CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 obnovimo split

Go down 
+20
Obsy
Guardian
woah
ramon
Grga
Niksodus
Sty
orhe
swoop
RaveX
koora
Urza
pepe
KontraMagija
tambourinko
Pippin
Mirari
monSt4r
Mtg je Emo
king penga
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
tambourinko
Wizard Mentor
Wizard Mentor
tambourinko


Broj postova : 364
Age : 36
Location : where no man has ever been before(zg)
Registration date : 04.06.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyned 26 kol 2007 - 20:54

evo selim se ja u split za 5 godina...
kad magistriram
[Vrh] Go down
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyned 26 kol 2007 - 23:00

XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose

a kako je kordić napravio turnire nego tako što je našao prostor? kao što je nama katić našao, samo je ovaj trebalo plaćat, radili su nam sranja, birali dane kojima smimo dolazit pa minjali itd...onda su na kraju odlučili da su ovi premalo platili i prominili bravu. i koji cvijet sereš o supportu kad ne znaš? jel ti znaš šta znači support? support su boosteri koje nam firma daje besplatno znači svaki grad dobiva support za podjelit na turniru...mjesečno recimo support bude ne znam sad ajmo reć box boostera i to se ravnomjerno podjeli po svim turnirima, znači extra boosteri, kakvo loše stanje i o čemu ti pričaš?
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:26

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose
a kako je kordić napravio turnire nego tako što je našao prostor? kao što je nama katić našao, samo je ovaj trebalo plaćat, radili su nam sranja, birali dane kojima smimo dolazit pa minjali itd...onda su na kraju odlučili da su ovi premalo platili i prominili bravu. i koji cvijet sereš o supportu kad ne znaš? jel ti znaš šta znači support? support su boosteri koje nam firma daje besplatno znači svaki grad dobiva support za podjelit na turniru...mjesečno recimo support bude ne znam sad ajmo reć box boostera i to se ravnomjerno podjeli po svim turnirima, znači extra boosteri, kakvo loše stanje i o čemu ti pričaš?
ovako karta je 10 kn, od toga ide 5 kn lomu i 5 na bustere lomu, s obzirom da LOM kupuje bustere ( mislim iz belgije) za 9kn, on ima prednost,                                                               gledaj logicki, na turniru je 10 ljudi, a uvjek ima 5 bustera, kako? pa LOM od tih drugih 50 kn daje 5 bustera dok ostatak ostaje njemu, i LOM nikada ali BAS nikada nije na gubitku, a suport ide da na svakih 40 kn turnir dobije 1 buster. covjece pa pogledaj malo, ni onaj besplatnih 25%  zenskih ulozaka sta ide u paketu zapravo nije besplatan                                                           ajde molim te reci da nije tako, i objasni mi kako to onda ide, zar oces rec da LOM samo djeli bustere i vjecno je ga gubitku?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:33

XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose
a kako je kordić napravio turnire nego tako što je našao prostor? kao što je nama katić našao, samo je ovaj trebalo plaćat, radili su nam sranja, birali dane kojima smimo dolazit pa minjali itd...onda su na kraju odlučili da su ovi premalo platili i prominili bravu. i koji cvijet sereš o supportu kad ne znaš? jel ti znaš šta znači support? support su boosteri koje nam firma daje besplatno znači svaki grad dobiva support za podjelit na turniru...mjesečno recimo support bude ne znam sad ajmo reć box boostera i to se ravnomjerno podjeli po svim turnirima, znači extra boosteri, kakvo loše stanje i o čemu ti pričaš?
ovako karta je 10 kn, od toga ide 5 kn lomu i 5 na bustere lomu, s obzirom da LOM kupuje bustere ( mislim iz belgije) za 9kn, on ima prednost, gledaj logicki, na turniru je 10 ljudi, a uvjek ima 5 bustera, kako? pa LOM od tih drugih 50 kn daje 5 bustera dok ostatak ostaje njemu, i LOM nikada ali BAS nikada nije na gubitku, a suport ide da na svakih 40 kn turnir dobije 1 buster. covjece pa pogledaj malo, ni onaj besplatnih 25% zenskih ulozaka sta ide u paketu zapravo nije besplatan ajde molim te reci da nije tako, i objasni mi kako to onda ide, zar oces rec da LOM samo djeli bustere i vjecno je ga gubitku?

cuj frende
jedna rijec

budalo bounce
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:35

KontraMagija je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?nego se morate preseravat s nekim suportovima LOM-a, pa vas katic zajebe za prostor, a stanko nema kljuc itd, pa sama rijec suport znaci da se suport koristi kad nesto samo od sebe ide lose
a kako je kordić napravio turnire nego tako što je našao prostor? kao što je nama katić našao, samo je ovaj trebalo plaćat, radili su nam sranja, birali dane kojima smimo dolazit pa minjali itd...onda su na kraju odlučili da su ovi premalo platili i prominili bravu. i koji cvijet sereš o supportu kad ne znaš? jel ti znaš šta znači support? support su boosteri koje nam firma daje besplatno znači svaki grad dobiva support za podjelit na turniru...mjesečno recimo support bude ne znam sad ajmo reć box boostera i to se ravnomjerno podjeli po svim turnirima, znači extra boosteri, kakvo loše stanje i o čemu ti pričaš?
ovako karta je 10 kn, od toga ide 5 kn lomu i 5 na bustere lomu, s obzirom da LOM kupuje bustere ( mislim iz belgije) za 9kn, on ima prednost, gledaj logicki, na turniru je 10 ljudi, a uvjek ima 5 bustera, kako? pa LOM od tih drugih 50 kn daje 5 bustera dok ostatak ostaje njemu, i LOM nikada ali BAS nikada nije na gubitku, a suport ide da na svakih 40 kn turnir dobije 1 buster. covjece pa pogledaj malo, ni onaj besplatnih 25% zenskih ulozaka sta ide u paketu zapravo nije besplatan ajde molim te reci da nije tako, i objasni mi kako to onda ide, zar oces rec da LOM samo djeli bustere i vjecno je ga gubitku?
cuj frende jedna rijecbudalo bounce
koji komentar, uf bas si ozbiljan s tim spamom. jel se osjecas ka faca?
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:38

ajme pišeš sranja XxJackxX. baš se vidi da si casual random tip. šta ti hoćeš uopće ne kužim koliko si ispizdia sve...
[Vrh] Go down
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:40

jack ......
igracino.....
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:41

Mirari je napisao/la:
ajme pišeš sranja XxJackxX. baš se vidi da si casual random tip. šta ti hoćeš uopće ne kužim koliko si ispizdia sve...
onda mi objasni? jos niko da mi objasni kako to ide? samo psujete 
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
KontraMagija
Gush
KontraMagija


Broj postova : 1147
Age : 37
Location : Kvart
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:44

kad ti neko kaze da si igracina
pod tim ne govori psovke Suspect
[Vrh] Go down
http://www.lastfm.com/user/ghantzee
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:45

KontraMagija je napisao/la:
kad ti neko kaze da si igracinapod tim ne govori psovke Suspect
 govorim za tvoj post povise i onaj citirani di mi mirari govori da seren,
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mirari
Mirki
Mirari


Broj postova : 397
Age : 35
Location : SPLIT bokte
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:49

XxJackxX je napisao/la:
KontraMagija je napisao/la:
kad ti neko kaze da si igracinapod tim ne govori psovke Suspect
govorim za tvoj post povise i onaj citirani di mi mirari govori da seren,

rekao sam da pišeš sranja, a ne da sereš i stojim pri tome. ja ti ne mogu sad iznosit kako je stanko dilio boostere na turniru ili nešto jer on je bia organizator i ne želim nešto krivo reć pa da ispadne da je nešto krivo radia...ali bilo je nešto tipa on kupi 2-3 boxe za cijeli mjesec, a pošto njemu kao organizatoru boosteri koštaju 20 kn onda ih on i prodaje/tj. daje na turniru za 20 kn...znači skupi se 10 ljudi x 10 kn je 100 kn za to podili 5 boostera + support...tj. ništa ne dobiva jer s tom lovom isplaćuje onu boxu koju je kupia od svojih novaca a support je od lm-a. ne znam jel tako ali mislim da je tako nešto...pitaj njega, on je sad na nationalsima...ja to nisam organizira šta si se mene uvatija...t1 ftw
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 0:51

Mirari je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
KontraMagija je napisao/la:
kad ti neko kaze da si igracinapod tim ne govori psovke Suspect
govorim za tvoj post povise i onaj citirani di mi mirari govori da seren,
rekao sam da pišeš sranja, a ne da sereš i stojim pri tome. ja ti ne mogu sad iznosit kako je stanko dilio boostere na turniru ili nešto jer on je bia organizator i ne želim nešto krivo reć pa da ispadne da je nešto krivo radia...ali bilo je nešto tipa on kupi 2-3 boxe za cijeli mjesec, a pošto njemu kao organizatoru boosteri koštaju 20 kn onda ih on i prodaje/tj. daje na turniru za 20 kn...znači skupi se 10 ljudi x 10 kn je 100 kn za to podili 5 boostera + support...tj. ništa ne dobiva jer s tom lovom isplaćuje onu boxu koju je kupia od svojih novaca a support je od lm-a. ne znam jel tako ali mislim da je tako nešto...pitaj njega, on je sad na nationalsima...ja to nisam organizira šta si se mene uvatija...t1 ftw
isto si reka kao i ja, LOM koji kupi buster za 9 prodaje ga za 20, znaci za svaka 2 igraca ide jedan buster, eto upravo si potvrdia moju informaciju, hvala


Zadnja promjena: ; pon 27 kol 2007 - 11:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
pepe
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Age : 36
Location : Split
Registration date : 16.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 1:58

evo ja osobno san zadnji put bija na turniru (u splitu) 2004. tada se spupljalo oko 15 - 16 ljudi... (jos san malo 2003-ce bija i 2002(kordici doba))
ako vas se stvarno skupljalo po 7 - 8 po turniru, to je slabo slabo, evo mi igramo nediljon (manje vise redovito od pocetka lita) nase "kvazi" turnire i bilo nas je 5(sinoc) i to samo jer je jedan na brodu do 10. miseca, a jedan na vikendici (znaci 7)...
nove igrace je tesko privuc, jer magic u prosjeku iraju 16-17-18-godisnjaci, a busteri su bezobrazno skupi, ipak je to samo komad kartona, i jos kad dojde na turnir igra protiv nekoga kome je magic life i ima dek o 1000 kn (skupa ves je 7-8) , a on je kupija gobilen iz 7me edicije, taj nema koga dobit i brzo prestane igrat...
za vrime kordica je bilo po 40 ljudi na turniru, ne znan jeli i zagreb ima toliko, uvik san igra neka govna od dekova i moga san tuc buster jer je bilo jos 30 takvih istih dekova, a prvi nebi isa doma sa 20 bustera nego su bili rasporedjeni na masu, i to su jedini zabavni turniri...
kako to ponovit, tu van ne mogu pomoc, kako su oni to uspli ne znan, ali na nacin da na svakog novog igraca gledas ka besplatna 3 boda ili nekoga koga ces oderat za neki rer, nece ic...
ako ti je magic sve u zivotu to nije dobro, ipak su to samo karte...
nisan kupija novu kartu do ove godine i to samo jer su busteri bili 5 kuna, nostalgije radi, isada preko ceca 200 kn dobrih starih comona/uncomona i samo radi toga sta san ima priko lita dnevicu 250 kn...
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 9:14

jebote ovo je cool hvala bože bar će bit turnira
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptypon 27 kol 2007 - 12:00

STVARNO SU OBNOVILI SPLIT:ctrlqe: Pehar Pehar Pehar



king king king POZDRAV
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 13:40

XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?

Te zanima zasto je kod Kordica bilo toliko ljudi ? Jer je pokupio doslovno svako dite iz blize i dalje okolice mertojaka i grada Splita. A onda su poceli ljudi lagano odlaziti u ZG (Matko & ostali miočani),pa su djeca pocela odustajati kada su vidjeli da je to skup sport.
A drugo sto je isto bilo bitno,tada si najbolji i najjaci deck u formatu mogao sklopiti za kojih 100 kn (UG madness) i uz male preinake ga igrati na ext.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 13:49

Urza je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?

Te zanima zasto je kod Kordica bilo toliko ljudi ? Jer je pokupio doslovno svako dite iz blize i dalje okolice mertojaka i grada Splita. A onda su poceli ljudi lagano odlaziti u ZG (Matko & ostali miočani),pa su djeca pocela odustajati kada su vidjeli da je to skup sport.
A drugo sto je isto bilo bitno,tada si najbolji i najjaci deck u formatu mogao sklopiti za kojih 100 kn (UG madness) i uz male preinake ga igrati na ext.


točno
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:14

Urza je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
ZASTO NE MOZETE NAPRAVITI TURNIRE KAO STO JE BILO KOD KORDICA NA MERTOJAKU GDJE NAS JE BILO VISE OD 30 SIGURNO?
Te zanima zasto je kod Kordica bilo toliko ljudi ? Jer je pokupio doslovno svako dite iz blize i dalje okolice mertojaka i grada Splita. A onda su poceli ljudi lagano odlaziti u ZG (Matko & ostali miočani),pa su djeca pocela odustajati kada su vidjeli da je to skup sport.A drugo sto je isto bilo bitno,tada si najbolji i najjaci deck u formatu mogao sklopiti za kojih 100 kn (UG madness) i uz male preinake ga igrati na ext.
znaci jednostavno ako se pocmu odrzavat turniri, odrzava se extended prvih par (dosta) puta da se privuce ljude (i mladje jer nemaju love i starije sta im se neda trosit pun k love za radjenje novih dekova kad mogu za male pare nadogradit stare) i da nemoraju trosit stotine kuna na draftove i t2 dekove
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:15

točno tako
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:17

bravo mi splićani
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:33

XxJackxX je napisao/la:

znaci jednostavno ako se pocmu odrzavat turniri, odrzava se extended prvih par (dosta) puta da se privuce ljude (i mladje jer nemaju love i starije sta im se neda trosit pun k love za radjenje novih dekova kad mogu za male pare nadogradit stare) i da nemoraju trosit stotine kuna na draftove i t2 dekove

Pa sad,dobar ext deck sigurno nije ispod 500-600 kn,ako i toliko...
A na stranu ono prepucavanje casual vs "pro igraci" kada ides na turnir,ne dolazis ko ovca na klanje sa deckom od 90 karata
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:35

točno


king king king
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:41

king penga je napisao/la:
točno


king king king

ti znas reci išta osim točno?scratch
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:43

Urza je napisao/la:
king penga je napisao/la:
točno


king king king

ti znas reci išta osim točno?scratch

da najtočnije:lol!: lol! lol!

king king king
[Vrh] Go down
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Emptyuto 28 kol 2007 - 14:43

king penga je napisao/la:
bravo mi splićani

ocito da zna... a jednom je cak rekel i 'tocno tako' Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





obnovimo split - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
obnovimo split
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Split
» Bribe vs. split

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: