CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 obnovimo split

Go down 
+20
Obsy
Guardian
woah
ramon
Grga
Niksodus
Sty
orhe
swoop
RaveX
koora
Urza
pepe
KontraMagija
tambourinko
Pippin
Mirari
monSt4r
Mtg je Emo
king penga
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
woah
Just Getting Started
Just Getting Started
woah


Broj postova : 2
Location : Split
Registration date : 20.06.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 29 kol 2007 - 12:27

Ma ljudi moji šta van je, kakva igraona, sve će se nać neko lud i u prostoru od 100000€ ić radit nešto neprofitabilno da bi nekih 20ak likova bilo hepi.Suspect
[Vrh] Go down
Guardian
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Guardian


Broj postova : 218
Age : 39
Location : Zadar/Zagreb
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 29 kol 2007 - 12:28

Pippin je napisao/la:
evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):

Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?

Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...



Pa to je to.Ne mora bit niti sankcioniranih turnira niti ikakvih da bi se privuklo ljude ili jednostavno skupila neka ekipa igraca.Da je tako tada u Zadru nikad nitko ne bi ni igrao mtg,a prije kojih 6 godina smo poceli tako da smo nas par polipili plakate po gradu,kroz par tjedana se isprofiliralo 10-15 ljudi koje mtg zanima,upoznali se svi lipo,i igrali svaki tjedan svoje turnire (tad nismo ni znali šta je DCI) kod nekog doma ili u knjižnici i meni je i dan danas drago kad se sjetim tih dana.Ništa nam nije falilo,opuštena atmosfera,zajebancija,ali i interni turnirici da se malo i natjecemo ipak.

Zato smo mi doli u biti i dalje casual igraci jer nakon odlaska na fax u Zg odnosno otkrivanja službenih turnira,svatko je sebi našao format koji mu se svidja i igra to.Tako ja od prvog turnira u Zg igram extended,par njih takodjer,imamo i par ljudi koji su uvijek igrali samo T1,standard nije zastupljen nikad bio,al to je sad nebitno,mogao je bit bilo koji format.Ali the point is: Kad smo mi poceli igrati DCI turnire i to više rekreativo iz gušta natjecanja,vec smo igrali mtg 2-3 godine i naucili smo ponešto o formatima tako da sam ja i ostali znao što me ceka ako cu se bavit sa T2,T1,a što ako extendedom.Za privuc nove igrace koji nikad nisu igrali,tek otporili pokoji buster i culi da je mtg fora,bez ikakve rasprave je bolje dat im T2 turnire!Dakle ono što može igati s kartama koje ima iz tih 10ak bustera koje je otvorio.Ja sam imao drugaciji put do mtg turnira i uvod u mtg i to mi je neopisivo drago,ali da sam ja uletio odmah prvi mjesec u LoM i da mi je neko rekao da za extended moram odmah pljunut 500+ kuna odjebao bi mtg odmah...

toliko od mene


Zadnja promjena: ; sri 29 kol 2007 - 12:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 29 kol 2007 - 12:32

woah je napisao/la:
Ma ljudi moji šta van je, kakva igraona, sve će se nać neko lud i u prostoru od 100000€ ić radit nešto neprofitabilno da bi nekih 20ak likova bilo hepi.Suspect

Neprofitabilno?! A profit pao otkad su zatvorili igraonu...
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 29 kol 2007 - 13:11

pliz aj objavite da dođem i računajte često na mene
[Vrh] Go down
Obsy
Just Getting Started
Just Getting Started



Broj postova : 7
Registration date : 30.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 17:59

xxxJackxxx ti si stvarno čudan tip , mješaš se u nesto a nemas pojma o cemu govoris. Ako mislis da si pametan a ostali glupi uvati se i organiziraj turnire pa vidi sam kako je to. Stanka poznajem otkad sam poceo igrat magic i znam da nikad nije uzimao nikakav profit vec sve dao u nagrade. Zadnje 2 godine prije sam bio gotovo na svakom turniru i bilo je predobro bez obzira skupilo nas se 8 ili 20. I ja san poceo sa casual dekovima kao i vi al nakon nekog vremena zelis unaprijedit dek da budes sta bolji i pomalo dodjes do tier 1 deka. Ako si zelis olaksat posao udruzis se s nekim ljudima i zajedno skupljete. A i ono sta si rekao da si dobio stya sa svojim casual dekom je glupost jer je sty prvi put igrao mog ihorida a to je dek koji je 100 puta teze igrat nego tvoj gw čušpajz.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 20:03

Obsy je napisao/la:
xxxJackxxx ti si stvarno čudan tip , mješaš se u nesto a nemas pojma o cemu govoris. Ako mislis da si pametan a ostali glupi uvati se i organiziraj turnire pa vidi sam kako je to. Stanka poznajem otkad sam poceo igrat magic i znam da nikad nije uzimao nikakav profit vec sve dao u nagrade. Zadnje 2 godine prije sam bio gotovo na svakom turniru i bilo je predobro bez obzira skupilo nas se 8 ili 20. I ja san poceo sa casual dekovima kao i vi al nakon nekog vremena zelis unaprijedit dek da budes sta bolji i pomalo dodjes do tier 1 deka. Ako si zelis olaksat posao udruzis se s nekim ljudima i zajedno skupljete. A i ono sta si rekao da si dobio stya sa svojim casual dekom je glupost jer je sty prvi put igrao mog ihorida a to je dek koji je 100 puta teze igrat nego tvoj gw čušpajz.
lol ima san bili deck s 19 lendova i prosjek cjene karte 3 mane. lol a ima je neki plavo crni s psychatogima
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Pippin
legacy apprentice
Pippin


Broj postova : 200
Location : Čakovec
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 20:06

ma rg t1 deck je najjakiji !1
[Vrh] Go down
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 20:12

XxJackxX je napisao/la:
lol ima san bili deck s 19 lendova i prosjek cjene karte 3 mane. lol a ima je neki plavo crni s psychatogima
Najbolji si. Ikad.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 20:36

najezda splićana
[Vrh] Go down
pepe
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Age : 36
Location : Split
Registration date : 16.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 20:54

krep dkovi rulaju
nema veceg gusta u magicu nego dobit nekog usijanog medjikasa sa internet dekon od 2000 kn, a ti imas krep od 90 posto komona...
jack mora da je neki opasni lik:P
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptypet 31 kol 2007 - 22:09

Evo ovako: posto se po ovom topicu samo pisu pizdarije, za sada ide LOCK. Ako se nadje neko ko ima nesto pametno napisat neka mi se javi na PM pa cu odlockat.
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 5 ruj 2007 - 23:51

Evo danas sam bija pričat dole sa šefom dućana u Splitu i dobija informaciju da bi do Božića trebala bit sređena igraona sigurno... pa sad ćemo vidit...eto...
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:42

e btw... ništa od splita, nedaju nam prostor i neće vratit igraonicu. u Zg-u nemaju odgovor na ništa i kako morpheus kaže: nemaju šta pametno za reć... tako da solucija igraonice propada... sad evo ovih dana ja već tražim prostor pa da opet se nešto pokrene...ima puno ljudi spremnih za igrat i vratit se magicu...
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:44

ja dolazim jebenti ne daju nan igraonu ali ipak parti ako se nađe prostor :
[Vrh] Go down
Ben-Ben Akki Hermit
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Ben-Ben Akki Hermit


Broj postova : 17
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.09.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:51

valjda će se sredit nešto, evo nas par skuplja stare igrače da se nađemo na kavi i pokušamo sredit neki prostor...
[Vrh] Go down
http://mtgsplit.pureforum.net/
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 19:55

koliko par
[Vrh] Go down
Ben-Ben Akki Hermit
Apprentice Mage
Apprentice Mage
Ben-Ben Akki Hermit


Broj postova : 17
Age : 35
Location : Split
Registration date : 17.09.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 20:04

king penga je napisao/la:
koliko par
ja,Mirari,Bodač,Sty kontaktirali smo Višića on je bia oduševljen šta me čua, reka je da je uvik za igru Katića ne možemo dobit nikako al trudimo se. Tako da ćemo se skupit i smislit nešto...To su na neki način ključni ljudi za pokretanje scene. A šta se tiče igrača, imamo ih i viška, par poziva i to je to Very Happy
a ko si ti inače, jesi bia u loma kad se igralo prije?
[Vrh] Go down
http://mtgsplit.pureforum.net/
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 21:21

malkec sam bija u lom-a jednom na mejama
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 23:23

penga mozes racunat na mene,damira i neada(nije nenadić iz razreda nego ovi jedan koji je skuplja s damirom)
count on us Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
morpheus
Džadžija - Partizanko
Džadžija - Partizanko
morpheus


Broj postova : 871
Age : 37
Location : Zagreb,Borongaj,20 koraka od bivšeg DBS-a (kojeg još malo pa ću preboljeti :)
Registration date : 27.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptyuto 18 ruj 2007 - 23:51

Mirari je napisao/la:
e btw... ništa od splita, nedaju nam prostor i neće vratit igraonicu. u Zg-u nemaju odgovor na ništa i kako morpheus kaže: nemaju šta pametno za reć... tako da solucija igraonice propada... sad evo ovih dana ja već tražim prostor pa da opet se nešto pokrene...ima puno ljudi spremnih za igrat i vratit se magicu...

ja nemam nikakvu službenu informaciju niti sam informiran s stanjem veše igraonice.

načuo sam prije izvjesnog vremena da bi nešto moglo biti, ali svi znamo koliko je firma brza (obnova lm foruma).

ako i kad nešto saznam, rado ću javiti, a do tada...
[Vrh] Go down
http://www.vbulletin.org
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 19 ruj 2007 - 8:13

hehee damir se vraća magicu
[Vrh] Go down
cromiky
Wizard Mentor
Wizard Mentor
cromiky


Broj postova : 241
Location : k.stari
Registration date : 11.09.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 19 ruj 2007 - 15:20

jos jedna stvar oko cega se prepirete na 6 stranica
svi se toliko brinete da nece bit ljudi ovo ono i kako ih privuc
ljudi ce doc ako vide da se nesto događa jer pazite sad
u kastelima je prije 3 god. samo moj rođak igra on je naucia mene ja jos par tipova i sad nas je 8 i povecava se

usput ja igram vec 2-3 god. nisam bas puno kupovao i samo imam vintage i extended deckove.

vazno je pocnite s bilo cim nije bitno
NAJVEĆI JE PROBLEM STA NEMAMO PROSTOR oko toga tribamo brinit a ne oko toga kako cemo privuc neke:king: Very Happy
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 19 ruj 2007 - 15:37

čujte ako tribate prostor nemojte na mejama opet ili u nekoj zabiti
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 19 ruj 2007 - 15:40

king penga je napisao/la:
čujte ako tribate prostor nemojte na mejama opet ili u nekoj zabiti

jebiga, gdje nađemo nađemo...trudimo se imamo u planu neke stvari sad ćemo vidjet još sljedeći tjedan i možda ćemo imat već prostor...
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Emptysri 19 ruj 2007 - 15:43

može ja biti happy oću li dovest svoju baragu ali plz igrajmo extaned jer samo ja imam dek za standard aj pa ovaj ima 8 kaštelana za igrat možda zna katić jednog damira i nenada izgleda da se vraćaju magicu kod nas zainteresiranih ima
[Vrh] Go down
Sponsored content





obnovimo split - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
obnovimo split
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Split
» Bribe vs. split

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: