CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Forum je premjesten na adresu www.cromtg.com!!!
CRO MtG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 obnovimo split

Go down 
+20
Obsy
Guardian
woah
ramon
Grga
Niksodus
Sty
orhe
swoop
RaveX
koora
Urza
pepe
KontraMagija
tambourinko
Pippin
Mirari
monSt4r
Mtg je Emo
king penga
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:01

king penga je napisao/la:
lom daje 0.5 bustera po igraču pa sad računaj

ma jeli?! odakle ti to?
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:06

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Pippin je napisao/la:
evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...Javi se ti morfiju s svojim idejama pa vidi gdje stojis, ili paralelno odrzavaj turnire koji ce biti konkurencija ovima koji ce poceti - pa ces lijepo vidjeti na cemu si.turniri jednom ili dvaput tjedno NISU za casual igrace, shvati to vec jednom. Isto tako, ove sume od 200-300 kn koje spominjes - u sta se to trosi? Kad je deck napunjen s common landovima i mana leakovima/shockovima? Jel te netko ripa za karte ili sta? Jesi ti svjestan da je shock karta od pola kune, mana leak od 1-2 kn? Inace ja fakat neznam nijednog od tih "pro" igraca (koji su samo malo ozbiljniji i ne dolaze se glupirati na turnire, a daleko su od nekih zagrizenih fanatika), koji okolo novim ljudima ne djele savjete i crappy karte (citaj non-money)...
dokaz one da pro nepodnose casual Razz heh. a osim toga causal igrac igra par puta tjedno samo da znas. za 200-300 kn mozes napravit solidan deck bilo koje edicije
Da, kupis lendove za te pare, a neko ti posudi ostatak decka.
a zasto? i takav dek je moze bit dobar, nije sve u rerovima. al ok onda bi trebala bit ploca povise loma : napusti svaku nadu ako nemozes potrosit vise od 300 kn na deck
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:07

XxJackxX je napisao/la:
swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
Pippin je napisao/la:
evo jackxxx, treci puta (neznam stvarno sta je tako nejasno - doduse izgleda samo tebi):Ako si 100% casual igrac kakvim tvrdis da jesi, onda jednostavno nemoj dolaziti na turnire. Sta te to toliko privlaci da stalno bakces ako ti magic nije vazan?Btw, 2-3 klinca ce otici iz magica na taj nacin koji spominjes, ali ce jedan ostati (a taj ce onda moci prosiriti tu igru dalje). Sto se tice sirenja magica, pa to mozes i bez loma i bez turnira! Jednostavno nove ljude/klincenauci kartat i zovi ih u svoje drustvo i to je to. Neznam zasto solis svima drugima pamet kako bi se trebali ponasati i voditi turnire...Javi se ti morfiju s svojim idejama pa vidi gdje stojis, ili paralelno odrzavaj turnire koji ce biti konkurencija ovima koji ce poceti - pa ces lijepo vidjeti na cemu si.turniri jednom ili dvaput tjedno NISU za casual igrace, shvati to vec jednom. Isto tako, ove sume od 200-300 kn koje spominjes - u sta se to trosi? Kad je deck napunjen s common landovima i mana leakovima/shockovima? Jel te netko ripa za karte ili sta? Jesi ti svjestan da je shock karta od pola kune, mana leak od 1-2 kn? Inace ja fakat neznam nijednog od tih "pro" igraca (koji su samo malo ozbiljniji i ne dolaze se glupirati na turnire, a daleko su od nekih zagrizenih fanatika), koji okolo novim ljudima ne djele savjete i crappy karte (citaj non-money)...
dokaz one da pro nepodnose casual Razz heh. a osim toga causal igrac igra par puta tjedno samo da znas. za 200-300 kn mozes napravit solidan deck bilo koje edicije
Da, kupis lendove za te pare, a neko ti posudi ostatak decka.
a zasto? i takav dek je moze bit dobar, nije sve u rerovima. al ok onda bi trebala bit ploca povise loma : napusti svaku nadu ako nemozes potrosit vise od 300 kn na deck

kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:10

nemoras ti potrosit 5012454 kuna na dek, al sa dekom od 50 kuna neces u kompetitivnom magicu nikad nista napravit. al kad smo kod toga, ni sa skupim dekom nemoras nista napravit ako neznas igrat kako treba, sta nezna 95% igraca.
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Niksodus
Grinning Mouths
Grinning Mouths
Niksodus


Broj postova : 346
Age : 39
Location : Zg/Pu
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:10

Prenaporan, prezadrt i preograničen si, XxJackxX. Najbolje da odustaneš od Magica odmah, pogotov ako si imaš deck od shockova i leakova, a trošiš 300kn mjesečno na deck.
[Vrh] Go down
Grga
Hypnox in Disguise
Grga


Broj postova : 209
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:11

Koji ste vi tipovi, pa fala bogu da kad prvi put dodes na draft da ces spusit. Pa ja sam valjda 15 puta draftao prije nego sto sam prvi put pobjedio. I pickali su se rareovi, tak da nisi mogao otvorit super reove pa te bas briga nego se igralo za njih. I svaki put sam se super zabavio, najcesce bi igrali round robin, dofurao bi svatko svoje bustere, i nije bilo nikakvog upada.
No sad odjednom se ne pickaju rareovi, igra se tri runde, naplati se 20 kn, no to se i vise nego pokrije nagradama i novi igraci ipak nisu sretni, makar mogu otvorit money rareove i otplatit si cijeli draft makar ce propast.
Pa gdje je nestala zabava u igranju? I onda sam ja kao neki pro? Sve mi se cini da su ti ljudi koji nece doc draftat jer ce b it zadnji triput veci proovi nego ja Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:12

koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:14

XxJackxX je napisao/la:
koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara

Ako nemas pojma suti, il se informiraj.

WOTC ima cijene za svaku drzavu u svijetu koje određuje. Nekad je i kod nas booster bio 26kuna.
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:14

Niksodus je napisao/la:
Prenaporan, prezadrt i preograničen si, XxJackxX. Najbolje da odustaneš od Magica odmah, pogotov ako si imaš deck od shockova i leakova, a trošiš 300kn mjesečno na deck.
lol ili ne citas postove ili hrvatski. Razz   ja sam rekao napravit deck od 300 kn, a ne mjesecno
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:15

onda odseli u ameriku. i baj d vej, na mojim draftovima smo imali obicaj pickat rareove
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Grga
Hypnox in Disguise
Grga


Broj postova : 209
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:16

XxJackxX je napisao/la:
koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara
u americi je buster $3.99, drugo je sad sto internet dealeri nude kad kupujes vece kolicine
[Vrh] Go down
Urza
Demonic Attorney
Urza


Broj postova : 42
Registration date : 28.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:17

XxJackxX je napisao/la:
koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara

pa so onda gnjavis ovdje...
http://sales.starcitygames.com/search.php?substring=10th+booster&Go.x=0&Go.y=0&Go=Go
ovdje su 3 $ komad,odnosno 15 kn.
Ti ih naruci koliko ti treba,platis meni kavu,ja platim preko svoje kartice i mirna bosna:roll:
[Vrh] Go down
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:17

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara
Ako nemas pojma suti, il se informiraj.WOTC ima cijene za svaku drzavu u svijetu koje određuje. Nekad je i kod nas booster bio 26kuna.
sta ja znan, i necu sutit Razz make me
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
Mtg je Emo
Wizard Mentor
Wizard Mentor
Mtg je Emo


Broj postova : 272
Age : 37
Location : Na tvom monitoru / inace u Splitu
Registration date : 24.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:19

hehe jos malo i ova tema ce imat vise postova od zagrebacke, bar da ih u necemu dobijemo kad vec u sportu nemozemo Very Happy
[Vrh] Go down
http://nediljapopodne.tk
swoop
Wizard Mentor
Wizard Mentor
swoop


Broj postova : 451
Age : 37
Location : Sa dibijom na špici. Vjeran kopa vrt.
Registration date : 10.06.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:25

split gubi automatski sa tobom u teamu.
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:39

Sty je napisao/la:
king penga je napisao/la:
lom daje 0.5 bustera po igraču pa sad računaj

ma jeli?! odakle ti to?

sorry nisam baš upućen
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 21:41

swoop je napisao/la:
XxJackxX je napisao/la:
koora je napisao/la:
kak onda prolazi magic u bilo kojem drugom gradu na svijetu?
sta ja znan, nean ideje, jedino znan da je u americi buster oko 2.4 dolara

Ako nemas pojma suti, il se informiraj.

WOTC ima cijene za svaku drzavu u svijetu koje određuje. Nekad je i kod nas booster bio 26kuna.


nekad 10
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 22:21

10? prosvjetli nas!!!
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
koora
Wizard Mentor
Wizard Mentor
koora


Broj postova : 122
Age : 36
Location : Rijeka/Krizevci
Registration date : 09.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 22:36

bil je coldsnap 5 haha, koje mudrosti...
[Vrh] Go down
monSt4r
Wizard Mentor
Wizard Mentor
monSt4r


Broj postova : 130
Age : 37
Location : Zagreb atm
Registration date : 03.06.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 22:39

Sty je napisao/la:
10? prosvjetli nas!!!

Pa nekad, kad je imao manje od 12 godina...ono, nekad...

/neracunam ove viske na lageru/
[Vrh] Go down
ramon
Experienced Mage
Experienced Mage
ramon


Broj postova : 59
Location : na rubu pameti
Registration date : 01.06.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptyuto 28 kol 2007 - 23:00

isprike, ali moram se ubacit na cijene bustera - one su između 3.14 i 5.5 dolara, ovisi koliko trgovina računa porez (to su cijene koje sam je našao u l.a. i okolici u oko desetak trgovina), a buster boksovi se mogu naručit direktno u trgovini za čak 84.99 - ovisi o ediciji i trgovini često je puno skuplje...
...eto moja 2 centa...
[Vrh] Go down
pepe
Apprentice Mage
Apprentice Mage



Broj postova : 32
Age : 36
Location : Split
Registration date : 16.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptysri 29 kol 2007 - 1:03

zasto draftat nove karte, kad su stare lipse, ovaj dizajn od 8edicije pa nadalje je bas infantilan... karte su prije parile ozbiljnije Sad
[Vrh] Go down
monSt4r
Wizard Mentor
Wizard Mentor
monSt4r


Broj postova : 130
Age : 37
Location : Zagreb atm
Registration date : 03.06.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptysri 29 kol 2007 - 2:05

pepe je napisao/la:
zasto draftat nove karte, kad su stare lipse, ovaj dizajn od 8edicije pa nadalje je bas infantilan... karte su prije parile ozbiljnije Sad

Hurraay T1 hurraaay
[Vrh] Go down
king penga
Wizard Mentor
Wizard Mentor



Broj postova : 193
Age : 29
Location : KAŠTELA
Registration date : 25.08.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptysri 29 kol 2007 - 9:55

king king king lol pitanje kad će počet turniri u splitu di i kolko upad
[Vrh] Go down
Sty
Satanko



Broj postova : 67
Age : 38
Location : Split
Registration date : 29.05.2007

obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Emptysri 29 kol 2007 - 11:56

ako i kad se otvori igraona ce bit turniri, i bit cete svi na vrijeme obavjesteni. a zasad su to samo glasine
[Vrh] Go down
http://www.splitbridge.hr
Sponsored content





obnovimo split - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: obnovimo split   obnovimo split - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
obnovimo split
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Split
» Bribe vs. split

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CRO MtG Forum :: Magic: the Gathering :: Turniri-
Forum(o)Bir: