom. Isto tako, ove sume od 200-300 kn koje spominjes - u sta se to trosi? Kad je deck napunjen s common landovima i mana leakovima/shockovima? Jel te netko ripa za karte ili sta? Jesi ti svjestan da je shock karta od pola kune, mana leak od 1-2 kn? Inace ja fakat neznam nijednog od tih "pro" igraca (koji su samo malo ozbiljniji i ne dolaze se glupirati na turnire, a daleko su od nekih zagrizenih fanatika), koji okolo novim ljudima ne djele savjete i crappy karte (citaj non-money)...
dokaz one da pro nepodnose casual Razz heh. a osim toga causal igrac igra par puta tjedno samo da znas. za 200-300 kn mozes napravit solidan deck bilo koje edicije

Da, kupis lendove za te pare, a neko ti posudi ostatak decka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





obnovimo split - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
obnovimo split
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Split
» Bribe vs. split

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: